1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 10 NİSAN 2014 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 10 NİSAN 2014 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır


  Koç burcu, 10 Nisan 2014 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Önemli planlarınızı tamamladıysanız önümüzdeki haftalar gerçekleştirmek için fırsat sunacak. Evinizde faydalı değişiklikler yapabilirsiniz. Sakinliğinizi korumanız ve karşı karşıya kalabileceğiniz her durumu soğukkanlılıkla karşılamanız gereken günlerdesiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün, bazı konuların alıştığımız şekilde ilerlemesi konusunda ısrarcı olabilir, farklı kişileri ormanı yakmakla suçlayabiliriz. Biraz daha açık fikirli olmamız ve belli iş, anlaşma, ilişki, plan ya da projelerde bazı değişiklikler yapılması gerektiğini söyleyen kişilere anlayışla davranmamız tartışmaları engelleyebilir. Artı, belki gerçekten de işleri halletmenin daha verimli ve pratik yolları vardır, ama biz zaman bulup inceleme fırsatı bulamamışızdır. Kim bilir? En iyisi esnek olmalı.

  Boğa burcu, 10 Nisan 2014 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  Tecrübeleriniz bazı kişilerin anlattıklarını uçuk veya anlamsız bulmanıza neden olabilir. Yine de fikrinizi belli etmemenizde fayda var. Özel hayatınızda bulunan veya evinizle ilgili problemlerle ilgilenmeniz gerekebilir. Önemli konuların çözümüne zaman ayırmalısınız. Telafi edilebilen durumlar sizi mutlu edebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün, bazı konuların alıştığımız şekilde ilerlemesi konusunda ısrarcı olabilir, farklı kişileri ormanı yakmakla suçlayabiliriz. Biraz daha açık fikirli olmamız ve belli iş, anlaşma, ilişki, plan ya da projelerde bazı değişiklikler yapılması gerektiğini söyleyen kişilere anlayışla davranmamız tartışmaları engelleyebilir. Artı, belki gerçekten de işleri halletmenin daha verimli ve pratik yolları vardır, ama biz zaman bulup inceleme fırsatı bulamamışızdır. Kim bilir? En iyisi esnek olmalı.

  İkizler burcu, 10 Nisan 2014 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Teorik olarak mümkün görünen şeyler pratikte absurd duruyor olabilir. Gerçekçi düşünmenizde fayda var. Beklenmedik olaylar işinizle ilgili değişikliklere neden olabilir. Panik olmamanız durumunda olayları yararınıza olacak şekilde kullanabilirsiniz. Fikirlerinizi ifade etme biçiminiz fark edilecektir. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün, bazı konuların alıştığımız şekilde ilerlemesi konusunda ısrarcı olabilir, farklı kişileri ormanı yakmakla suçlayabiliriz. Biraz daha açık fikirli olmamız ve belli iş, anlaşma, ilişki, plan ya da projelerde bazı değişiklikler yapılması gerektiğini söyleyen kişilere anlayışla davranmamız tartışmaları engelleyebilir. Artı, belki gerçekten de işleri halletmenin daha verimli ve pratik yolları vardır, ama biz zaman bulup inceleme fırsatı bulamamışızdır. Kim bilir? En iyisi esnek olmalı.

  Yengeç burcu, 10 Nisan 2014 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Mümkün olduğunca az konuşmanızda fayda var. İki gün sonra ne demek istediğinizi daha rahat anlatabilirsiniz! Kötümser olmanız yapılacak hata olasılıklarını arttırarak kötü görünmenize neden olabilir. Karşı karşıya olduğunuz olayların dışında kalmaya çalışmalısınız. Yaratıcı ve iyimser olmanız destek bulmanızı sağlayabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün, bazı konuların alıştığımız şekilde ilerlemesi konusunda ısrarcı olabilir, farklı kişileri ormanı yakmakla suçlayabiliriz. Biraz daha açık fikirli olmamız ve belli iş, anlaşma, ilişki, plan ya da projelerde bazı değişiklikler yapılması gerektiğini söyleyen kişilere anlayışla davranmamız tartışmaları engelleyebilir. Artı, belki gerçekten de işleri halletmenin daha verimli ve pratik yolları vardır, ama biz zaman bulup inceleme fırsatı bulamamışızdır. Kim bilir? En iyisi esnek olmalı.

  Aslan burcu, 10 Nisan 2014 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  Siz yılmadığınız müddetçe gelecek destekta o denli büyük olacaktır. İlerleme zamanındasınız, durmamalısınız. Kontrollü harcamalar, bütçenizi aşmamanız ve sözlerinizi yerine getirmeniz istediğiniz değişikliğin yapılmasının yolunu açabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün, bazı konuların alıştığımız şekilde ilerlemesi konusunda ısrarcı olabilir, farklı kişileri ormanı yakmakla suçlayabiliriz. Biraz daha açık fikirli olmamız ve belli iş, anlaşma, ilişki, plan ya da projelerde bazı değişiklikler yapılması gerektiğini söyleyen kişilere anlayışla davranmamız tartışmaları engelleyebilir. Artı, belki gerçekten de işleri halletmenin daha verimli ve pratik yolları vardır, ama biz zaman bulup inceleme fırsatı bulamamışızdır. Kim bilir? En iyisi esnek olmalı.

  Başak burcu, 10 Nisan 2014 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Herkes eskiden nasıl davranıyorsa yine öyle davranıyor, hayal kırıklığına uğramanın manası olmayabilir. Bazı kişiler size ihtiyacınız olmayan şeyler aldırtmak isteyebilirler. Maddi konularda harcamalarınıza dikkat etmelisiniz. Ani tepki veya hareketler hedeflerinize ulaşmanızı sağlamayacaktır. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün, bazı konuların alıştığımız şekilde ilerlemesi konusunda ısrarcı olabilir, farklı kişileri ormanı yakmakla suçlayabiliriz. Biraz daha açık fikirli olmamız ve belli iş, anlaşma, ilişki, plan ya da projelerde bazı değişiklikler yapılması gerektiğini söyleyen kişilere anlayışla davranmamız tartışmaları engelleyebilir. Artı, belki gerçekten de işleri halletmenin daha verimli ve pratik yolları vardır, ama biz zaman bulup inceleme fırsatı bulamamışızdır. Kim bilir? En iyisi esnek olmalı.

  Terazi burcu, 10 Nisan 2014 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  Çok fazla olay olup bitiyor olabilir ve en önemlisi bunlardan bazıları çok dikkat gerektiriyor. Fiziksel, finansal veya duygusal açıdan kaldırılabileceğinden fazla yük yüklenmeniz veya üzerine gidilen konular önemli sorunlar yaratabilir. Sakin olmalı ve yavaşlamalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün, bazı konuların alıştığımız şekilde ilerlemesi konusunda ısrarcı olabilir, farklı kişileri ormanı yakmakla suçlayabiliriz. Biraz daha açık fikirli olmamız ve belli iş, anlaşma, ilişki, plan ya da projelerde bazı değişiklikler yapılması gerektiğini söyleyen kişilere anlayışla davranmamız tartışmaları engelleyebilir. Artı, belki gerçekten de işleri halletmenin daha verimli ve pratik yolları vardır, ama biz zaman bulup inceleme fırsatı bulamamışızdır. Kim bilir? En iyisi esnek olmalı.

  Akrep burcu, 10 Nisan 2014 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  Bugünlerde aldığınız kararlar yakında karınıza çıkabilir. Neye evet neye hayır dediğiniz önem taşıyor. Motive olmanız durumunda farklı seçenekleriniz olduğunu görebilir veya farklı yollardan ilerleyebilirsiniz. Aşk hayatınızda veya sevgi temalı ilişkilerinizde olumlu gelişmeler var. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün, bazı konuların alıştığımız şekilde ilerlemesi konusunda ısrarcı olabilir, farklı kişileri ormanı yakmakla suçlayabiliriz. Biraz daha açık fikirli olmamız ve belli iş, anlaşma, ilişki, plan ya da projelerde bazı değişiklikler yapılması gerektiğini söyleyen kişilere anlayışla davranmamız tartışmaları engelleyebilir. Artı, belki gerçekten de işleri halletmenin daha verimli ve pratik yolları vardır, ama biz zaman bulup inceleme fırsatı bulamamışızdır. Kim bilir? En iyisi esnek olmalı.

  Yay burcu, 10 Nisan 2014 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Hayırı cevap olarak kabul etmemeli ve araştırmacı olmalısınız. Eski aşklar moralinizi bozabilir. Evinizde yapacağınız değişiklikler ya da evinizle ilgili atacağınız adımlar yaşam standartlarınızı yükseltmenizi sağlayabilir. Aranızda yaş farkı olan kişilere yardım etmenin olumlu geri dönüşleri olabilir. Dürüst olmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün, bazı konuların alıştığımız şekilde ilerlemesi konusunda ısrarcı olabilir, farklı kişileri ormanı yakmakla suçlayabiliriz. Biraz daha açık fikirli olmamız ve belli iş, anlaşma, ilişki, plan ya da projelerde bazı değişiklikler yapılması gerektiğini söyleyen kişilere anlayışla davranmamız tartışmaları engelleyebilir. Artı, belki gerçekten de işleri halletmenin daha verimli ve pratik yolları vardır, ama biz zaman bulup inceleme fırsatı bulamamışızdır. Kim bilir? En iyisi esnek olmalı.

  Oğlak burcu, 10 Nisan 2014 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Düşünmeyi bırakıp, pratiğe dönme zamanı. İçinde bulunduğunuz veya içine çekildiğiniz olayları her açıdan ele almalı, tartışmaktan ısrarla kaçınmalısınız. Size yararı olmayan iş, ilişki, kişi, plan ya da projelerden uzaklaşmanın zamanı gelmiş olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün, bazı konuların alıştığımız şekilde ilerlemesi konusunda ısrarcı olabilir, farklı kişileri ormanı yakmakla suçlayabiliriz. Biraz daha açık fikirli olmamız ve belli iş, anlaşma, ilişki, plan ya da projelerde bazı değişiklikler yapılması gerektiğini söyleyen kişilere anlayışla davranmamız tartışmaları engelleyebilir. Artı, belki gerçekten de işleri halletmenin daha verimli ve pratik yolları vardır, ama biz zaman bulup inceleme fırsatı bulamamışızdır. Kim bilir? En iyisi esnek olmalı.

  Kova burcu, 10 Nisan 2014 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  Bazı endişelerinizi gizlemeniz belli konularda ilerlemenizi kolaylaştıracaktır. Para kazanma yöntemlerinizi yenileyebilir, yeni iş kolları bularak o kanala gelir elde etmek isteyebilirsiniz. Harekete geçmeniz durumunda hedeflerinize ulaşabileceksiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün, bazı konuların alıştığımız şekilde ilerlemesi konusunda ısrarcı olabilir, farklı kişileri ormanı yakmakla suçlayabiliriz. Biraz daha açık fikirli olmamız ve belli iş, anlaşma, ilişki, plan ya da projelerde bazı değişiklikler yapılması gerektiğini söyleyen kişilere anlayışla davranmamız tartışmaları engelleyebilir. Artı, belki gerçekten de işleri halletmenin daha verimli ve pratik yolları vardır, ama biz zaman bulup inceleme fırsatı bulamamışızdır. Kim bilir? En iyisi esnek olmalı.

  Balık burcu, 10 Nisan 2014 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Önümüzdeki hafta aradığınız desteği bulabilecek, bir sonraki adımınızı atabileceksiniz. Sağlığınızı, huzur ve mutluluğunuzu ön plana almanız ve ihmal etmemeniz gereken günler. Fiziksel açıdan kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak şekilde beslenmeli, spor yapmalı veya gerekiyorsa dinlenmelisiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bugün, bazı konuların alıştığımız şekilde ilerlemesi konusunda ısrarcı olabilir, farklı kişileri ormanı yakmakla suçlayabiliriz. Biraz daha açık fikirli olmamız ve belli iş, anlaşma, ilişki, plan ya da projelerde bazı değişiklikler yapılması gerektiğini söyleyen kişilere anlayışla davranmamız tartışmaları engelleyebilir. Artı, belki gerçekten de işleri halletmenin daha verimli ve pratik yolları vardır, ama biz zaman bulup inceleme fırsatı bulamamışızdır. Kim bilir? En iyisi esnek olmalı.

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  10 NİSAN 2014 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •