1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 14 MAYIS 2014 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 14 MAYIS 2014 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır


  Koç burcu, 14 Mayıs 2014 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Bazı iş, ilişki, plan veya programlarınızı gözden geçirip yeniden planlamanızda fayda var. Değişim halen sizin inisiyatifinizdeyken(değişime zorlanmadan önce anlamında), gerekenleri yapmanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Herkes kendi istek ve taleplerinin gerçekleşmesi konusunda yüksek bir istek duyabilir, hatta bu anlamda aşırı hırslı tavırlar içinde olabilir. Gergin hissedilen anlarda dahi, hedeflere ulaşabilmek veya istekleri gerçekleştirmek için kabalaşmak, tehditkar davranmak veya başkalarının kabalığını herkesle paylaşmak yerine, politik davranan ve sakin şekilde ilerleyenler amaçlarına ulaşmakta daha başarılı olabilirler. Diplomasinin savaşları engellemedeki rolü hafife alındığı için pek çok savaş büyümüş, sıçramış veya yayılmıştır, politik davranmanın önemini küçümsememekte fayda var.

  Boğa burcu, 14 Mayıs 2014 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  İstediğiniz plan ve projelerin ilerlemesi veya hayatınızın aşkını bulmanız için gerekli koşullar mevcut. Eğer ilerleme görmüyorsanız yeterince zorlamadığınız içindir. Tüm burçlar için gün geneli: Herkes kendi istek ve taleplerinin gerçekleşmesi konusunda yüksek bir istek duyabilir, hatta bu anlamda aşırı hırslı tavırlar içinde olabilir. Gergin hissedilen anlarda dahi, hedeflere ulaşabilmek veya istekleri gerçekleştirmek için kabalaşmak, tehditkar davranmak veya başkalarının kabalığını herkesle paylaşmak yerine, politik davranan ve sakin şekilde ilerleyenler amaçlarına ulaşmakta daha başarılı olabilirler. Diplomasinin savaşları engellemedeki rolü hafife alındığı için pek çok savaş büyümüş, sıçramış veya yayılmıştır, politik davranmanın önemini küçümsememekte fayda var.

  İkizler burcu, 14 Mayıs 2014 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Bazı gelişmeler söz konusu olabilir veya eksik parçalar toparlanıyor. Tam olarak neler olduğunu anladıktan sonra olayları veya planları ortaya çıkan yeni gelişmelere göre değerlendirebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Herkes kendi istek ve taleplerinin gerçekleşmesi konusunda yüksek bir istek duyabilir, hatta bu anlamda aşırı hırslı tavırlar içinde olabilir. Gergin hissedilen anlarda dahi, hedeflere ulaşabilmek veya istekleri gerçekleştirmek için kabalaşmak, tehditkar davranmak veya başkalarının kabalığını herkesle paylaşmak yerine, politik davranan ve sakin şekilde ilerleyenler amaçlarına ulaşmakta daha başarılı olabilirler. Diplomasinin savaşları engellemedeki rolü hafife alındığı için pek çok savaş büyümüş, sıçramış veya yayılmıştır, politik davranmanın önemini küçümsememekte fayda var.

  Yengeç burcu, 14 Mayıs 2014 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Belli konulara yaklaşımlarınızın daha poitik olmasında fayda var. Bazı fikir veya planlarının hoşunuza gideceğini uman kişilerin fikirlerini saçma bulabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Herkes kendi istek ve taleplerinin gerçekleşmesi konusunda yüksek bir istek duyabilir, hatta bu anlamda aşırı hırslı tavırlar içinde olabilir. Gergin hissedilen anlarda dahi, hedeflere ulaşabilmek veya istekleri gerçekleştirmek için kabalaşmak, tehditkar davranmak veya başkalarının kabalığını herkesle paylaşmak yerine, politik davranan ve sakin şekilde ilerleyenler amaçlarına ulaşmakta daha başarılı olabilirler. Diplomasinin savaşları engellemedeki rolü hafife alındığı için pek çok savaş büyümüş, sıçramış veya yayılmıştır, politik davranmanın önemini küçümsememekte fayda var.

  Aslan burcu, 14 Mayıs 2014 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  Bazı konuları zorlamak veya gerilimin parçası olmak yerine her şeyi akışına bırakmanın faydasını görebileceğiniz bir gün. Tüm burçlar için gün geneli: Herkes kendi istek ve taleplerinin gerçekleşmesi konusunda yüksek bir istek duyabilir, hatta bu anlamda aşırı hırslı tavırlar içinde olabilir. Gergin hissedilen anlarda dahi, hedeflere ulaşabilmek veya istekleri gerçekleştirmek için kabalaşmak, tehditkar davranmak veya başkalarının kabalığını herkesle paylaşmak yerine, politik davranan ve sakin şekilde ilerleyenler amaçlarına ulaşmakta daha başarılı olabilirler. Diplomasinin savaşları engellemedeki rolü hafife alındığı için pek çok savaş büyümüş, sıçramış veya yayılmıştır, politik davranmanın önemini küçümsememekte fayda var.

  Başak burcu, 14 Mayıs 2014 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Bazı konular umduğunuz şekilde ilerlemeyebilir veya bazı tekliflerin düşündüğünüzden farklı içerikte olduğunu gözlemleyebilirsiniz. Yeni şeklin de keyfini çıkartmanın bir yolunu bulabilirsiniz, üzülmeyin. Tüm burçlar için gün geneli: Herkes kendi istek ve taleplerinin gerçekleşmesi konusunda yüksek bir istek duyabilir, hatta bu anlamda aşırı hırslı tavırlar içinde olabilir. Gergin hissedilen anlarda dahi, hedeflere ulaşabilmek veya istekleri gerçekleştirmek için kabalaşmak, tehditkar davranmak veya başkalarının kabalığını herkesle paylaşmak yerine, politik davranan ve sakin şekilde ilerleyenler amaçlarına ulaşmakta daha başarılı olabilirler. Diplomasinin savaşları engellemedeki rolü hafife alındığı için pek çok savaş büyümüş, sıçramış veya yayılmıştır, politik davranmanın önemini küçümsememekte fayda var.

  Terazi burcu, 14 Mayıs 2014 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  Çevrenizi, ilgi alanlarınızı, ufkunuzu, sınırlarınızı genişletme veya genel anlamda büyüme genişleme zamanı. Dolayısıyla, karşı karşıya olduğunuz durumlardan ilgi çekenlerini dikkate almaya başlamanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Herkes kendi istek ve taleplerinin gerçekleşmesi konusunda yüksek bir istek duyabilir, hatta bu anlamda aşırı hırslı tavırlar içinde olabilir. Gergin hissedilen anlarda dahi, hedeflere ulaşabilmek veya istekleri gerçekleştirmek için kabalaşmak, tehditkar davranmak veya başkalarının kabalığını herkesle paylaşmak yerine, politik davranan ve sakin şekilde ilerleyenler amaçlarına ulaşmakta daha başarılı olabilirler. Diplomasinin savaşları engellemedeki rolü hafife alındığı için pek çok savaş büyümüş, sıçramış veya yayılmıştır, politik davranmanın önemini küçümsememekte fayda var.

  Akrep burcu, 14 Mayıs 2014 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  Bazı konularda meydana gelen gelişmeler zaman alıcı olabilir veya bazı konuların tümüyle yeniden değerlendirilmesi gerekebilir. Stresli durumlarla başa çıkabilmek için sevdiğiniz kişilerle vakit geçirmenizde fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Herkes kendi istek ve taleplerinin gerçekleşmesi konusunda yüksek bir istek duyabilir, hatta bu anlamda aşırı hırslı tavırlar içinde olabilir. Gergin hissedilen anlarda dahi, hedeflere ulaşabilmek veya istekleri gerçekleştirmek için kabalaşmak, tehditkar davranmak veya başkalarının kabalığını herkesle paylaşmak yerine, politik davranan ve sakin şekilde ilerleyenler amaçlarına ulaşmakta daha başarılı olabilirler. Diplomasinin savaşları engellemedeki rolü hafife alındığı için pek çok savaş büyümüş, sıçramış veya yayılmıştır, politik davranmanın önemini küçümsememekte fayda var.

  Yay burcu, 14 Mayıs 2014 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Bazı konulara olumlu yaklaşmakta zorlanabilirsiniz veya zorlayıcı olaylar sizi yorabilir. Yine de işlerin yolunda gideceğine inanmanın faydasını görebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Herkes kendi istek ve taleplerinin gerçekleşmesi konusunda yüksek bir istek duyabilir, hatta bu anlamda aşırı hırslı tavırlar içinde olabilir. Gergin hissedilen anlarda dahi, hedeflere ulaşabilmek veya istekleri gerçekleştirmek için kabalaşmak, tehditkar davranmak veya başkalarının kabalığını herkesle paylaşmak yerine, politik davranan ve sakin şekilde ilerleyenler amaçlarına ulaşmakta daha başarılı olabilirler. Diplomasinin savaşları engellemedeki rolü hafife alındığı için pek çok savaş büyümüş, sıçramış veya yayılmıştır, politik davranmanın önemini küçümsememekte fayda var.

  Oğlak burcu, 14 Mayıs 2014 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Esnek ve ulaşılabilir olmayı başarabilirseniz, pek çok girişiminiz hızlanmaya başlıyor. Sonlanan veya sonuçlanan işlerin yanı sıra, yeni gelişmeler yolda. Tüm burçlar için gün geneli: Herkes kendi istek ve taleplerinin gerçekleşmesi konusunda yüksek bir istek duyabilir, hatta bu anlamda aşırı hırslı tavırlar içinde olabilir. Gergin hissedilen anlarda dahi, hedeflere ulaşabilmek veya istekleri gerçekleştirmek için kabalaşmak, tehditkar davranmak veya başkalarının kabalığını herkesle paylaşmak yerine, politik davranan ve sakin şekilde ilerleyenler amaçlarına ulaşmakta daha başarılı olabilirler. Diplomasinin savaşları engellemedeki rolü hafife alındığı için pek çok savaş büyümüş, sıçramış veya yayılmıştır, politik davranmanın önemini küçümsememekte fayda var.

  Kova burcu, 14 Mayıs 2014 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  Açık fikirli olmanız, olaylara geniş bakabilmeniz ve karşınızdaki kişilerin bencil veya faydacı davrandıkları kanısından uzak kalabilmeniz durumunda ilerleme kaydedebilirsiniz. Aksi takdirde işler ters gidebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Herkes kendi istek ve taleplerinin gerçekleşmesi konusunda yüksek bir istek duyabilir, hatta bu anlamda aşırı hırslı tavırlar içinde olabilir. Gergin hissedilen anlarda dahi, hedeflere ulaşabilmek veya istekleri gerçekleştirmek için kabalaşmak, tehditkar davranmak veya başkalarının kabalığını herkesle paylaşmak yerine, politik davranan ve sakin şekilde ilerleyenler amaçlarına ulaşmakta daha başarılı olabilirler. Diplomasinin savaşları engellemedeki rolü hafife alındığı için pek çok savaş büyümüş, sıçramış veya yayılmıştır, politik davranmanın önemini küçümsememekte fayda var.

  Balık burcu, 14 Mayıs 2014 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Bugünlerde bazı olayların oluru sizin olayların olacağına dair kendinize yapacağınız telkinle doğru orantılı olabilir. Eğer başaracağınıza inanırsanız, sürpriz veya tesadüfte olsa başarabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Herkes kendi istek ve taleplerinin gerçekleşmesi konusunda yüksek bir istek duyabilir, hatta bu anlamda aşırı hırslı tavırlar içinde olabilir. Gergin hissedilen anlarda dahi, hedeflere ulaşabilmek veya istekleri gerçekleştirmek için kabalaşmak, tehditkar davranmak veya başkalarının kabalığını herkesle paylaşmak yerine, politik davranan ve sakin şekilde ilerleyenler amaçlarına ulaşmakta daha başarılı olabilirler. Diplomasinin savaşları engellemedeki rolü hafife alındığı için pek çok savaş büyümüş, sıçramış veya yayılmıştır, politik davranmanın önemini küçümsememekte fayda var.

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  14 MAYIS 2014 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •