1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 19 NİSAN 2014 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 19 NİSAN 2014 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır  Koç burcu, 19 Nisan 2014 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Hazır görünmeyen iş, plan ya da projeleri zorlamakta fayda var. Önemli adımları atlayarak hızla ilerleme isteği yakın veya uzak gelecekte önemli sorunlar yaratabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Hayat tüm hızıyla akarken gerçekte olan biteni görmek çoğu zaman çok zordur. Dolayısıyla, bazı şeylerin olup bittiğini düşünüyorsanız olayların aslında göründüğü gibi olmadığını veya olmayacağını da aklınızın bir kenarında bulundurarak hareket etmenizde fayda var. Bu ufak uyarıyı akılda tutmak, oldukça sosyal, fikir ve sevgi paylaşımlarına ya da şanslı(veya öyle görünen) karşılaşmalara açık bir günde olduğumuzu söyleyebilirim.

  Boğa burcu, 19 Nisan 2014 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  Sizden yardım veya danışmanlık istenmedikçe çevrenizdeki kişileri yönlendirmemeye çalışmanızda veya oldukça hassas yaklaşmanızda fayda var. Zira yanlış bir imaj oluşturabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Hayat tüm hızıyla akarken gerçekte olan biteni görmek çoğu zaman çok zordur. Dolayısıyla, bazı şeylerin olup bittiğini düşünüyorsanız olayların aslında göründüğü gibi olmadığını veya olmayacağını da aklınızın bir kenarında bulundurarak hareket etmenizde fayda var. Bu ufak uyarıyı akılda tutmak, oldukça sosyal, fikir ve sevgi paylaşımlarına ya da şanslı(veya öyle görünen) karşılaşmalara açık bir günde olduğumuzu söyleyebilirim.

  İkizler burcu, 19 Nisan 2014 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Çok farklı bir yola girmek ya da farklı bir yönde ilerlemek üzeresiniz. Dolayısıyla, gözünüzü kulağınızı açmanızda ve hiçbir fırsatı kaçırmamanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Hayat tüm hızıyla akarken gerçekte olan biteni görmek çoğu zaman çok zordur. Dolayısıyla, bazı şeylerin olup bittiğini düşünüyorsanız olayların aslında göründüğü gibi olmadığını veya olmayacağını da aklınızın bir kenarında bulundurarak hareket etmenizde fayda var. Bu ufak uyarıyı akılda tutmak, oldukça sosyal, fikir ve sevgi paylaşımlarına ya da şanslı(veya öyle görünen) karşılaşmalara açık bir günde olduğumuzu söyleyebilirim.

  Yengeç burcu, 19 Nisan 2014 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Bazı konularda veya işlerde partnerinizin veya iş birliği içinde olduğunuz kişilerin daha fazla katılımı olmasını istiyor olabilirsiniz. Bunu sağlamak için yaratıcılığınızı kullanın. Tüm burçlar için gün geneli: Hayat tüm hızıyla akarken gerçekte olan biteni görmek çoğu zaman çok zordur. Dolayısıyla, bazı şeylerin olup bittiğini düşünüyorsanız olayların aslında göründüğü gibi olmadığını veya olmayacağını da aklınızın bir kenarında bulundurarak hareket etmenizde fayda var. Bu ufak uyarıyı akılda tutmak, oldukça sosyal, fikir ve sevgi paylaşımlarına ya da şanslı(veya öyle görünen) karşılaşmalara açık bir günde olduğumuzu söyleyebilirim.

  Aslan burcu, 19 Nisan 2014 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  İş hayatınızı veya duygusal yaşamınızı ilgilendiren konularda yaratıcı fikirleriniz var. Bunlardan bazılarını ciddiye alaıp uygulayabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Hayat tüm hızıyla akarken gerçekte olan biteni görmek çoğu zaman çok zordur. Dolayısıyla, bazı şeylerin olup bittiğini düşünüyorsanız olayların aslında göründüğü gibi olmadığını veya olmayacağını da aklınızın bir kenarında bulundurarak hareket etmenizde fayda var. Bu ufak uyarıyı akılda tutmak, oldukça sosyal, fikir ve sevgi paylaşımlarına ya da şanslı(veya öyle görünen) karşılaşmalara açık bir günde olduğumuzu söyleyebilirim.

  Başak burcu, 19 Nisan 2014 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Bazı tanıdıklarınız sizin için bazı konuları halletmeye gönüllü olabilirler veya sizin yerinize bazı işleri yapabilirler. Bu yardımsever insanları bulmanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Hayat tüm hızıyla akarken gerçekte olan biteni görmek çoğu zaman çok zordur. Dolayısıyla, bazı şeylerin olup bittiğini düşünüyorsanız olayların aslında göründüğü gibi olmadığını veya olmayacağını da aklınızın bir kenarında bulundurarak hareket etmenizde fayda var. Bu ufak uyarıyı akılda tutmak, oldukça sosyal, fikir ve sevgi paylaşımlarına ya da şanslı(veya öyle görünen) karşılaşmalara açık bir günde olduğumuzu söyleyebilirim.

  Terazi burcu, 19 Nisan 2014 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  Bugün büyüleyici duruş veya anlatımınızla sizinle tartışmaya giren, tarafsız şekilde sizi izleyen veya etkilemek istediğiniz kişiler üzerinde sihirli bir etki yaratabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Hayat tüm hızıyla akarken gerçekte olan biteni görmek çoğu zaman çok zordur. Dolayısıyla, bazı şeylerin olup bittiğini düşünüyorsanız olayların aslında göründüğü gibi olmadığını veya olmayacağını da aklınızın bir kenarında bulundurarak hareket etmenizde fayda var. Bu ufak uyarıyı akılda tutmak, oldukça sosyal, fikir ve sevgi paylaşımlarına ya da şanslı(veya öyle görünen) karşılaşmalara açık bir günde olduğumuzu söyleyebilirim.

  Akrep burcu, 19 Nisan 2014 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  İlerlediğini veya düşündüğünüzden çok ağır ilerlediğini gözlemlediğiniz konular hızlanarak sizi şaşırtabilir. İşleri daha da hızlandırmak çekiciliğinizi kullanmanız gerekebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Hayat tüm hızıyla akarken gerçekte olan biteni görmek çoğu zaman çok zordur. Dolayısıyla, bazı şeylerin olup bittiğini düşünüyorsanız olayların aslında göründüğü gibi olmadığını veya olmayacağını da aklınızın bir kenarında bulundurarak hareket etmenizde fayda var. Bu ufak uyarıyı akılda tutmak, oldukça sosyal, fikir ve sevgi paylaşımlarına ya da şanslı(veya öyle görünen) karşılaşmalara açık bir günde olduğumuzu söyleyebilirim.

  Yay burcu, 19 Nisan 2014 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Bazı kişileri olayları sizin bakış açınızla değerlendirmeleri veya sizin yaklaşımlarınızla ilerlemeleri yönünde uyarmak yerine onların özgün tavırlarından keyif almaya bakmanın faydasını görebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Hayat tüm hızıyla akarken gerçekte olan biteni görmek çoğu zaman çok zordur. Dolayısıyla, bazı şeylerin olup bittiğini düşünüyorsanız olayların aslında göründüğü gibi olmadığını veya olmayacağını da aklınızın bir kenarında bulundurarak hareket etmenizde fayda var. Bu ufak uyarıyı akılda tutmak, oldukça sosyal, fikir ve sevgi paylaşımlarına ya da şanslı(veya öyle görünen) karşılaşmalara açık bir günde olduğumuzu söyleyebilirim.

  Oğlak burcu, 19 Nisan 2014 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Önünüze türlü engeller çıkarmaya veya sizi tartışma ortamına sokmaya çalışan kişiler olabilir. Bu kişilere kayıtsız kalmanız ya da olan bitenin farkında değil gibi davranmanız kazanmak için iyi bir yöntem olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Hayat tüm hızıyla akarken gerçekte olan biteni görmek çoğu zaman çok zordur. Dolayısıyla, bazı şeylerin olup bittiğini düşünüyorsanız olayların aslında göründüğü gibi olmadığını veya olmayacağını da aklınızın bir kenarında bulundurarak hareket etmenizde fayda var. Bu ufak uyarıyı akılda tutmak, oldukça sosyal, fikir ve sevgi paylaşımlarına ya da şanslı(veya öyle görünen) karşılaşmalara açık bir günde olduğumuzu söyleyebilirim.

  Kova burcu, 19 Nisan 2014 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  Bazı planlar işe yaramadıysa veya yaramıyorsa, farklı yollar denemenin ve karşınızdaki kişileri hazırlıksız yakalamanın başka bir yolunu da bulabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Hayat tüm hızıyla akarken gerçekte olan biteni görmek çoğu zaman çok zordur. Dolayısıyla, bazı şeylerin olup bittiğini düşünüyorsanız olayların aslında göründüğü gibi olmadığını veya olmayacağını da aklınızın bir kenarında bulundurarak hareket etmenizde fayda var. Bu ufak uyarıyı akılda tutmak, oldukça sosyal, fikir ve sevgi paylaşımlarına ya da şanslı(veya öyle görünen) karşılaşmalara açık bir günde olduğumuzu söyleyebilirim.

  Balık burcu, 19 Nisan 2014 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Halledilmesi gereken konuların altından kalkabilmeniz için seçeneklerinizi detaylarıyla gözden geçirmelisiniz. Konuların çözümü yaklaşıma ve takınılacak tavıra göre değişkenlik gösterebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Hayat tüm hızıyla akarken gerçekte olan biteni görmek çoğu zaman çok zordur. Dolayısıyla, bazı şeylerin olup bittiğini düşünüyorsanız olayların aslında göründüğü gibi olmadığını veya olmayacağını da aklınızın bir kenarında bulundurarak hareket etmenizde fayda var. Bu ufak uyarıyı akılda tutmak, oldukça sosyal, fikir ve sevgi paylaşımlarına ya da şanslı(veya öyle görünen) karşılaşmalara açık bir günde olduğumuzu söyleyebilirim.

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  19 NİSAN 2014 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •