1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 26 MAYIS 2014 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 26 MAYIS 2014 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır


  Koç burcu, 26 Mayıs 2014 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Yeni bağlantılar kurabilirsiniz veya gelişmeler gereği yeni ve farklı yapılanmalar ya da planlar üzerinde düşünmeniz gerekebilir. Bu gelişmelerden en fazla faydayı sağlamaya çalışmanızda yarar var. Tüm burçlar için gün geneli: Bu haftasonu zaman zaman ufak tefek gerilimler yaşansa da, gezegenler önümüzdeki birkaç gün için, Kasım doğumlu Akrepler, Temmuz doğumlu Yengeçler ve Mart doğumlu Balıklar başta olmak üzere tüm burçlar için şanslı gelişmelere ve fırsatlara işaret ediyor! Şimdiye kadar üzerinde yoğunlaştığımız konular veya bambaşka alanlarda önümüzde farklı seçenekler oluşabilir. Bu şans, fırsat veya seçenekleri en iyi şekilde değerlendirebilmek için gözümüzün kulağımızın açık olmasında ve fikir alışverişinde bulunabileceğimiz ortamlarda bulunmamızda fayda var.
  Boğa burcu, 26 Mayıs 2014 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  Çevrenizde pek çok konuda size destek olmaktan veya yardım etmekten hoşlanacak arkadaşınız ya da tanıdığınız var. Bu kişilerden ne talep edeceğinizi netleştirmenizde fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Bu haftasonu zaman zaman ufak tefek gerilimler yaşansa da, gezegenler önümüzdeki birkaç gün için, Kasım doğumlu Akrepler, Temmuz doğumlu Yengeçler ve Mart doğumlu Balıklar başta olmak üzere tüm burçlar için şanslı gelişmelere ve fırsatlara işaret ediyor! Şimdiye kadar üzerinde yoğunlaştığımız konular veya bambaşka alanlarda önümüzde farklı seçenekler oluşabilir. Bu şans, fırsat veya seçenekleri en iyi şekilde değerlendirebilmek için gözümüzün kulağımızın açık olmasında ve fikir alışverişinde bulunabileceğimiz ortamlarda bulunmamızda fayda var.
  İkizler burcu, 26 Mayıs 2014 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Kısa bir zaman içerisinde aldığınız kararları yürürlüğe koyabilecek veya amaçlarınızı gerçekleştirme fırsatı elde edeceksiniz. Ancak, o zamana kadar sabırlı olmanız gerekiyor. Tüm burçlar için gün geneli: Bu haftasonu zaman zaman ufak tefek gerilimler yaşansa da, gezegenler önümüzdeki birkaç gün için, Kasım doğumlu Akrepler, Temmuz doğumlu Yengeçler ve Mart doğumlu Balıklar başta olmak üzere tüm burçlar için şanslı gelişmelere ve fırsatlara işaret ediyor! Şimdiye kadar üzerinde yoğunlaştığımız konular veya bambaşka alanlarda önümüzde farklı seçenekler oluşabilir. Bu şans, fırsat veya seçenekleri en iyi şekilde değerlendirebilmek için gözümüzün kulağımızın açık olmasında ve fikir alışverişinde bulunabileceğimiz ortamlarda bulunmamızda fayda var.
  Yengeç burcu, 26 Mayıs 2014 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Bu haftasonu ortaya çıkan gelişmelere farklı bir açıdan bakabilirseniz, ortaya çıkan gelişmeleri faydaya çevirmenin yollarını bulabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bu haftasonu zaman zaman ufak tefek gerilimler yaşansa da, gezegenler önümüzdeki birkaç gün için, Kasım doğumlu Akrepler, Temmuz doğumlu Yengeçler ve Mart doğumlu Balıklar başta olmak üzere tüm burçlar için şanslı gelişmelere ve fırsatlara işaret ediyor! Şimdiye kadar üzerinde yoğunlaştığımız konular veya bambaşka alanlarda önümüzde farklı seçenekler oluşabilir. Bu şans, fırsat veya seçenekleri en iyi şekilde değerlendirebilmek için gözümüzün kulağımızın açık olmasında ve fikir alışverişinde bulunabileceğimiz ortamlarda bulunmamızda fayda var.
  Aslan burcu, 26 Mayıs 2014 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  Belli bir planınız olumsuz ya da olumlu ama mutlaka netlik kazanmaya başlıyor. Büyük ihtmalle her şey yolunda gidecek, ama bu esnada sabırlı olmakta ve tartışmalara girmemeye çalışmakta fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Bu haftasonu zaman zaman ufak tefek gerilimler yaşansa da, gezegenler önümüzdeki birkaç gün için, Kasım doğumlu Akrepler, Temmuz doğumlu Yengeçler ve Mart doğumlu Balıklar başta olmak üzere tüm burçlar için şanslı gelişmelere ve fırsatlara işaret ediyor! Şimdiye kadar üzerinde yoğunlaştığımız konular veya bambaşka alanlarda önümüzde farklı seçenekler oluşabilir. Bu şans, fırsat veya seçenekleri en iyi şekilde değerlendirebilmek için gözümüzün kulağımızın açık olmasında ve fikir alışverişinde bulunabileceğimiz ortamlarda bulunmamızda fayda var.
  Başak burcu, 26 Mayıs 2014 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Uzun vadeli düşünmeli ve ileri görüşlü olmalısınız. İleride (mevcut senaryolar açısından bahsediyorum) kendinizi nerede görmek istiyorsunuz veya bir görev alacaksanız şayet, ne yapmak istersiniz türünde sorulara cevap vermeniz gerekiyor. Tüm burçlar için gün geneli: Bu haftasonu zaman zaman ufak tefek gerilimler yaşansa da, gezegenler önümüzdeki birkaç gün için, Kasım doğumlu Akrepler, Temmuz doğumlu Yengeçler ve Mart doğumlu Balıklar başta olmak üzere tüm burçlar için şanslı gelişmelere ve fırsatlara işaret ediyor! Şimdiye kadar üzerinde yoğunlaştığımız konular veya bambaşka alanlarda önümüzde farklı seçenekler oluşabilir. Bu şans, fırsat veya seçenekleri en iyi şekilde değerlendirebilmek için gözümüzün kulağımızın açık olmasında ve fikir alışverişinde bulunabileceğimiz ortamlarda bulunmamızda fayda var.
  Terazi burcu, 26 Mayıs 2014 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  Hem ekonomik hem de işinizi ilgilendiren konular açısından olumlu gelişmeler yolda. Hangsine ağırlık vermek istediğinize karar vermeniz gerekebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bu haftasonu zaman zaman ufak tefek gerilimler yaşansa da, gezegenler önümüzdeki birkaç gün için, Kasım doğumlu Akrepler, Temmuz doğumlu Yengeçler ve Mart doğumlu Balıklar başta olmak üzere tüm burçlar için şanslı gelişmelere ve fırsatlara işaret ediyor! Şimdiye kadar üzerinde yoğunlaştığımız konular veya bambaşka alanlarda önümüzde farklı seçenekler oluşabilir. Bu şans, fırsat veya seçenekleri en iyi şekilde değerlendirebilmek için gözümüzün kulağımızın açık olmasında ve fikir alışverişinde bulunabileceğimiz ortamlarda bulunmamızda fayda var.
  Akrep burcu, 26 Mayıs 2014 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  Önümüzdeki birkaç gün yapısal değişiklikler yapmanız gerekebilir. Belli alanlarda yapacağınız değişiklikler ve yenilikler, düşündüğünüzden çok daha iyi olacak! Olayları her yönüyle ele almalı ve sadece devamlılık sağlayabileceklerinize ağırlık vermelisiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bu haftasonu zaman zaman ufak tefek gerilimler yaşansa da, gezegenler önümüzdeki birkaç gün için, Kasım doğumlu Akrepler, Temmuz doğumlu Yengeçler ve Mart doğumlu Balıklar başta olmak üzere tüm burçlar için şanslı gelişmelere ve fırsatlara işaret ediyor! Şimdiye kadar üzerinde yoğunlaştığımız konular veya bambaşka alanlarda önümüzde farklı seçenekler oluşabilir. Bu şans, fırsat veya seçenekleri en iyi şekilde değerlendirebilmek için gözümüzün kulağımızın açık olmasında ve fikir alışverişinde bulunabileceğimiz ortamlarda bulunmamızda fayda var.
  Yay burcu, 26 Mayıs 2014 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Mevcut konularla ilgili gözlemledikleriniz, aslında perde arkasında devam eden şeylerle ilgisiz olabilir. Dolayısıyla, daha fazla bilgi toplamaya çalışmanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Bu haftasonu zaman zaman ufak tefek gerilimler yaşansa da, gezegenler önümüzdeki birkaç gün için, Kasım doğumlu Akrepler, Temmuz doğumlu Yengeçler ve Mart doğumlu Balıklar başta olmak üzere tüm burçlar için şanslı gelişmelere ve fırsatlara işaret ediyor! Şimdiye kadar üzerinde yoğunlaştığımız konular veya bambaşka alanlarda önümüzde farklı seçenekler oluşabilir. Bu şans, fırsat veya seçenekleri en iyi şekilde değerlendirebilmek için gözümüzün kulağımızın açık olmasında ve fikir alışverişinde bulunabileceğimiz ortamlarda bulunmamızda fayda var.
  Oğlak burcu, 26 Mayıs 2014 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  İş birliği içine girmek, birlikte hareket etmek veya destek almak istediğiniz kişiler belli konularda ilerlemenize yardım etmekten keyif duyabilirler. Bu eğilimlerini kabul etmekten kaçınmamalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Bu haftasonu zaman zaman ufak tefek gerilimler yaşansa da, gezegenler önümüzdeki birkaç gün için, Kasım doğumlu Akrepler, Temmuz doğumlu Yengeçler ve Mart doğumlu Balıklar başta olmak üzere tüm burçlar için şanslı gelişmelere ve fırsatlara işaret ediyor! Şimdiye kadar üzerinde yoğunlaştığımız konular veya bambaşka alanlarda önümüzde farklı seçenekler oluşabilir. Bu şans, fırsat veya seçenekleri en iyi şekilde değerlendirebilmek için gözümüzün kulağımızın açık olmasında ve fikir alışverişinde bulunabileceğimiz ortamlarda bulunmamızda fayda var.
  Kova burcu, 26 Mayıs 2014 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  Sağlığınızı, duygusal yaşamınızı, işinizi veya finansal başlıkları ilgilendiren konularda çok fazla şey yapabilecek konumdasınız. Hali hazırda elinizdeki kaynakları ve koşulları en iyi şekilde kullanmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Bu haftasonu zaman zaman ufak tefek gerilimler yaşansa da, gezegenler önümüzdeki birkaç gün için, Kasım doğumlu Akrepler, Temmuz doğumlu Yengeçler ve Mart doğumlu Balıklar başta olmak üzere tüm burçlar için şanslı gelişmelere ve fırsatlara işaret ediyor! Şimdiye kadar üzerinde yoğunlaştığımız konular veya bambaşka alanlarda önümüzde farklı seçenekler oluşabilir. Bu şans, fırsat veya seçenekleri en iyi şekilde değerlendirebilmek için gözümüzün kulağımızın açık olmasında ve fikir alışverişinde bulunabileceğimiz ortamlarda bulunmamızda fayda var.
  Balık burcu, 26 Mayıs 2014 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Kafanızda yaşamsal anlamda önemli bulduğunuz bazı değişiklikler yapmayı planlayabilirsiniz. İşinizi, yaşadığınız yeri veya partnerlerinizi değiştirmek isteyebilirsiniz. Bazı fikirleriniz, gerçekten, fazlasıyla parlak olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bu haftasonu zaman zaman ufak tefek gerilimler yaşansa da, gezegenler önümüzdeki birkaç gün için, Kasım doğumlu Akrepler, Temmuz doğumlu Yengeçler ve Mart doğumlu Balıklar başta olmak üzere tüm burçlar için şanslı gelişmelere ve fırsatlara işaret ediyor! Şimdiye kadar üzerinde yoğunlaştığımız konular veya bambaşka alanlarda önümüzde farklı seçenekler oluşabilir. Bu şans, fırsat veya seçenekleri en iyi şekilde değerlendirebilmek için gözümüzün kulağımızın açık olmasında ve fikir alışverişinde bulunabileceğimiz ortamlarda bulunmamızda fayda var.

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  26 MAYIS 2014 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •