1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 16 MAYIS 2014 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 16 MAYIS 2014 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır


  Koç burcu, 16 Mayıs 2014 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Belli bir hedefinize ulaşmak için yeni bir strateji geliştirebilirsiniz. Ancak, bu planı genel tarzınıza uygun bulmayıp tekrar değiştirme ihtimalinizde var. Tüm burçlar için gün geneli: Planlarda meydana gelebilecek değişikliklere veya yerine sunulan önerilere uyum sağlamanızda ve akışa göre hareket etmenizde fayda var. Ancak, mevcut planların yerine sunulan tekliflerde veya üzerinde yapılan değişikliklerde yine bazı belirsizlikler söz konusu olabilir. Son dakika anonslarına ve değişikliklerine hızla adapte olmak en iyisi!

  Boğa burcu, 16 Mayıs 2014 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  Aslında sizin için çok uygun olmayan bazı teklif veya öneriler alabilirsiniz. Fırsat gibi görünse de, önerileri dikkatli ele almanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Planlarda meydana gelebilecek değişikliklere veya yerine sunulan önerilere uyum sağlamanızda ve akışa göre hareket etmenizde fayda var. Ancak, mevcut planların yerine sunulan tekliflerde veya üzerinde yapılan değişikliklerde yine bazı belirsizlikler söz konusu olabilir. Son dakika anonslarına ve değişikliklerine hızla adapte olmak en iyisi!

  İkizler burcu, 16 Mayıs 2014 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Belli bir amacınıza farklı açılardan yaklaşabilir veya bazı işleri farklı şekilde yaklaşımlarla ele alabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Planlarda meydana gelebilecek değişikliklere veya yerine sunulan önerilere uyum sağlamanızda ve akışa göre hareket etmenizde fayda var. Ancak, mevcut planların yerine sunulan tekliflerde veya üzerinde yapılan değişikliklerde yine bazı belirsizlikler söz konusu olabilir. Son dakika anonslarına ve değişikliklerine hızla adapte olmak en iyisi!

  Yengeç burcu, 16 Mayıs 2014 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Bugün hayatınıza ya da genel olarak hayata yeni bir bakış açısı getirebilir ve daha keyifli ve anlık yaşamanın önemini kavrayabilirsiniz. Anın tadına varmak gerektiğini anlayacağınız bir gün. Tüm burçlar için gün geneli: Planlarda meydana gelebilecek değişikliklere veya yerine sunulan önerilere uyum sağlamanızda ve akışa göre hareket etmenizde fayda var. Ancak, mevcut planların yerine sunulan tekliflerde veya üzerinde yapılan değişikliklerde yine bazı belirsizlikler söz konusu olabilir. Son dakika anonslarına ve değişikliklerine hızla adapte olmak en iyisi!

  Aslan burcu, 16 Mayıs 2014 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  Tamamen sona ermiş konuları canlandırmak veya onarmak için gereğinden fazla gayret gösterebilirsiniz. Kendinizi yormak yerine, konu her ne ise vedalaşmak daha doğru olacaktır. Tüm burçlar için gün geneli: Planlarda meydana gelebilecek değişikliklere veya yerine sunulan önerilere uyum sağlamanızda ve akışa göre hareket etmenizde fayda var. Ancak, mevcut planların yerine sunulan tekliflerde veya üzerinde yapılan değişikliklerde yine bazı belirsizlikler söz konusu olabilir. Son dakika anonslarına ve değişikliklerine hızla adapte olmak en iyisi!

  Başak burcu, 16 Mayıs 2014 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Ani tavsiyeler ya da teklifler bir an için aklınızı çelebilir. Ancak, devamında gözden geçirdiğinizde o kadar da cazip olmadığını fark edebilirsiniz. Dolayısıyla, ani kararlar almamanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Planlarda meydana gelebilecek değişikliklere veya yerine sunulan önerilere uyum sağlamanızda ve akışa göre hareket etmenizde fayda var. Ancak, mevcut planların yerine sunulan tekliflerde veya üzerinde yapılan değişikliklerde yine bazı belirsizlikler söz konusu olabilir. Son dakika anonslarına ve değişikliklerine hızla adapte olmak en iyisi!

  Terazi burcu, 16 Mayıs 2014 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  Aniiden size karşı tavırları(alışılmadık şekilde iyi veya kötü davrananlar) değişen kişiler sizi yanıltmasın. Kısa bir süre içinde herkes kendi konumuna geri dönecektir. Tüm burçlar için gün geneli: Planlarda meydana gelebilecek değişikliklere veya yerine sunulan önerilere uyum sağlamanızda ve akışa göre hareket etmenizde fayda var. Ancak, mevcut planların yerine sunulan tekliflerde veya üzerinde yapılan değişikliklerde yine bazı belirsizlikler söz konusu olabilir. Son dakika anonslarına ve değişikliklerine hızla adapte olmak en iyisi!

  Akrep burcu, 16 Mayıs 2014 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  Olmasını çok istediğiniz şeyleri elde etmenize yardım edebilecek ilginç olaylar yaşanabilir. Algılarınızı açın ve esnek olun. Tüm burçlar için gün geneli: Planlarda meydana gelebilecek değişikliklere veya yerine sunulan önerilere uyum sağlamanızda ve akışa göre hareket etmenizde fayda var. Ancak, mevcut planların yerine sunulan tekliflerde veya üzerinde yapılan değişikliklerde yine bazı belirsizlikler söz konusu olabilir. Son dakika anonslarına ve değişikliklerine hızla adapte olmak en iyisi!

  Yay burcu, 16 Mayıs 2014 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  İlgi alanınıza giren konulardaki planlarınızda bazı değişiklikler ya da iniş çıkışlar yaşanabilir. Ancak, aslında bu sizin için olumlu bir durum anlamına geliyor. Tüm burçlar için gün geneli: Planlarda meydana gelebilecek değişikliklere veya yerine sunulan önerilere uyum sağlamanızda ve akışa göre hareket etmenizde fayda var. Ancak, mevcut planların yerine sunulan tekliflerde veya üzerinde yapılan değişikliklerde yine bazı belirsizlikler söz konusu olabilir. Son dakika anonslarına ve değişikliklerine hızla adapte olmak en iyisi!

  Oğlak burcu, 16 Mayıs 2014 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Belli konulara beklenmedik çözümler üretebilirsiniz. Beklediğiniz çözüm ve yanıtlar tam da bıkmak üzereyken aklınıza gelecek. Tüm burçlar için gün geneli: Planlarda meydana gelebilecek değişikliklere veya yerine sunulan önerilere uyum sağlamanızda ve akışa göre hareket etmenizde fayda var. Ancak, mevcut planların yerine sunulan tekliflerde veya üzerinde yapılan değişikliklerde yine bazı belirsizlikler söz konusu olabilir. Son dakika anonslarına ve değişikliklerine hızla adapte olmak en iyisi!

  Kova burcu, 16 Mayıs 2014 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  Aklınıza yatmayan veya gerçekçi bulmadığınız öneri veya teklifler alabilirsiniz. Kısaca geri çevirmek yerine, biraz zaman isteyip üzerinde düşünmenizde fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Planlarda meydana gelebilecek değişikliklere veya yerine sunulan önerilere uyum sağlamanızda ve akışa göre hareket etmenizde fayda var. Ancak, mevcut planların yerine sunulan tekliflerde veya üzerinde yapılan değişikliklerde yine bazı belirsizlikler söz konusu olabilir. Son dakika anonslarına ve değişikliklerine hızla adapte olmak en iyisi!

  Balık burcu, 16 Mayıs 2014 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Farklı olmanın ve fark yaratmanın kazandıracağı bir gün. Aşk, iş veya maddi başlıklı konularda alışılmadık yöntem ve yaklaşımlar pek çok kapıyı açabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Planlarda meydana gelebilecek değişikliklere veya yerine sunulan önerilere uyum sağlamanızda ve akışa göre hareket etmenizde fayda var. Ancak, mevcut planların yerine sunulan tekliflerde veya üzerinde yapılan değişikliklerde yine bazı belirsizlikler söz konusu olabilir. Son dakika anonslarına ve değişikliklerine hızla adapte olmak en iyisi.

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  16 MAYIS 2014 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •