1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 25 NİSAN 2014 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 25 NİSAN 2014 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır


  Koç burcu, 25 Nisan 2014 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Bazı fikirlerinizi veya haksızlık içerdiğini düşündüğünüz şeyleri tarafsız şekilde ele alabilirsiniz. Çevrenizdeki kişiler sizi hafife aldıklarını fark edebilirler. Tüm burçlar için gün geneli: Yürümeyen veya sorun çıkartan durumları çözmek için geçici yöntemlere başvurmamayı tercih etmemiz gereken, her işi bir bilene sormanın ve kalıcı şekilde çözmenin önemli olduğu bir gün.

  Boğa burcu, 25 Nisan 2014 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  Bazı iş veya girişimlerinizde size yardım edebilecek kişilerle bağlantı kurabilirsiniz. Uzlaşma sağlanması veya pazarlık yapılması gereken konularda atmosfer uygun görünüyor. Tüm burçlar için gün geneli: Yürümeyen veya sorun çıkartan durumları çözmek için geçici yöntemlere başvurmamayı tercih etmemiz gereken, her işi bir bilene sormanın ve kalıcı şekilde çözmenin önemli olduğu bir gün.

  İkizler burcu, 25 Nisan 2014 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Yaratıcılık gerektiren işlere hız vermek, önemli amaçlar için çalışmak veya belli konularda kar elde edebilmek için uygun koşullar mevcut. Tüm burçlar için gün geneli: Yürümeyen veya sorun çıkartan durumları çözmek için geçici yöntemlere başvurmamayı tercih etmemiz gereken, her işi bir bilene sormanın ve kalıcı şekilde çözmenin önemli olduğu bir gün.

  Yengeç burcu, 25 Nisan 2014 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Önemli ilerlemeler sağlayabileceğiniz alanlarda çaba gösteriyorsunuz. Eğer bazı endişeleriniz varsa bardağın yanlış tarafına odaklandığınız içindir. Tüm burçlar için gün geneli: Yürümeyen veya sorun çıkartan durumları çözmek için geçici yöntemlere başvurmamayı tercih etmemiz gereken, her işi bir bilene sormanın ve kalıcı şekilde çözmenin önemli olduğu bir gün.

  Aslan burcu, 25 Nisan 2014 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  Belli iş veya düzenlemelerin üzerinden geçilmesi ve bazı yerlerinde düzeltmeler yapılması gerekebilir. Yaratıcı fikirleri görmezden gelmemelisiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Yürümeyen veya sorun çıkartan durumları çözmek için geçici yöntemlere başvurmamayı tercih etmemiz gereken, her işi bir bilene sormanın ve kalıcı şekilde çözmenin önemli olduğu bir gün.

  Başak burcu, 25 Nisan 2014 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Partneriniz, çalışma arkadaşlarınız veya iş birliği içinde olduğunuz kişiler bazı girişimleriniz veya işleriniz hakkında size doğru fikirler verebilirler. Yorumlara veya bilgilere kulak vermenizde fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Yürümeyen veya sorun çıkartan durumları çözmek için geçici yöntemlere başvurmamayı tercih etmemiz gereken, her işi bir bilene sormanın ve kalıcı şekilde çözmenin önemli olduğu bir gün.

  Terazi burcu, 25 Nisan 2014 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  Belli düzenlemeler veya anlaşmalar esnasında dikkatli olmalısınız. Ancak fazla kuralcı davranarak, yararınıza olabilecek şansları kaçırmamanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Yürümeyen veya sorun çıkartan durumları çözmek için geçici yöntemlere başvurmamayı tercih etmemiz gereken, her işi bir bilene sormanın ve kalıcı şekilde çözmenin önemli olduğu bir gün.

  Akrep burcu, 25 Nisan 2014 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  Yaratıcı planlar yapabilir, yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz veya çok mutlu olmanıza yardım edebilecek fırsatlarla karşılaşabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Yürümeyen veya sorun çıkartan durumları çözmek için geçici yöntemlere başvurmamayı tercih etmemiz gereken, her işi bir bilene sormanın ve kalıcı şekilde çözmenin önemli olduğu bir gün.

  Yay burcu, 25 Nisan 2014 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Ekip çalışması, grup etkinliği, iş birliği gerektiren veya gayrimenkullerle ilgili konularda sandığınızdan daha fazla desteğe sahip olduğunuzu unutmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Yürümeyen veya sorun çıkartan durumları çözmek için geçici yöntemlere başvurmamayı tercih etmemiz gereken, her işi bir bilene sormanın ve kalıcı şekilde çözmenin önemli olduğu bir gün.

  Oğlak burcu, 25 Nisan 2014 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Bugün görev ve sorumluluklarınızı yetiştirmek için oldukça yorulabilirsiniz. Ancak, gün içserisinde size yardım etmeye çalışan kişiler işinizi kolaylaştıracaklar. Tüm burçlar için gün geneli: Yürümeyen veya sorun çıkartan durumları çözmek için geçici yöntemlere başvurmamayı tercih etmemiz gereken, her işi bir bilene sormanın ve kalıcı şekilde çözmenin önemli olduğu bir gün.

  Kova burcu, 25 Nisan 2014 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  Dilediğiniz sonuçları getirmeyeceğini veya arzu ettiğiniz geliri sağlamayacağını düşündüğünüz günlük rutin akışınızın parçası olan işleri yeniden yapılandırmanız gerekebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Yürümeyen veya sorun çıkartan durumları çözmek için geçici yöntemlere başvurmamayı tercih etmemiz gereken, her işi bir bilene sormanın ve kalıcı şekilde çözmenin önemli olduğu bir gün.

  Balık burcu, 25 Nisan 2014 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Çevrenizdeki kişiler ve size hayranlık duyan gruplar size her türlü yardıma hazırlar. Yardım istemekten çekinmemeli veya size destek olmak için ayağınıza kadar gelmelerini beklememelisiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Yürümeyen veya sorun çıkartan durumları çözmek için geçici yöntemlere başvurmamayı tercih etmemiz gereken, her işi bir bilene sormanın ve kalıcı şekilde çözmenin önemli olduğu bir gün.

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  25 NİSAN 2014 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •