1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 04 MAYIS 2014 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 04 MAYIS 2014 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır


  Koç burcu, 4 Mayıs 2014 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Maddi, sosyal ve yaratıcılık gerektiren işlerinizde faydalı sonuçlar elde edebilmek veya olayları lehinize çevirmek için güçlü bir motivasyon hissedebilirsiniz. Enerjinizi olumsuz yönde değerlendirmemelisiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Pluto’nun gücünü hissettirebileceği bir haftasonuna giriyoruz. Belli konularda kozmetik değişiklikler yapmak yerine köklü değişiklikler yapılması gerekliliği ortaya çıkabilir. Gelir geçer değişimlere enerji ve kaynak harcamak zaman kaybı anlamına gelebilir(otobanda kalan aracınızı öndeki arabaya dikiş ipiyle bağlayarak çekmeye çalışmaktan vazgeçmeniz gerektiğini anlayabilirsiniz) Büyük kare etkisi tetiklenebilir(bu konudaki 14 – 21 Nisan detaylı yazılarımız internet sitemizde mevcuttur), tabağımızdaki olayları baştan sona ele alabilir, yenileyebilir veya toplu şekilde sonlandırabiliriz. Ya da yaşanabilecek olaylar önemli değişiklikler veya müdahaleler gerektirebilecek konuları gündemimize taşıyabilir.

  Boğa burcu, 4 Mayıs 2014 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  Bulunduğunuz çevreyi etkileyebileceğiniz fırsatlarla karşılaşacağınız bir sürece giriyorsunuz. Kararlarınızı doğru değerlendirerek almanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Pluto’nun gücünü hissettirebileceği bir haftasonuna giriyoruz. Belli konularda kozmetik değişiklikler yapmak yerine köklü değişiklikler yapılması gerekliliği ortaya çıkabilir. Gelir geçer değişimlere enerji ve kaynak harcamak zaman kaybı anlamına gelebilir(otobanda kalan aracınızı öndeki arabaya dikiş ipiyle bağlayarak çekmeye çalışmaktan vazgeçmeniz gerektiğini anlayabilirsiniz) Büyük kare etkisi tetiklenebilir(bu konudaki 14 – 21 Nisan detaylı yazılarımız internet sitemizde mevcuttur), tabağımızdaki olayları baştan sona ele alabilir, yenileyebilir veya toplu şekilde sonlandırabiliriz. Ya da yaşanabilecek olaylar önemli değişiklikler veya müdahaleler gerektirebilecek konuları gündemimize taşıyabilir.

  İkizler burcu, 4 Mayıs 2014 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Özel ilişkilerinizi, maddi durumunuzu, evinizi veya dış görünüşünüzü ilgilendiren hatırı sayılır değişiklikler söz konusu olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Pluto’nun gücünü hissettirebileceği bir haftasonuna giriyoruz. Belli konularda kozmetik değişiklikler yapmak yerine köklü değişiklikler yapılması gerekliliği ortaya çıkabilir. Gelir geçer değişimlere enerji ve kaynak harcamak zaman kaybı anlamına gelebilir(otobanda kalan aracınızı öndeki arabaya dikiş ipiyle bağlayarak çekmeye çalışmaktan vazgeçmeniz gerektiğini anlayabilirsiniz) Büyük kare etkisi tetiklenebilir(bu konudaki 14 – 21 Nisan detaylı yazılarımız internet sitemizde mevcuttur), tabağımızdaki olayları baştan sona ele alabilir, yenileyebilir veya toplu şekilde sonlandırabiliriz. Ya da yaşanabilecek olaylar önemli değişiklikler veya müdahaleler gerektirebilecek konuları gündemimize taşıyabilir.

  Yengeç burcu, 4 Mayıs 2014 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Bazı konularda duygu ve düşüncelerinizi açıkça dile getirmek isteyebilir, açıkça dile getirmek durumunda kalabilir ya da siz kendi içinizde duygularınızı net şekilde tahlil edebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Pluto’nun gücünü hissettirebileceği bir haftasonuna giriyoruz. Belli konularda kozmetik değişiklikler yapmak yerine köklü değişiklikler yapılması gerekliliği ortaya çıkabilir. Gelir geçer değişimlere enerji ve kaynak harcamak zaman kaybı anlamına gelebilir(otobanda kalan aracınızı öndeki arabaya dikiş ipiyle bağlayarak çekmeye çalışmaktan vazgeçmeniz gerektiğini anlayabilirsiniz) Büyük kare etkisi tetiklenebilir(bu konudaki 14 – 21 Nisan detaylı yazılarımız internet sitemizde mevcuttur), tabağımızdaki olayları baştan sona ele alabilir, yenileyebilir veya toplu şekilde sonlandırabiliriz. Ya da yaşanabilecek olaylar önemli değişiklikler veya müdahaleler gerektirebilecek konuları gündemimize taşıyabilir.

  Aslan burcu, 4 Mayıs 2014 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  Belli bir durumun bambaşka bir duruma dönüşme olasılığı var. Dolayısıyla spontane değil, belli bir plan dahilinde ilerlemek daha faydalı olacaktır. Tüm burçlar için gün geneli: Pluto’nun gücünü hissettirebileceği bir haftasonuna giriyoruz. Belli konularda kozmetik değişiklikler yapmak yerine köklü değişiklikler yapılması gerekliliği ortaya çıkabilir. Gelir geçer değişimlere enerji ve kaynak harcamak zaman kaybı anlamına gelebilir(otobanda kalan aracınızı öndeki arabaya dikiş ipiyle bağlayarak çekmeye çalışmaktan vazgeçmeniz gerektiğini anlayabilirsiniz) Büyük kare etkisi tetiklenebilir(bu konudaki 14 – 21 Nisan detaylı yazılarımız internet sitemizde mevcuttur), tabağımızdaki olayları baştan sona ele alabilir, yenileyebilir veya toplu şekilde sonlandırabiliriz. Ya da yaşanabilecek olaylar önemli değişiklikler veya müdahaleler gerektirebilecek konuları gündemimize taşıyabilir.

  Başak burcu, 4 Mayıs 2014 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Özel yaşamınızı veya yaratıcılık gerektiren işlerinizi ilgilendiren konularda yepyeni bir döneme giriyorsunuz. Seçtiğiniz alanda fark yaratmak için gereken hazırlıkları yapmanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Pluto’nun gücünü hissettirebileceği bir haftasonuna giriyoruz. Belli konularda kozmetik değişiklikler yapmak yerine köklü değişiklikler yapılması gerekliliği ortaya çıkabilir. Gelir geçer değişimlere enerji ve kaynak harcamak zaman kaybı anlamına gelebilir(otobanda kalan aracınızı öndeki arabaya dikiş ipiyle bağlayarak çekmeye çalışmaktan vazgeçmeniz gerektiğini anlayabilirsiniz) Büyük kare etkisi tetiklenebilir(bu konudaki 14 – 21 Nisan detaylı yazılarımız internet sitemizde mevcuttur), tabağımızdaki olayları baştan sona ele alabilir, yenileyebilir veya toplu şekilde sonlandırabiliriz. Ya da yaşanabilecek olaylar önemli değişiklikler veya müdahaleler gerektirebilecek konuları gündemimize taşıyabilir.

  Terazi burcu, 4 Mayıs 2014 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  Evinizi, ailenizi veya diğer gayrimenkul konularını ilgilendiren konularda bazı değişiklikler ya da düzenlemeler yapmak istiyorsanız daha fazla beklemenize gerek kalmıyor, bugünlerde yapabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Pluto’nun gücünü hissettirebileceği bir haftasonuna giriyoruz. Belli konularda kozmetik değişiklikler yapmak yerine köklü değişiklikler yapılması gerekliliği ortaya çıkabilir. Gelir geçer değişimlere enerji ve kaynak harcamak zaman kaybı anlamına gelebilir(otobanda kalan aracınızı öndeki arabaya dikiş ipiyle bağlayarak çekmeye çalışmaktan vazgeçmeniz gerektiğini anlayabilirsiniz) Büyük kare etkisi tetiklenebilir(bu konudaki 14 – 21 Nisan detaylı yazılarımız internet sitemizde mevcuttur), tabağımızdaki olayları baştan sona ele alabilir, yenileyebilir veya toplu şekilde sonlandırabiliriz. Ya da yaşanabilecek olaylar önemli değişiklikler veya müdahaleler gerektirebilecek konuları gündemimize taşıyabilir.

  Akrep burcu, 4 Mayıs 2014 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  Belli konulara yaklaşımlarınızı gözden geçirmeniz gerekebilir. Daha önceden pratikte olan fikir veya teklifler yeni durumla uyum sağlamıyor olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Pluto’nun gücünü hissettirebileceği bir haftasonuna giriyoruz. Belli konularda kozmetik değişiklikler yapmak yerine köklü değişiklikler yapılması gerekliliği ortaya çıkabilir. Gelir geçer değişimlere enerji ve kaynak harcamak zaman kaybı anlamına gelebilir(otobanda kalan aracınızı öndeki arabaya dikiş ipiyle bağlayarak çekmeye çalışmaktan vazgeçmeniz gerektiğini anlayabilirsiniz) Büyük kare etkisi tetiklenebilir(bu konudaki 14 – 21 Nisan detaylı yazılarımız internet sitemizde mevcuttur), tabağımızdaki olayları baştan sona ele alabilir, yenileyebilir veya toplu şekilde sonlandırabiliriz. Ya da yaşanabilecek olaylar önemli değişiklikler veya müdahaleler gerektirebilecek konuları gündemimize taşıyabilir.

  Yay burcu, 4 Mayıs 2014 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Hayatınızın yenilenmesi gereken yerlerini düzenlemenizi veya değiştirmenizi sağlayabilecek düzenlemeler yapabilir, bu anlamda yeni yöntemler geliştirebilirsiniz. Durmayın! Tüm burçlar için gün geneli: Pluto’nun gücünü hissettirebileceği bir haftasonuna giriyoruz. Belli konularda kozmetik değişiklikler yapmak yerine köklü değişiklikler yapılması gerekliliği ortaya çıkabilir. Gelir geçer değişimlere enerji ve kaynak harcamak zaman kaybı anlamına gelebilir(otobanda kalan aracınızı öndeki arabaya dikiş ipiyle bağlayarak çekmeye çalışmaktan vazgeçmeniz gerektiğini anlayabilirsiniz) Büyük kare etkisi tetiklenebilir(bu konudaki 14 – 21 Nisan detaylı yazılarımız internet sitemizde mevcuttur), tabağımızdaki olayları baştan sona ele alabilir, yenileyebilir veya toplu şekilde sonlandırabiliriz. Ya da yaşanabilecek olaylar önemli değişiklikler veya müdahaleler gerektirebilecek konuları gündemimize taşıyabilir.

  Oğlak burcu, 4 Mayıs 2014 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Yeni girişimlerde bulunma ve yeni maceralara atılma şansını kaçırmamalısınız. Belli gelişmeler bazı konularda harekete geçmeyi veya mükemmeliğinizi göstermeyi gerektiriyor olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Pluto’nun gücünü hissettirebileceği bir haftasonuna giriyoruz. Belli konularda kozmetik değişiklikler yapmak yerine köklü değişiklikler yapılması gerekliliği ortaya çıkabilir. Gelir geçer değişimlere enerji ve kaynak harcamak zaman kaybı anlamına gelebilir(otobanda kalan aracınızı öndeki arabaya dikiş ipiyle bağlayarak çekmeye çalışmaktan vazgeçmeniz gerektiğini anlayabilirsiniz) Büyük kare etkisi tetiklenebilir(bu konudaki 14 – 21 Nisan detaylı yazılarımız internet sitemizde mevcuttur), tabağımızdaki olayları baştan sona ele alabilir, yenileyebilir veya toplu şekilde sonlandırabiliriz. Ya da yaşanabilecek olaylar önemli değişiklikler veya müdahaleler gerektirebilecek konuları gündemimize taşıyabilir.

  Kova burcu, 4 Mayıs 2014 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  Yaşadığınız yeri veya ailenizi ilgilendiren konularda bazı düzenlemeler veya yenilikler yapabilirsiniz. Yeni çözümler bir süredir sorun yaratan konuları ortadan kaldırabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Pluto’nun gücünü hissettirebileceği bir haftasonuna giriyoruz. Belli konularda kozmetik değişiklikler yapmak yerine köklü değişiklikler yapılması gerekliliği ortaya çıkabilir. Gelir geçer değişimlere enerji ve kaynak harcamak zaman kaybı anlamına gelebilir(otobanda kalan aracınızı öndeki arabaya dikiş ipiyle bağlayarak çekmeye çalışmaktan vazgeçmeniz gerektiğini anlayabilirsiniz) Büyük kare etkisi tetiklenebilir(bu konudaki 14 – 21 Nisan detaylı yazılarımız internet sitemizde mevcuttur), tabağımızdaki olayları baştan sona ele alabilir, yenileyebilir veya toplu şekilde sonlandırabiliriz. Ya da yaşanabilecek olaylar önemli değişiklikler veya müdahaleler gerektirebilecek konuları gündemimize taşıyabilir.

  Balık burcu, 4 Mayıs 2014 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Uzun zamandır peşinde koştuğunuz bir plan veya projeyi hızla sonuçlandırma isteğiniz artabilir. Bu anlamda size en fazla faydası dokunabilecek kişilerle bağlantı kurmanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Pluto’nun gücünü hissettirebileceği bir haftasonuna giriyoruz. Belli konularda kozmetik değişiklikler yapmak yerine köklü değişiklikler yapılması gerekliliği ortaya çıkabilir. Gelir geçer değişimlere enerji ve kaynak harcamak zaman kaybı anlamına gelebilir(otobanda kalan aracınızı öndeki arabaya dikiş ipiyle bağlayarak çekmeye çalışmaktan vazgeçmeniz gerektiğini anlayabilirsiniz) Büyük kare etkisi tetiklenebilir(bu konudaki 14 – 21 Nisan detaylı yazılarımız internet sitemizde mevcuttur), tabağımızdaki olayları baştan sona ele alabilir, yenileyebilir veya toplu şekilde sonlandırabiliriz. Ya da yaşanabilecek olaylar önemli değişiklikler veya müdahaleler gerektirebilecek konuları gündemimize taşıyabilir.

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  04 MAYIS 2014 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •