1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 03 MAYIS 2014 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 03 MAYIS 2014 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır


  Koç burcu, 3 Mayıs 2014 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Bugün çevrenizdeki kişilere isteklerinizi yerine getirtme veya bazı konularda bazı çevreleri ikna etme konusunda hiç zorlanmayacaksınız. Tüm burçlar için gün geneli: Yüksek yaratıcılık, yüksek enerji ve duygusal yaşamda keyifli saatler vaat eden bir gündeyiz. Bu alanlardan herhangi birinde denemek istediğiniz planlarınız varsa, bugün yürürlüğe koymanın ve denemenin tam zamanıdır.

  Boğa burcu, 3 Mayıs 2014 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  Gün içerisinde, kısa bir süre için kendinizin ve ya başkalarının bazı davranışlarını telafi amaçlı çalışmanız gerekebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Yüksek yaratıcılık, yüksek enerji ve duygusal yaşamda keyifli saatler vaat eden bir gündeyiz. Bu alanlardan herhangi birinde denemek istediğiniz planlarınız varsa, bugün yürürlüğe koymanın ve denemenin tam zamanıdır.

  İkizler burcu, 3 Mayıs 2014 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Uzun vadeli hedefleriniz için çeştli sayıda yöntem geliştirebileceğiniz ve artı ve eksilerine odaklanabileceğiniz bir gün. Tüm burçlar için gün geneli: Yüksek yaratıcılık, yüksek enerji ve duygusal yaşamda keyifli saatler vaat eden bir gündeyiz. Bu alanlardan herhangi birinde denemek istediğiniz planlarınız varsa, bugün yürürlüğe koymanın ve denemenin tam zamanıdır.

  Yengeç burcu, 3 Mayıs 2014 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Sosyal açıdan hareketli veya işinizi ilgilendiren maceralara açık bir gün. Gerçekten bir potansiyeli olan iş ve projelere odaklanmanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Yüksek yaratıcılık, yüksek enerji ve duygusal yaşamda keyifli saatler vaat eden bir gündeyiz. Bu alanlardan herhangi birinde denemek istediğiniz planlarınız varsa, bugün yürürlüğe koymanın ve denemenin tam zamanıdır.

  Aslan burcu, 3 Mayıs 2014 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  Seyahat, büyüme genişleme gibi ilgi alanlarınıza yeni hobiler edinmek, hedef arttırmak, amaçları çoğaltmak gibi ekler yapabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Yüksek yaratıcılık, yüksek enerji ve duygusal yaşamda keyifli saatler vaat eden bir gündeyiz. Bu alanlardan herhangi birinde denemek istediğiniz planlarınız varsa, bugün yürürlüğe koymanın ve denemenin tam zamanıdır.

  Başak burcu, 3 Mayıs 2014 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Bazı konularda kararlar almadan önce yeterince adil ve eşitlikçi düşündüğünğzden emin olmanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Yüksek yaratıcılık, yüksek enerji ve duygusal yaşamda keyifli saatler vaat eden bir gündeyiz. Bu alanlardan herhangi birinde denemek istediğiniz planlarınız varsa, bugün yürürlüğe koymanın ve denemenin tam zamanıdır.

  Terazi burcu, 3 Mayıs 2014 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  Bazı konuların ya da bazı kişilerin katkısının şans eseri ortaya çıktığını kabul ederek ilerlemenizde ve bu durumdan sürekli fayda ummamanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Yüksek yaratıcılık, yüksek enerji ve duygusal yaşamda keyifli saatler vaat eden bir gündeyiz. Bu alanlardan herhangi birinde denemek istediğiniz planlarınız varsa, bugün yürürlüğe koymanın ve denemenin tam zamanıdır.

  Akrep burcu, 3 Mayıs 2014 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  Bazı kişileri bazı konularda sizin yolunuzla ilerlemeye ikna etmeden önce, dinlemenizde ve içinde bulundukları durumu anlamaya çalışmanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Yüksek yaratıcılık, yüksek enerji ve duygusal yaşamda keyifli saatler vaat eden bir gündeyiz. Bu alanlardan herhangi birinde denemek istediğiniz planlarınız varsa, bugün yürürlüğe koymanın ve denemenin tam zamanıdır.

  Yay burcu, 3 Mayıs 2014 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Önümüzdeki haftalarda konuşmalarınızla hitap ettiğiniz kişilerin aklını başından alabilir ya da tekliflerinizi kolayca onaylatabilirsiniz. Dolayısıyla olabildiğince tatlı dilli olmaya çalışmanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Yüksek yaratıcılık, yüksek enerji ve duygusal yaşamda keyifli saatler vaat eden bir gündeyiz. Bu alanlardan herhangi birinde denemek istediğiniz planlarınız varsa, bugün yürürlüğe koymanın ve denemenin tam zamanıdır.

  Oğlak burcu, 3 Mayıs 2014 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Karşınızdaki kişi veya kişilerin isteklerini yerine getirmek uğruna kendi istek ve ihtiyaçlarınızı arka plana atabilirsiniz. Bu durumun işleri kolaylaştıracağını sanıyorsanız, yanılıyor olma ihtimalinizi de düşünmelisiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Yüksek yaratıcılık, yüksek enerji ve duygusal yaşamda keyifli saatler vaat eden bir gündeyiz. Bu alanlardan herhangi birinde denemek istediğiniz planlarınız varsa, bugün yürürlüğe koymanın ve denemenin tam zamanıdır.

  Kova burcu, 3 Mayıs 2014 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  Aşk hayatınızı, sosyal ilişkilerinizi veya yaratıcılık gerektiren işlerinizi ilgilendiren konular ivme kazanıyor. Bu konularda ulaşılabilir olmaya ve maceraya açık olun! Tüm burçlar için gün geneli: Yüksek yaratıcılık, yüksek enerji ve duygusal yaşamda keyifli saatler vaat eden bir gündeyiz. Bu alanlardan herhangi birinde denemek istediğiniz planlarınız varsa, bugün yürürlüğe koymanın ve denemenin tam zamanıdır.

  Balık burcu, 3 Mayıs 2014 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Maddi, sanatsal veya romantik konular daha önceki halinden çok daha hızlı şekilde ilerlemeye başlıyor. İlişkilerinizde öncelik sıralaması oluşturup hızlanan treni yakalamanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Yüksek yaratıcılık, yüksek enerji ve duygusal yaşamda keyifli saatler vaat eden bir gündeyiz. Bu alanlardan herhangi birinde denemek istediğiniz planlarınız varsa, bugün yürürlüğe koymanın ve denemenin tam zamanıdır.

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  03 MAYIS 2014 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •