1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 04 NİSAN 2014 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 04 NİSAN 2014 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır


  Koç burcu, 4 Nisan 2014 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Belli bir planınız istenilen son halini almaya başlıyor olabilir. Rekabet veya mücadele gerektiren ortamlara girebilirsiniz. Ancak, iyi göründüğünüz ve iyi hissettiğiniz bir gündesiniz, çekinecek bir durum yok kısaca. Tüm burçlar için gün geneli: Değişime direnmek zor ve ilerlemeyi zorlaştırdığı gibi, tartışmaları ve gerilimi de arttırıyor. Oysa, bizim için önemli konularda belli adımlar atabileceğimiz bir gün. Ancak, harika görünen fikirlerden çok uygulanabilir ve gerçekçi olanların peşinden gitmeliyiz ve etrafa emirler yağdırmak yerine uzlaşmayı seçen tarafın kazanan taraf olacağını unutmamalıyız.

  Boğa burcu, 4 Nisan 2014 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  Belli anlaşma ve düzenlemelerin üzerinden geçip size uygun hale getirebilirsiniz. Diğer kişilerin ihtiyaç ve isteklerine kayıtsız kalmamanız kendinizi iyi hissetmenizi sağlıyor. Önemli ilişkiler kurabileceğiniz günler. Tüm burçlar için gün geneli: Değişime direnmek zor ve ilerlemeyi zorlaştırdığı gibi, tartışmaları ve gerilimi de arttırıyor. Oysa, bizim için önemli konularda belli adımlar atabileceğimiz bir gün. Ancak, harika görünen fikirlerden çok uygulanabilir ve gerçekçi olanların peşinden gitmeliyiz ve etrafa emirler yağdırmak yerine uzlaşmayı seçen tarafın kazanan taraf olacağını unutmamalıyız.

  İkizler burcu, 4 Nisan 2014 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Takdir görmediğiniz hissine kapılabilirsiniz, geçici bir durum önemsemeyin. Diğerlerinin söz veya hareketlerine bağlı son dakika değişiklikleri yapmanız gerekebilir. Karşı karşıya olduğunuz herkes size doğruyu söylemiyor olabilir. Gerçeklere sizin ulaşmanız gerekiyor. Tüm burçlar için gün geneli: Değişime direnmek zor ve ilerlemeyi zorlaştırdığı gibi, tartışmaları ve gerilimi de arttırıyor. Oysa, bizim için önemli konularda belli adımlar atabileceğimiz bir gün. Ancak, harika görünen fikirlerden çok uygulanabilir ve gerçekçi olanların peşinden gitmeliyiz ve etrafa emirler yağdırmak yerine uzlaşmayı seçen tarafın kazanan taraf olacağını unutmamalıyız.

  Yengeç burcu, 4 Nisan 2014 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Önemli bir adım atmanız gerekiyorsa o adımı atacaksınız. Değişime direnmek sorunları körükleyebilir. Sizi rekabet ortamına sokmak isteyen kişiler var. Ancak, orijinal bakış açınız ve farklı yaklaşımlarınız önemli kişilerin dikkatini çekebilir. Kaldırabileceğinizden fazla yük üstlenebilirsiniz, dikkat! Tüm burçlar için gün geneli: Değişime direnmek zor ve ilerlemeyi zorlaştırdığı gibi, tartışmaları ve gerilimi de arttırıyor. Oysa, bizim için önemli konularda belli adımlar atabileceğimiz bir gün. Ancak, harika görünen fikirlerden çok uygulanabilir ve gerçekçi olanların peşinden gitmeliyiz ve etrafa emirler yağdırmak yerine uzlaşmayı seçen tarafın kazanan taraf olacağını unutmamalıyız.

  Aslan burcu, 4 Nisan 2014 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  Sürekli fikir değiştirmeniz veya farklı farklı şeylerle uğraşmanız çevrenizden bazı kişileri rahatsız edebilir. Belli anlaşmalar duygularınızı sakladığınız sürece lehinize gelişebilir. Evinizle ilgili değişiklikler yapabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Değişime direnmek zor ve ilerlemeyi zorlaştırdığı gibi, tartışmaları ve gerilimi de arttırıyor. Oysa, bizim için önemli konularda belli adımlar atabileceğimiz bir gün. Ancak, harika görünen fikirlerden çok uygulanabilir ve gerçekçi olanların peşinden gitmeliyiz ve etrafa emirler yağdırmak yerine uzlaşmayı seçen tarafın kazanan taraf olacağını unutmamalıyız.

  Başak burcu, 4 Nisan 2014 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Bazı anlaşmalar ihtiyaçlarınızı karşılamıyorsa her şeyden vazgeçebilirsiniz. Karşı karşıya olduğunuz olaylar yeteneklerinizi göstermenize olanak sağlayabilir. Pozisyonunuzu korumak istiyorsanız arkadaşlarınıza veya ekip çalışmasına ihtiyacınız olacak. Belli bir ilişkide meydana gelen değişiklik sizi mutlu edebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Değişime direnmek zor ve ilerlemeyi zorlaştırdığı gibi, tartışmaları ve gerilimi de arttırıyor. Oysa, bizim için önemli konularda belli adımlar atabileceğimiz bir gün. Ancak, harika görünen fikirlerden çok uygulanabilir ve gerçekçi olanların peşinden gitmeliyiz ve etrafa emirler yağdırmak yerine uzlaşmayı seçen tarafın kazanan taraf olacağını unutmamalıyız.

  Terazi burcu, 4 Nisan 2014 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  İş hayatınızı veya özel yaşamınızı ilgilendiren konularda olumlu işaretler kendini gösterebilir, ama ani kararlar almamalısınız. Birlikte olmaktan keyif aldığınız arkadaşlarınızla bir araya gelmeniz hayata umutla bakmanızı sağlayacaktır. Aşırı harcamalar sorun yaratabilir, dikkat! Tüm burçlar için gün geneli: Değişime direnmek zor ve ilerlemeyi zorlaştırdığı gibi, tartışmaları ve gerilimi de arttırıyor. Oysa, bizim için önemli konularda belli adımlar atabileceğimiz bir gün. Ancak, harika görünen fikirlerden çok uygulanabilir ve gerçekçi olanların peşinden gitmeliyiz ve etrafa emirler yağdırmak yerine uzlaşmayı seçen tarafın kazanan taraf olacağını unutmamalıyız.

  Akrep burcu, 4 Nisan 2014 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  Bazı fikirleriniz çok hoş görünse de gerçekçi olmayabilir. Evinizde veya ailenizde arkadaşlık ilişkilerinizi veya ilgi alanlarınızı etkileyecek önemli değişiklikler yapabilirsiniz. Hem sorumluluklarınızı yerine getirebileceğiniz hem de yapmak istediklerinize yer açan bir yaşam tarzına geçebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Değişime direnmek zor ve ilerlemeyi zorlaştırdığı gibi, tartışmaları ve gerilimi de arttırıyor. Oysa, bizim için önemli konularda belli adımlar atabileceğimiz bir gün. Ancak, harika görünen fikirlerden çok uygulanabilir ve gerçekçi olanların peşinden gitmeliyiz ve etrafa emirler yağdırmak yerine uzlaşmayı seçen tarafın kazanan taraf olacağını unutmamalıyız.

  Yay burcu, 4 Nisan 2014 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Finansal konularda ihtiyatlı olmanız gerektiğini hatırlatmalıyım Niobe’ce. Maddi manevi yatırımlar konusunda size doğru bilgi iletilmiyor olabilir ve aslında risk alıyor olabilirsiniz, dikkat! Yatırım yaparken detaycı olmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Değişime direnmek zor ve ilerlemeyi zorlaştırdığı gibi, tartışmaları ve gerilimi de arttırıyor. Oysa, bizim için önemli konularda belli adımlar atabileceğimiz bir gün. Ancak, harika görünen fikirlerden çok uygulanabilir ve gerçekçi olanların peşinden gitmeliyiz ve etrafa emirler yağdırmak yerine uzlaşmayı seçen tarafın kazanan taraf olacağını unutmamalıyız.

  Oğlak burcu, 4 Nisan 2014 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Güç savaşları gündemde, sakin kalmak zor olabilir. Yarım bırakılan işler veya yerine getirilmeyen sorumluluklar nedeniyle eleştiri ve şikayetlere maruz kalabilirsiniz. Tartışmalar yaşamamak için işlerinizi tamamlamanız gerekiyor. Tüm burçlar için gün geneli: Değişime direnmek zor ve ilerlemeyi zorlaştırdığı gibi, tartışmaları ve gerilimi de arttırıyor. Oysa, bizim için önemli konularda belli adımlar atabileceğimiz bir gün. Ancak, harika görünen fikirlerden çok uygulanabilir ve gerçekçi olanların peşinden gitmeliyiz ve etrafa emirler yağdırmak yerine uzlaşmayı seçen tarafın kazanan taraf olacağını unutmamalıyız.

  Kova burcu, 4 Nisan 2014 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  Önceki şikayet ve eleştirilerinizi hatırlamanız gerekebilir. Belli konularda anlaşmalar söz konusu olabilir, isteklerinizi veya size vaat edilenleri yazılı platforma taşımanız şart! Bir planınız varsa kazanan taraf olabilirsiniz. Eski arkadaşlarınızla biraraya gelebilir veya iletişim kurabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Değişime direnmek zor ve ilerlemeyi zorlaştırdığı gibi, tartışmaları ve gerilimi de arttırıyor. Oysa, bizim için önemli konularda belli adımlar atabileceğimiz bir gün. Ancak, harika görünen fikirlerden çok uygulanabilir ve gerçekçi olanların peşinden gitmeliyiz ve etrafa emirler yağdırmak yerine uzlaşmayı seçen tarafın kazanan taraf olacağını unutmamalıyız.

  Balık burcu, 4 Nisan 2014 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Gün içerisinde yapabileceğinden fazlasını hayal eden kaybeder, hatırlamak lazım. Maddi veya ortak kaynak kullanımı gerektiren konularda sıkıntı yaşanabilir. Bulunduğunuz durumu farklı bir açıdan değerlendirmeniz ve yaratıcı olmanız kabul edilebilir çözümlere ulaşmanızı sağlayacaktır. Tüm burçlar için gün geneli: Değişime direnmek zor ve ilerlemeyi zorlaştırdığı gibi, tartışmaları ve gerilimi de arttırıyor. Oysa, bizim için önemli konularda belli adımlar atabileceğimiz bir gün. Ancak, harika görünen fikirlerden çok uygulanabilir ve gerçekçi olanların peşinden gitmeliyiz ve etrafa emirler yağdırmak yerine uzlaşmayı seçen tarafın kazanan taraf olacağını unutmamalıyız.

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  04 NİSAN 2014 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •