1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 08 MAYIS 2014 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 08 MAYIS 2014 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır


  Koç burcu, 8 Mayıs 2014 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Her konuda planlar yaptığınız veya planlı hareket etmek istediğiniz günlerdesiniz, ama planların umulan şekilde ilerlememesi ihtimaline karşı da bir yedek plan yapmakta fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Yaratıcılık içeren veya maddi bazlı konularda ya da projelerde farklı gelişmeler yaşayabilir, teklifler alabilir ya da maceraya atılabiliriz. Bahsi geçen planların ne kadar güvenilir veya parlak olduğu konusunda gerekli testleri yapmaktan veya denemekten kaçınmamakta ve alternatifleri kaçırmamakta fayda var.

  Boğa burcu, 8 Mayıs 2014 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  Yaratıcılık gerektiren veya üretkenliğe dikkat edilmesi gereken konularda planlar yapabileceğiniz, notlar alma gereği duyabileceğiniz bir gün. Tüm burçlar için gün geneli: Yaratıcılık içeren veya maddi bazlı konularda ya da projelerde farklı gelişmeler yaşayabilir, teklifler alabilir ya da maceraya atılabiliriz. Bahsi geçen planların ne kadar güvenilir veya parlak olduğu konusunda gerekli testleri yapmaktan veya denemekten kaçınmamakta ve alternatifleri kaçırmamakta fayda var.

  İkizler burcu, 8 Mayıs 2014 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Merkür’ün burcunuza geçişi kendinizi göstermeniz ve ifade etmeniz için ekstra kuvvet oluşturacak. Mikrofonu ele alma zamanı! Tüm burçlar için gün geneli: Yaratıcılık içeren veya maddi bazlı konularda ya da projelerde farklı gelişmeler yaşayabilir, teklifler alabilir ya da maceraya atılabiliriz. Bahsi geçen planların ne kadar güvenilir veya parlak olduğu konusunda gerekli testleri yapmaktan veya denemekten kaçınmamakta ve alternatifleri kaçırmamakta fayda var.

  Yengeç burcu, 8 Mayıs 2014 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Karşınızdaki kişilerin ruh durumları sizi de çok etkiliyor. Bu kişilerin ruhsal durumlarına göre tepkiler verebilirsiniz. İç sesinizle boğuşmaktan vazgeçmeli ve yaşananların geçici olduğunu hatırlamalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Yaratıcılık içeren veya maddi bazlı konularda ya da projelerde farklı gelişmeler yaşayabilir, teklifler alabilir ya da maceraya atılabiliriz. Bahsi geçen planların ne kadar güvenilir veya parlak olduğu konusunda gerekli testleri yapmaktan veya denemekten kaçınmamakta ve alternatifleri kaçırmamakta fayda var.

  Aslan burcu, 8 Mayıs 2014 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  Elinizden geldiğince büyük düşünmelisiniz. Herşeyin daha fazlasını elde edebileceğiniz senaryoların içindesiniz veya içine girmek üzeresiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Yaratıcılık içeren veya maddi bazlı konularda ya da projelerde farklı gelişmeler yaşayabilir, teklifler alabilir ya da maceraya atılabiliriz. Bahsi geçen planların ne kadar güvenilir veya parlak olduğu konusunda gerekli testleri yapmaktan veya denemekten kaçınmamakta ve alternatifleri kaçırmamakta fayda var.

  Başak burcu, 8 Mayıs 2014 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Kendinizi göstermenizi veya belli konularda atılım yapmanızı sağlayacak fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Yararınıza olan alternatiflere yoğunlaşmanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Yaratıcılık içeren veya maddi bazlı konularda ya da projelerde farklı gelişmeler yaşayabilir, teklifler alabilir ya da maceraya atılabiliriz. Bahsi geçen planların ne kadar güvenilir veya parlak olduğu konusunda gerekli testleri yapmaktan veya denemekten kaçınmamakta ve alternatifleri kaçırmamakta fayda var.

  Terazi burcu, 8 Mayıs 2014 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  Sınırlarınızı genişletmenizi, ününüzü büyütmenizi sağlayacak fırsatlarla karşılaşmak üzeresiniz. Rüzgarı arkaya alıp ilerlemekte fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Yaratıcılık içeren veya maddi bazlı konularda ya da projelerde farklı gelişmeler yaşayabilir, teklifler alabilir ya da maceraya atılabiliriz. Bahsi geçen planların ne kadar güvenilir veya parlak olduğu konusunda gerekli testleri yapmaktan veya denemekten kaçınmamakta ve alternatifleri kaçırmamakta fayda var.

  Akrep burcu, 8 Mayıs 2014 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  Olayların akışına göre belli bir hızı koruyarak ilerleme zamanı! Aşk hayatınızı veya sevgi temalı ilişkilerinizi ilgilendiren konularda pişmanlıklarla vakit geçirmek, vakit kaybı anlamına gelebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Yaratıcılık içeren veya maddi bazlı konularda ya da projelerde farklı gelişmeler yaşayabilir, teklifler alabilir ya da maceraya atılabiliriz. Bahsi geçen planların ne kadar güvenilir veya parlak olduğu konusunda gerekli testleri yapmaktan veya denemekten kaçınmamakta ve alternatifleri kaçırmamakta fayda var.

  Yay burcu, 8 Mayıs 2014 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Size yakın kişilerle ilişkilerinizi gözden geçirebilir, sizleri bir arada nelerin tuttuğu veya hangi konularda anlaştığınız üzerine kafa yorabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Yaratıcılık içeren veya maddi bazlı konularda ya da projelerde farklı gelişmeler yaşayabilir, teklifler alabilir ya da maceraya atılabiliriz. Bahsi geçen planların ne kadar güvenilir veya parlak olduğu konusunda gerekli testleri yapmaktan veya denemekten kaçınmamakta ve alternatifleri kaçırmamakta fayda var.

  Oğlak burcu, 8 Mayıs 2014 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Size önem veren, yanınızda olmak isteyen, sizinle konuşmak veya sizi hissetmek için çaba gösteren kişiler olabilir. Bu koşullarda bir taraftan düşüncelerinizi tartarken sabırlı olmanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Yaratıcılık içeren veya maddi bazlı konularda ya da projelerde farklı gelişmeler yaşayabilir, teklifler alabilir ya da maceraya atılabiliriz. Bahsi geçen planların ne kadar güvenilir veya parlak olduğu konusunda gerekli testleri yapmaktan veya denemekten kaçınmamakta ve alternatifleri kaçırmamakta fayda var.

  Kova burcu, 8 Mayıs 2014 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  Aşk hayatınızı ilgilendiren veya kendinizi ifade etmek istediğiniz konular gündemde ön planda. Ancak, evinizi, ailenizi veya gayrimenkul konularını ilgilendiren alanlarda yararınıza gelişmeler yaşanabilir. Bu alanlara da zaman ayırmak gerekiyor. Tüm burçlar için gün geneli: Yaratıcılık içeren veya maddi bazlı konularda ya da projelerde farklı gelişmeler yaşayabilir, teklifler alabilir ya da maceraya atılabiliriz. Bahsi geçen planların ne kadar güvenilir veya parlak olduğu konusunda gerekli testleri yapmaktan veya denemekten kaçınmamakta ve alternatifleri kaçırmamakta fayda var.

  Balık burcu, 8 Mayıs 2014 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Evinizi, ailenizi, evcil hayvanlarınızı ve sevgi temalı ilişkilerinizi ilgilendiren konularda olumlu olaylar yaşanabilir. Ancak, altından kalkabileceğinizden fazla işe talip olmamaya çalışmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Yaratıcılık içeren veya maddi bazlı konularda ya da projelerde farklı gelişmeler yaşayabilir, teklifler alabilir ya da maceraya atılabiliriz. Bahsi geçen planların ne kadar güvenilir veya parlak olduğu konusunda gerekli testleri yapmaktan veya denemekten kaçınmamakta ve alternatifleri kaçırmamakta fayda var.

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  08 MAYIS 2014 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •