1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 12 MAYIS 2014 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 12 MAYIS 2014 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır


  Koç burcu, 12 Mayıs 2014 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Saklanan gerçekler bu haftasonu sorun yaratabilir. Size bağlı kişileri ve kendinizi maceralara sürüklemeden önce, sorulması gereken sorular var! Görev ve sorumluluklarınızı yerine getirmeden eğlenceye zaman ayırmamalısınız. Hızınız, aileniz veya arkadaşlarınızla keyifli vakit geçirebilmenizi sağlayacaktır. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı konularda sizi tasdiklemeseler de sınırlarınızı aşmak ve her alanda genişlemek isteyebilirsiniz. Ancak, eğer başkalarının düşüncelerinin sizin isteklerinizin üzerine çıkmasına veya uzun yıllardır hayalini kurduğunuz şeylerden uzaklaşmanıza neden olmasına izin verirseniz, bu kişilere ait düşüncelerin sizin gerçekten rahat etmenizi sağlayıp sağlamayacağını kontrol etmeden hareket etmemelisiniz.

  Boğa burcu, 12 Mayıs 2014 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  Bazı plan, proje veya konulara neden dahil olduğunuz konusunda kafanız karışabilir. Haftabaşında yanıtlara ulaşabilirsiniz. Size öğreteceği şeyler olan kişilerle vakit geçirebilirsiniz, macera arzunuz artabilir. Bazı iş veya projeleri tamamlamak için bilgi toplamanız gerekiyor. Sevdiğiniz kişilere duygularınızı göstermelisiniz. Ufak jestler söz konusu olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı konularda sizi tasdiklemeseler de sınırlarınızı aşmak ve her alanda genişlemek isteyebilirsiniz. Ancak, eğer başkalarının düşüncelerinin sizin isteklerinizin üzerine çıkmasına veya uzun yıllardır hayalini kurduğunuz şeylerden uzaklaşmanıza neden olmasına izin verirseniz, bu kişilere ait düşüncelerin sizin gerçekten rahat etmenizi sağlayıp sağlamayacağını kontrol etmeden hareket etmemelisiniz.

  İkizler burcu, 12 Mayıs 2014 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Arkadaş ya da yakınlarınız size bazı önerilerde bulunmak için sabırsızlansa da, siz bu önerileri yapanlara güvenmiyor olabilirsiniz. Bazı meslektaşlarınıza ya da arkadaşlarınıza yapacağınız jest veya yardımlar fırsatları beraberinde getirebilir. Bazı olaylara veya kişilere yaklaşımınızı değiştirebilirsiniz. Aşk hayatınız veya sevgi temalı ilişkiler ön planda bu haftasonu. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı konularda sizi tasdiklemeseler de sınırlarınızı aşmak ve her alanda genişlemek isteyebilirsiniz. Ancak, eğer başkalarının düşüncelerinin sizin isteklerinizin üzerine çıkmasına veya uzun yıllardır hayalini kurduğunuz şeylerden uzaklaşmanıza neden olmasına izin verirseniz, bu kişilere ait düşüncelerin sizin gerçekten rahat etmenizi sağlayıp sağlamayacağını kontrol etmeden hareket etmemelisiniz.

  Yengeç burcu, 12 Mayıs 2014 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Diğerlerinin beklentilerine göre harekete kakıştığınızda veya planlar yaptığınızda, siz hazır olmanıza rağmen onların olmadığını fark edebilirsiniz. Yeni plan, proje veya ilgi alanları sizinle aynı zevklere sahip kişilerle bir araya gelmenizi sağlayabilir. Son dakika değişiklikleri yapan kişiler sizin planlarınızı engellememeli. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı konularda sizi tasdiklemeseler de sınırlarınızı aşmak ve her alanda genişlemek isteyebilirsiniz. Ancak, eğer başkalarının düşüncelerinin sizin isteklerinizin üzerine çıkmasına veya uzun yıllardır hayalini kurduğunuz şeylerden uzaklaşmanıza neden olmasına izin verirseniz, bu kişilere ait düşüncelerin sizin gerçekten rahat etmenizi sağlayıp sağlamayacağını kontrol etmeden hareket etmemelisiniz.

  Aslan burcu, 12 Mayıs 2014 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  İşlerinizi tek tek ve belli bir plan dahilinde halletmeniz durumunda özel hayatınızdaki planlara zaman ayırmanız daha kolay olacaktır. Bu haftasonu özel birisiyle geçirilecek zaman sizi mutlu edebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı konularda sizi tasdiklemeseler de sınırlarınızı aşmak ve her alanda genişlemek isteyebilirsiniz. Ancak, eğer başkalarının düşüncelerinin sizin isteklerinizin üzerine çıkmasına veya uzun yıllardır hayalini kurduğunuz şeylerden uzaklaşmanıza neden olmasına izin verirseniz, bu kişilere ait düşüncelerin sizin gerçekten rahat etmenizi sağlayıp sağlamayacağını kontrol etmeden hareket etmemelisiniz.

  Başak burcu, 12 Mayıs 2014 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Bazı kişilerle iletişim kurmakta zorlanabileceğiniz veya saplantılı kişilere laf anlatmak zorunda kalabileceğiniz bir haftasonu. Göremedikleri noktaları anlatmaya çalışmanız fikirlerini değiştirmekten daha kolay olabilir. Duygusal konular yapmanız gereken işleri yapmanızı veya keyif aldığınız kişilerle vakit geçirmenizi engelleyebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı konularda sizi tasdiklemeseler de sınırlarınızı aşmak ve her alanda genişlemek isteyebilirsiniz. Ancak, eğer başkalarının düşüncelerinin sizin isteklerinizin üzerine çıkmasına veya uzun yıllardır hayalini kurduğunuz şeylerden uzaklaşmanıza neden olmasına izin verirseniz, bu kişilere ait düşüncelerin sizin gerçekten rahat etmenizi sağlayıp sağlamayacağını kontrol etmeden hareket etmemelisiniz.

  Terazi burcu, 12 Mayıs 2014 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  Bazı kişilerin şaka yapıyor olduklarını düşünebileceğiniz bir haftasonundasınız. Ancak, bu şekilde düşünmeniz oluşan ilginç durumu yönetmeye yetmeyebilir. Sizi yapmak istemediğiniz şeyler için iknaya çalışan kişilerle karşılaşabilirsiniz. İçinde bulunduğunuz durumu kendi bakış açınızla değerlendirmeniz gerekiyor. Değişimden korkmayın ve bu haftasonu biraz eğlenmeye bakın. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı konularda sizi tasdiklemeseler de sınırlarınızı aşmak ve her alanda genişlemek isteyebilirsiniz. Ancak, eğer başkalarının düşüncelerinin sizin isteklerinizin üzerine çıkmasına veya uzun yıllardır hayalini kurduğunuz şeylerden uzaklaşmanıza neden olmasına izin verirseniz, bu kişilere ait düşüncelerin sizin gerçekten rahat etmenizi sağlayıp sağlamayacağını kontrol etmeden hareket etmemelisiniz.

  Akrep burcu, 12 Mayıs 2014 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  Duygusal veya maddi içerikli konularda kendinizi bir an da riske atabileceğiniz veya her şeyi üstlenebileceğiniz bir haftasonundasınız. Bugünlerde ki hareketleriniz en az umduğunuz anda sizi köşeye sıkıştırabilir. Yeni yerler keşfedebilir, ilginç kişilerle tanışabilirsiniz. Kazanacağınız tecrübeler yaşam tarzınızda değişiklik yapmanıza yardım edecek fikirler edinmenizi sağlayabilir. Katılımcı olmanız fark yaratmanıza yardım edecektir. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı konularda sizi tasdiklemeseler de sınırlarınızı aşmak ve her alanda genişlemek isteyebilirsiniz. Ancak, eğer başkalarının düşüncelerinin sizin isteklerinizin üzerine çıkmasına veya uzun yıllardır hayalini kurduğunuz şeylerden uzaklaşmanıza neden olmasına izin verirseniz, bu kişilere ait düşüncelerin sizin gerçekten rahat etmenizi sağlayıp sağlamayacağını kontrol etmeden hareket etmemelisiniz.

  Yay burcu, 12 Mayıs 2014 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Başkalarının öneri ve tavsiyelerine açık olmanız gereken bir haftasonu. İlginç ve karlı fikirleri olabilir. Sevdiğiniz kişilerle sevgi dolu ilişkiler kurabileceğiniz, özel ya da romantik planlar yapabileceğiniz günler. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı konularda sizi tasdiklemeseler de sınırlarınızı aşmak ve her alanda genişlemek isteyebilirsiniz. Ancak, eğer başkalarının düşüncelerinin sizin isteklerinizin üzerine çıkmasına veya uzun yıllardır hayalini kurduğunuz şeylerden uzaklaşmanıza neden olmasına izin verirseniz, bu kişilere ait düşüncelerin sizin gerçekten rahat etmenizi sağlayıp sağlamayacağını kontrol etmeden hareket etmemelisiniz.

  Oğlak burcu, 12 Mayıs 2014 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Oyunu yanlış okuyabilirsiniz. Dolayısıyla, detaycı ve araştırmacı olmanız gerekiyor. Bazı konularda ya da işleri kendi yolunuzdan halletme konusunda fazla ısrarcı ya da talepkar olabilirsiniz. Yanlış yapmamak, yanlış anlaşılmamak ya da anlaşmazlık yaşamamak için daha ılımlı olmakta fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı konularda sizi tasdiklemeseler de sınırlarınızı aşmak ve her alanda genişlemek isteyebilirsiniz. Ancak, eğer başkalarının düşüncelerinin sizin isteklerinizin üzerine çıkmasına veya uzun yıllardır hayalini kurduğunuz şeylerden uzaklaşmanıza neden olmasına izin verirseniz, bu kişilere ait düşüncelerin sizin gerçekten rahat etmenizi sağlayıp sağlamayacağını kontrol etmeden hareket etmemelisiniz.

  Kova burcu, 12 Mayıs 2014 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  Anılar ve eski arkadaşlar kendinizi iyi hissetmenizi sağlayabilir. İstek ve ihtiyaçlarınızı ihmal etmemeniz gerekiyor. Fikir alışverişleri ve planlar yeni girişimlere neden olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı konularda sizi tasdiklemeseler de sınırlarınızı aşmak ve her alanda genişlemek isteyebilirsiniz. Ancak, eğer başkalarının düşüncelerinin sizin isteklerinizin üzerine çıkmasına veya uzun yıllardır hayalini kurduğunuz şeylerden uzaklaşmanıza neden olmasına izin verirseniz, bu kişilere ait düşüncelerin sizin gerçekten rahat etmenizi sağlayıp sağlamayacağını kontrol etmeden hareket etmemelisiniz.

  Balık burcu, 12 Mayıs 2014 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Evinizi, gayrimenkullerinizi, yatırımlarınızı veya ailenizle ilgili endişelerinizi ilgilendiren konularda olumlu gelişmeler yaşanabilir. Hayatınızı dengelemek için çaba harcamanız gerekiyor. Sevdiğiniz kişilerle vakit geçirmelisiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı konularda sizi tasdiklemeseler de sınırlarınızı aşmak ve her alanda genişlemek isteyebilirsiniz. Ancak, eğer başkalarının düşüncelerinin sizin isteklerinizin üzerine çıkmasına veya uzun yıllardır hayalini kurduğunuz şeylerden uzaklaşmanıza neden olmasına izin verirseniz, bu kişilere ait düşüncelerin sizin gerçekten rahat etmenizi sağlayıp sağlamayacağını kontrol etmeden hareket etmemelisiniz.

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  12 MAYIS 2014 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •