1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 06 NİSAN 2014 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 06 NİSAN 2014 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır  Koç burcu, 6 Nisan 2014 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Önümüzdeki üç hafta boyunca, gizli ilişkiler kurabilir, gizli iş ve ilişkilere merak sarabilirsiniz veya platonik aşklar söz konusu olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Önemli görüşmeleri akşam saatlerine bırakabilirsek iletişim kurmamız ve kendimizi doğru ifade etmemiz kısmen daha kolay olacaktır. Düşünerek konuşulmasında fayda var.

  Boğa burcu, 6 Nisan 2014 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  Arkadaşlık ilişkilerinizin ve sosyal yaşamınızın ön plana çıkacağı, başkalarına yardım etmekten keyif alacağınız ve sağlığınızı korumanız gereken üç haftalık süreçtesiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Önemli görüşmeleri akşam saatlerine bırakabilirsek iletişim kurmamız ve kendimizi doğru ifade etmemiz kısmen daha kolay olacaktır. Düşünerek konuşulmasında fayda var.

  İkizler burcu, 6 Nisan 2014 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Otorite konumundaki kişilerle ilişkilerinizi güçlendirmeniz durumunda iş hayatınız açısından olumlu geçebilecek üç haftalık süreçtesiniz. Ailenizin desteği de arkanızda olacak. Tüm burçlar için gün geneli: Önemli görüşmeleri akşam saatlerine bırakabilirsek iletişim kurmamız ve kendimizi doğru ifade etmemiz kısmen daha kolay olacaktır. Düşünerek konuşulmasında fayda var.

  Yengeç burcu, 6 Nisan 2014 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Önümüzdeki hafta içerisinde, işiniz gereği daha fazla sosyalleşebilir ve göz önünde olabilirsiniz. Ancak, bir taraftan da sakinliğinizi korumanız gerekecektir, unutmayın! Tüm burçlar için gün geneli: Önemli görüşmeleri akşam saatlerine bırakabilirsek iletişim kurmamız ve kendimizi doğru ifade etmemiz kısmen daha kolay olacaktır. Düşünerek konuşulmasında fayda var.

  Aslan burcu, 6 Nisan 2014 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  Yurtdışı bağlantılı işlerin ve yabancılarla ilişkilerin yoğunlaşabileceği, eğitim fırsatlarına açık veya hukuki konuların ön plana çıkabileceği 3 haftalık süreçtesiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Önemli görüşmeleri akşam saatlerine bırakabilirsek iletişim kurmamız ve kendimizi doğru ifade etmemiz kısmen daha kolay olacaktır. Düşünerek konuşulmasında fayda var.

  Başak burcu, 6 Nisan 2014 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Maddi konular nedeniyle eşiniz, ortağınız veya iş birliği içerisinde olduğunuz kişi veya kurumlarla sıkıntı yaşayabileceğiniz, ancak romantik anlamda olumlu gelişmelere de açık üç haftalık süreçtesiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Önemli görüşmeleri akşam saatlerine bırakabilirsek iletişim kurmamız ve kendimizi doğru ifade etmemiz kısmen daha kolay olacaktır. Düşünerek konuşulmasında fayda var.

  Terazi burcu, 6 Nisan 2014 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  Sevdiğiniz kişinin, ortağınızın veya yakın ilişki içinde olduğunuz bazı kişilerin hareketlerindeki değişiklikler ya da özgürlük arayışları karşısında daha anlayışlı olmanız gerekebilir veya tam tersi siz bu türlü arayışlar içine girebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Önemli görüşmeleri akşam saatlerine bırakabilirsek iletişim kurmamız ve kendimizi doğru ifade etmemiz kısmen daha kolay olacaktır. Düşünerek konuşulmasında fayda var.

  Akrep burcu, 6 Nisan 2014 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  Sağlığınızı ihmal etmeyin! Yaratıcılık gerektiren işler, eğitim, spor, danışmanlık, sanatsal veya estetikle ilgili keyifli faaliyetler ve de iş görüşmeleri açısından yoğun üç haftalık süreçtesiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Önemli görüşmeleri akşam saatlerine bırakabilirsek iletişim kurmamız ve kendimizi doğru ifade etmemiz kısmen daha kolay olacaktır. Düşünerek konuşulmasında fayda var.

  Yay burcu, 6 Nisan 2014 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Evinizi ve ailenizi ilgilendiren iş ve konuların (tadilat, tamirat, dekorasyon, alım satım, kiralama, eve gelen konuklar v.b) ön planda olacağı üç haftalık süreçtesiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Önemli görüşmeleri akşam saatlerine bırakabilirsek iletişim kurmamız ve kendimizi doğru ifade etmemiz kısmen daha kolay olacaktır. Düşünerek konuşulmasında fayda var.

  Oğlak burcu, 6 Nisan 2014 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Yakın çevre ilişkilerinizin(akraba, kardeş, misafir, komşu v.b) ön plana çıkacağı, ev alım satımı, kiralama konularının gündemde olabileceği üç haftalık süreçtesiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Önemli görüşmeleri akşam saatlerine bırakabilirsek iletişim kurmamız ve kendimizi doğru ifade etmemiz kısmen daha kolay olacaktır. Düşünerek konuşulmasında fayda var.

  Kova burcu, 6 Nisan 2014 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  İletişim, satış pazarlama, medya, bilişim alanlarında çalışmaların arttığı bir dönemdesiniz. Önümüzdeki hafta ortasından itibaren on gün boyunca sakinliğinizi korumaya özen göstermeniz gerekiyor. Tüm burçlar için gün geneli: Önemli görüşmeleri akşam saatlerine bırakabilirsek iletişim kurmamız ve kendimizi doğru ifade etmemiz kısmen daha kolay olacaktır. Düşünerek konuşulmasında fayda var.

  Balık burcu, 6 Nisan 2014 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Dış görünüşünüze daha fazla önem vereceğiniz, imaj yenilemek isteyebileceğiniz üç haftalık süreçtesiniz. Venüs’ün desteğiyle cazibeniz artıyor. Maddi konular da gündemde. Tüm burçlar için gün geneli: Önemli görüşmeleri akşam saatlerine bırakabilirsek iletişim kurmamız ve kendimizi doğru ifade etmemiz kısmen daha kolay olacaktır. Düşünerek konuşulmasında fayda var.

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  06 NİSAN 2014 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •