1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 20 MAYIS 2014 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 20 MAYIS 2014 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır


  Koç burcu, 20 Mayıs 2014 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Ortaklarınız, partneriniz veya meslektaşlarınız bazı konulardaki düşüncelerini ya da eğilimlerini açıkça belli edebilirler. Bu durum sizi motive edebilir. Bir minik bayram notu: Bu bayram ‘’bayrak’’ kömür karası. Ülkene, insanına sahip çıkamıyorsun Türkiye. Bu bayram sınıfta kaldın. Ey! Türkiye Cumhuriyeti’nin genç evlatları, gördük ki biz gelmişiz gidiyoruz, yatacak yerimiz de yok ahirette. Sen okuyacaksın, çalışacaksın, birbirine kenetlenip tek yumruk olacaksın, insanının refahı, mutluluğu, sınırlarının bütünlüğü ve insanlık onuru için kullanacaksın beynini. Zira, bu maden katliamıyla artık emin olduğum nokta şudur ki, bizim nesil beyin olarak ‘’kuş’’ a yakın. Ancak, yukarıdaki önerilerime önem vermezsen kuştan ödünç aldığın beyninle senin işin daha da zor. Dost acı söyler.Sağlık ve sevgi ile kalınBir dostNOT: Bazı deyimlerim için özür diliyorum okuyucularımdan, ama hepimiz hak ediyoruz.

  Boğa burcu, 20 Mayıs 2014 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  Ekip çalışmaları, ortaklık gerektiren işler, iş birlikleri veya ilişkiler eskisinden daha hızlı akmaya başlıyor. Bir minik bayram notu: Bu bayram ‘’bayrak’’ kömür karası. Ülkene, insanına sahip çıkamıyorsun Türkiye. Bu bayram sınıfta kaldın. Ey! Türkiye Cumhuriyeti’nin genç evlatları, gördük ki biz gelmişiz gidiyoruz, yatacak yerimiz de yok ahirette. Sen okuyacaksın, çalışacaksın, birbirine kenetlenip tek yumruk olacaksın, insanının refahı, mutluluğu, sınırlarının bütünlüğü ve insanlık onuru için kullanacaksın beynini. Zira, bu maden katliamıyla artık emin olduğum nokta şudur ki, bizim nesil beyin olarak ‘’kuş’’ a yakın. Ancak, yukarıdaki önerilerime önem vermezsen kuştan ödünç aldığın beyninle senin işin daha da zor. Dost acı söyler.Sağlık ve sevgi ile kalınBir dostNOT: Bazı deyimlerim için özür diliyorum okuyucularımdan, ama hepimiz hak ediyoruz.

  İkizler burcu, 20 Mayıs 2014 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Sağlığınızı, işinizi veya duygusal konuları ilgilendiren başlıklar yenileniyor ve canlanmaya başlıyor. Bir minik bayram notu: Bu bayram ‘’bayrak’’ kömür karası. Ülkene, insanına sahip çıkamıyorsun Türkiye. Bu bayram sınıfta kaldın. Ey! Türkiye Cumhuriyeti’nin genç evlatları, gördük ki biz gelmişiz gidiyoruz, yatacak yerimiz de yok ahirette. Sen okuyacaksın, çalışacaksın, birbirine kenetlenip tek yumruk olacaksın, insanının refahı, mutluluğu, sınırlarının bütünlüğü ve insanlık onuru için kullanacaksın beynini. Zira, bu maden katliamıyla artık emin olduğum nokta şudur ki, bizim nesil beyin olarak ‘’kuş’’ a yakın. Ancak, yukarıdaki önerilerime önem vermezsen kuştan ödünç aldığın beyninle senin işin daha da zor. Dost acı söyler.Sağlık ve sevgi ile kalınBir dostNOT: Bazı deyimlerim için özür diliyorum okuyucularımdan, ama hepimiz hak ediyoruz.

  Yengeç burcu, 20 Mayıs 2014 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Yaratıcılık gerektiren işleriniz, sanatsal plan veya projeler ya da aşk hayatınız son zamanlardaki performansının tam tersi olumlu bir istikamette ilerlemeye başlayacaktır. Bir minik bayram notu: Bu bayram ‘’bayrak’’ kömür karası. Ülkene, insanına sahip çıkamıyorsun Türkiye. Bu bayram sınıfta kaldın. Ey! Türkiye Cumhuriyeti’nin genç evlatları, gördük ki biz gelmişiz gidiyoruz, yatacak yerimiz de yok ahirette. Sen okuyacaksın, çalışacaksın, birbirine kenetlenip tek yumruk olacaksın, insanının refahı, mutluluğu, sınırlarının bütünlüğü ve insanlık onuru için kullanacaksın beynini. Zira, bu maden katliamıyla artık emin olduğum nokta şudur ki, bizim nesil beyin olarak ‘’kuş’’ a yakın. Ancak, yukarıdaki önerilerime önem vermezsen kuştan ödünç aldığın beyninle senin işin daha da zor. Dost acı söyler.Sağlık ve sevgi ile kalınBir dostNOT: Bazı deyimlerim için özür diliyorum okuyucularımdan, ama hepimiz hak ediyoruz.

  Aslan burcu, 20 Mayıs 2014 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  Evinizi, bazı gayrimenkullerinizi veya duygusal yaşamınızı ilgilendiren konular hızlanıyor. Size neyin uyup neyin uymadığı konusunu netleştirip, ona göre planlar yapabilirsiniz. Bir minik bayram notu: Bu bayram ‘’bayrak’’ kömür karası. Ülkene, insanına sahip çıkamıyorsun Türkiye. Bu bayram sınıfta kaldın. Ey! Türkiye Cumhuriyeti’nin genç evlatları, gördük ki biz gelmişiz gidiyoruz, yatacak yerimiz de yok ahirette. Sen okuyacaksın, çalışacaksın, birbirine kenetlenip tek yumruk olacaksın, insanının refahı, mutluluğu, sınırlarının bütünlüğü ve insanlık onuru için kullanacaksın beynini. Zira, bu maden katliamıyla artık emin olduğum nokta şudur ki, bizim nesil beyin olarak ‘’kuş’’ a yakın. Ancak, yukarıdaki önerilerime önem vermezsen kuştan ödünç aldığın beyninle senin işin daha da zor. Dost acı söyler.Sağlık ve sevgi ile kalınBir dostNOT: Bazı deyimlerim için özür diliyorum okuyucularımdan, ama hepimiz hak ediyoruz.

  Başak burcu, 20 Mayıs 2014 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Son zamanlarda bir türlü istendiği gibi yürümeyen planlar, zamanında yerinde olmayan kişiler ya da belli işlerdeki aksaklıklar düzelmeye başlıyor. Bir minik bayram notu: Bu bayram ‘’bayrak’’ kömür karası. Ülkene, insanına sahip çıkamıyorsun Türkiye. Bu bayram sınıfta kaldın. Ey! Türkiye Cumhuriyeti’nin genç evlatları, gördük ki biz gelmişiz gidiyoruz, yatacak yerimiz de yok ahirette. Sen okuyacaksın, çalışacaksın, birbirine kenetlenip tek yumruk olacaksın, insanının refahı, mutluluğu, sınırlarının bütünlüğü ve insanlık onuru için kullanacaksın beynini. Zira, bu maden katliamıyla artık emin olduğum nokta şudur ki, bizim nesil beyin olarak ‘’kuş’’ a yakın. Ancak, yukarıdaki önerilerime önem vermezsen kuştan ödünç aldığın beyninle senin işin daha da zor. Dost acı söyler.Sağlık ve sevgi ile kalınBir dostNOT: Bazı deyimlerim için özür diliyorum okuyucularımdan, ama hepimiz hak ediyoruz.

  Terazi burcu, 20 Mayıs 2014 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  Maddi veya yaratıcılık gerektiren işlerle ilgili konularda zorlanmalar azalmaya başlıyor. Ayrıca, sürekli ertelenen ve artık sonsuza kadar erteleneceğini düşünmeye başladığınız işlerdeki aksilikler yavaş yavaş düzelmeye başlıyor. Bir minik bayram notu: Bu bayram ‘’bayrak’’ kömür karası. Ülkene, insanına sahip çıkamıyorsun Türkiye. Bu bayram sınıfta kaldın. Ey! Türkiye Cumhuriyeti’nin genç evlatları, gördük ki biz gelmişiz gidiyoruz, yatacak yerimiz de yok ahirette. Sen okuyacaksın, çalışacaksın, birbirine kenetlenip tek yumruk olacaksın, insanının refahı, mutluluğu, sınırlarının bütünlüğü ve insanlık onuru için kullanacaksın beynini. Zira, bu maden katliamıyla artık emin olduğum nokta şudur ki, bizim nesil beyin olarak ‘’kuş’’ a yakın. Ancak, yukarıdaki önerilerime önem vermezsen kuştan ödünç aldığın beyninle senin işin daha da zor. Dost acı söyler.Sağlık ve sevgi ile kalınBir dostNOT: Bazı deyimlerim için özür diliyorum okuyucularımdan, ama hepimiz hak ediyoruz.

  Akrep burcu, 20 Mayıs 2014 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  Üzerinde çok fazla zaman ve enerji harcadığınız işlerden yoruldunuz. Ancak, bu çabalarınız artık sonuçlarını göstermeye başlıyor ya da resmi olarak sonlanıyor. Bir minik bayram notu: Bu bayram ‘’bayrak’’ kömür karası. Ülkene, insanına sahip çıkamıyorsun Türkiye. Bu bayram sınıfta kaldın. Ey! Türkiye Cumhuriyeti’nin genç evlatları, gördük ki biz gelmişiz gidiyoruz, yatacak yerimiz de yok ahirette. Sen okuyacaksın, çalışacaksın, birbirine kenetlenip tek yumruk olacaksın, insanının refahı, mutluluğu, sınırlarının bütünlüğü ve insanlık onuru için kullanacaksın beynini. Zira, bu maden katliamıyla artık emin olduğum nokta şudur ki, bizim nesil beyin olarak ‘’kuş’’ a yakın. Ancak, yukarıdaki önerilerime önem vermezsen kuştan ödünç aldığın beyninle senin işin daha da zor. Dost acı söyler.Sağlık ve sevgi ile kalınBir dostNOT: Bazı deyimlerim için özür diliyorum okuyucularımdan, ama hepimiz hak ediyoruz.

  Yay burcu, 20 Mayıs 2014 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Bugüne kadar sizin için önemli bazı konularda çok fazla çaba sarf etmiş olabilirsiniz. Eğer olumlu düşünürseniz, başarılı sonuçlar alabilirsiniz. Bir minik bayram notu: Bu bayram ‘’bayrak’’ kömür karası. Ülkene, insanına sahip çıkamıyorsun Türkiye. Bu bayram sınıfta kaldın. Ey! Türkiye Cumhuriyeti’nin genç evlatları, gördük ki biz gelmişiz gidiyoruz, yatacak yerimiz de yok ahirette. Sen okuyacaksın, çalışacaksın, birbirine kenetlenip tek yumruk olacaksın, insanının refahı, mutluluğu, sınırlarının bütünlüğü ve insanlık onuru için kullanacaksın beynini. Zira, bu maden katliamıyla artık emin olduğum nokta şudur ki, bizim nesil beyin olarak ‘’kuş’’ a yakın. Ancak, yukarıdaki önerilerime önem vermezsen kuştan ödünç aldığın beyninle senin işin daha da zor. Dost acı söyler.Sağlık ve sevgi ile kalınBir dostNOT: Bazı deyimlerim için özür diliyorum okuyucularımdan, ama hepimiz hak ediyoruz.

  Oğlak burcu, 20 Mayıs 2014 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Belli hedeflerinize ulaşmanız bir süredir olduğundan daha kolay olabilir. Çok az bir süre daha sabretmeniz ve kararlı olmanız gerekiyor. Olumlu düşünün. Bir minik bayram notu: Bu bayram ‘’bayrak’’ kömür karası. Ülkene, insanına sahip çıkamıyorsun Türkiye. Bu bayram sınıfta kaldın. Ey! Türkiye Cumhuriyeti’nin genç evlatları, gördük ki biz gelmişiz gidiyoruz, yatacak yerimiz de yok ahirette. Sen okuyacaksın, çalışacaksın, birbirine kenetlenip tek yumruk olacaksın, insanının refahı, mutluluğu, sınırlarının bütünlüğü ve insanlık onuru için kullanacaksın beynini. Zira, bu maden katliamıyla artık emin olduğum nokta şudur ki, bizim nesil beyin olarak ‘’kuş’’ a yakın. Ancak, yukarıdaki önerilerime önem vermezsen kuştan ödünç aldığın beyninle senin işin daha da zor. Dost acı söyler. Sağlık ve sevgi ile kalınBir dostNOT: Bazı deyimlerim için özür diliyorum okuyucularımdan, ama hepimiz hak ediyoruz.

  Kova burcu, 20 Mayıs 2014 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  İş hayatınızı, eğitiminizi, sanatsal projelerinizi veya sosyal yaşamınızı olumsuz etkileyen olaylar sona eriyor ve bu alanlarda işler tekrar hızlanmaya başlıyor. Bir minik bayram notu: Bu bayram ‘’bayrak’’ kömür karası. Ülkene, insanına sahip çıkamıyorsun Türkiye. Bu bayram sınıfta kaldın. Ey! Türkiye Cumhuriyeti’nin genç evlatları, gördük ki biz gelmişiz gidiyoruz, yatacak yerimiz de yok ahirette. Sen okuyacaksın, çalışacaksın, birbirine kenetlenip tek yumruk olacaksın, insanının refahı, mutluluğu, sınırlarının bütünlüğü ve insanlık onuru için kullanacaksın beynini. Zira, bu maden katliamıyla artık emin olduğum nokta şudur ki, bizim nesil beyin olarak ‘’kuş’’ a yakın. Ancak, yukarıdaki önerilerime önem vermezsen kuştan ödünç aldığın beyninle senin işin daha da zor. Dost acı söyler.Sağlık ve sevgi ile kalınBir dostNOT: Bazı deyimlerim için özür diliyorum okuyucularımdan, ama hepimiz hak ediyoruz.

  Balık burcu, 20 Mayıs 2014 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Yavaşlayan, ertelenen ya da durma noktasına gelen konular hızlanmaya hareketleniyor. İş, eğitim, seyahat veya aşk hayatı başlıklarında ele alınabilecek konularda ilerleme kaydetmek daha kolay olabilir. Bayram için not: Bir minik bayram notu: Bu bayram ‘’bayrak’’ kömür karası. Ülkene, insanına sahip çıkamıyorsun Türkiye. Bu bayram sınıfta kaldın. Ey! Türkiye Cumhuriyeti’nin genç evlatları, gördük ki biz gelmişiz gidiyoruz, yatacak yerimiz de yok ahirette. Sen okuyacaksın, çalışacaksın, birbirine kenetlenip tek yumruk olacaksın, insanının refahı, mutluluğu, sınırlarının bütünlüğü ve insanlık onuru için kullanacaksın beynini. Zira, bu maden katliamıyla artık emin olduğum nokta şudur ki, bizim nesil beyin olarak ‘’kuş’’ a yakın. Ancak, yukarıdaki önerilerime önem vermezsen kuştan ödünç aldığın beyninle senin işin daha da zor. Dost acı söyler.

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  20 MAYIS 2014 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •