1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 26 NİSAN 2014 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 26 NİSAN 2014 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır


  Koç burcu, 26 Nisan 2014 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Maddi açıdan olumlu gelişmeler yaşayabileceğiniz beş günlük süreçtesiniz. Karlı alışverişler söz konusu olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün, yaratıcılığımız, enerjimiz ve motivasyonumuz oldukça yüksek. Bu etki bizim için önem taşıyan konularda ilerlememize olanak sağlayabilir. Yüksek enerjimiz ve değişim arzumuzun hızı uzun süreli hafızaları ve alışkanlıkları olan kişilerin kendilerini dışarıda bırakılmış hissetmelerine(veya tam tersi karşımızdaki kişiler bize o şekilde hissettirebilirler) neden olabilir bu konuya dikkat etmekte fayda var.

  Boğa burcu, 26 Nisan 2014 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  Biraz da kendinizi ön plana almak, dış görünüşünüzde değişiklikler yapmak isteyeceğiniz ve kendinizi ifade etmeye her zamankinden daha fazla zaman ayıracağınız beş günlük süreçtesiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün, yaratıcılığımız, enerjimiz ve motivasyonumuz oldukça yüksek. Bu etki bizim için önem taşıyan konularda ilerlememize olanak sağlayabilir. Yüksek enerjimiz ve değişim arzumuzun hızı uzun süreli hafızaları ve alışkanlıkları olan kişilerin kendilerini dışarıda bırakılmış hissetmelerine(veya tam tersi karşımızdaki kişiler bize o şekilde hissettirebilirler) neden olabilir bu konuya dikkat etmekte fayda var.

  İkizler burcu, 26 Nisan 2014 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Önümüzdeki beş günlük süreçte, sosyal ilişkileriniz, arkadaşlarınızla bağlantılarınız bazı alanlarda size farklı fırsatlar getirebilir. Yakın çevrenizden yardım ve destek alabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün, yaratıcılığımız, enerjimiz ve motivasyonumuz oldukça yüksek. Bu etki bizim için önem taşıyan konularda ilerlememize olanak sağlayabilir. Yüksek enerjimiz ve değişim arzumuzun hızı uzun süreli hafızaları ve alışkanlıkları olan kişilerin kendilerini dışarıda bırakılmış hissetmelerine(veya tam tersi karşımızdaki kişiler bize o şekilde hissettirebilirler) neden olabilir bu konuya dikkat etmekte fayda var.

  Yengeç burcu, 26 Nisan 2014 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Sosyal açıdan yenileyici etkilere açık beş günlük süreçtesiniz. Yeni kişilerle tanışabilir, yeni gruplara girebilir veya ekip çalışması gerektiren yeni işlerle uğraşmaya başlayabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün, yaratıcılığımız, enerjimiz ve motivasyonumuz oldukça yüksek. Bu etki bizim için önem taşıyan konularda ilerlememize olanak sağlayabilir. Yüksek enerjimiz ve değişim arzumuzun hızı uzun süreli hafızaları ve alışkanlıkları olan kişilerin kendilerini dışarıda bırakılmış hissetmelerine(veya tam tersi karşımızdaki kişiler bize o şekilde hissettirebilirler) neden olabilir bu konuya dikkat etmekte fayda var.

  Aslan burcu, 26 Nisan 2014 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  İş hayatınız veya sağlığınız açısından olumlu gelişmelere açık beş günlük süreçtesiniz. Destek ve yardımlar söz konusu olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün, yaratıcılığımız, enerjimiz ve motivasyonumuz oldukça yüksek. Bu etki bizim için önem taşıyan konularda ilerlememize olanak sağlayabilir. Yüksek enerjimiz ve değişim arzumuzun hızı uzun süreli hafızaları ve alışkanlıkları olan kişilerin kendilerini dışarıda bırakılmış hissetmelerine(veya tam tersi karşımızdaki kişiler bize o şekilde hissettirebilirler) neden olabilir bu konuya dikkat etmekte fayda var.

  Başak burcu, 26 Nisan 2014 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Maddi konularda dikkatli hareket etmeniz ve kontrollü harcamalar yapmanız gereken 4 günlük süreçtesiniz. Ancak, aşk hayatınız açısından son derece olumlu ve keyifli etkiler söz konusu olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün, yaratıcılığımız, enerjimiz ve motivasyonumuz oldukça yüksek. Bu etki bizim için önem taşıyan konularda ilerlememize olanak sağlayabilir. Yüksek enerjimiz ve değişim arzumuzun hızı uzun süreli hafızaları ve alışkanlıkları olan kişilerin kendilerini dışarıda bırakılmış hissetmelerine(veya tam tersi karşımızdaki kişiler bize o şekilde hissettirebilirler) neden olabilir bu konuya dikkat etmekte fayda var.

  Terazi burcu, 26 Nisan 2014 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  Bazı girişimlerinizle ilgili seçimler yapmanız gerekebilir. Çok sayıda yaratıcı fikriniz var ve aralarından bazıları gerçekten muhteşem görünüyor. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün, yaratıcılığımız, enerjimiz ve motivasyonumuz oldukça yüksek. Bu etki bizim için önem taşıyan konularda ilerlememize olanak sağlayabilir. Yüksek enerjimiz ve değişim arzumuzun hızı uzun süreli hafızaları ve alışkanlıkları olan kişilerin kendilerini dışarıda bırakılmış hissetmelerine(veya tam tersi karşımızdaki kişiler bize o şekilde hissettirebilirler) neden olabilir bu konuya dikkat etmekte fayda var.

  Akrep burcu, 26 Nisan 2014 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  Sevgi içerikli ilişkileriniz veya aşk hayatınız açısından sevildiğinizi ve doğru anlaşıldığınızı hissedebileceğiniz dört günlük süreçtesiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün, yaratıcılığımız, enerjimiz ve motivasyonumuz oldukça yüksek. Bu etki bizim için önem taşıyan konularda ilerlememize olanak sağlayabilir. Yüksek enerjimiz ve değişim arzumuzun hızı uzun süreli hafızaları ve alışkanlıkları olan kişilerin kendilerini dışarıda bırakılmış hissetmelerine(veya tam tersi karşımızdaki kişiler bize o şekilde hissettirebilirler) neden olabilir bu konuya dikkat etmekte fayda var.

  Yay burcu, 26 Nisan 2014 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Bazı konuları daha fazla mı zorlamanız gerektiği yoksa üzerine düşmemenin daha mı iyi olacağı konusunda kararsız kalabilirsiniz. Acele hareket etmeyin, doğru değerlendirerek ilerlemeniz gerekiyor. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün, yaratıcılığımız, enerjimiz ve motivasyonumuz oldukça yüksek. Bu etki bizim için önem taşıyan konularda ilerlememize olanak sağlayabilir. Yüksek enerjimiz ve değişim arzumuzun hızı uzun süreli hafızaları ve alışkanlıkları olan kişilerin kendilerini dışarıda bırakılmış hissetmelerine(veya tam tersi karşımızdaki kişiler bize o şekilde hissettirebilirler) neden olabilir bu konuya dikkat etmekte fayda var.

  Oğlak burcu, 26 Nisan 2014 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Bazı konularda kendinizi iyi hissetmiyor ya da yaratıcılığınızın azaldığını düşünüyor olabilirsiniz. Bir kezz daha gözden geçirebilirseniz kendinize olan güveninizi geri kazanabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün, yaratıcılığımız, enerjimiz ve motivasyonumuz oldukça yüksek. Bu etki bizim için önem taşıyan konularda ilerlememize olanak sağlayabilir. Yüksek enerjimiz ve değişim arzumuzun hızı uzun süreli hafızaları ve alışkanlıkları olan kişilerin kendilerini dışarıda bırakılmış hissetmelerine(veya tam tersi karşımızdaki kişiler bize o şekilde hissettirebilirler) neden olabilir bu konuya dikkat etmekte fayda var.

  Kova burcu, 26 Nisan 2014 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  Evinizi, ailenizi veya gayrimenkul başlıklarını ilgilendiren konularda dikkatli hareket etmeniz durumunda ileride size çok olumlu ve önemli geri dönüşleri olabilir. Şanslı 3 günlük süreçtesiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün, yaratıcılığımız, enerjimiz ve motivasyonumuz oldukça yüksek. Bu etki bizim için önem taşıyan konularda ilerlememize olanak sağlayabilir. Yüksek enerjimiz ve değişim arzumuzun hızı uzun süreli hafızaları ve alışkanlıkları olan kişilerin kendilerini dışarıda bırakılmış hissetmelerine(veya tam tersi karşımızdaki kişiler bize o şekilde hissettirebilirler) neden olabilir bu konuya dikkat etmekte fayda var.

  Balık burcu, 26 Nisan 2014 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Başkalarının sorunlarına çözüm getirebileceğiniz, yapacağınız yardım veya vereceğiniz destekle kendinizi iyi hissedebileceğiniz 4 günlük süreçtesiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün, yaratıcılığımız, enerjimiz ve motivasyonumuz oldukça yüksek. Bu etki bizim için önem taşıyan konularda ilerlememize olanak sağlayabilir. Yüksek enerjimiz ve değişim arzumuzun hızı uzun süreli hafızaları ve alışkanlıkları olan kişilerin kendilerini dışarıda bırakılmış hissetmelerine(veya tam tersi karşımızdaki kişiler bize o şekilde hissettirebilirler) neden olabilir bu konuya dikkat etmekte fayda var.

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  26 NİSAN 2014 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •