1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 23 MAYIS 2014 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 23 MAYIS 2014 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır


  Koç burcu, 23 Mayıs 2014 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Bazı iş, ilişki, düzenleme veya anlaşmalarda sabrınız zorlanıyor olabilir. Sizi zorlayan bu durumları sonlandırmanız daha faydalı dğzenlemelere zaman ayırmanıza yardım edebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Daha önce denediğinizde olmamış dahi olsa, bugünlerde ortaya çıkacak fırsatlar veya bazı gelişmeler istediğiniz alanlarda istediğiniz sonuçları almanızı, planların arzu ettiğiniz şekilde gelişmesini veya bu yönde size destek olacak kişilerle karşılaşabileceğinizi gösteriyor. Olumlu gelişmeler yolda, umutlu bakıp gayretli olmakta fayda var.

  Boğa burcu, 23 Mayıs 2014 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  Bazı konulardaki fikirleriniz değişken olabilir. Dolayısıyla olayları ön yargılı şekilde veya tüm gerçekleri bilmeden yargılamamanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Daha önce denediğinizde olmamış dahi olsa, bugünlerde ortaya çıkacak fırsatlar veya bazı gelişmeler istediğiniz alanlarda istediğiniz sonuçları almanızı, planların arzu ettiğiniz şekilde gelişmesini veya bu yönde size destek olacak kişilerle karşılaşabileceğinizi gösteriyor. Olumlu gelişmeler yolda, umutlu bakıp gayretli olmakta fayda var.

  İkizler burcu, 23 Mayıs 2014 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Ne yaptığınızı veya ne yapmak istediğinizi açıkça anlatabilirseniz, talep etmeniz durumunda size yardım etmek isteyen kişiler olduğunu göreceksiniz. Ancak, sadece sorarsanız yardım alabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Daha önce denediğinizde olmamış dahi olsa, bugünlerde ortaya çıkacak fırsatlar veya bazı gelişmeler istediğiniz alanlarda istediğiniz sonuçları almanızı, planların arzu ettiğiniz şekilde gelişmesini veya bu yönde size destek olacak kişilerle karşılaşabileceğinizi gösteriyor. Olumlu gelişmeler yolda, umutlu bakıp gayretli olmakta fayda var.

  Yengeç burcu, 23 Mayıs 2014 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Mevcut planlarınız istediğiniz sonuçları vermiyorsa, biraz sakinleşip olayları yeniden değerlendirmenizde fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Daha önce denediğinizde olmamış dahi olsa, bugünlerde ortaya çıkacak fırsatlar veya bazı gelişmeler istediğiniz alanlarda istediğiniz sonuçları almanızı, planların arzu ettiğiniz şekilde gelişmesini veya bu yönde size destek olacak kişilerle karşılaşabileceğinizi gösteriyor. Olumlu gelişmeler yolda, umutlu bakıp gayretli olmakta fayda var.

  Aslan burcu, 23 Mayıs 2014 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  Kalpten istediğiniz bir hedefinizi gerçekleştirmeye sandığınızdan daha yakınsınız. Dolayısıyla, bazı durumları durumun gerektirdiğinden fazla zorlamamanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Daha önce denediğinizde olmamış dahi olsa, bugünlerde ortaya çıkacak fırsatlar veya bazı gelişmeler istediğiniz alanlarda istediğiniz sonuçları almanızı, planların arzu ettiğiniz şekilde gelişmesini veya bu yönde size destek olacak kişilerle karşılaşabileceğinizi gösteriyor. Olumlu gelişmeler yolda, umutlu bakıp gayretli olmakta fayda var.

  Başak burcu, 23 Mayıs 2014 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Bugün olan bitenin gidişatı sizin duruma verdiğiniz tepkilere bağlı. Sakin ve esnek olmalı ve de tepkinizi politik şekilde göstermeye özen göstermelisiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Daha önce denediğinizde olmamış dahi olsa, bugünlerde ortaya çıkacak fırsatlar veya bazı gelişmeler istediğiniz alanlarda istediğiniz sonuçları almanızı, planların arzu ettiğiniz şekilde gelişmesini veya bu yönde size destek olacak kişilerle karşılaşabileceğinizi gösteriyor. Olumlu gelişmeler yolda, umutlu bakıp gayretli olmakta fayda var.

  Terazi burcu, 23 Mayıs 2014 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  Karşı taraftaki kişiler belli durumların inceliklerini kavramış olmasalar bile, olaylar veya konular hakkındaki yorumlarını dinlemekte fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Daha önce denediğinizde olmamış dahi olsa, bugünlerde ortaya çıkacak fırsatlar veya bazı gelişmeler istediğiniz alanlarda istediğiniz sonuçları almanızı, planların arzu ettiğiniz şekilde gelişmesini veya bu yönde size destek olacak kişilerle karşılaşabileceğinizi gösteriyor. Olumlu gelişmeler yolda, umutlu bakıp gayretli olmakta fayda var.

  Akrep burcu, 23 Mayıs 2014 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  Kariyerinizi veya toplum içindeki duruşunuzu ilgilendiren konulardaki teklif ve önerileri dinlemeye istekli olmanızda fayda var. Bu şekilde ilerlemek istediğiniz yönde daha rahat yol alabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Daha önce denediğinizde olmamış dahi olsa, bugünlerde ortaya çıkacak fırsatlar veya bazı gelişmeler istediğiniz alanlarda istediğiniz sonuçları almanızı, planların arzu ettiğiniz şekilde gelişmesini veya bu yönde size destek olacak kişilerle karşılaşabileceğinizi gösteriyor. Olumlu gelişmeler yolda, umutlu bakıp gayretli olmakta fayda var.

  Yay burcu, 23 Mayıs 2014 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Bazı konulara araştırmadan veya detaylı şekildeki incelemeden yaklaşmak, hızla içinde yer almak istenmeyen sonuçlar doğurabilir. Biraz tedbirli ilerlemekte ya da yavaştan almakta fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Daha önce denediğinizde olmamış dahi olsa, bugünlerde ortaya çıkacak fırsatlar veya bazı gelişmeler istediğiniz alanlarda istediğiniz sonuçları almanızı, planların arzu ettiğiniz şekilde gelişmesini veya bu yönde size destek olacak kişilerle karşılaşabileceğinizi gösteriyor. Olumlu gelişmeler yolda, umutlu bakıp gayretli olmakta fayda var.

  Oğlak burcu, 23 Mayıs 2014 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Aniden ortaya çıkan koşullar veya işaretler uzun vadede nelerle meşgul olacağınızı gösteriyorken, olay veya işaretleri hafife almamanızda tam önünüzdeyken değerlendirmenizde fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Daha önce denediğinizde olmamış dahi olsa, bugünlerde ortaya çıkacak fırsatlar veya bazı gelişmeler istediğiniz alanlarda istediğiniz sonuçları almanızı, planların arzu ettiğiniz şekilde gelişmesini veya bu yönde size destek olacak kişilerle karşılaşabileceğinizi gösteriyor. Olumlu gelişmeler yolda, umutlu bakıp gayretli olmakta fayda var.

  Kova burcu, 23 Mayıs 2014 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  Fikirleriniz veya verdiğiniz mücadele ne kadar doğru ya da mantıklı olsa da, bazı kişileri yanlış yapmaktan vazgeçirmeye yetmeyebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Daha önce denediğinizde olmamış dahi olsa, bugünlerde ortaya çıkacak fırsatlar veya bazı gelişmeler istediğiniz alanlarda istediğiniz sonuçları almanızı, planların arzu ettiğiniz şekilde gelişmesini veya bu yönde size destek olacak kişilerle karşılaşabileceğinizi gösteriyor. Olumlu gelişmeler yolda, umutlu bakıp gayretli olmakta fayda var.

  Balık burcu, 23 Mayıs 2014 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Bazı konuların nasıl gelişeceğinden veya sonuçlanacağından ne kadar emin olursanız olun, olayların istendiği şekilde gelişebilmesi için katı değil esnek olmanızda ve zarif davranmanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Daha önce denediğinizde olmamış dahi olsa, bugünlerde ortaya çıkacak fırsatlar veya bazı gelişmeler istediğiniz alanlarda istediğiniz sonuçları almanızı, planların arzu ettiğiniz şekilde gelişmesini veya bu yönde size destek olacak kişilerle karşılaşabileceğinizi gösteriyor. Olumlu gelişmeler yolda, umutlu bakıp gayretli olmakta fayda var.

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  23 MAYIS 2014 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •