1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 24 MAYIS 2014 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 24 MAYIS 2014 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır


  Koç burcu, 24 Mayıs 2014 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Bugün belli anlaşmalar, görüşmeler, alışverişler veya ilişkiler esnasında ölçülü davranmaya, dengeleri korumaya dikkat etmekte fayda var. Zira, kaldırabileceğinizden fazla şey için söz verebilir, bazı konuları hafife alabilir veya gereğinden fazla büyütebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Dileklerin gerçekleşebileceği birkaç günlük süreçteyiz astrolojik açıdan. Soma’lı madencilerin konuşmalarını izliyorum. Nasıl nur yüzlü insanlar bunlar? Kalplerinin temizliği nasıl yüzlerine vurmuş? Yerin bin kat altında çalıştıkları ne kadar belli, biz üstünde bu kadar kirlenmişken. Onlar nur yüzleriyle yerin altını aydınlatırken, biz ışığın altında kararıyoruz tek tek. Günler geçiyor. Uyku tutmuyor. Sevgili dostlar, gelin internetin birleştirici sanal kudretini kullanalım, tek bir yumruk olarak soralım ’’ Bu nur yüzlü, pamuk suratlı, kanaatkar, ülkemizin her yanındaki madencilerimiz, şu an gerekli denetimler yapılarak mı madenlerine iniyorlar? İçleri rahat mı? Karınları tok mu? Aileleri huzurlu mu? Acil denetimler yapıldı mı? Acil önlemler alındı mı?’’ Bugün sadece kendimiz için dilekler dilemekle kalmayalım, bu arkadaşlarımız için sorular soralım, taleplerde bulunalım devletimizden ve yetkili kurumlardan. Mutlaka, o gün bugündür gerekeni yapıyorlardır, ama yapmıyorlarsa, buradayız ve kalan sağlar bizim sorumluluğumuzdadır hatırlatalım! Bugün hepimizin dilekleri kabul olsun, bundan sonra, herkes sağ salim, evinde ailesiyle sağlıklı ve mutlu olsun. Sevgi ile kalın… NOT: Cenazelerimizin 40’ı çıkana kadar astroloğun notu için affedici olacağınızı umuyor, rahatsızlık verdiysem özür diliyorum.

  Boğa burcu, 24 Mayıs 2014 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  Eğer karşınızdaki kişilere onlardan ne beklediğinizi anlatabilirseniz, yardımcı olma şansları yüksek. Ancak, siz söylemezseniz, ne istediğinizi anlamalarını beklemeyin. Tüm burçlar için gün geneli: Dileklerin gerçekleşebileceği birkaç günlük süreçteyiz astrolojik açıdan. Soma’lı madencilerin konuşmalarını izliyorum. Nasıl nur yüzlü insanlar bunlar? Kalplerinin temizliği nasıl yüzlerine vurmuş? Yerin bin kat altında çalıştıkları ne kadar belli, biz üstünde bu kadar kirlenmişken. Onlar nur yüzleriyle yerin altını aydınlatırken, biz ışığın altında kararıyoruz tek tek. Günler geçiyor. Uyku tutmuyor. Sevgili dostlar, gelin internetin birleştirici sanal kudretini kullanalım, tek bir yumruk olarak soralım ’’ Bu nur yüzlü, pamuk suratlı, kanaatkar, ülkemizin her yanındaki madencilerimiz, şu an gerekli denetimler yapılarak mı madenlerine iniyorlar? İçleri rahat mı? Karınları tok mu? Aileleri huzurlu mu? Acil denetimler yapıldı mı? Acil önlemler alındı mı?’’ Bugün sadece kendimiz için dilekler dilemekle kalmayalım, bu arkadaşlarımız için sorular soralım, taleplerde bulunalım devletimizden ve yetkili kurumlardan. Mutlaka, o gün bugündür gerekeni yapıyorlardır, ama yapmıyorlarsa, buradayız ve kalan sağlar bizim sorumluluğumuzdadır hatırlatalım! Bugün hepimizin dilekleri kabul olsun, bundan sonra, herkes sağ salim, evinde ailesiyle sağlıklı ve mutlu olsun. Sevgi ile kalın… NOT: Cenazelerimizin 40’ı çıkana kadar astroloğun notu için affedici olacağınızı umuyor, rahatsızlık verdiysem özür diliyorum.

  İkizler burcu, 24 Mayıs 2014 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Maceraya atılmayı düşündüğünüz konularda veya aldığınız bazı tekliflerde kafanıza yatmayan noktalar olabilir. Olayları etraflıca bir kez daha düşünüp ertelemek isteyebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Dileklerin gerçekleşebileceği birkaç günlük süreçteyiz astrolojik açıdan. Soma’lı madencilerin konuşmalarını izliyorum. Nasıl nur yüzlü insanlar bunlar? Kalplerinin temizliği nasıl yüzlerine vurmuş? Yerin bin kat altında çalıştıkları ne kadar belli, biz üstünde bu kadar kirlenmişken. Onlar nur yüzleriyle yerin altını aydınlatırken, biz ışığın altında kararıyoruz tek tek. Günler geçiyor. Uyku tutmuyor. Sevgili dostlar, gelin internetin birleştirici sanal kudretini kullanalım, tek bir yumruk olarak soralım ’’ Bu nur yüzlü, pamuk suratlı, kanaatkar, ülkemizin her yanındaki madencilerimiz, şu an gerekli denetimler yapılarak mı madenlerine iniyorlar? İçleri rahat mı? Karınları tok mu? Aileleri huzurlu mu? Acil denetimler yapıldı mı? Acil önlemler alındı mı?’’ Bugün sadece kendimiz için dilekler dilemekle kalmayalım, bu arkadaşlarımız için sorular soralım, taleplerde bulunalım devletimizden ve yetkili kurumlardan. Mutlaka, o gün bugündür gerekeni yapıyorlardır, ama yapmıyorlarsa, buradayız ve kalan sağlar bizim sorumluluğumuzdadır hatırlatalım! Bugün hepimizin dilekleri kabul olsun, bundan sonra, herkes sağ salim, evinde ailesiyle sağlıklı ve mutlu olsun. Sevgi ile kalın… NOT: Cenazelerimizin 40’ı çıkana kadar astroloğun notu için affedici olacağınızı umuyor, rahatsızlık verdiysem özür diliyorum.

  Yengeç burcu, 24 Mayıs 2014 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Bazı kişiler sizin sorumluluğunuzda olmayan konularla ilgili olarak sizi suçlayabilirler. Bu durumda karşı tarafı fikirlerini gözden geçirmeleri konusunda uyarmanız gerekebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Dileklerin gerçekleşebileceği birkaç günlük süreçteyiz astrolojik açıdan. Soma’lı madencilerin konuşmalarını izliyorum. Nasıl nur yüzlü insanlar bunlar? Kalplerinin temizliği nasıl yüzlerine vurmuş? Yerin bin kat altında çalıştıkları ne kadar belli, biz üstünde bu kadar kirlenmişken. Onlar nur yüzleriyle yerin altını aydınlatırken, biz ışığın altında kararıyoruz tek tek. Günler geçiyor. Uyku tutmuyor. Sevgili dostlar, gelin internetin birleştirici sanal kudretini kullanalım, tek bir yumruk olarak soralım ’’ Bu nur yüzlü, pamuk suratlı, kanaatkar, ülkemizin her yanındaki madencilerimiz, şu an gerekli denetimler yapılarak mı madenlerine iniyorlar? İçleri rahat mı? Karınları tok mu? Aileleri huzurlu mu? Acil denetimler yapıldı mı? Acil önlemler alındı mı?’’ Bugün sadece kendimiz için dilekler dilemekle kalmayalım, bu arkadaşlarımız için sorular soralım, taleplerde bulunalım devletimizden ve yetkili kurumlardan. Mutlaka, o gün bugündür gerekeni yapıyorlardır, ama yapmıyorlarsa, buradayız ve kalan sağlar bizim sorumluluğumuzdadır hatırlatalım! Bugün hepimizin dilekleri kabul olsun, bundan sonra, herkes sağ salim, evinde ailesiyle sağlıklı ve mutlu olsun. Sevgi ile kalın… NOT: Cenazelerimizin 40’ı çıkana kadar astroloğun notu için affedici olacağınızı umuyor, rahatsızlık verdiysem özür diliyorum.

  Aslan burcu, 24 Mayıs 2014 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  Belli bir konuyu bir üst seviyeye çıkartabilecek güce, kapasiteye, bilgiye ve yetkiye sahipsiniz. Tereddüt etmeden harekete geçeceğe benziyorsunuz. Tüm burçlar için gün geneli: Dileklerin gerçekleşebileceği birkaç günlük süreçteyiz astrolojik açıdan. Soma’lı madencilerin konuşmalarını izliyorum. Nasıl nur yüzlü insanlar bunlar? Kalplerinin temizliği nasıl yüzlerine vurmuş? Yerin bin kat altında çalıştıkları ne kadar belli, biz üstünde bu kadar kirlenmişken. Onlar nur yüzleriyle yerin altını aydınlatırken, biz ışığın altında kararıyoruz tek tek. Günler geçiyor. Uyku tutmuyor. Sevgili dostlar, gelin internetin birleştirici sanal kudretini kullanalım, tek bir yumruk olarak soralım ’’ Bu nur yüzlü, pamuk suratlı, kanaatkar, ülkemizin her yanındaki madencilerimiz, şu an gerekli denetimler yapılarak mı madenlerine iniyorlar? İçleri rahat mı? Karınları tok mu? Aileleri huzurlu mu? Acil denetimler yapıldı mı? Acil önlemler alındı mı?’’ Bugün sadece kendimiz için dilekler dilemekle kalmayalım, bu arkadaşlarımız için sorular soralım, taleplerde bulunalım devletimizden ve yetkili kurumlardan. Mutlaka, o gün bugündür gerekeni yapıyorlardır, ama yapmıyorlarsa, buradayız ve kalan sağlar bizim sorumluluğumuzdadır hatırlatalım! Bugün hepimizin dilekleri kabul olsun, bundan sonra, herkes sağ salim, evinde ailesiyle sağlıklı ve mutlu olsun. Sevgi ile kalın… NOT: Cenazelerimizin 40’ı çıkana kadar astroloğun notu için affedici olacağınızı umuyor, rahatsızlık verdiysem özür diliyorum.

  Başak burcu, 24 Mayıs 2014 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Bırakın ilk önce karşınızdaki kişiler biriktirdiklerini söylesin, siz ardından söyleyeceklerinizi dile getirirsiniz! Tüm burçlar için gün geneli: Dileklerin gerçekleşebileceği birkaç günlük süreçteyiz astrolojik açıdan. Soma’lı madencilerin konuşmalarını izliyorum. Nasıl nur yüzlü insanlar bunlar? Kalplerinin temizliği nasıl yüzlerine vurmuş? Yerin bin kat altında çalıştıkları ne kadar belli, biz üstünde bu kadar kirlenmişken. Onlar nur yüzleriyle yerin altını aydınlatırken, biz ışığın altında kararıyoruz tek tek. Günler geçiyor. Uyku tutmuyor. Sevgili dostlar, gelin internetin birleştirici sanal kudretini kullanalım, tek bir yumruk olarak soralım ’’ Bu nur yüzlü, pamuk suratlı, kanaatkar, ülkemizin her yanındaki madencilerimiz, şu an gerekli denetimler yapılarak mı madenlerine iniyorlar? İçleri rahat mı? Karınları tok mu? Aileleri huzurlu mu? Acil denetimler yapıldı mı? Acil önlemler alındı mı?’’ Bugün sadece kendimiz için dilekler dilemekle kalmayalım, bu arkadaşlarımız için sorular soralım, taleplerde bulunalım devletimizden ve yetkili kurumlardan. Mutlaka, o gün bugündür gerekeni yapıyorlardır, ama yapmıyorlarsa, buradayız ve kalan sağlar bizim sorumluluğumuzdadır hatırlatalım! Bugün hepimizin dilekleri kabul olsun, bundan sonra, herkes sağ salim, evinde ailesiyle sağlıklı ve mutlu olsun. Sevgi ile kalın… NOT: Cenazelerimizin 40’ı çıkana kadar astroloğun notu için affedici olacağınızı umuyor, rahatsızlık verdiysem özür diliyorum.

  Terazi burcu, 24 Mayıs 2014 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  Özel yaşamınızda, maddi alanlarda ya da iş hayatınızda farklı bir yöne gitme ihtimaliniz var. Hala bazı konular muallakta olsa da, ayağınıza gelen topa vurmanız gerekiyor. Tüm burçlar için gün geneli: Dileklerin gerçekleşebileceği birkaç günlük süreçteyiz astrolojik açıdan. Soma’lı madencilerin konuşmalarını izliyorum. Nasıl nur yüzlü insanlar bunlar? Kalplerinin temizliği nasıl yüzlerine vurmuş? Yerin bin kat altında çalıştıkları ne kadar belli, biz üstünde bu kadar kirlenmişken. Onlar nur yüzleriyle yerin altını aydınlatırken, biz ışığın altında kararıyoruz tek tek. Günler geçiyor. Uyku tutmuyor. Sevgili dostlar, gelin internetin birleştirici sanal kudretini kullanalım, tek bir yumruk olarak soralım ’’ Bu nur yüzlü, pamuk suratlı, kanaatkar, ülkemizin her yanındaki madencilerimiz, şu an gerekli denetimler yapılarak mı madenlerine iniyorlar? İçleri rahat mı? Karınları tok mu? Aileleri huzurlu mu? Acil denetimler yapıldı mı? Acil önlemler alındı mı?’’ Bugün sadece kendimiz için dilekler dilemekle kalmayalım, bu arkadaşlarımız için sorular soralım, taleplerde bulunalım devletimizden ve yetkili kurumlardan. Mutlaka, o gün bugündür gerekeni yapıyorlardır, ama yapmıyorlarsa, buradayız ve kalan sağlar bizim sorumluluğumuzdadır hatırlatalım! Bugün hepimizin dilekleri kabul olsun, bundan sonra, herkes sağ salim, evinde ailesiyle sağlıklı ve mutlu olsun. Sevgi ile kalın… NOT: Cenazelerimizin 40’ı çıkana kadar astroloğun notu için affedici olacağınızı umuyor, rahatsızlık verdiysem özür diliyorum.

  Akrep burcu, 24 Mayıs 2014 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  Karşınızdaki kişiler fikirlerine önem verdiğinizi, en azından onları dinlediğinizi bilirlerse daha katılımcı ve iş birlikçi olacaklardır. Dolayısıyla, açık fikirli olmakta fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Dileklerin gerçekleşebileceği birkaç günlük süreçteyiz astrolojik açıdan. Soma’lı madencilerin konuşmalarını izliyorum. Nasıl nur yüzlü insanlar bunlar? Kalplerinin temizliği nasıl yüzlerine vurmuş? Yerin bin kat altında çalıştıkları ne kadar belli, biz üstünde bu kadar kirlenmişken. Onlar nur yüzleriyle yerin altını aydınlatırken, biz ışığın altında kararıyoruz tek tek. Günler geçiyor. Uyku tutmuyor. Sevgili dostlar, gelin internetin birleştirici sanal kudretini kullanalım, tek bir yumruk olarak soralım ’’ Bu nur yüzlü, pamuk suratlı, kanaatkar, ülkemizin her yanındaki madencilerimiz, şu an gerekli denetimler yapılarak mı madenlerine iniyorlar? İçleri rahat mı? Karınları tok mu? Aileleri huzurlu mu? Acil denetimler yapıldı mı? Acil önlemler alındı mı?’’ Bugün sadece kendimiz için dilekler dilemekle kalmayalım, bu arkadaşlarımız için sorular soralım, taleplerde bulunalım devletimizden ve yetkili kurumlardan. Mutlaka, o gün bugündür gerekeni yapıyorlardır, ama yapmıyorlarsa, buradayız ve kalan sağlar bizim sorumluluğumuzdadır hatırlatalım! Bugün hepimizin dilekleri kabul olsun, bundan sonra, herkes sağ salim, evinde ailesiyle sağlıklı ve mutlu olsun. Sevgi ile kalın… NOT: Cenazelerimizin 40’ı çıkana kadar astroloğun notu için affedici olacağınızı umuyor, rahatsızlık verdiysem özür diliyorum.

  Yay burcu, 24 Mayıs 2014 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Bazı durumlarda kendinizi karşı tarafın yerine koyabilirseniz, acaba o durumda da, şu an yaptığınız şeyi mi yapıyor olurdunuz veya düşündüğünüz şekilde mi düşünürdünüz daha net görebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Dileklerin gerçekleşebileceği birkaç günlük süreçteyiz astrolojik açıdan. Soma’lı madencilerin konuşmalarını izliyorum. Nasıl nur yüzlü insanlar bunlar? Kalplerinin temizliği nasıl yüzlerine vurmuş? Yerin bin kat altında çalıştıkları ne kadar belli, biz üstünde bu kadar kirlenmişken. Onlar nur yüzleriyle yerin altını aydınlatırken, biz ışığın altında kararıyoruz tek tek. Günler geçiyor. Uyku tutmuyor. Sevgili dostlar, gelin internetin birleştirici sanal kudretini kullanalım, tek bir yumruk olarak soralım ’’ Bu nur yüzlü, pamuk suratlı, kanaatkar, ülkemizin her yanındaki madencilerimiz, şu an gerekli denetimler yapılarak mı madenlerine iniyorlar? İçleri rahat mı? Karınları tok mu? Aileleri huzurlu mu? Acil denetimler yapıldı mı? Acil önlemler alındı mı?’’ Bugün sadece kendimiz için dilekler dilemekle kalmayalım, bu arkadaşlarımız için sorular soralım, taleplerde bulunalım devletimizden ve yetkili kurumlardan. Mutlaka, o gün bugündür gerekeni yapıyorlardır, ama yapmıyorlarsa, buradayız ve kalan sağlar bizim sorumluluğumuzdadır hatırlatalım! Bugün hepimizin dilekleri kabul olsun, bundan sonra, herkes sağ salim, evinde ailesiyle sağlıklı ve mutlu olsun. Sevgi ile kalın… NOT: Cenazelerimizin 40’ı çıkana kadar astroloğun notu için affedici olacağınızı umuyor, rahatsızlık verdiysem özür diliyorum.

  Oğlak burcu, 24 Mayıs 2014 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Bugün, eğer bir şey yapabilecek durumda olsaydınız, ne yapardınız diye düşünmelisiniz. Zira bugün aklınızdan geçen ufak şeyler ileride kendine önemli bir yer bulabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Dileklerin gerçekleşebileceği birkaç günlük süreçteyiz astrolojik açıdan. Soma’lı madencilerin konuşmalarını izliyorum. Nasıl nur yüzlü insanlar bunlar? Kalplerinin temizliği nasıl yüzlerine vurmuş? Yerin bin kat altında çalıştıkları ne kadar belli, biz üstünde bu kadar kirlenmişken. Onlar nur yüzleriyle yerin altını aydınlatırken, biz ışığın altında kararıyoruz tek tek. Günler geçiyor. Uyku tutmuyor. Sevgili dostlar, gelin internetin birleştirici sanal kudretini kullanalım, tek bir yumruk olarak soralım ’’ Bu nur yüzlü, pamuk suratlı, kanaatkar, ülkemizin her yanındaki madencilerimiz, şu an gerekli denetimler yapılarak mı madenlerine iniyorlar? İçleri rahat mı? Karınları tok mu? Aileleri huzurlu mu? Acil denetimler yapıldı mı? Acil önlemler alındı mı?’’ Bugün sadece kendimiz için dilekler dilemekle kalmayalım, bu arkadaşlarımız için sorular soralım, taleplerde bulunalım devletimizden ve yetkili kurumlardan. Mutlaka, o gün bugündür gerekeni yapıyorlardır, ama yapmıyorlarsa, buradayız ve kalan sağlar bizim sorumluluğumuzdadır hatırlatalım! Bugün hepimizin dilekleri kabul olsun, bundan sonra, herkes sağ salim, evinde ailesiyle sağlıklı ve mutlu olsun. Sevgi ile kalın… NOT: Cenazelerimizin 40’ı çıkana kadar astroloğun notu için affedici olacağınızı umuyor, rahatsızlık verdiysem özür diliyorum.

  Kova burcu, 24 Mayıs 2014 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  Belli bir zaman takvimi yapma ya da yeni planlar geliştirme konusundaki ısrarınıza gelecek tepkiler durumun gerektirdiğinin üzerinde olabilir. Dolayısıyla, temkinli hareket etmenizde fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Dileklerin gerçekleşebileceği birkaç günlük süreçteyiz astrolojik açıdan. Soma’lı madencilerin konuşmalarını izliyorum. Nasıl nur yüzlü insanlar bunlar? Kalplerinin temizliği nasıl yüzlerine vurmuş? Yerin bin kat altında çalıştıkları ne kadar belli, biz üstünde bu kadar kirlenmişken. Onlar nur yüzleriyle yerin altını aydınlatırken, biz ışığın altında kararıyoruz tek tek. Günler geçiyor. Uyku tutmuyor. Sevgili dostlar, gelin internetin birleştirici sanal kudretini kullanalım, tek bir yumruk olarak soralım ’’ Bu nur yüzlü, pamuk suratlı, kanaatkar, ülkemizin her yanındaki madencilerimiz, şu an gerekli denetimler yapılarak mı madenlerine iniyorlar? İçleri rahat mı? Karınları tok mu? Aileleri huzurlu mu? Acil denetimler yapıldı mı? Acil önlemler alındı mı?’’ Bugün sadece kendimiz için dilekler dilemekle kalmayalım, bu arkadaşlarımız için sorular soralım, taleplerde bulunalım devletimizden ve yetkili kurumlardan. Mutlaka, o gün bugündür gerekeni yapıyorlardır, ama yapmıyorlarsa, buradayız ve kalan sağlar bizim sorumluluğumuzdadır hatırlatalım! Bugün hepimizin dilekleri kabul olsun, bundan sonra, herkes sağ salim, evinde ailesiyle sağlıklı ve mutlu olsun. Sevgi ile kalın… NOT: Cenazelerimizin 40’ı çıkana kadar astroloğun notu için affedici olacağınızı umuyor, rahatsızlık verdiysem özür diliyorum.

  Balık burcu, 24 Mayıs 2014 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Karşınızdaki kişilere istemeden karışık mesajlar vermeniz nedeniyle, isteklerinizin gerçekleşmesi zor olabilir. Farklı farklı işaretler, çevrenizdeki kişilerin dileklerinizi yerine getirmesini zorlaştırıyor. Tüm burçlar için gün geneli: Dileklerin gerçekleşebileceği birkaç günlük süreçteyiz astrolojik açıdan. Soma’lı madencilerin konuşmalarını izliyorum. Nasıl nur yüzlü insanlar bunlar? Kalplerinin temizliği nasıl yüzlerine vurmuş? Yerin bin kat altında çalıştıkları ne kadar belli, biz üstünde bu kadar kirlenmişken. Onlar nur yüzleriyle yerin altını aydınlatırken, biz ışığın altında kararıyoruz tek tek. Günler geçiyor. Uyku tutmuyor. Sevgili dostlar, gelin internetin birleştirici sanal kudretini kullanalım, tek bir yumruk olarak soralım ’’ Bu nur yüzlü, pamuk suratlı, kanaatkar, ülkemizin her yanındaki madencilerimiz, şu an gerekli denetimler yapılarak mı madenlerine iniyorlar? İçleri rahat mı? Karınları tok mu? Aileleri huzurlu mu? Acil denetimler yapıldı mı? Acil önlemler alındı mı?’’ Bugün sadece kendimiz için dilekler dilemekle kalmayalım, bu arkadaşlarımız için sorular soralım, taleplerde bulunalım devletimizden ve yetkili kurumlardan. Mutlaka, o gün bugündür gerekeni yapıyorlardır, ama yapmıyorlarsa, buradayız ve kalan sağlar bizim sorumluluğumuzdadır hatırlatalım! Bugün hepimizin dilekleri kabul olsun, bundan sonra, herkes sağ salim, evinde ailesiyle sağlıklı ve mutlu olsun. Sevgi ile kalın… NOT: Cenazelerimizin 40’ı çıkana kadar astroloğun notu için affedici olacağınızı umuyor, rahatsızlık verdiysem özür diliyorum.

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  24 MAYIS 2014 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •