1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 08 NİSAN 2014 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 08 NİSAN 2014 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır



  Koç burcu, 8 Nisan 2014 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Sizinle aynı şekilde düşünmeyen kişilerle tartışabilirsiniz. Hiç de önem taşımayan konular nedeniyle duygularınız kontrolden çıkabilir. Tüm burçlar için gün geneli: İş, aşk, sağlık, ticaret v.b her tür konuya alışılmadık açılarda yaklaşmanın faydasını görebileceğimiz bir gün. Biz kendi yolumuzda giderken meydana gelebilecek olaylara karışmamanın faydasını görebiliriz. Olayların dışında kalmayı başarabilirsek olaylar yararımıza sonuçlanabilir. Soğukkanlı olmalı.

  Boğa burcu, 8 Nisan 2014 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  Seçeneklerinizi gözden geçirebilir ve önceliklerinize bağlı kararlar alabilirsiniz. Elde olan bilgilere göre harekete geçmemeniz gereken konular olabilir. Aşk hayatınız ön planda. Tüm burçlar için gün geneli: İş, aşk, sağlık, ticaret v.b her tür konuya alışılmadık açılarda yaklaşmanın faydasını görebileceğimiz bir gün. Biz kendi yolumuzda giderken meydana gelebilecek olaylara karışmamanın faydasını görebiliriz. Olayların dışında kalmayı başarabilirsek olaylar yararımıza sonuçlanabilir. Soğukkanlı olmalı.

  İkizler burcu, 8 Nisan 2014 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Bazı konulara başlamadan önce yapmanız gereken araştırmalar, sormanız gereken sorular var. Kulaktan duyma bilgilerle hareket etmeniz durumunda yanlış yapabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: İş, aşk, sağlık, ticaret v.b her tür konuya alışılmadık açılarda yaklaşmanın faydasını görebileceğimiz bir gün. Biz kendi yolumuzda giderken meydana gelebilecek olaylara karışmamanın faydasını görebiliriz. Olayların dışında kalmayı başarabilirsek olaylar yararımıza sonuçlanabilir. Soğukkanlı olmalı.

  Yengeç burcu, 8 Nisan 2014 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Başkalarına karşı anlayışlı olmanız ve empati yeteneğiniz size artı kazandırabilir, duygularınızın yoğunlaştığı günler. Aşk hayatınız ve sevgi temalı ilişkileriniz diğer konulardaki stresi azaltabilir. Tüm burçlar için gün geneli: İş, aşk, sağlık, ticaret v.b her tür konuya alışılmadık açılarda yaklaşmanın faydasını görebileceğimiz bir gün. Biz kendi yolumuzda giderken meydana gelebilecek olaylara karışmamanın faydasını görebiliriz. Olayların dışında kalmayı başarabilirsek olaylar yararımıza sonuçlanabilir. Soğukkanlı olmalı.

  Aslan burcu, 8 Nisan 2014 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  Hoş olmayan değişiklikler belirsizliklere veya kararsızlıklara neden oluyor. Artı eksi dengesini kurup gerçekçi olarak fark yaratabilirsiniz. Seyahat planlarında değişiklikler ya da aksilikler söz konusu olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: İş, aşk, sağlık, ticaret v.b her tür konuya alışılmadık açılarda yaklaşmanın faydasını görebileceğimiz bir gün. Biz kendi yolumuzda giderken meydana gelebilecek olaylara karışmamanın faydasını görebiliriz. Olayların dışında kalmayı başarabilirsek olaylar yararımıza sonuçlanabilir. Soğukkanlı olmalı.

  Başak burcu, 8 Nisan 2014 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Fazla para harcamamak koşuluyla bazı kişilere yardım edebilir veya tavsiyelerde bulunabilirsiniz. Boşa para harcamak sevdiğiniz kişiyle aranızda sorun yaratabilir. Tüm burçlar için gün geneli: İş, aşk, sağlık, ticaret v.b her tür konuya alışılmadık açılarda yaklaşmanın faydasını görebileceğimiz bir gün. Biz kendi yolumuzda giderken meydana gelebilecek olaylara karışmamanın faydasını görebiliriz. Olayların dışında kalmayı başarabilirsek olaylar yararımıza sonuçlanabilir. Soğukkanlı olmalı.

  Terazi burcu, 8 Nisan 2014 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  İmajınıza veya bulunduğunuz pozisyona zarar verebilecek kişilerle(meslektaş, arkadaş v.b) bazı endişelerinizi paylaşmamanızda fayda var. Uzlaşmaya açık olmamanız durumunda evinizi ilgilendiren problemler söz konusu olabilir. Uzlaşmacı olun. Tüm burçlar için gün geneli: İş, aşk, sağlık, ticaret v.b her tür konuya alışılmadık açılarda yaklaşmanın faydasını görebileceğimiz bir gün. Biz kendi yolumuzda giderken meydana gelebilecek olaylara karışmamanın faydasını görebiliriz. Olayların dışında kalmayı başarabilirsek olaylar yararımıza sonuçlanabilir. Soğukkanlı olmalı.

  Akrep burcu, 8 Nisan 2014 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  Keyifli planlar, derin paylaşımlar veya aşk hayatınızla ilgili olumlu gelişmeler söz konusu olabilir. Daha araştırmacı olmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: İş, aşk, sağlık, ticaret v.b her tür konuya alışılmadık açılarda yaklaşmanın faydasını görebileceğimiz bir gün. Biz kendi yolumuzda giderken meydana gelebilecek olaylara karışmamanın faydasını görebiliriz. Olayların dışında kalmayı başarabilirsek olaylar yararımıza sonuçlanabilir. Soğukkanlı olmalı.

  Yay burcu, 8 Nisan 2014 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Ortaklık veya ortak kaynak paylaşımı gerektiren konulara girmeniz durumunda talihsiz durumlar söz konusu olabilir. Gerçekler görünenden çok farlı olabilir, dikkatli olmalısınız. Evinizi güzelleştiren değişiklikler yapabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: İş, aşk, sağlık, ticaret v.b her tür konuya alışılmadık açılarda yaklaşmanın faydasını görebileceğimiz bir gün. Biz kendi yolumuzda giderken meydana gelebilecek olaylara karışmamanın faydasını görebiliriz. Olayların dışında kalmayı başarabilirsek olaylar yararımıza sonuçlanabilir. Soğukkanlı olmalı.

  Oğlak burcu, 8 Nisan 2014 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Talepkar kişiler veya artan istekler stres yaratabilir. Eski arkadaşlarınız veya sevdiğiniz kişiyle yapacağınız planlar kendinizi daha iyi hissetmenize yardım edebilir. Tüm burçlar için gün geneli: İş, aşk, sağlık, ticaret v.b her tür konuya alışılmadık açılarda yaklaşmanın faydasını görebileceğimiz bir gün. Biz kendi yolumuzda giderken meydana gelebilecek olaylara karışmamanın faydasını görebiliriz. Olayların dışında kalmayı başarabilirsek olaylar yararımıza sonuçlanabilir. Soğukkanlı olmalı.

  Kova burcu, 8 Nisan 2014 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  Yapmaktan hoşlandığınız şeylere ve ilgi alanlarınıza konsantre olmanız stresi azaltabilir ve bu yollarla gelebilecek ekstra kazançlara neden olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: İş, aşk, sağlık, ticaret v.b her tür konuya alışılmadık açılarda yaklaşmanın faydasını görebileceğimiz bir gün. Biz kendi yolumuzda giderken meydana gelebilecek olaylara karışmamanın faydasını görebiliriz. Olayların dışında kalmayı başarabilirsek olaylar yararımıza sonuçlanabilir. Soğukkanlı olmalı.

  Balık burcu, 8 Nisan 2014 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Evinizde kabul edeceğiniz arkadaşlarınız veya katılımda bulunacağınız aktiviteler ve organizasyonlar ön planda. İş hayatınızı keyifli planlarla renklendirebilirsiniz. Ufukta aşk var. Tüm burçlar için gün geneli: İş, aşk, sağlık, ticaret v.b her tür konuya alışılmadık açılarda yaklaşmanın faydasını görebileceğimiz bir gün. Biz kendi yolumuzda giderken meydana gelebilecek olaylara karışmamanın faydasını görebiliriz. Olayların dışında kalmayı başarabilirsek olaylar yararımıza sonuçlanabilir. Soğukkanlı olmalı.

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  08 NİSAN 2014 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •