1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 30 NİSAN 2014 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 30 NİSAN 2014 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır  Koç burcu, 30 Nisan 2014 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Bazı amaçlarınızın ve hedeflerinizin asıl nedenlerini hatırlayabilir, hadisenin tümüne birden konsantre olabilir ya da bu hedeflere ulaşmanın kısa yollarını bulabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Yapacakları işlerin, bazı davranışlarının veya girişimlerinin sonuçlarından emin olan bazı kişileri, yanlış yaptıkları veya doğabilecek yanlış sonuçlar konusunda ikna etmeye çalışmak hiçbir sonuç getirmeyebilir. Mantıklı tezler veya örneklemelerle yaklaşarak bu kişilerin fikirlerini değiştirebileceğinizi sanıyorsanız, bugün için bu sonucu almak çok zor olabilir. Bugün Boğa burcunda meydana gelecek ve etkileri 6 aya yayılan tutulmanın ülkemiz ve dünya üzerindeki detaylı etkilerini internet sitemizden 14 ve 21 Nisan tarihli yazılarımda bulabilirsiniz.

  Boğa burcu, 30 Nisan 2014 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  İşinizi veya genel anlamda hayatınızı ilgilendiren konularda tamamen farklı düşüncelere sahip olabilirsiniz. Hayatınızı tamamıyla farklılaştırırken en uygun sonuçları elde edebilmek için en yaratıcı şekliyle düşünmenizde fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Yapacakları işlerin, bazı davranışlarının veya girişimlerinin sonuçlarından emin olan bazı kişileri, yanlış yaptıkları veya doğabilecek yanlış sonuçlar konusunda ikna etmeye çalışmak hiçbir sonuç getirmeyebilir. Mantıklı tezler veya örneklemelerle yaklaşarak bu kişilerin fikirlerini değiştirebileceğinizi sanıyorsanız, bugün için bu sonucu almak çok zor olabilir. Bugün Boğa burcunda meydana gelecek ve etkileri 6 aya yayılan tutulmanın ülkemiz ve dünya üzerindeki detaylı etkilerini internet sitemizden 14 ve 21 Nisan tarihli yazılarımda bulabilirsiniz.

  İkizler burcu, 30 Nisan 2014 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Pokerde, elinizin iyi olması değil, o elle ne yapabileceğinizin farkında olmanızdır önemli olan. Dolayısıyla, kartlarınızı sizin için en önemli olan hedefe saklamanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Yapacakları işlerin, bazı davranışlarının veya girişimlerinin sonuçlarından emin olan bazı kişileri, yanlış yaptıkları veya doğabilecek yanlış sonuçlar konusunda ikna etmeye çalışmak hiçbir sonuç getirmeyebilir. Mantıklı tezler veya örneklemelerle yaklaşarak bu kişilerin fikirlerini değiştirebileceğinizi sanıyorsanız, bugün için bu sonucu almak çok zor olabilir. Bugün Boğa burcunda meydana gelecek ve etkileri 6 aya yayılan tutulmanın ülkemiz ve dünya üzerindeki detaylı etkilerini internet sitemizden 14 ve 21 Nisan tarihli yazılarımda bulabilirsiniz.

  Yengeç burcu, 30 Nisan 2014 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Sıklıkla konuşulan, ama ısrarla üzerinde durulmayan konular veya teklifler gündeme gelebilir. Algılarınızı açık tutmanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Yapacakları işlerin, bazı davranışlarının veya girişimlerinin sonuçlarından emin olan bazı kişileri, yanlış yaptıkları veya doğabilecek yanlış sonuçlar konusunda ikna etmeye çalışmak hiçbir sonuç getirmeyebilir. Mantıklı tezler veya örneklemelerle yaklaşarak bu kişilerin fikirlerini değiştirebileceğinizi sanıyorsanız, bugün için bu sonucu almak çok zor olabilir. Bugün Boğa burcunda meydana gelecek ve etkileri 6 aya yayılan tutulmanın ülkemiz ve dünya üzerindeki detaylı etkilerini internet sitemizden 14 ve 21 Nisan tarihli yazılarımda bulabilirsiniz.

  Aslan burcu, 30 Nisan 2014 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  İşiniz veya sosyal yaşamınızla ilgili hedeflerinizi gerçekleştirmenizi sağlayacak koşullar oluşuyor. Daha fazla gayret göstermeli ve odaklanmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Yapacakları işlerin, bazı davranışlarının veya girişimlerinin sonuçlarından emin olan bazı kişileri, yanlış yaptıkları veya doğabilecek yanlış sonuçlar konusunda ikna etmeye çalışmak hiçbir sonuç getirmeyebilir. Mantıklı tezler veya örneklemelerle yaklaşarak bu kişilerin fikirlerini değiştirebileceğinizi sanıyorsanız, bugün için bu sonucu almak çok zor olabilir. Bugün Boğa burcunda meydana gelecek ve etkileri 6 aya yayılan tutulmanın ülkemiz ve dünya üzerindeki detaylı etkilerini internet sitemizden 14 ve 21 Nisan tarihli yazılarımda bulabilirsiniz.

  Başak burcu, 30 Nisan 2014 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Belli girişimleriniz, ilişkileriniz veya işlerinizde fark yaratmanızı sağlayabilecek konuların sezgisel olarak farkına varabilir ve gerekli hazırlıkları yapmaya başlayabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Yapacakları işlerin, bazı davranışlarının veya girişimlerinin sonuçlarından emin olan bazı kişileri, yanlış yaptıkları veya doğabilecek yanlış sonuçlar konusunda ikna etmeye çalışmak hiçbir sonuç getirmeyebilir. Mantıklı tezler veya örneklemelerle yaklaşarak bu kişilerin fikirlerini değiştirebileceğinizi sanıyorsanız, bugün için bu sonucu almak çok zor olabilir. Bugün Boğa burcunda meydana gelecek ve etkileri 6 aya yayılan tutulmanın ülkemiz ve dünya üzerindeki detaylı etkilerini internet sitemizden 14 ve 21 Nisan tarihli yazılarımda bulabilirsiniz.

  Terazi burcu, 30 Nisan 2014 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  Karşınızdaki kişilerin yeteneklerini doğru değerlendirmeniz veya sizinle ilgili düşünceleri konusunda olumlu düşünmeniz gereken bir gün. Tüm burçlar için gün geneli: Yapacakları işlerin, bazı davranışlarının veya girişimlerinin sonuçlarından emin olan bazı kişileri, yanlış yaptıkları veya doğabilecek yanlış sonuçlar konusunda ikna etmeye çalışmak hiçbir sonuç getirmeyebilir. Mantıklı tezler veya örneklemelerle yaklaşarak bu kişilerin fikirlerini değiştirebileceğinizi sanıyorsanız, bugün için bu sonucu almak çok zor olabilir. Bugün Boğa burcunda meydana gelecek ve etkileri 6 aya yayılan tutulmanın ülkemiz ve dünya üzerindeki detaylı etkilerini internet sitemizden 14 ve 21 Nisan tarihli yazılarımda bulabilirsiniz.

  Akrep burcu, 30 Nisan 2014 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  Mevcut çevrenizin dışına çıkmak ve biraz hava almak isteyebilirsiniz. Bu durumda eğer mümkünse şehir dışına çıkmayı denemenizde fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Yapacakları işlerin, bazı davranışlarının veya girişimlerinin sonuçlarından emin olan bazı kişileri, yanlış yaptıkları veya doğabilecek yanlış sonuçlar konusunda ikna etmeye çalışmak hiçbir sonuç getirmeyebilir. Mantıklı tezler veya örneklemelerle yaklaşarak bu kişilerin fikirlerini değiştirebileceğinizi sanıyorsanız, bugün için bu sonucu almak çok zor olabilir. Bugün Boğa burcunda meydana gelecek ve etkileri 6 aya yayılan tutulmanın ülkemiz ve dünya üzerindeki detaylı etkilerini internet sitemizden 14 ve 21 Nisan tarihli yazılarımda bulabilirsiniz.

  Yay burcu, 30 Nisan 2014 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Bazı konulara veya girimlerinize gerçekçi yaklaşmanız ve yapıcı adımlar atmanız gerekiyor. Arz ve talep dengelerine ya da kaynak ve üretim sıklığına v.b göre adım atılmasında fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Yapacakları işlerin, bazı davranışlarının veya girişimlerinin sonuçlarından emin olan bazı kişileri, yanlış yaptıkları veya doğabilecek yanlış sonuçlar konusunda ikna etmeye çalışmak hiçbir sonuç getirmeyebilir. Mantıklı tezler veya örneklemelerle yaklaşarak bu kişilerin fikirlerini değiştirebileceğinizi sanıyorsanız, bugün için bu sonucu almak çok zor olabilir. Bugün Boğa burcunda meydana gelecek ve etkileri 6 aya yayılan tutulmanın ülkemiz ve dünya üzerindeki detaylı etkilerini internet sitemizden 14 ve 21 Nisan tarihli yazılarımda bulabilirsiniz.

  Oğlak burcu, 30 Nisan 2014 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Fikirlerinizin bilinir olmasında hiçbir sakınca görmemenize rağmen çevrenizdeki kişiler bu coşkunuza katılmayabilirler. Tüm burçlar için gün geneli: Yapacakları işlerin, bazı davranışlarının veya girişimlerinin sonuçlarından emin olan bazı kişileri, yanlış yaptıkları veya doğabilecek yanlış sonuçlar konusunda ikna etmeye çalışmak hiçbir sonuç getirmeyebilir. Mantıklı tezler veya örneklemelerle yaklaşarak bu kişilerin fikirlerini değiştirebileceğinizi sanıyorsanız, bugün için bu sonucu almak çok zor olabilir. Bugün Boğa burcunda meydana gelecek ve etkileri 6 aya yayılan tutulmanın ülkemiz ve dünya üzerindeki detaylı etkilerini internet sitemizden 14 ve 21 Nisan tarihli yazılarımda bulabilirsiniz.

  Kova burcu, 30 Nisan 2014 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  Evinizi, ailenizi veya diğer gayrimenkul başlıklarını ilgilendiren konuların üzerine gitmek isteseniz de karşınızdaki kişiler sizi dinlemek niyetinde olmayabilirler. Durumu kontrol ederek konuşmakta fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Yapacakları işlerin, bazı davranışlarının veya girişimlerinin sonuçlarından emin olan bazı kişileri, yanlış yaptıkları veya doğabilecek yanlış sonuçlar konusunda ikna etmeye çalışmak hiçbir sonuç getirmeyebilir. Mantıklı tezler veya örneklemelerle yaklaşarak bu kişilerin fikirlerini değiştirebileceğinizi sanıyorsanız, bugün için bu sonucu almak çok zor olabilir. Bugün Boğa burcunda meydana gelecek ve etkileri 6 aya yayılan tutulmanın ülkemiz ve dünya üzerindeki detaylı etkilerini internet sitemizden 14 ve 21 Nisan tarihli yazılarımda bulabilirsiniz.

  Balık burcu, 30 Nisan 2014 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Bazı konular ağırlıklı olarak ön plana çıkabilir. Ormanı yakmaktansa daha uzlaşmacı veya sakin bir tavırla olaylara yaklaşmanın faydasını görebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Yapacakları işlerin, bazı davranışlarının veya girişimlerinin sonuçlarından emin olan bazı kişileri, yanlış yaptıkları veya doğabilecek yanlış sonuçlar konusunda ikna etmeye çalışmak hiçbir sonuç getirmeyebilir. Mantıklı tezler veya örneklemelerle yaklaşarak bu kişilerin fikirlerini değiştirebileceğinizi sanıyorsanız, bugün için bu sonucu almak çok zor olabilir. Bugün Boğa burcunda meydana gelecek ve etkileri 6 aya yayılan tutulmanın ülkemiz ve dünya üzerindeki detaylı etkilerini internet sitemizden 14 ve 21 Nisan tarihli yazılarımda bulabilirsiniz.

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  30 NİSAN 2014 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •