1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 28 NİSAN 2014 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 28 NİSAN 2014 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır


  Koç burcu, 28 Nisan 2014 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Bazı kişilerin tavsiyelerine rağmen sizin işleri biraz yavaştan almanız veya dikkatli ilerlemeniz daha doğru olacaktır. Tam istediğiniz şekilde olmasa da istediğinizi elde edebileceksiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı konuların çözüme ulaşması, yetiştirilmesi, tamamlanması ya da yürürlüğe konması için acele edilmesi gerektiğini düşünebiliriz. Ancak, olaylar kendiliğinden ve daha rahat bir akışla daha doğru bir şekilde yerli yerine oturabilir veya ilerleyebilir. Dolayısıyla, her ne kadar aciliyet hissinde olunsa da işler, düzenlemeler veya sorunlar zamana yayılarak ve dikkatle ele alınmayı bekliyor.

  Boğa burcu, 28 Nisan 2014 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  Son dönemde yaşanan olaylar sizi gerçeklikten koparmış veya konsantrasyonunuzu bozmuş olabilir. Biraz dikkatli davranırsanız tekrar odaklanmayı başarabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı konuların çözüme ulaşması, yetiştirilmesi, tamamlanması ya da yürürlüğe konması için acele edilmesi gerektiğini düşünebiliriz. Ancak, olaylar kendiliğinden ve daha rahat bir akışla daha doğru bir şekilde yerli yerine oturabilir veya ilerleyebilir. Dolayısıyla, her ne kadar aciliyet hissinde olunsa da işler, düzenlemeler veya sorunlar zamana yayılarak ve dikkatle ele alınmayı bekliyor.

  İkizler burcu, 28 Nisan 2014 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Tamamen tesadüfi bir olay özel yaşamınızı veya iş hayatınızı ilgilendiren bir konuya olumlu bir ivme kazandırabilir. Olaylar meydana gelene kadar ne dediğimi anlamaya bilirsiniz. Ancak, bu haftasonu olan biteni kayıtlara geçirmelisiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı konuların çözüme ulaşması, yetiştirilmesi, tamamlanması ya da yürürlüğe konması için acele edilmesi gerektiğini düşünebiliriz. Ancak, olaylar kendiliğinden ve daha rahat bir akışla daha doğru bir şekilde yerli yerine oturabilir veya ilerleyebilir. Dolayısıyla, her ne kadar aciliyet hissinde olunsa da işler, düzenlemeler veya sorunlar zamana yayılarak ve dikkatle ele alınmayı bekliyor.

  Yengeç burcu, 28 Nisan 2014 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Günlük iş akışınızı ve rutin planlarınızı düzenleyerek bu haftasonu kendinize keyifli aktiviteler veya hobileriniz için yer açabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı konuların çözüme ulaşması, yetiştirilmesi, tamamlanması ya da yürürlüğe konması için acele edilmesi gerektiğini düşünebiliriz. Ancak, olaylar kendiliğinden ve daha rahat bir akışla daha doğru bir şekilde yerli yerine oturabilir veya ilerleyebilir. Dolayısıyla, her ne kadar aciliyet hissinde olunsa da işler, düzenlemeler veya sorunlar zamana yayılarak ve dikkatle ele alınmayı bekliyor.

  Aslan burcu, 28 Nisan 2014 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  Bazı plan, sunum veya işlerinizi ilgilendiren konularda yapmanız gereken hazırlıklar olduğunu hatırlatan işaret ve uyarıları görmezden geliyor veya ihmal ediyor olabilirsiniz. Hazırlık yapmanız lazım. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı konuların çözüme ulaşması, yetiştirilmesi, tamamlanması ya da yürürlüğe konması için acele edilmesi gerektiğini düşünebiliriz. Ancak, olaylar kendiliğinden ve daha rahat bir akışla daha doğru bir şekilde yerli yerine oturabilir veya ilerleyebilir. Dolayısıyla, her ne kadar aciliyet hissinde olunsa da işler, düzenlemeler veya sorunlar zamana yayılarak ve dikkatle ele alınmayı bekliyor.

  Başak burcu, 28 Nisan 2014 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Yapmanız gereken işleri başkalarına yönlendirmeniz veya başkalarına güvenerek hareket etmeniz istenmeyen sonuçlar doğurabilir benden uyarması Niobe’ce. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı konuların çözüme ulaşması, yetiştirilmesi, tamamlanması ya da yürürlüğe konması için acele edilmesi gerektiğini düşünebiliriz. Ancak, olaylar kendiliğinden ve daha rahat bir akışla daha doğru bir şekilde yerli yerine oturabilir veya ilerleyebilir. Dolayısıyla, her ne kadar aciliyet hissinde olunsa da işler, düzenlemeler veya sorunlar zamana yayılarak ve dikkatle ele alınmayı bekliyor.

  Terazi burcu, 28 Nisan 2014 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  Planlı programlı hareket etmek zorunda değilsiniz. Bugün gelişen ani planlara ya da alacağınız tekliflere katılım sağlayarak günlük yaşamanın güzelliklerini keşfedebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı konuların çözüme ulaşması, yetiştirilmesi, tamamlanması ya da yürürlüğe konması için acele edilmesi gerektiğini düşünebiliriz. Ancak, olaylar kendiliğinden ve daha rahat bir akışla daha doğru bir şekilde yerli yerine oturabilir veya ilerleyebilir. Dolayısıyla, her ne kadar aciliyet hissinde olunsa da işler, düzenlemeler veya sorunlar zamana yayılarak ve dikkatle ele alınmayı bekliyor.

  Akrep burcu, 28 Nisan 2014 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  Bazı konularda yetersizlikleri veya kusurları olan kişileri yönlendirmemeniz hiç farkında olmadan kendiniz için güzel şeyler yapıyor olmanız anlamına gelebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı konuların çözüme ulaşması, yetiştirilmesi, tamamlanması ya da yürürlüğe konması için acele edilmesi gerektiğini düşünebiliriz. Ancak, olaylar kendiliğinden ve daha rahat bir akışla daha doğru bir şekilde yerli yerine oturabilir veya ilerleyebilir. Dolayısıyla, her ne kadar aciliyet hissinde olunsa da işler, düzenlemeler veya sorunlar zamana yayılarak ve dikkatle ele alınmayı bekliyor.

  Yay burcu, 28 Nisan 2014 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Sağlığınızı, ticari ilişkilerinizi veya duygusal yaşamınızı ilgilendiren konularda bazı endişeleriniz olabilir. Ancak, siz farkına bile varmadan problemler ortadan kalkacaktır. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı konuların çözüme ulaşması, yetiştirilmesi, tamamlanması ya da yürürlüğe konması için acele edilmesi gerektiğini düşünebiliriz. Ancak, olaylar kendiliğinden ve daha rahat bir akışla daha doğru bir şekilde yerli yerine oturabilir veya ilerleyebilir. Dolayısıyla, her ne kadar aciliyet hissinde olunsa da işler, düzenlemeler veya sorunlar zamana yayılarak ve dikkatle ele alınmayı bekliyor.

  Oğlak burcu, 28 Nisan 2014 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Bazı konularda fazla baskıcı olmak veya baskı altında kalmak konsantrasyon bozukluğu yaratabilir ve sizi asıl önemli olan konudan uzaklaştırabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı konuların çözüme ulaşması, yetiştirilmesi, tamamlanması ya da yürürlüğe konması için acele edilmesi gerektiğini düşünebiliriz. Ancak, olaylar kendiliğinden ve daha rahat bir akışla daha doğru bir şekilde yerli yerine oturabilir veya ilerleyebilir. Dolayısıyla, her ne kadar aciliyet hissinde olunsa da işler, düzenlemeler veya sorunlar zamana yayılarak ve dikkatle ele alınmayı bekliyor.

  Kova burcu, 28 Nisan 2014 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  Tolerans noktanızın sınırlarını diğerlerine göstermenin zamanı geldiğini fark edebileceğiniz bir haftasonundasınız. Ancak, bazı konularda oldukça şanslı olduğunuzu da eklemeliyim. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı konuların çözüme ulaşması, yetiştirilmesi, tamamlanması ya da yürürlüğe konması için acele edilmesi gerektiğini düşünebiliriz. Ancak, olaylar kendiliğinden ve daha rahat bir akışla daha doğru bir şekilde yerli yerine oturabilir veya ilerleyebilir. Dolayısıyla, her ne kadar aciliyet hissinde olunsa da işler, düzenlemeler veya sorunlar zamana yayılarak ve dikkatle ele alınmayı bekliyor.

  Balık burcu, 28 Nisan 2014 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Bazı kişileri olayları sizin bakış açınızla görmeye zorlamanız gerekebilir. Zira, yönlendirmeniz olmaksızın olayların farkına varamayabilirler. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı konuların çözüme ulaşması, yetiştirilmesi, tamamlanması ya da yürürlüğe konması için acele edilmesi gerektiğini düşünebiliriz. Ancak, olaylar kendiliğinden ve daha rahat bir akışla daha doğru bir şekilde yerli yerine oturabilir veya ilerleyebilir. Dolayısıyla, her ne kadar aciliyet hissinde olunsa da işler, düzenlemeler veya sorunlar zamana yayılarak ve dikkatle ele alınmayı bekliyor.

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  28 NİSAN 2014 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •