1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 17 MAYIS 2014 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 17 MAYIS 2014 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır


  Koç burcu, 17 Mayıs 2014 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Sosyal yaşamınızı veya iş hayatınızı ilgilendiren konularda kendinizi bazı aktivitelerin içinde bulabilir ya da bazı olaylardan kaçamayabilirsiniz. Bu katılımınız sırasında düşündüğünüzden çok şey elde edebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı konularda karşınızdaki kişiler sizi anlamış gibi davransalar bile, tam olarak ne demek istediğinizi veya onlardan ne beklediğinizi anlamamış olabilirler. Dolayısıyla, karşınızdaki kişileri sorguya çekmeden veya beklenti içine girmeden önce, anlattıklarınızı detaylı olarak anlayabilmeleri için zaman tanımanızda fayda var.

  Boğa burcu, 17 Mayıs 2014 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  İçindeki mizahi kısımdan bahsedilmeksizin, sakin bir ortamda yaptığınız bazı yorumların deşifre olduğuna tanık olabilirsiniz. En iyisi üzerinde durmamak. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı konularda karşınızdaki kişiler sizi anlamış gibi davransalar bile, tam olarak ne demek istediğinizi veya onlardan ne beklediğinizi anlamamış olabilirler. Dolayısıyla, karşınızdaki kişileri sorguya çekmeden veya beklenti içine girmeden önce, anlattıklarınızı detaylı olarak anlayabilmeleri için zaman tanımanızda fayda var.

  İkizler burcu, 17 Mayıs 2014 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Belli konularda belli şekillerde davranmalarını istediğiniz bazı kişileri kendi hallerine bırakmanız durumunda, şaşırtıcı bir şekilde, kendi istekleri dahilinde sizin isteklerinizi yerine getirdiklerini görebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı konularda karşınızdaki kişiler sizi anlamış gibi davransalar bile, tam olarak ne demek istediğinizi veya onlardan ne beklediğinizi anlamamış olabilirler. Dolayısıyla, karşınızdaki kişileri sorguya çekmeden veya beklenti içine girmeden önce, anlattıklarınızı detaylı olarak anlayabilmeleri için zaman tanımanızda fayda var.

  Yengeç burcu, 17 Mayıs 2014 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Bazı kişiler, geçmişte bazı benzer konularda gösterdikleri performansı ya da katılımı bu sefer göstermeyerek sizi oldukça şaşırtabilirler. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı konularda karşınızdaki kişiler sizi anlamış gibi davransalar bile, tam olarak ne demek istediğinizi veya onlardan ne beklediğinizi anlamamış olabilirler. Dolayısıyla, karşınızdaki kişileri sorguya çekmeden veya beklenti içine girmeden önce, anlattıklarınızı detaylı olarak anlayabilmeleri için zaman tanımanızda fayda var.

  Aslan burcu, 17 Mayıs 2014 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  Sizi zorlayan veya sıkan konularla başa çıkabilmek ya da endişelerinizi azaltabilmek için olumlu düşünmeniz gerekiyor. Güzel düşünün güzel olsun! Tüm burçlar için gün geneli: Bazı konularda karşınızdaki kişiler sizi anlamış gibi davransalar bile, tam olarak ne demek istediğinizi veya onlardan ne beklediğinizi anlamamış olabilirler. Dolayısıyla, karşınızdaki kişileri sorguya çekmeden veya beklenti içine girmeden önce, anlattıklarınızı detaylı olarak anlayabilmeleri için zaman tanımanızda fayda var.

  Başak burcu, 17 Mayıs 2014 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Duygularınızı açıkça ortaya koymak isteyebileceğiniz bir gün. Ancak, bu esnada karşı tarafı provoke eden kelimeler kullanmamaya özellikle dikkat etmeniz gerekiyor. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı konularda karşınızdaki kişiler sizi anlamış gibi davransalar bile, tam olarak ne demek istediğinizi veya onlardan ne beklediğinizi anlamamış olabilirler. Dolayısıyla, karşınızdaki kişileri sorguya çekmeden veya beklenti içine girmeden önce, anlattıklarınızı detaylı olarak anlayabilmeleri için zaman tanımanızda fayda var.

  Terazi burcu, 17 Mayıs 2014 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  Önemsediğiniz alanlarda size destek olmak isteyen kişiler olabilir. Teklifleri geri çevirmemelisiniz. Zira bu kişiler, gerçekten başarılı olup olmayacağınızı görmek istiyor olabilirler. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı konularda karşınızdaki kişiler sizi anlamış gibi davransalar bile, tam olarak ne demek istediğinizi veya onlardan ne beklediğinizi anlamamış olabilirler. Dolayısıyla, karşınızdaki kişileri sorguya çekmeden veya beklenti içine girmeden önce, anlattıklarınızı detaylı olarak anlayabilmeleri için zaman tanımanızda fayda var.

  Akrep burcu, 17 Mayıs 2014 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  Yapmanız gereken işler ve romantik hayatınız arasında bir denge kurmanız gerekebilir. İlginç, hatta imkansız denebilecek kişilerle aranızda bir ilişki doğabilir veya yaratıcılık gerektiren işlerde hoş gelişmeler söz konusu olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı konularda karşınızdaki kişiler sizi anlamış gibi davransalar bile, tam olarak ne demek istediğinizi veya onlardan ne beklediğinizi anlamamış olabilirler. Dolayısıyla, karşınızdaki kişileri sorguya çekmeden veya beklenti içine girmeden önce, anlattıklarınızı detaylı olarak anlayabilmeleri için zaman tanımanızda fayda var.

  Yay burcu, 17 Mayıs 2014 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Bazı konularda uzlaşmanın size faydası olmuyorsa tartışmadan çekilmeniz daha doğru olur. Aşk hayatınız açısından güzel bir gün. Ancak, bugünlerde ortaya çıkan bilgiler veya sizden saklanan gerçekler sizi biraz zorlayabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı konularda karşınızdaki kişiler sizi anlamış gibi davransalar bile, tam olarak ne demek istediğinizi veya onlardan ne beklediğinizi anlamamış olabilirler. Dolayısıyla, karşınızdaki kişileri sorguya çekmeden veya beklenti içine girmeden önce, anlattıklarınızı detaylı olarak anlayabilmeleri için zaman tanımanızda fayda var.

  Oğlak burcu, 17 Mayıs 2014 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Planlar beklenmedik şekilde değişebilir. Hoşa gitmeyen gelişmeler veya programdaki ufak değişiklikler aslında her şeyin en iyisi için meydana geliyor. Evinizi veya ailenizi ilgilendiren başlıklar ön planda. Evde dekorasyonu değiştirebilirsiniz veya eve gelen bir misafir söz konusu olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı konularda karşınızdaki kişiler sizi anlamış gibi davransalar bile, tam olarak ne demek istediğinizi veya onlardan ne beklediğinizi anlamamış olabilirler. Dolayısıyla, karşınızdaki kişileri sorguya çekmeden veya beklenti içine girmeden önce, anlattıklarınızı detaylı olarak anlayabilmeleri için zaman tanımanızda fayda var.

  Kova burcu, 17 Mayıs 2014 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  Olmadığınız birisi gibi davranabileceğiniz günler. Kendi çizginizi bozmamalısınız. Eviniz ve işiniz arasında kalabilirsiniz. Yakın çevrenizden bir kişiyle aranızda romantik bir ilişki ilk sinyallerini verebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı konularda karşınızdaki kişiler sizi anlamış gibi davransalar bile, tam olarak ne demek istediğinizi veya onlardan ne beklediğinizi anlamamış olabilirler. Dolayısıyla, karşınızdaki kişileri sorguya çekmeden veya beklenti içine girmeden önce, anlattıklarınızı detaylı olarak anlayabilmeleri için zaman tanımanızda fayda var.

  Balık burcu, 17 Mayıs 2014 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Bazı konular sizin istemediğiniz şekilde gelişse de uzlaşmacı olmalısınız. Ortam netleştiğinde şimdi olduğunuzdan daha iyi bir noktada olduğunuzu fark edebilirsiniz. Beklenmedik maddi kazanımlar söz konusu olabilir. Bilişim, medya, halkla ilişkiler konularında olumlu gelişmeler sizi bekliyor. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı konularda karşınızdaki kişiler sizi anlamış gibi davransalar bile, tam olarak ne demek istediğinizi veya onlardan ne beklediğinizi anlamamış olabilirler. Dolayısıyla, karşınızdaki kişileri sorguya çekmeden veya beklenti içine girmeden önce, anlattıklarınızı detaylı olarak anlayabilmeleri için zaman tanımanızda fayda var.

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  17 MAYIS 2014 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •