1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 15 MAYIS 2014 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 15 MAYIS 2014 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır


  Koç burcu, 15 Mayıs 2014 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Duygusal veya ortak kaynak kullanımı gerektiren konular, partnerinizin maddi durumu veya ödemeler türünde finansal konular başlıklar ön planda. Ancak, ani gelişmeler veya haberler size bazı alanlarda yardımcı veya destek olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Akrep burcundaki dolunay bugün sakin şekilde fikir paylaşımını zorlaştırabilir. Ortaya çıkan stres diyaloglarda herkesin haklılığı konusunda ısrarcı olmasına ve fikir alışverişlerinde sertleşmelere neden olabilir. Beklenmedik gelişmeler nedeniyle bazı planların, anlaşmaların veya konuların yeniden ele alınma ihtimali de söz konusu.

  Boğa burcu, 15 Mayıs 2014 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  Bazı meslektaşlarınız veya iş birliği ya da ilişki içinde olduğunuz kişilerle tartışmalara girmemek için çaba göstermenizde fayda var. Aşk hayatınızda v sevdiğiniz kişilerle ilişkilerinizde dikkatli konuşmanız gereken günler. Tüm burçlar için gün geneli: Akrep burcundaki dolunay bugün sakin şekilde fikir paylaşımını zorlaştırabilir. Ortaya çıkan stres diyaloglarda herkesin haklılığı konusunda ısrarcı olmasına ve fikir alışverişlerinde sertleşmelere neden olabilir. Beklenmedik gelişmeler nedeniyle bazı planların, anlaşmaların veya konuların yeniden ele alınma ihtimali de söz konusu.

  İkizler burcu, 15 Mayıs 2014 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Duygusal veya sağlıkla ilgili yapılacak konuşmalar düşündüğünüzden farklı bir hal alabilir ve olaylar büyüyebilir. Dolayısıyla, en başında bu tür diyaloglara girmemek yararınıza olacaktır. İş hayatınızda ise, bazı iler olgunlaşabilir veya yeni işler söz konusu olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Akrep burcundaki dolunay bugün sakin şekilde fikir paylaşımını zorlaştırabilir. Ortaya çıkan stres diyaloglarda herkesin haklılığı konusunda ısrarcı olmasına ve fikir alışverişlerinde sertleşmelere neden olabilir. Beklenmedik gelişmeler nedeniyle bazı planların, anlaşmaların veya konuların yeniden ele alınma ihtimali de söz konusu.

  Yengeç burcu, 15 Mayıs 2014 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Karşınızdaki kişilere baskı yapmamanızda fayda var. Zira günün gergin etkileri aynı derecede tepki almanıza ve olayların büyümesine neden olabilir. Aşk hayatınız veya çocuklarla ilişkiler dikkat gerektiriyor. Tüm burçlar için gün geneli: Akrep burcundaki dolunay bugün sakin şekilde fikir paylaşımını zorlaştırabilir. Ortaya çıkan stres diyaloglarda herkesin haklılığı konusunda ısrarcı olmasına ve fikir alışverişlerinde sertleşmelere neden olabilir. Beklenmedik gelişmeler nedeniyle bazı planların, anlaşmaların veya konuların yeniden ele alınma ihtimali de söz konusu.

  Aslan burcu, 15 Mayıs 2014 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  Ev, aile, iş ve eğitim başlıklı konular birbirine girebilir ve hangisine yetişeceğinizi şaşırabilirsiniz. Gerilim azaldıktan sonra biraz rahatlayabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Akrep burcundaki dolunay bugün sakin şekilde fikir paylaşımını zorlaştırabilir. Ortaya çıkan stres diyaloglarda herkesin haklılığı konusunda ısrarcı olmasına ve fikir alışverişlerinde sertleşmelere neden olabilir. Beklenmedik gelişmeler nedeniyle bazı planların, anlaşmaların veya konuların yeniden ele alınma ihtimali de söz konusu.

  Başak burcu, 15 Mayıs 2014 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  İniş çıkışlı hareketleri olan kişiler bugün sizi şaşırtabilir. Çevrenizde olup biten gergin diyaloglara bakarak, bugün kimseyi görev ve sorumlulukları konusunda uyarmamanızda fayda var. Maddi açıdan da sıkışabilirsiniz veya gelen haberlere göre günü planlamanız gerekebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Akrep burcundaki dolunay bugün sakin şekilde fikir paylaşımını zorlaştırabilir. Ortaya çıkan stres diyaloglarda herkesin haklılığı konusunda ısrarcı olmasına ve fikir alışverişlerinde sertleşmelere neden olabilir. Beklenmedik gelişmeler nedeniyle bazı planların, anlaşmaların veya konuların yeniden ele alınma ihtimali de söz konusu.

  Terazi burcu, 15 Mayıs 2014 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  Bazı anlaşmalar, parasal konular veya maddi kaynaklar gündemde ağırlıklı olarak yer alabilir. Ancak, bu konularda hesaplamalara ya da hesaplaşmalara girişmeden önce bu gergin günün geçmesini ve stresin kişiler üzerindeki etkisinin azalmasını beklemekte fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Akrep burcundaki dolunay bugün sakin şekilde fikir paylaşımını zorlaştırabilir. Ortaya çıkan stres diyaloglarda herkesin haklılığı konusunda ısrarcı olmasına ve fikir alışverişlerinde sertleşmelere neden olabilir. Beklenmedik gelişmeler nedeniyle bazı planların, anlaşmaların veya konuların yeniden ele alınma ihtimali de söz konusu.

  Akrep burcu, 15 Mayıs 2014 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  Önemli kararlar alabileceğiniz günler. Plan ve programlarınızı meydana gelen gelişmelere göre yenilemeniz veya düzenlemeniz gerekebilir. Bugünü yaşamınızdaki önceliklerinizi yeniden gözden geçirebilmek için bir fırsat olarak görmenizde fayda var. Özel yaşamınız hayatınıza farklı gözle bakmanıza neden olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Akrep burcundaki dolunay bugün sakin şekilde fikir paylaşımını zorlaştırabilir. Ortaya çıkan stres diyaloglarda herkesin haklılığı konusunda ısrarcı olmasına ve fikir alışverişlerinde sertleşmelere neden olabilir. Beklenmedik gelişmeler nedeniyle bazı planların, anlaşmaların veya konuların yeniden ele alınma ihtimali de söz konusu.

  Yay burcu, 15 Mayıs 2014 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Şaibeli hareketleri olan kişiler veya gizli kapaklı işler dikkat gerektiriyor. Bazı olayların iç yüzü aydınlanabilir, gerçekler ortaya çıkabilir. Yanlış yapan kişileri doğru yargılamanız gereken bir gün. Ancak, herkesin gergin olduğunu unutmamanızda ve sağlığınıza dikkat etmenizde fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Akrep burcundaki dolunay bugün sakin şekilde fikir paylaşımını zorlaştırabilir. Ortaya çıkan stres diyaloglarda herkesin haklılığı konusunda ısrarcı olmasına ve fikir alışverişlerinde sertleşmelere neden olabilir. Beklenmedik gelişmeler nedeniyle bazı planların, anlaşmaların veya konuların yeniden ele alınma ihtimali de söz konusu.

  Oğlak burcu, 15 Mayıs 2014 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Sözlerinde durmayan, görevlerini ve sorumluluklarını ihmal eden veya yapılan anlaşmalara uymayan kişilerle birlikte hareket etmekten veya bu kişileri desteklemekten vazgeçebilirsiniz. Sosyal ilişkileriniz testten geçiyor! Tüm burçlar için gün geneli: Akrep burcundaki dolunay bugün sakin şekilde fikir paylaşımını zorlaştırabilir. Ortaya çıkan stres diyaloglarda herkesin haklılığı konusunda ısrarcı olmasına ve fikir alışverişlerinde sertleşmelere neden olabilir. Beklenmedik gelişmeler nedeniyle bazı planların, anlaşmaların veya konuların yeniden ele alınma ihtimali de söz konusu.

  Kova burcu, 15 Mayıs 2014 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  Evinizi, ailenizi, işinizi veya kariyerinizi ilgilendiren konularda zorlanabileceğiniz ya da bazı kararlar almak durumunda kalabileceğiniz bir gün. Hangi konuya ağırlık vermeniz gerektiğine doğru karar vermelisiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Akrep burcundaki dolunay bugün sakin şekilde fikir paylaşımını zorlaştırabilir. Ortaya çıkan stres diyaloglarda herkesin haklılığı konusunda ısrarcı olmasına ve fikir alışverişlerinde sertleşmelere neden olabilir. Beklenmedik gelişmeler nedeniyle bazı planların, anlaşmaların veya konuların yeniden ele alınma ihtimali de söz konusu.

  Balık burcu, 15 Mayıs 2014 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Yapacak çok işiniz olmasına rağmen, diğer kişilerin problemleri veya stresli tavırlarıyla uğraşmanız gerekebilir. Ancak neyse ki, siz kendi konularınıza ağırlık vererek günü daha olumlu değerlendirebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Akrep burcundaki dolunay bugün sakin şekilde fikir paylaşımını zorlaştırabilir. Ortaya çıkan stres diyaloglarda herkesin haklılığı konusunda ısrarcı olmasına ve fikir alışverişlerinde sertleşmelere neden olabilir. Beklenmedik gelişmeler nedeniyle bazı planların, anlaşmaların veya konuların yeniden ele alınma ihtimali de söz konusu.

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  15 MAYIS 2014 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •