1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 28 MAYIS 2014 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 28 MAYIS 2014 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır


  Koç burcu, 28 Mayıs 2014 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Bazı girişimlerinizi, maceralarınızı veya planlarınızı bir sonraki aşamaya taşıyabilmek için gereken her şeye sahipsiniz. Ancak, yine de, diğerlerinin fikirlerini almakta veya önerilerine kulak vermekte fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı konularda yeteneklerimizi veya işe yararlılığımızı göstermek ve devamında terfi almak, ödüllendirilmek veya takdir edilmek için, haddinden fazla söz verebileceğimiz veya göreve talip olabileceğimiz bir gün. Dolayısıyla, en geç yarın sabaha kadar takımı final maçına hazırlama sözü vermeden önce, kalecinizin Güney Afrika tatilinden gelmediğini hatırlamanızda fayda var.

  Boğa burcu, 28 Mayıs 2014 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  Aynı an da pek çok işe yetişmek ve hepsinde başarılı olmak zorunda olduğunuz için üzgünüm. Ancak, bugünlerde sizin için işler böyle yürüyor. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı konularda yeteneklerimizi veya işe yararlılığımızı göstermek ve devamında terfi almak, ödüllendirilmek veya takdir edilmek için, haddinden fazla söz verebileceğimiz veya göreve talip olabileceğimiz bir gün. Dolayısıyla, en geç yarın sabaha kadar takımı final maçına hazırlama sözü vermeden önce, kalecinizin Güney Afrika tatilinden gelmediğini hatırlamanızda fayda var.

  İkizler burcu, 28 Mayıs 2014 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Bazı istek veya ihtiyaçlarınızı ön planda tutmanız görev ya da sorumluluklarınızı ihmal etmenize neden oluyor olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı konularda yeteneklerimizi veya işe yararlılığımızı göstermek ve devamında terfi almak, ödüllendirilmek veya takdir edilmek için, haddinden fazla söz verebileceğimiz veya göreve talip olabileceğimiz bir gün. Dolayısıyla, en geç yarın sabaha kadar takımı final maçına hazırlama sözü vermeden önce, kalecinizin Güney Afrika tatilinden gelmediğini hatırlamanızda fayda var.

  Yengeç burcu, 28 Mayıs 2014 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Bazı konuları gereğinden fazla hafife alabilirsiniz. Siz duruma fazlasıyla hakim olduğunuzu düşünseniz de, mevcut gezegen etkileri bazı konularda fazlasıyla karışıklık yarattığı için daha dikkatli olmakta fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı konularda yeteneklerimizi veya işe yararlılığımızı göstermek ve devamında terfi almak, ödüllendirilmek veya takdir edilmek için, haddinden fazla söz verebileceğimiz veya göreve talip olabileceğimiz bir gün. Dolayısıyla, en geç yarın sabaha kadar takımı final maçına hazırlama sözü vermeden önce, kalecinizin Güney Afrika tatilinden gelmediğini hatırlamanızda fayda var.

  Aslan burcu, 28 Mayıs 2014 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  Bazı kişilerin öneri veya tavsiyelerini görmezden gelmeniz uzun vadeli düşmanlar edinmeniz anlamına gelebilir. Dolayısıyla, önemsemeseniz de kalak veriyor izlenimi yaratmanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı konularda yeteneklerimizi veya işe yararlılığımızı göstermek ve devamında terfi almak, ödüllendirilmek veya takdir edilmek için, haddinden fazla söz verebileceğimiz veya göreve talip olabileceğimiz bir gün. Dolayısıyla, en geç yarın sabaha kadar takımı final maçına hazırlama sözü vermeden önce, kalecinizin Güney Afrika tatilinden gelmediğini hatırlamanızda fayda var.

  Başak burcu, 28 Mayıs 2014 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Bazı tavsiye ya da önerileri uygulanabilir veya mantıklı bulmasanız da, dinlemenizde fayda var. Zira, çok akılcı görünmese de genel olarak elle tutulur anlamlar içeriyor olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı konularda yeteneklerimizi veya işe yararlılığımızı göstermek ve devamında terfi almak, ödüllendirilmek veya takdir edilmek için, haddinden fazla söz verebileceğimiz veya göreve talip olabileceğimiz bir gün. Dolayısıyla, en geç yarın sabaha kadar takımı final maçına hazırlama sözü vermeden önce, kalecinizin Güney Afrika tatilinden gelmediğini hatırlamanızda fayda var.

  Terazi burcu, 28 Mayıs 2014 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  Son aylarda aniden zaman ve enerji isteyen olaylara, mevcut sistemde öncelikli olanlar kadar eşit zaman ayırmanız gerekebilir ya da ayırırsanız sizin için iyi olur. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı konularda yeteneklerimizi veya işe yararlılığımızı göstermek ve devamında terfi almak, ödüllendirilmek veya takdir edilmek için, haddinden fazla söz verebileceğimiz veya göreve talip olabileceğimiz bir gün. Dolayısıyla, en geç yarın sabaha kadar takımı final maçına hazırlama sözü vermeden önce, kalecinizin Güney Afrika tatilinden gelmediğini hatırlamanızda fayda var.

  Akrep burcu, 28 Mayıs 2014 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  Gücünüzü veya yaratıcılığınızı gösteremeyeceğiniz seçimler yapmaktan kaçınmalısınız. Bazı tartışmalar mantıklı dahi görünse de, sonuçta bir işe yaramayacaksa kaçınmakta fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı konularda yeteneklerimizi veya işe yararlılığımızı göstermek ve devamında terfi almak, ödüllendirilmek veya takdir edilmek için, haddinden fazla söz verebileceğimiz veya göreve talip olabileceğimiz bir gün. Dolayısıyla, en geç yarın sabaha kadar takımı final maçına hazırlama sözü vermeden önce, kalecinizin Güney Afrika tatilinden gelmediğini hatırlamanızda fayda var.

  Yay burcu, 28 Mayıs 2014 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Önümüzdeki birkaç gün, hatta birkaç hafta için seçeneklerinizi açık tutmak için elinizden geleni yapmanız gerekiyor. Zira, gelişmeler, kendinize hareket alanı yaratmanızı ve manevra yapabilecek durumda olmanızı gerektirecektir. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı konularda yeteneklerimizi veya işe yararlılığımızı göstermek ve devamında terfi almak, ödüllendirilmek veya takdir edilmek için, haddinden fazla söz verebileceğimiz veya göreve talip olabileceğimiz bir gün. Dolayısıyla, en geç yarın sabaha kadar takımı final maçına hazırlama sözü vermeden önce, kalecinizin Güney Afrika tatilinden gelmediğini hatırlamanızda fayda var.

  Oğlak burcu, 28 Mayıs 2014 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Uzun zamandır istediğiniz bazı konularda gelişme sağlayabileceğiniz şanslar elde edebileceğiniz, bu yönlü teklifler alabileceğiniz günlerdesiniz. Anlaşmalarda zorluk çıkartmamaya çalışın. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı konularda yeteneklerimizi veya işe yararlılığımızı göstermek ve devamında terfi almak, ödüllendirilmek veya takdir edilmek için, haddinden fazla söz verebileceğimiz veya göreve talip olabileceğimiz bir gün. Dolayısıyla, en geç yarın sabaha kadar takımı final maçına hazırlama sözü vermeden önce, kalecinizin Güney Afrika tatilinden gelmediğini hatırlamanızda fayda var.

  Kova burcu, 28 Mayıs 2014 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  Mevcut plan ve projelerinizi geçiştirmemeli tüm dikkatinizle odaklanmalısınız. Zira, ne kadar kendinizi verirseniz o kadar fazla şey elde edebileceğiniz verimli günlerdesiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı konularda yeteneklerimizi veya işe yararlılığımızı göstermek ve devamında terfi almak, ödüllendirilmek veya takdir edilmek için, haddinden fazla söz verebileceğimiz veya göreve talip olabileceğimiz bir gün. Dolayısıyla, en geç yarın sabaha kadar takımı final maçına hazırlama sözü vermeden önce, kalecinizin Güney Afrika tatilinden gelmediğini hatırlamanızda fayda var.

  Balık burcu, 28 Mayıs 2014 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  İçinde bulunulan ve içinden çıkılması zor görünen, hoş olmayan bir durumun çözümünün ya da oluşumunun sizinle çok da fazla bir ilgisi olmaması nedeniyle, değişiklik için koşulları zorlamanın ve enerji harcamanın büyük önemi yok aslında. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı konularda yeteneklerimizi veya işe yararlılığımızı göstermek ve devamında terfi almak, ödüllendirilmek veya takdir edilmek için, haddinden fazla söz verebileceğimiz veya göreve talip olabileceğimiz bir gün. Dolayısıyla, en geç yarın sabaha kadar takımı final maçına hazırlama sözü vermeden önce, kalecinizin Güney Afrika tatilinden gelmediğini hatırlamanızda fayda var.

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  28 MAYIS 2014 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •