1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 06 MAYIS 2014 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 06 MAYIS 2014 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır


  Koç burcu, 6 Mayıs 2014 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Yapmak istediğiniz veya söz verdiğiniz şeylerin altından kalkmanın fiziksel olarak mümkün olmadığını fark edebilirsiniz. Bu durumda yeni bir program veya olayların yeniden yapılandırılması söz konusu olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı kişilerin uyarıları, tavsiyeleri, davetleri veya direktifleri nedeniyle önümüzdeki planlar, elimizdeki işler veya projelerle ilgili acil değişiklikler yapma ihtiyacı hissedebiliriz. Oysa, tam tersi söylenenleri son söz olarak algılamayıp, acele etmeden sakin kafayla hareket etmek ve beklerken ortaya çıkabilecek yeni bakış açılarını ve olayları da işe katmak daha yararlı sonuçlar getirebilir.

  Boğa burcu, 6 Mayıs 2014 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  Ortaya çıkartmak istediğiniz işler için gerekli malzemelere sahip olmadığınızı fark edebilir, eksik listesini tamamladıktan sonra gerekli hazırlıklara başlayabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı kişilerin uyarıları, tavsiyeleri, davetleri veya direktifleri nedeniyle önümüzdeki planlar, elimizdeki işler veya projelerle ilgili acil değişiklikler yapma ihtiyacı hissedebiliriz. Oysa, tam tersi söylenenleri son söz olarak algılamayıp, acele etmeden sakin kafayla hareket etmek ve beklerken ortaya çıkabilecek yeni bakış açılarını ve olayları da işe katmak daha yararlı sonuçlar getirebilir.

  İkizler burcu, 6 Mayıs 2014 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Bazı konularda gerçekçi düşünmediğinizin veya gerçekçi planlar yapmadığınızın farkına varabilir, bu duruma göre pozisyon alarak, ilk plandan daha da güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı kişilerin uyarıları, tavsiyeleri, davetleri veya direktifleri nedeniyle önümüzdeki planlar, elimizdeki işler veya projelerle ilgili acil değişiklikler yapma ihtiyacı hissedebiliriz. Oysa, tam tersi söylenenleri son söz olarak algılamayıp, acele etmeden sakin kafayla hareket etmek ve beklerken ortaya çıkabilecek yeni bakış açılarını ve olayları da işe katmak daha yararlı sonuçlar getirebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı kişilerin uyarıları, tavsiyeleri, davetleri veya direktifleri nedeniyle önümüzdeki planlar, elimizdeki işler veya projelerle ilgili acil değişiklikler yapma ihtiyacı hissedebiliriz. Oysa, tam tersi söylenenleri son söz olarak algılamayıp, acele etmeden sakin kafayla hareket etmek ve beklerken ortaya çıkabilecek yeni bakış açılarını ve olayları da işe katmak daha yararlı sonuçlar getirebilir.

  Yengeç burcu, 6 Mayıs 2014 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Birlikte iş yaptığınız ya da iletişim halinde olduğunuz kişilerin mantıklı hareket etmediğinin farkına varabilirsiniz. Ancak, bu kişilere bu durumu beyan etmek, işleri olduğundan daha da karışık hale getirebilir. Sakin kalmakta fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı kişilerin uyarıları, tavsiyeleri, davetleri veya direktifleri nedeniyle önümüzdeki planlar, elimizdeki işler veya projelerle ilgili acil değişiklikler yapma ihtiyacı hissedebiliriz. Oysa, tam tersi söylenenleri son söz olarak algılamayıp, acele etmeden sakin kafayla hareket etmek ve beklerken ortaya çıkabilecek yeni bakış açılarını ve olayları da işe katmak daha yararlı sonuçlar getirebilir.

  Aslan burcu, 6 Mayıs 2014 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  Karşınızdaki kişilerin hatalarını yüzlerine vurmanız durumunda işler düşündüğünüz gibi gelişmeyebilir. Yanlışlarını görseniz bile, diğerlerinin içinde bulundukları durumu anlatmalarına izin vermenizde fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı kişilerin uyarıları, tavsiyeleri, davetleri veya direktifleri nedeniyle önümüzdeki planlar, elimizdeki işler veya projelerle ilgili acil değişiklikler yapma ihtiyacı hissedebiliriz. Oysa, tam tersi söylenenleri son söz olarak algılamayıp, acele etmeden sakin kafayla hareket etmek ve beklerken ortaya çıkabilecek yeni bakış açılarını ve olayları da işe katmak daha yararlı sonuçlar getirebilir.

  Başak burcu, 6 Mayıs 2014 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  İlerlemek istediğiniz yönde hızlanmanızı sağlayacak etkiler devrede. Düşünceli ve anlayışlı davranmanız durumunda durumunuzu ilgilendiren işaretleri görmeniz veya ipuçlarını bulmanız kolaylaşacaktır.Tüm burçlar için gün geneli: Bazı kişilerin uyarıları, tavsiyeleri, davetleri veya direktifleri nedeniyle önümüzdeki planlar, elimizdeki işler veya projelerle ilgili acil değişiklikler yapma ihtiyacı hissedebiliriz. Oysa, tam tersi söylenenleri son söz olarak algılamayıp, acele etmeden sakin kafayla hareket etmek ve beklerken ortaya çıkabilecek yeni bakış açılarını ve olayları da işe katmak daha yararlı sonuçlar getirebilir.

  Terazi burcu, 6 Mayıs 2014 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  Bazı konularda karşılıksız iş yapmaya hevesli olabilirsiniz, ama gönüllü çalışmaya başlamadan önce, kendi işlerinizi yoluna koymak için zaman harcamanın sizin için daha önemli olduğunu hatırlamanız gerekiyor. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı kişilerin uyarıları, tavsiyeleri, davetleri veya direktifleri nedeniyle önümüzdeki planlar, elimizdeki işler veya projelerle ilgili acil değişiklikler yapma ihtiyacı hissedebiliriz. Oysa, tam tersi söylenenleri son söz olarak algılamayıp, acele etmeden sakin kafayla hareket etmek ve beklerken ortaya çıkabilecek yeni bakış açılarını ve olayları da işe katmak daha yararlı sonuçlar getirebilir.

  Akrep burcu, 6 Mayıs 2014 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  Sizin için neyin daha uygun olduğuna karar vermeniz durumunda gezegenlerin sizi desteklediğini göreceksiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı kişilerin uyarıları, tavsiyeleri, davetleri veya direktifleri nedeniyle önümüzdeki planlar, elimizdeki işler veya projelerle ilgili acil değişiklikler yapma ihtiyacı hissedebiliriz. Oysa, tam tersi söylenenleri son söz olarak algılamayıp, acele etmeden sakin kafayla hareket etmek ve beklerken ortaya çıkabilecek yeni bakış açılarını ve olayları da işe katmak daha yararlı sonuçlar getirebilir.

  Yay burcu, 6 Mayıs 2014 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Bazı konularda onaylanmayı beklemekten vazgeçip, sizin için en önemli hedefinizi başarmaya odaklanmanız gerekiyor. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı kişilerin uyarıları, tavsiyeleri, davetleri veya direktifleri nedeniyle önümüzdeki planlar, elimizdeki işler veya projelerle ilgili acil değişiklikler yapma ihtiyacı hissedebiliriz. Oysa, tam tersi söylenenleri son söz olarak algılamayıp, acele etmeden sakin kafayla hareket etmek ve beklerken ortaya çıkabilecek yeni bakış açılarını ve olayları da işe katmak daha yararlı sonuçlar getirebilir.

  Oğlak burcu, 6 Mayıs 2014 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Diğerleri sağduyudan uzak tavırlarıyla size ters hareketler içinde olabilirler. Belki de daha özgür ve bu kişilerden bağımsız hareket etmeniz gerekiyordur. Ne dersiniz? Tüm burçlar için gün geneli: Bazı kişilerin uyarıları, tavsiyeleri, davetleri veya direktifleri nedeniyle önümüzdeki planlar, elimizdeki işler veya projelerle ilgili acil değişiklikler yapma ihtiyacı hissedebiliriz. Oysa, tam tersi söylenenleri son söz olarak algılamayıp, acele etmeden sakin kafayla hareket etmek ve beklerken ortaya çıkabilecek yeni bakış açılarını ve olayları da işe katmak daha yararlı sonuçlar getirebilir.

  Kova burcu, 6 Mayıs 2014 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  Mevcut planlarınızda ufak tefek değişiklikler yapmanız gerekiyor. Bir süredir yapılması gerekliliği doğan işler daha fazla beklemeyebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı kişilerin uyarıları, tavsiyeleri, davetleri veya direktifleri nedeniyle önümüzdeki planlar, elimizdeki işler veya projelerle ilgili acil değişiklikler yapma ihtiyacı hissedebiliriz. Oysa, tam tersi söylenenleri son söz olarak algılamayıp, acele etmeden sakin kafayla hareket etmek ve beklerken ortaya çıkabilecek yeni bakış açılarını ve olayları da işe katmak daha yararlı sonuçlar getirebilir.

  Balık burcu, 6 Mayıs 2014 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Aynı anda pek çok işe yetişme çabası, yerine getirilmesi gereken işlerin kalitesini düşürebileceği gibi, yetiştirilmesi gereken zamanda yetişmesini de engelleyebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı kişilerin uyarıları, tavsiyeleri, davetleri veya direktifleri nedeniyle önümüzdeki planlar, elimizdeki işler veya projelerle ilgili acil değişiklikler yapma ihtiyacı hissedebiliriz. Oysa, tam tersi söylenenleri son söz olarak algılamayıp, acele etmeden sakin kafayla hareket etmek ve beklerken ortaya çıkabilecek yeni bakış açılarını ve olayları da işe katmak daha yararlı sonuçlar getirebilir.

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  06 MAYIS 2014 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •