1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 03 NİSAN 2014 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 03 NİSAN 2014 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır  Koç burcu, 3 Nisan 2014 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Bazı konularda size danışan veya tavsiyelerinize kulak veren kişiler olabilir. Ancak, bu esnada birilerinin işlerine karışıyor havası verme riskinizde var. Özel yaşamınızı ilgilendiren ilişkiler açısından paylaşımların yoğun olduğu bir gün. Tüm burçlar için gün geneli: Akşam saatlerinde meydana gelebilecek engellenmişlik hissine rağmen, gün genelinde belli girişimlerimizin veya ilerlediğimiz yolların önünün açılabileceği bir gün. Olaylardaki veya iş ya da anlaşmalarımızdaki değişimlerin ve iniş çıkışların nedenlerini de daha iyi anlayabilir, işlevselliğini yitirmiş iş, ilişki veya düzenlemeleri de geride bırakmak gerektiğini fark edebiliriz.

  Boğa burcu, 3 Nisan 2014 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  Kişisel bilgilerinizi gereğinden fazla paylaşmanız veda başkalarına yardımcı olma konusundaki ısrarınız sıkıntı yaratabilir. Duygusal konulardaki sorunları gizlilikle ele almalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Akşam saatlerinde meydana gelebilecek engellenmişlik hissine rağmen, gün genelinde belli girişimlerimizin veya ilerlediğimiz yolların önünün açılabileceği bir gün. Olaylardaki veya iş ya da anlaşmalarımızdaki değişimlerin ve iniş çıkışların nedenlerini de daha iyi anlayabilir, işlevselliğini yitirmiş iş, ilişki veya düzenlemeleri de geride bırakmak gerektiğini fark edebiliriz.

  İkizler burcu, 3 Nisan 2014 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Sempatikliğinizi ve mizah yeteneğinizi kullanarak ilerlemek istediğiniz konularda önemli yol katedebilirsiniz. Aşk hayatınız veya sevgi temalı ilişkileriniz açısından güzel bir gün. Tüm burçlar için gün geneli: Akşam saatlerinde meydana gelebilecek engellenmişlik hissine rağmen, gün genelinde belli girişimlerimizin veya ilerlediğimiz yolların önünün açılabileceği bir gün. Olaylardaki veya iş ya da anlaşmalarımızdaki değişimlerin ve iniş çıkışların nedenlerini de daha iyi anlayabilir, işlevselliğini yitirmiş iş, ilişki veya düzenlemeleri de geride bırakmak gerektiğini fark edebiliriz.

  Yengeç burcu, 3 Nisan 2014 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Geçmiş tecrübeleri hatırlamanız mevcut sorunların çözümünde size yardımcı olabilir. Aksi takdirde, mantıkla ve sorumlulukla yaklaşılması gereken olaylar kontrolsüz tavırları olan kişilerin kontrolünde kalabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Akşam saatlerinde meydana gelebilecek engellenmişlik hissine rağmen, gün genelinde belli girişimlerimizin veya ilerlediğimiz yolların önünün açılabileceği bir gün. Olaylardaki veya iş ya da anlaşmalarımızdaki değişimlerin ve iniş çıkışların nedenlerini de daha iyi anlayabilir, işlevselliğini yitirmiş iş, ilişki veya düzenlemeleri de geride bırakmak gerektiğini fark edebiliriz.

  Aslan burcu, 3 Nisan 2014 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  Detaylı düşünülmeden atılan adımların veya yapılan değişikliklerin olumsuz sonuçları olabilir. Dolayısıyla, stresi önlemek için daha keyifli aktivitelere yönelmenizde fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Akşam saatlerinde meydana gelebilecek engellenmişlik hissine rağmen, gün genelinde belli girişimlerimizin veya ilerlediğimiz yolların önünün açılabileceği bir gün. Olaylardaki veya iş ya da anlaşmalarımızdaki değişimlerin ve iniş çıkışların nedenlerini de daha iyi anlayabilir, işlevselliğini yitirmiş iş, ilişki veya düzenlemeleri de geride bırakmak gerektiğini fark edebiliriz.

  Başak burcu, 3 Nisan 2014 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Farklı kültürleri, bakış açılarını, ruhsal farklılıkları daha net görmeye başlayabileceğiniz bir gün. Farklı kültürlerden gelen kişilerle bir araya gelmeniz yeni bir yönde ilerlemenize neden olacak kararlar almanızı sağlayabilir. İlişkilerinizde sezgileriniz ne diyorsa o şekilde ilerlemelisiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Akşam saatlerinde meydana gelebilecek engellenmişlik hissine rağmen, gün genelinde belli girişimlerimizin veya ilerlediğimiz yolların önünün açılabileceği bir gün. Olaylardaki veya iş ya da anlaşmalarımızdaki değişimlerin ve iniş çıkışların nedenlerini de daha iyi anlayabilir, işlevselliğini yitirmiş iş, ilişki veya düzenlemeleri de geride bırakmak gerektiğini fark edebiliriz.

  Terazi burcu, 3 Nisan 2014 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  Bazı kişiler sonrasında pişmanlık duyacağınız kararlar almanıza veya hareketlerde bulunmanıza neden olabilir. Karar almadan önce daha fazla detay öğrenmeniz gerekiyor. Aşk hayatınız açısından olumlu gelişmelere açık bir gün. Tüm burçlar için gün geneli: Akşam saatlerinde meydana gelebilecek engellenmişlik hissine rağmen, gün genelinde belli girişimlerimizin veya ilerlediğimiz yolların önünün açılabileceği bir gün. Olaylardaki veya iş ya da anlaşmalarımızdaki değişimlerin ve iniş çıkışların nedenlerini de daha iyi anlayabilir, işlevselliğini yitirmiş iş, ilişki veya düzenlemeleri de geride bırakmak gerektiğini fark edebiliriz.

  Akrep burcu, 3 Nisan 2014 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  Evinizi ve sağlığınızı ihmal etmemeniz gereken günler. Çok fazla getirisi olmayan satış tabanlı işler için risk almamalısınız. Yaratıcılık içeren işlerle ilgilenmeniz sizi sorunlardan uzak tutabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Akşam saatlerinde meydana gelebilecek engellenmişlik hissine rağmen, gün genelinde belli girişimlerimizin veya ilerlediğimiz yolların önünün açılabileceği bir gün. Olaylardaki veya iş ya da anlaşmalarımızdaki değişimlerin ve iniş çıkışların nedenlerini de daha iyi anlayabilir, işlevselliğini yitirmiş iş, ilişki veya düzenlemeleri de geride bırakmak gerektiğini fark edebiliriz.

  Yay burcu, 3 Nisan 2014 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Neler olacağı konusunda net olmanız gereken bir gün. Beklenmedik değişiklikler yapma eğiliminiz yüksek. Ancak, bu aşamada kararlarınızdan etkilenecek kişilerin görüşlerini de almanız gerekiyor. Tüm burçlar için gün geneli: Akşam saatlerinde meydana gelebilecek engellenmişlik hissine rağmen, gün genelinde belli girişimlerimizin veya ilerlediğimiz yolların önünün açılabileceği bir gün. Olaylardaki veya iş ya da anlaşmalarımızdaki değişimlerin ve iniş çıkışların nedenlerini de daha iyi anlayabilir, işlevselliğini yitirmiş iş, ilişki veya düzenlemeleri de geride bırakmak gerektiğini fark edebiliriz.

  Oğlak burcu, 3 Nisan 2014 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Söylediklerinizden veya yaptıklarınızdan normalin üzerinde zarar görebileceğiniz birkaç günlük süreçtesiniz. Dolayısıyla, kelimelerinizi dikkatli seçmenizde fayda var. Hiç ummadığınız kişilerden destek görebilirsiniz. İş hayatınızı özel yaşamınıza karıştırmanız sorun yaratabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Akşam saatlerinde meydana gelebilecek engellenmişlik hissine rağmen, gün genelinde belli girişimlerimizin veya ilerlediğimiz yolların önünün açılabileceği bir gün. Olaylardaki veya iş ya da anlaşmalarımızdaki değişimlerin ve iniş çıkışların nedenlerini de daha iyi anlayabilir, işlevselliğini yitirmiş iş, ilişki veya düzenlemeleri de geride bırakmak gerektiğini fark edebiliriz.

  Kova burcu, 3 Nisan 2014 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  Para kazanma yollarınızda değişiklik yapmanız yaşam tarzınızda da olumlu değişikliklere neden olabilir. Ekip çalışmalarına yatkın olmanın faydasını görebilirsiniz. Taşınabilir veya evinizde değişiklikler yapabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Akşam saatlerinde meydana gelebilecek engellenmişlik hissine rağmen, gün genelinde belli girişimlerimizin veya ilerlediğimiz yolların önünün açılabileceği bir gün. Olaylardaki veya iş ya da anlaşmalarımızdaki değişimlerin ve iniş çıkışların nedenlerini de daha iyi anlayabilir, işlevselliğini yitirmiş iş, ilişki veya düzenlemeleri de geride bırakmak gerektiğini fark edebiliriz.

  Balık burcu, 3 Nisan 2014 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Resmi kurum veya kuruluşlarla işlerinize zaman ayırabilir, hukuki veya değil değişik anlaşmalar yapabilirsiniz. İkili ilişkilerinizi doğru yönetmeniz gerekiyor. Duygusal konuların lehinize dönebileceği bir gün. Tüm burçlar için gün geneli: Akşam saatlerinde meydana gelebilecek engellenmişlik hissine rağmen, gün genelinde belli girişimlerimizin veya ilerlediğimiz yolların önünün açılabileceği bir gün. Olaylardaki veya iş ya da anlaşmalarımızdaki değişimlerin ve iniş çıkışların nedenlerini de daha iyi anlayabilir, işlevselliğini yitirmiş iş, ilişki veya düzenlemeleri de geride bırakmak gerektiğini fark edebiliriz.

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  03 NİSAN 2014 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •