1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 02 MAYIS 2014 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 02 MAYIS 2014 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır  Koç burcu, 2 Mayıs 2014 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Herkes birbirinden farklı fikirlere sahip olabilir. Bugün için önemli olan, sizin kendi adınıza, duruma uygun gerçekçi ya da eleştirilere hedef olmayacak fikirleriniz olup olmadığı olacak. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı konularda tavsiyelerde bulunmak veya tavsiye almak istiyorsak, gerekli konularda tüm işaretleri, düzenlemeleri ve detayları iyice araştırmak zorundayız. Aksi takdirde alınacak tavır, çizilecek yol veya yapılacak plan onaylanacak türden olmayabilir, uygunsuz olabilir ve en önemlisi asıl büyük planın önünde engeller oluşturabilir.

  Boğa burcu, 2 Mayıs 2014 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  Bugün, gizli bir plan dahilinde mi yoksa açıkça ve ön planda kalarak mı hareket etmenin daha doğru olacağı üzerine düşünmeniz gerekebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı konularda tavsiyelerde bulunmak veya tavsiye almak istiyorsak, gerekli konularda tüm işaretleri, düzenlemeleri ve detayları iyice araştırmak zorundayız. Aksi takdirde alınacak tavır, çizilecek yol veya yapılacak plan onaylanacak türden olmayabilir, uygunsuz olabilir ve en önemlisi asıl büyük planın önünde engeller oluşturabilir.

  İkizler burcu, 2 Mayıs 2014 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Bazı konularda bahane üretmeniz veya bazı şeyleri niçin yapamayacağınız üzerine nedenler sıralamanız gerekmiyor. Ne yapmak istiyorsanız onu yapmaya çalışmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı konularda tavsiyelerde bulunmak veya tavsiye almak istiyorsak, gerekli konularda tüm işaretleri, düzenlemeleri ve detayları iyice araştırmak zorundayız. Aksi takdirde alınacak tavır, çizilecek yol veya yapılacak plan onaylanacak türden olmayabilir, uygunsuz olabilir ve en önemlisi asıl büyük planın önünde engeller oluşturabilir.

  Yengeç burcu, 2 Mayıs 2014 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Diğerlerini memnun etmek için gereğinden fazla zaman harcıyorsunuz. Sizin için en karlı, en faydalı veya gelecek vaat eden görev ve sorumluluklarınızı yerine getirmeye odaklanmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı konularda tavsiyelerde bulunmak veya tavsiye almak istiyorsak, gerekli konularda tüm işaretleri, düzenlemeleri ve detayları iyice araştırmak zorundayız. Aksi takdirde alınacak tavır, çizilecek yol veya yapılacak plan onaylanacak türden olmayabilir, uygunsuz olabilir ve en önemlisi asıl büyük planın önünde engeller oluşturabilir.

  Aslan burcu, 2 Mayıs 2014 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  Genişleme ve ilerleme vaat eden tablo oluşmaya başlıyor. Dolayısıyla, uzun vadeli düşünerek, bugünlerde ortaya çıkan haberleri veya işaretleri en iyi şekilde değerlendirmelisiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı konularda tavsiyelerde bulunmak veya tavsiye almak istiyorsak, gerekli konularda tüm işaretleri, düzenlemeleri ve detayları iyice araştırmak zorundayız. Aksi takdirde alınacak tavır, çizilecek yol veya yapılacak plan onaylanacak türden olmayabilir, uygunsuz olabilir ve en önemlisi asıl büyük planın önünde engeller oluşturabilir.

  Başak burcu, 2 Mayıs 2014 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Her konuda barışçıl ve adil olunmasına önem verilmesi gerekiyor. Dolayısıyla, hiçbir konuda en ağır yükü siz yüklenmek veya anlaşmaya varmak için ödün vermek zorunda değilsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı konularda tavsiyelerde bulunmak veya tavsiye almak istiyorsak, gerekli konularda tüm işaretleri, düzenlemeleri ve detayları iyice araştırmak zorundayız. Aksi takdirde alınacak tavır, çizilecek yol veya yapılacak plan onaylanacak türden olmayabilir, uygunsuz olabilir ve en önemlisi asıl büyük planın önünde engeller oluşturabilir.

  Terazi burcu, 2 Mayıs 2014 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  Bir ilişkinizde verilen sözleri tutmak zorlaşabilir veya uzlaşmak zor olabilir. Beklentilerinize göre ilişkiye mesafe getirebilir veya tam tersi uzlaşma sağlama amacı güdebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı konularda tavsiyelerde bulunmak veya tavsiye almak istiyorsak, gerekli konularda tüm işaretleri, düzenlemeleri ve detayları iyice araştırmak zorundayız. Aksi takdirde alınacak tavır, çizilecek yol veya yapılacak plan onaylanacak türden olmayabilir, uygunsuz olabilir ve en önemlisi asıl büyük planın önünde engeller oluşturabilir.

  Akrep burcu, 2 Mayıs 2014 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  Bir plan, macera ya da projeyi istediğiniz kıvama getirme fırsatı bulabilirsiniz. Karşınıza çıkan fırsatları hedefe giden yolda bir davet olarak görmelisiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı konularda tavsiyelerde bulunmak veya tavsiye almak istiyorsak, gerekli konularda tüm işaretleri, düzenlemeleri ve detayları iyice araştırmak zorundayız. Aksi takdirde alınacak tavır, çizilecek yol veya yapılacak plan onaylanacak türden olmayabilir, uygunsuz olabilir ve en önemlisi asıl büyük planın önünde engeller oluşturabilir.

  Yay burcu, 2 Mayıs 2014 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Mevcut durumun gerektirdikleri ve talepleriniz ya da yaratıcı fikirleriniz birbirine uymasa da kesinlikle bu açıdan ilerleme sağlayabilecek potansiyele sahipsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı konularda tavsiyelerde bulunmak veya tavsiye almak istiyorsak, gerekli konularda tüm işaretleri, düzenlemeleri ve detayları iyice araştırmak zorundayız. Aksi takdirde alınacak tavır, çizilecek yol veya yapılacak plan onaylanacak türden olmayabilir, uygunsuz olabilir ve en önemlisi asıl büyük planın önünde engeller oluşturabilir.

  Oğlak burcu, 2 Mayıs 2014 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  İki çok cazip olmayan alternatif arasında bir seçim yapmanız gerekiyor. En iyisi en az gayret gösterilecek yolu seçmek olacak gibi duruyor. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı konularda tavsiyelerde bulunmak veya tavsiye almak istiyorsak, gerekli konularda tüm işaretleri, düzenlemeleri ve detayları iyice araştırmak zorundayız. Aksi takdirde alınacak tavır, çizilecek yol veya yapılacak plan onaylanacak türden olmayabilir, uygunsuz olabilir ve en önemlisi asıl büyük planın önünde engeller oluşturabilir.

  Kova burcu, 2 Mayıs 2014 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  Yapacağınız yardımların veya vereceğiniz desteğin doğru algılanmasını istiyorsanız, ortaya koyduğunuz çözümün yardım etmeye çalıştığınız kişi için uygun olduğundan emin olmadan hareket etmemelisiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı konularda tavsiyelerde bulunmak veya tavsiye almak istiyorsak, gerekli konularda tüm işaretleri, düzenlemeleri ve detayları iyice araştırmak zorundayız. Aksi takdirde alınacak tavır, çizilecek yol veya yapılacak plan onaylanacak türden olmayabilir, uygunsuz olabilir ve en önemlisi asıl büyük planın önünde engeller oluşturabilir.

  Balık burcu, 2 Mayıs 2014 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Uygun kaynaklarınızı ve alternatiflerinizi kullanabileceğiniz planlar yapmaya yoğunlaşmalısınız. Uygunluğu tartışılır kaynaklar veya yollar üzerinden gitmek istenilen sonuçları vermeyebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı konularda tavsiyelerde bulunmak veya tavsiye almak istiyorsak, gerekli konularda tüm işaretleri, düzenlemeleri ve detayları iyice araştırmak zorundayız. Aksi takdirde alınacak tavır, çizilecek yol veya yapılacak plan onaylanacak türden olmayabilir, uygunsuz olabilir ve en önemlisi asıl büyük planın önünde engeller oluşturabilir.

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  02 MAYIS 2014 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •