1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 19 MAYIS 2014 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 19 MAYIS 2014 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır


  Koç burcu, 19 Mayıs 2014 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Bazı konularda harekete geçmek için karşı tarafın hamle yapmasını bekliyor olabilirsiniz. Kötü olan şu ki, o da sizi bekliyor! Gün 24 saat hafta 7 gün bakalım kim kazanacak? Tüm burçlar için gün geneli: Ani parlamalara, müdahalelere ve tartışmalara açık bir haftasonu. Bazı işler doğru ilerlemiyorsa veya özel yaşamınızla ilgili problemler varsa, herşeyi çözebileceğini iddia eden veya yardıma talip olan kişilerden uzak durmakta fayda var. Zira bu türlü kişiler yanlış giden veya ilerlemeyen işlerin daha da karışmasına neden olabilir.

  Boğa burcu, 19 Mayıs 2014 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  Elinizde hiçbir done olmadan bazı konularda performans göstermeniz veya bazı kişileri benzini ve lastiği olmayan bir arabayla havaalanına bırakmanız(metafor olarak tabii) istenebilir. Konu her ne olursa olsun elinizden geleni yapmanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Ani parlamalara, müdahalelere ve tartışmalara açık bir haftasonu. Bazı işler doğru ilerlemiyorsa veya özel yaşamınızla ilgili problemler varsa, herşeyi çözebileceğini iddia eden veya yardıma talip olan kişilerden uzak durmakta fayda var. Zira bu türlü kişiler yanlış giden veya ilerlemeyen işlerin daha da karışmasına neden olabilir.

  İkizler burcu, 19 Mayıs 2014 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Bazı kişiler yatırımsal veya romantik ya da sevgi temalı ilişkilerinizle ilgili arabulucuk ya da farklı şekilde bir bağlantı teklifi getirebilirler. Bu kişilerin olayları görüş şekliyle sizinkisi aynı olmayabilir. Dolayısıyla, tüm göz boyamalara rağmen şüpheci yaklaşmanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Ani parlamalara, müdahalelere ve tartışmalara açık bir haftasonu. Bazı işler doğru ilerlemiyorsa veya özel yaşamınızla ilgili problemler varsa, herşeyi çözebileceğini iddia eden veya yardıma talip olan kişilerden uzak durmakta fayda var. Zira bu türlü kişiler yanlış giden veya ilerlemeyen işlerin daha da karışmasına neden olabilir.

  Yengeç burcu, 19 Mayıs 2014 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Bazı kişileri memnun etmek uğruna bazı plan veya düzenlemelere onay verebileceğiniz bir haftasonundasınız. Ancak, bir kere daha düşünmenizde fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Ani parlamalara, müdahalelere ve tartışmalara açık bir haftasonu. Bazı işler doğru ilerlemiyorsa veya özel yaşamınızla ilgili problemler varsa, herşeyi çözebileceğini iddia eden veya yardıma talip olan kişilerden uzak durmakta fayda var. Zira bu türlü kişiler yanlış giden veya ilerlemeyen işlerin daha da karışmasına neden olabilir.

  Aslan burcu, 19 Mayıs 2014 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  İstediğiniz kadar cesur, maceracı, heyecanlı veya girişimci olabileceğiniz bir haftasonu. Başkalarının onayını almaya çalışarak vakit kaybetmek durumunda değilsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Ani parlamalara, müdahalelere ve tartışmalara açık bir haftasonu. Bazı işler doğru ilerlemiyorsa veya özel yaşamınızla ilgili problemler varsa, herşeyi çözebileceğini iddia eden veya yardıma talip olan kişilerden uzak durmakta fayda var. Zira bu türlü kişiler yanlış giden veya ilerlemeyen işlerin daha da karışmasına neden olabilir.

  Başak burcu, 19 Mayıs 2014 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Bazı konuları uygulamaya koymakla teoride düşünmek veya olması gerekenle olan şeyler arasında çok önemli farklar olduğunu gözlemleyebileceğiniz bir haftasonu. Tüm burçlar için gün geneli: Ani parlamalara, müdahalelere ve tartışmalara açık bir haftasonu. Bazı işler doğru ilerlemiyorsa veya özel yaşamınızla ilgili problemler varsa, herşeyi çözebileceğini iddia eden veya yardıma talip olan kişilerden uzak durmakta fayda var. Zira bu türlü kişiler yanlış giden veya ilerlemeyen işlerin daha da karışmasına neden olabilir.

  Terazi burcu, 19 Mayıs 2014 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  Belli konularda en iyi hamlenizi yapmaya çalışma eğiliminizin arttığı bir haftasonu. Ancak, belli konulara kendinizi bağlamadan veya bağlayıcı sözler vermeden önce iki gün daha beklemenizde fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Ani parlamalara, müdahalelere ve tartışmalara açık bir haftasonu. Bazı işler doğru ilerlemiyorsa veya özel yaşamınızla ilgili problemler varsa, herşeyi çözebileceğini iddia eden veya yardıma talip olan kişilerden uzak durmakta fayda var. Zira bu türlü kişiler yanlış giden veya ilerlemeyen işlerin daha da karışmasına neden olabilir.

  Akrep burcu, 19 Mayıs 2014 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  Daha önce cazip bulduğunuz bazı teklif veya önerileri şu an anlamlı bulmayabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Ani parlamalara, müdahalelere ve tartışmalara açık bir haftasonu. Bazı işler doğru ilerlemiyorsa veya özel yaşamınızla ilgili problemler varsa, herşeyi çözebileceğini iddia eden veya yardıma talip olan kişilerden uzak durmakta fayda var. Zira bu türlü kişiler yanlış giden veya ilerlemeyen işlerin daha da karışmasına neden olabilir.

  Yay burcu, 19 Mayıs 2014 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Bazı konularda tatminkar görünmeyen seçimler veya planlar yapmak ya da kararlar almak zorunda hissetseniz de, durum bu şekilde olmayabilir. Bu haftasonu için önemli kararları ertelemekte fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Ani parlamalara, müdahalelere ve tartışmalara açık bir haftasonu. Bazı işler doğru ilerlemiyorsa veya özel yaşamınızla ilgili problemler varsa, herşeyi çözebileceğini iddia eden veya yardıma talip olan kişilerden uzak durmakta fayda var. Zira bu türlü kişiler yanlış giden veya ilerlemeyen işlerin daha da karışmasına neden olabilir.

  Oğlak burcu, 19 Mayıs 2014 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Bazı konular somutlaşmaya veya gerçekler kendini göstermeye başlıyor. Konuyla ilgili kişiler olan biteni gördükçe, olaylarla daha fazla ilgilenmeye başlayabilirler. Tüm burçlar için gün geneli: Ani parlamalara, müdahalelere ve tartışmalara açık bir haftasonu. Bazı işler doğru ilerlemiyorsa veya özel yaşamınızla ilgili problemler varsa, herşeyi çözebileceğini iddia eden veya yardıma talip olan kişilerden uzak durmakta fayda var. Zira bu türlü kişiler yanlış giden veya ilerlemeyen işlerin daha da karışmasına neden olabilir.

  Kova burcu, 19 Mayıs 2014 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  Bazı planlarda değişiklikler meydana gelebilir. Aslına bakarsanız, oluşan iniş çıkışlı durumlar önceden öngörülebilen şeyler olacaktır sanırım. Tüm burçlar için gün geneli: Ani parlamalara, müdahalelere ve tartışmalara açık bir haftasonu. Bazı işler doğru ilerlemiyorsa veya özel yaşamınızla ilgili problemler varsa, her şeyi çözebileceğini iddia eden veya yardıma talip olan kişilerden uzak durmakta fayda var. Zira bu türlü kişiler yanlış giden veya ilerlemeyen işlerin daha da karışmasına neden olabilir.

  Balık burcu, 19 Mayıs 2014 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Altından kalkamayacağınız sözler verebileceğiniz bir haftasonundasınız. İleride, vaatleriniz veya verdiğiniz sözler nedeniyle düştüğünüz durumdan nasıl kurtulacağınızı bulamayabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Ani parlamalara, müdahalelere ve tartışmalara açık bir haftasonu. Bazı işler doğru ilerlemiyorsa veya özel yaşamınızla ilgili problemler varsa, her şeyi çözebileceğini iddia eden veya yardıma talip olan kişilerden uzak durmakta fayda var. Zira bu türlü kişiler yanlış giden veya ilerlemeyen işlerin daha da karışmasına neden olabilir.

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  19 MAYIS 2014 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •