1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 17 NİSAN 2014 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 17 NİSAN 2014 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır


  Koç burcu, 17 Nisan 2014 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Evliliğinizi veya sevdiğiniz kişilerle ilişkilerinizi ilgilendiren konularda bazı kararlar alabilirsiniz. Evinizi değiştirebilirsiniz veya bazı ilişkileriniz sizi şaşırtabilir. Neyse ki yarından sonra ılımlı ve hoş gelişmeler var. Tüm burçlar için gün geneli: Herkes (belki de biz) taleplerinin bir an önce yerine getirilmesi konusunda acele hareket ediyor ve tahammülsüz davranıyor olabilir. Ya da meydana gelen olaylar acil müdahale gerektiriyordur. Bir taraftan yapılması gerekenleri yapmak gerekirken bir taraftan da yapılması istenen şeylerin görmezden gelinmesi bir çözüm gibi görünse de, kimse karşısındakine anlayış gösterecek havada olmadığı için sakin ve sabırlı olmaya çabalamaktan başka yapacak çok fazla şey olmayabilir.

  Boğa burcu, 17 Nisan 2014 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  Sağlığınıza dikkat etmeniz ve iş hayatınızda risk almamanız gereken günler. Tutamayacağınız sözler vermemelisiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Herkes (belki de biz) taleplerinin bir an önce yerine getirilmesi konusunda acele hareket ediyor ve tahammülsüz davranıyor olabilir. Ya da meydana gelen olaylar acil müdahale gerektiriyordur. Bir taraftan yapılması gerekenleri yapmak gerekirken bir taraftan da yapılması istenen şeylerin görmezden gelinmesi bir çözüm gibi görünse de, kimse karşısındakine anlayış gösterecek havada olmadığı için sakin ve sabırlı olmaya çabalamaktan başka yapacak çok fazla şey olmayabilir.

  İkizler burcu, 17 Nisan 2014 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Yeni çevrelere girmekten, yeni kişilerle ilişki kurmaktan keyif alacağınız günlerdesiniz. Aşk hayatınızı ilgilendiren konularda nihai kararlar alabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Herkes (belki de biz) taleplerinin bir an önce yerine getirilmesi konusunda acele hareket ediyor ve tahammülsüz davranıyor olabilir. Ya da meydana gelen olaylar acil müdahale gerektiriyordur. Bir taraftan yapılması gerekenleri yapmak gerekirken bir taraftan da yapılması istenen şeylerin görmezden gelinmesi bir çözüm gibi görünse de, kimse karşısındakine anlayış gösterecek havada olmadığı için sakin ve sabırlı olmaya çabalamaktan başka yapacak çok fazla şey olmayabilir.

  Yengeç burcu, 17 Nisan 2014 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Eviniz ve işiniz arasında mekik dokumanız gerekebilir. İki alanda da hızlı gelişen olaylar oldukça zaman alıcı. Sevdiğiniz kişilerle yeterince ilgilenmemeniz ilişkinize zarar verebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Herkes (belki de biz) taleplerinin bir an önce yerine getirilmesi konusunda acele hareket ediyor ve tahammülsüz davranıyor olabilir. Ya da meydana gelen olaylar acil müdahale gerektiriyordur. Bir taraftan yapılması gerekenleri yapmak gerekirken bir taraftan da yapılması istenen şeylerin görmezden gelinmesi bir çözüm gibi görünse de, kimse karşısındakine anlayış gösterecek havada olmadığı için sakin ve sabırlı olmaya çabalamaktan başka yapacak çok fazla şey olmayabilir.

  Aslan burcu, 17 Nisan 2014 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  Yakın çevrenizle(kardeş, komşu, kuzen v.b) ilgili konularda veya pazarlama, halkla ilişkiler, medya, satış, bilişim, iletişim veya reklam alanlarında hızlı gelişmeler yaşanabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Herkes (belki de biz) taleplerinin bir an önce yerine getirilmesi konusunda acele hareket ediyor ve tahammülsüz davranıyor olabilir. Ya da meydana gelen olaylar acil müdahale gerektiriyordur. Bir taraftan yapılması gerekenleri yapmak gerekirken bir taraftan da yapılması istenen şeylerin görmezden gelinmesi bir çözüm gibi görünse de, kimse karşısındakine anlayış gösterecek havada olmadığı için sakin ve sabırlı olmaya çabalamaktan başka yapacak çok fazla şey olmayabilir.

  Başak burcu, 17 Nisan 2014 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Bugünlerde maddi konularda daha kendi tarafına(genelde böyle olmamanıza rağmen) ve çıkarlarına odaklanan ve bu alanı ilgilendiren diğer kişileri ihmal eden veya gözden çıkartan bir eğilimde olabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Herkes (belki de biz) taleplerinin bir an önce yerine getirilmesi konusunda acele hareket ediyor ve tahammülsüz davranıyor olabilir. Ya da meydana gelen olaylar acil müdahale gerektiriyordur. Bir taraftan yapılması gerekenleri yapmak gerekirken bir taraftan da yapılması istenen şeylerin görmezden gelinmesi bir çözüm gibi görünse de, kimse karşısındakine anlayış gösterecek havada olmadığı için sakin ve sabırlı olmaya çabalamaktan başka yapacak çok fazla şey olmayabilir.

  Terazi burcu, 17 Nisan 2014 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  Hayatınızda belli konular sonuçlanabilir veya sonlanabilir. Eşinizi, iş birliği içinde olduğunuz kişileri veya ortaklarınızı ilgilendiren ilişkiler özellikle zorlanabilir. Ani kararlardan kaçınmakta fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Herkes (belki de biz) taleplerinin bir an önce yerine getirilmesi konusunda acele hareket ediyor ve tahammülsüz davranıyor olabilir. Ya da meydana gelen olaylar acil müdahale gerektiriyordur. Bir taraftan yapılması gerekenleri yapmak gerekirken bir taraftan da yapılması istenen şeylerin görmezden gelinmesi bir çözüm gibi görünse de, kimse karşısındakine anlayış gösterecek havada olmadığı için sakin ve sabırlı olmaya çabalamaktan başka yapacak çok fazla şey olmayabilir.

  Akrep burcu, 17 Nisan 2014 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  İş hayatınıza ve sağlığınıza dikkat etmeniz gereken günlerdesiniz. Şaşırtıcı olaylar veya ortaya çıkan gerçekler de ön planda. Tüm burçlar için gün geneli: Herkes (belki de biz) taleplerinin bir an önce yerine getirilmesi konusunda acele hareket ediyor ve tahammülsüz davranıyor olabilir. Ya da meydana gelen olaylar acil müdahale gerektiriyordur. Bir taraftan yapılması gerekenleri yapmak gerekirken bir taraftan da yapılması istenen şeylerin görmezden gelinmesi bir çözüm gibi görünse de, kimse karşısındakine anlayış gösterecek havada olmadığı için sakin ve sabırlı olmaya çabalamaktan başka yapacak çok fazla şey olmayabilir.

  Yay burcu, 17 Nisan 2014 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Arkadaşlık ilişkilerinizi, sosyal yaşamınızı veya ekip çalışması gerektiren konuları ilgilendiren hızlı olaylar yaşayabileceğiniz günlerdesiniz. İlişkilerinizi doğru yönetmeye çalışmalısınız. Çevrenizde değişiklikler meydana gelebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Herkes (belki de biz) taleplerinin bir an önce yerine getirilmesi konusunda acele hareket ediyor ve tahammülsüz davranıyor olabilir. Ya da meydana gelen olaylar acil müdahale gerektiriyordur. Bir taraftan yapılması gerekenleri yapmak gerekirken bir taraftan da yapılması istenen şeylerin görmezden gelinmesi bir çözüm gibi görünse de, kimse karşısındakine anlayış gösterecek havada olmadığı için sakin ve sabırlı olmaya çabalamaktan başka yapacak çok fazla şey olmayabilir.

  Oğlak burcu, 17 Nisan 2014 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Bugünlerde, kariyerinizi ve iş hayatınızı ilgilendiren hızlı gelişmelerle uğraşmanız gerekebilir. İşiniz ve eviniz arasında kalabilirsiniz. Yeni işler ve projeler söz konusu olabilir. Ancak, hiçbir konuda risk almamalı ve ani hareketlerden kaçınmaısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Herkes (belki de biz) taleplerinin bir an önce yerine getirilmesi konusunda acele hareket ediyor ve tahammülsüz davranıyor olabilir. Ya da meydana gelen olaylar acil müdahale gerektiriyordur. Bir taraftan yapılması gerekenleri yapmak gerekirken bir taraftan da yapılması istenen şeylerin görmezden gelinmesi bir çözüm gibi görünse de, kimse karşısındakine anlayış gösterecek havada olmadığı için sakin ve sabırlı olmaya çabalamaktan başka yapacak çok fazla şey olmayabilir.

  Kova burcu, 17 Nisan 2014 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  Hukuk, medya, bilişim, seyahat, eğitim konularında bazı hızlı gelişmelere açık günlerdesiniz. Duygusal açıdan gerilim hissedebilirsiniz. Arada mesafe barındıran ilişki ve durumlara bağlı olaylarla ilgilenmeniz gerekebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Herkes (belki de biz) taleplerinin bir an önce yerine getirilmesi konusunda acele hareket ediyor ve tahammülsüz davranıyor olabilir. Ya da meydana gelen olaylar acil müdahale gerektiriyordur. Bir taraftan yapılması gerekenleri yapmak gerekirken bir taraftan da yapılması istenen şeylerin görmezden gelinmesi bir çözüm gibi görünse de, kimse karşısındakine anlayış gösterecek havada olmadığı için sakin ve sabırlı olmaya çabalamaktan başka yapacak çok fazla şey olmayabilir.

  Balık burcu, 17 Nisan 2014 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Sizden daha yüksek bir pozisyondaki kişilerin ya da güçlü eli olan iş birliklerinizin veya ortaklarınızın maddi durumunu ilgilenirden konulardaki gelişmeler sizi de etkileyebilir. Ya da bazı ödemeler, krediler veya vergiler türünde konular sizi sıkıştırabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Herkes (belki de biz) taleplerinin bir an önce yerine getirilmesi konusunda acele hareket ediyor ve tahammülsüz davranıyor olabilir. Ya da meydana gelen olaylar acil müdahale gerektiriyordur. Bir taraftan yapılması gerekenleri yapmak gerekirken bir taraftan da yapılması istenen şeylerin görmezden gelinmesi bir çözüm gibi görünse de, kimse karşısındakine anlayış gösterecek havada olmadığı için sakin ve sabırlı olmaya çabalamaktan başka yapacak çok fazla şey olmayabilir.

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  17 NİSAN 2014 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •