1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 09 MAYIS 2014 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 09 MAYIS 2014 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır  Koç burcu, 9 Mayıs 2014 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  İş birliği yapılması gereken, ortaklık ya da ilişkilerinizi ilgilendiren konularda konuyu ilgilendiren kişilerle konuşmak isteyebilirsiniz. Ancak, karşınızdaki kişilerin, konuşmaktan çok tartışmaya eğilimi olabilir. Benden uyarması Niobe’ce. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün hiç kimse yaptığı hataların farkında olmayabilir veya kısa yoldan ilerlemek ve pratik olmak kaygısıyla(ilaç deneyleri için aylarca beklenerek kurutulmuş bitkileri, kurumuş diye çöpe atan temizlik çalışanları, su parası yerine elektriği yatırıp suların kesilmesine neden olan eşler v.b) yanlış şeyler yapabilir. Bu durumda, yapılan yanlışları başkalarına yükleme ve hatalarını bu şekilde kapatma eğilimi gösteren kişilerle de karşılaşabiliriz.

  Boğa burcu, 9 Mayıs 2014 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  Bazı konulardaki endişeleriniz artabilir. Belirsizlikleri ya da kararsızlık içeren durumları yatıştırabilmek ve sakin kalmak için elinizden gelenin en iyisini ortaya koymanız gerekiyor. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün hiç kimse yaptığı hataların farkında olmayabilir veya kısa yoldan ilerlemek ve pratik olmak kaygısıyla(ilaç deneyleri için aylarca beklenerek kurutulmuş bitkileri, kurumuş diye çöpe atan temizlik çalışanları, su parası yerine elektriği yatırıp suların kesilmesine neden olan eşler v.b) yanlış şeyler yapabilir. Bu durumda, yapılan yanlışları başkalarına yükleme ve hatalarını bu şekilde kapatma eğilimi gösteren kişilerle de karşılaşabiliriz.

  İkizler burcu, 9 Mayıs 2014 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Gerginlik ve stres yaratabilecek durumlarla karşılaşabilirsiniz. Bu tür durumları doğru yönetirseniz ilgili konularda istediğiniz sonuçları sağlayabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün hiç kimse yaptığı hataların farkında olmayabilir veya kısa yoldan ilerlemek ve pratik olmak kaygısıyla(ilaç deneyleri için aylarca beklenerek kurutulmuş bitkileri, kurumuş diye çöpe atan temizlik çalışanları, su parası yerine elektriği yatırıp suların kesilmesine neden olan eşler v.b) yanlış şeyler yapabilir. Bu durumda, yapılan yanlışları başkalarına yükleme ve hatalarını bu şekilde kapatma eğilimi gösteren kişilerle de karşılaşabiliriz.

  Yengeç burcu, 9 Mayıs 2014 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Herkesi memnun etmek zor olacaktır. Ortak paydada buluşma arzusu duysanız da, bugün hiç kimse uzlaşma havasında olmayabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün hiç kimse yaptığı hataların farkında olmayabilir veya kısa yoldan ilerlemek ve pratik olmak kaygısıyla(ilaç deneyleri için aylarca beklenerek kurutulmuş bitkileri, kurumuş diye çöpe atan temizlik çalışanları, su parası yerine elektriği yatırıp suların kesilmesine neden olan eşler v.b) yanlış şeyler yapabilir. Bu durumda, yapılan yanlışları başkalarına yükleme ve hatalarını bu şekilde kapatma eğilimi gösteren kişilerle de karşılaşabiliriz.

  Aslan burcu, 9 Mayıs 2014 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  Özellikleri veya yetenekleri konusunda türlerinin en iyi örnekleri olduklarına inandırıldığınız kişilerin bahsedilen özelliklere sahip olmadığını fark edebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün hiç kimse yaptığı hataların farkında olmayabilir veya kısa yoldan ilerlemek ve pratik olmak kaygısıyla(ilaç deneyleri için aylarca beklenerek kurutulmuş bitkileri, kurumuş diye çöpe atan temizlik çalışanları, su parası yerine elektriği yatırıp suların kesilmesine neden olan eşler v.b) yanlış şeyler yapabilir. Bu durumda, yapılan yanlışları başkalarına yükleme ve hatalarını bu şekilde kapatma eğilimi gösteren kişilerle de karşılaşabiliriz.

  Başak burcu, 9 Mayıs 2014 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Size meydan okunduğunu hissettiğiniz veya rekabet içeren durumlarda açıkça tepki göstermek isteseniz de, gizli bir taktik veya savunma geliştirmek daha doğru olacaktır. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün hiç kimse yaptığı hataların farkında olmayabilir veya kısa yoldan ilerlemek ve pratik olmak kaygısıyla(ilaç deneyleri için aylarca beklenerek kurutulmuş bitkileri, kurumuş diye çöpe atan temizlik çalışanları, su parası yerine elektriği yatırıp suların kesilmesine neden olan eşler v.b) yanlış şeyler yapabilir. Bu durumda, yapılan yanlışları başkalarına yükleme ve hatalarını bu şekilde kapatma eğilimi gösteren kişilerle de karşılaşabiliriz.

  Terazi burcu, 9 Mayıs 2014 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  Önemli bir değişiklik yapmayı düşünüyor olabilirsiniz. Planladığınız değişikliğin veya geçişin sizin açınızdan doğru adım olup olmadığını irdelemeden diğerlerine beyan etmemenizde fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün hiç kimse yaptığı hataların farkında olmayabilir veya kısa yoldan ilerlemek ve pratik olmak kaygısıyla(ilaç deneyleri için aylarca beklenerek kurutulmuş bitkileri, kurumuş diye çöpe atan temizlik çalışanları, su parası yerine elektriği yatırıp suların kesilmesine neden olan eşler v.b) yanlış şeyler yapabilir. Bu durumda, yapılan yanlışları başkalarına yükleme ve hatalarını bu şekilde kapatma eğilimi gösteren kişilerle de karşılaşabiliriz.

  Akrep burcu, 9 Mayıs 2014 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  Sağlığınızı, işinizi veya duygusal yaşamınızı ilgilendiren konularda doğru bulduğunuz şeyi yapmalı, ama bu konularda liderlik rolüne soyunmamaya gayret etmelisiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün hiç kimse yaptığı hataların farkında olmayabilir veya kısa yoldan ilerlemek ve pratik olmak kaygısıyla(ilaç deneyleri için aylarca beklenerek kurutulmuş bitkileri, kurumuş diye çöpe atan temizlik çalışanları, su parası yerine elektriği yatırıp suların kesilmesine neden olan eşler v.b) yanlış şeyler yapabilir. Bu durumda, yapılan yanlışları başkalarına yükleme ve hatalarını bu şekilde kapatma eğilimi gösteren kişilerle de karşılaşabiliriz.

  Yay burcu, 9 Mayıs 2014 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Organizasyonel işler veya genel anlamda işiniz ön planda bugün. İşleri aldığınız notlara göre sırasıyla ve tek tek halletmeniz gerekebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün hiç kimse yaptığı hataların farkında olmayabilir veya kısa yoldan ilerlemek ve pratik olmak kaygısıyla(ilaç deneyleri için aylarca beklenerek kurutulmuş bitkileri, kurumuş diye çöpe atan temizlik çalışanları, su parası yerine elektriği yatırıp suların kesilmesine neden olan eşler v.b) yanlış şeyler yapabilir. Bu durumda, yapılan yanlışları başkalarına yükleme ve hatalarını bu şekilde kapatma eğilimi gösteren kişilerle de karşılaşabiliriz.

  Oğlak burcu, 9 Mayıs 2014 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Bütçenizi aşmamakta zorlanacağınız bir gün. Yüksek meblağlı alışverişler, harcamalar, tahsilatlar veya ödemeler söz konusu olabilir. Önemli olan her şeyi akla yatkınlık ve güvenilirlik çerçevesinde değerlendirebilmek. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün hiç kimse yaptığı hataların farkında olmayabilir veya kısa yoldan ilerlemek ve pratik olmak kaygısıyla(ilaç deneyleri için aylarca beklenerek kurutulmuş bitkileri, kurumuş diye çöpe atan temizlik çalışanları, su parası yerine elektriği yatırıp suların kesilmesine neden olan eşler v.b) yanlış şeyler yapabilir. Bu durumda, yapılan yanlışları başkalarına yükleme ve hatalarını bu şekilde kapatma eğilimi gösteren kişilerle de karşılaşabiliriz.

  Kova burcu, 9 Mayıs 2014 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  Aynı zamanda birkaç yerde olmanızı gerektiren durumlar söz konusu olabilir. Her koşulu mantıkla karşılamak ve tadını çıkartmaya çalışmak gerekecek. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün hiç kimse yaptığı hataların farkında olmayabilir veya kısa yoldan ilerlemek ve pratik olmak kaygısıyla(ilaç deneyleri için aylarca beklenerek kurutulmuş bitkileri, kurumuş diye çöpe atan temizlik çalışanları, su parası yerine elektriği yatırıp suların kesilmesine neden olan eşler v.b) yanlış şeyler yapabilir. Bu durumda, yapılan yanlışları başkalarına yükleme ve hatalarını bu şekilde kapatma eğilimi gösteren kişilerle de karşılaşabiliriz.

  Balık burcu, 9 Mayıs 2014 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Bazı kişilerin, doğru veya güzel bulmadıklarını beyan ettikleri durumlara, kişilere veya ilişkilere kuşkuyla yaklaşmanızda ve durum analizi yapmanızda fayda var. Söylenenler veya yorumlar doğru olmayabilir ya da bazı ilişkilerinizde bazı şeyler yanlış olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün hiç kimse yaptığı hataların farkında olmayabilir veya kısa yoldan ilerlemek ve pratik olmak kaygısıyla(ilaç deneyleri için aylarca beklenerek kurutulmuş bitkileri, kurumuş diye çöpe atan temizlik çalışanları, su parası yerine elektriği yatırıp suların kesilmesine neden olan eşler v.b) yanlış şeyler yapabilir. Bu durumda, yapılan yanlışları başkalarına yükleme ve hatalarını bu şekilde kapatma eğilimi gösteren kişilerle de karşılaşabiliriz.

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  09 MAYIS 2014 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •