1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 02 NİSAN 2014 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 02 NİSAN 2014 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır


  Koç burcu, 2 Nisan 2014 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Tartışmalardan uzak durmakta zorlanabileceğiniz günlerdesiniz. Duygusal veya tepkisel hareketlerden, aşırılıklardan kaçınmanız gerekiyor. Tutkulu kişiler özel yaşamınızda rahat hissetmenize yardımcı olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Ani gelişmeler, gezegenin farklı yerlerinden gelebilecek felaket haberleri, toplu isyanlar, tepkisel tavırlar, kontroldışı gelişen olay ya da hareketler bugünlerde heryerde karşımıza çıkabilecek konular. Ani ve riskli hareketlerden veya zorbaca tavırlardan kaçınılması, bu tür davranışları olan kişilerle ilişkilerin doğru yönetilmesi gerekiyor. Maddi alanlardaki konular, ticari çevreleri ilgilendiren veya yönetici pozisyonundaki kişilerle ilgili haberler sıklıkla gündeme gelebilir. Sakinliğin korunması gereken günlerdeyiz. Aynı zamanda bazı konularda ilerleme kaydetmek istiyorsak mutlaka ve mutlaka farklı şeyler denemeliyiz. Aksi takdirde tas ve hamam ilişkisi hikayesi başarısızlıkların ve kayıpların önünü açacaktır.

  Boğa burcu, 2 Nisan 2014 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  Uyumlu olmaya çalışmanızda fayda var. Ancak, bunu yaparken sizi kolay lokma olarak görmelerine de izin vermemelisiniz. Hoşa gitmeyen bir deneyim yaşamanız sizi karar vermek durumunda bırakabilir. Olaylar önemsediğiniz konulara konsantre olmanızı engelleyebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Ani gelişmeler, gezegenin farklı yerlerinden gelebilecek felaket haberleri, toplu isyanlar, tepkisel tavırlar, kontroldışı gelişen olay ya da hareketler bugünlerde heryerde karşımıza çıkabilecek konular. Ani ve riskli hareketlerden veya zorbaca tavırlardan kaçınılması, bu tür davranışları olan kişilerle ilişkilerin doğru yönetilmesi gerekiyor. Maddi alanlardaki konular, ticari çevreleri ilgilendiren veya yönetici pozisyonundaki kişilerle ilgili haberler sıklıkla gündeme gelebilir. Sakinliğin korunması gereken günlerdeyiz. Aynı zamanda bazı konularda ilerleme kaydetmek istiyorsak mutlaka ve mutlaka farklı şeyler denemeliyiz. Aksi takdirde tas ve hamam ilişkisi hikayesi başarısızlıkların ve kayıpların önünü açacaktır.

  İkizler burcu, 2 Nisan 2014 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Duygusal seçimler yapmanız iş hayatınızı olumsuz etkileyebilir. Tepkisel değişiklikler söz konusu olabilir. Özel yaşamınızla iş hayatınızı birbirinize karıştırmamanız gerekiyor. Aşk hayatınız ön planda. Tüm burçlar için gün geneli: Ani gelişmeler, gezegenin farklı yerlerinden gelebilecek felaket haberleri, toplu isyanlar, tepkisel tavırlar, kontroldışı gelişen olay ya da hareketler bugünlerde heryerde karşımıza çıkabilecek konular. Ani ve riskli hareketlerden veya zorbaca tavırlardan kaçınılması, bu tür davranışları olan kişilerle ilişkilerin doğru yönetilmesi gerekiyor. Maddi alanlardaki konular, ticari çevreleri ilgilendiren veya yönetici pozisyonundaki kişilerle ilgili haberler sıklıkla gündeme gelebilir. Sakinliğin korunması gereken günlerdeyiz. Aynı zamanda bazı konularda ilerleme kaydetmek istiyorsak mutlaka ve mutlaka farklı şeyler denemeliyiz. Aksi takdirde tas ve hamam ilişkisi hikayesi başarısızlıkların ve kayıpların önünü açacaktır.

  Yengeç burcu, 2 Nisan 2014 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Bazı konularda size baskı uygulamaya veya size kendi isteklerini yaptırmaya çalışan kişiler olabilir. Rekabet ortamına çekilebilirsiniz. Akıllı hamleler yapmanız gerekiyor. Tüm burçlar için gün geneli: Ani gelişmeler, gezegenin farklı yerlerinden gelebilecek felaket haberleri, toplu isyanlar, tepkisel tavırlar, kontroldışı gelişen olay ya da hareketler bugünlerde heryerde karşımıza çıkabilecek konular. Ani ve riskli hareketlerden veya zorbaca tavırlardan kaçınılması, bu tür davranışları olan kişilerle ilişkilerin doğru yönetilmesi gerekiyor. Maddi alanlardaki konular, ticari çevreleri ilgilendiren veya yönetici pozisyonundaki kişilerle ilgili haberler sıklıkla gündeme gelebilir. Sakinliğin korunması gereken günlerdeyiz. Aynı zamanda bazı konularda ilerleme kaydetmek istiyorsak mutlaka ve mutlaka farklı şeyler denemeliyiz. Aksi takdirde tas ve hamam ilişkisi hikayesi başarısızlıkların ve kayıpların önünü açacaktır.

  Aslan burcu, 2 Nisan 2014 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  Çevrenizi güzelleştirmenizi veya daha rahat hale getirmenizi sağlayacak yeni şeyler deneyebilirsiniz. Hamle yapacak şansa sahipsiniz. Dikkatler üzerinizde. Tüm burçlar için gün geneli: Ani gelişmeler, gezegenin farklı yerlerinden gelebilecek felaket haberleri, toplu isyanlar, tepkisel tavırlar, kontroldışı gelişen olay ya da hareketler bugünlerde heryerde karşımıza çıkabilecek konular. Ani ve riskli hareketlerden veya zorbaca tavırlardan kaçınılması, bu tür davranışları olan kişilerle ilişkilerin doğru yönetilmesi gerekiyor. Maddi alanlardaki konular, ticari çevreleri ilgilendiren veya yönetici pozisyonundaki kişilerle ilgili haberler sıklıkla gündeme gelebilir. Sakinliğin korunması gereken günlerdeyiz. Aynı zamanda bazı konularda ilerleme kaydetmek istiyorsak mutlaka ve mutlaka farklı şeyler denemeliyiz. Aksi takdirde tas ve hamam ilişkisi hikayesi başarısızlıkların ve kayıpların önünü açacaktır.

  Başak burcu, 2 Nisan 2014 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Sorumluluk almaktan kaçınmamanız ilerleme sağlamak istediğiniz kon uların önünü açabilir. Belli fırsatların söz konusu olabileceği günler. Bir ilişki ya da iş birliğinizi ilgilendiren duygusal konular kendini gösterebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Ani gelişmeler, gezegenin farklı yerlerinden gelebilecek felaket haberleri, toplu isyanlar, tepkisel tavırlar, kontroldışı gelişen olay ya da hareketler bugünlerde heryerde karşımıza çıkabilecek konular. Ani ve riskli hareketlerden veya zorbaca tavırlardan kaçınılması, bu tür davranışları olan kişilerle ilişkilerin doğru yönetilmesi gerekiyor. Maddi alanlardaki konular, ticari çevreleri ilgilendiren veya yönetici pozisyonundaki kişilerle ilgili haberler sıklıkla gündeme gelebilir. Sakinliğin korunması gereken günlerdeyiz. Aynı zamanda bazı konularda ilerleme kaydetmek istiyorsak mutlaka ve mutlaka farklı şeyler denemeliyiz. Aksi takdirde tas ve hamam ilişkisi hikayesi başarısızlıkların ve kayıpların önünü açacaktır.

  Terazi burcu, 2 Nisan 2014 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  Bazı konuları sorgularken veya tereddütlü davranarak zaman kaybedebilirsiniz. Dikkate değer bir hamle yapmamanız durumunda olaylar aynı şekilde sonuçsuz veya huzursuz edici formunu korumaya devam edecektir. Tepkisel davranmamalı. Tüm burçlar için gün geneli: Ani gelişmeler, gezegenin farklı yerlerinden gelebilecek felaket haberleri, toplu isyanlar, tepkisel tavırlar, kontroldışı gelişen olay ya da hareketler bugünlerde heryerde karşımıza çıkabilecek konular. Ani ve riskli hareketlerden veya zorbaca tavırlardan kaçınılması, bu tür davranışları olan kişilerle ilişkilerin doğru yönetilmesi gerekiyor. Maddi alanlardaki konular, ticari çevreleri ilgilendiren veya yönetici pozisyonundaki kişilerle ilgili haberler sıklıkla gündeme gelebilir. Sakinliğin korunması gereken günlerdeyiz. Aynı zamanda bazı konularda ilerleme kaydetmek istiyorsak mutlaka ve mutlaka farklı şeyler denemeliyiz. Aksi takdirde tas ve hamam ilişkisi hikayesi başarısızlıkların ve kayıpların önünü açacaktır.

  Akrep burcu, 2 Nisan 2014 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  Hedeflerinize ulaşmanın alternatif yolları da var. İstekliliğinizi kaybetmemeli ve bu yolları bulmalısınız. Gizli aktiviteler bu alanda daha özgür olmanızı sağlayabilir ve hedefe gidici bir yöntem olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Ani gelişmeler, gezegenin farklı yerlerinden gelebilecek felaket haberleri, toplu isyanlar, tepkisel tavırlar, kontroldışı gelişen olay ya da hareketler bugünlerde heryerde karşımıza çıkabilecek konular. Ani ve riskli hareketlerden veya zorbaca tavırlardan kaçınılması, bu tür davranışları olan kişilerle ilişkilerin doğru yönetilmesi gerekiyor. Maddi alanlardaki konular, ticari çevreleri ilgilendiren veya yönetici pozisyonundaki kişilerle ilgili haberler sıklıkla gündeme gelebilir. Sakinliğin korunması gereken günlerdeyiz. Aynı zamanda bazı konularda ilerleme kaydetmek istiyorsak mutlaka ve mutlaka farklı şeyler denemeliyiz. Aksi takdirde tas ve hamam ilişkisi hikayesi başarısızlıkların ve kayıpların önünü açacaktır.

  Yay burcu, 2 Nisan 2014 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Hedef belirlemeli, ama mantık ve dürüstlük çizgisinden ayrılmamalısınız. Cesur ve dürüst olmanız bazı jest ve yardımları kolaylaştırabilir. Manipüle etmeniz veya olmadığı şekilde süslemeniz durumunda ise, güvendiğiniz destekler gelmeyebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Ani gelişmeler, gezegenin farklı yerlerinden gelebilecek felaket haberleri, toplu isyanlar, tepkisel tavırlar, kontroldışı gelişen olay ya da hareketler bugünlerde heryerde karşımıza çıkabilecek konular. Ani ve riskli hareketlerden veya zorbaca tavırlardan kaçınılması, bu tür davranışları olan kişilerle ilişkilerin doğru yönetilmesi gerekiyor. Maddi alanlardaki konular, ticari çevreleri ilgilendiren veya yönetici pozisyonundaki kişilerle ilgili haberler sıklıkla gündeme gelebilir. Sakinliğin korunması gereken günlerdeyiz. Aynı zamanda bazı konularda ilerleme kaydetmek istiyorsak mutlaka ve mutlaka farklı şeyler denemeliyiz. Aksi takdirde tas ve hamam ilişkisi hikayesi başarısızlıkların ve kayıpların önünü açacaktır.

  Oğlak burcu, 2 Nisan 2014 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Zıt fikirli kişilerle karşılaşabilirsiniz. Duygusal davranmanız doğru kararlar almanızı engelleyebilir. Asıl hedeflerinizi unutmamalı, tartışmaktan kaçınmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Ani gelişmeler, gezegenin farklı yerlerinden gelebilecek felaket haberleri, toplu isyanlar, tepkisel tavırlar, kontroldışı gelişen olay ya da hareketler bugünlerde heryerde karşımıza çıkabilecek konular. Ani ve riskli hareketlerden veya zorbaca tavırlardan kaçınılması, bu tür davranışları olan kişilerle ilişkilerin doğru yönetilmesi gerekiyor. Maddi alanlardaki konular, ticari çevreleri ilgilendiren veya yönetici pozisyonundaki kişilerle ilgili haberler sıklıkla gündeme gelebilir. Sakinliğin korunması gereken günlerdeyiz. Aynı zamanda bazı konularda ilerleme kaydetmek istiyorsak mutlaka ve mutlaka farklı şeyler denemeliyiz. Aksi takdirde tas ve hamam ilişkisi hikayesi başarısızlıkların ve kayıpların önünü açacaktır.

  Kova burcu, 2 Nisan 2014 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  İsteklerinize ulaşabilmek için tecrübelerinizden ve geçmiş bağlantılarınızdan faydalanabilirsiniz. Zamanınızı, enerjinizi ve paranızı sizi yeni boyutlara ulaştırabilecek yerlere harcamalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Ani gelişmeler, gezegenin farklı yerlerinden gelebilecek felaket haberleri, toplu isyanlar, tepkisel tavırlar, kontroldışı gelişen olay ya da hareketler bugünlerde heryerde karşımıza çıkabilecek konular. Ani ve riskli hareketlerden veya zorbaca tavırlardan kaçınılması, bu tür davranışları olan kişilerle ilişkilerin doğru yönetilmesi gerekiyor. Maddi alanlardaki konular, ticari çevreleri ilgilendiren veya yönetici pozisyonundaki kişilerle ilgili haberler sıklıkla gündeme gelebilir. Sakinliğin korunması gereken günlerdeyiz. Aynı zamanda bazı konularda ilerleme kaydetmek istiyorsak mutlaka ve mutlaka farklı şeyler denemeliyiz. Aksi takdirde tas ve hamam ilişkisi hikayesi başarısızlıkların ve kayıpların önünü açacaktır.

  Balık burcu, 2 Nisan 2014 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Sizden beklenenleri yerine getirmek adına duygularınızı bastırmanız gerekebilir. Sorumluluklarınızı her şeyin üstünde tutmanız ve sağduyulu davranmanız olumlu kişiliğinizi yansıtmanıza olanak sağlayabilir. Sizden istenenleri yerine getirerek destek bulabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Ani gelişmeler, gezegenin farklı yerlerinden gelebilecek felaket haberleri, toplu isyanlar, tepkisel tavırlar, kontroldışı gelişen olay ya da hareketler bugünlerde heryerde karşımıza çıkabilecek konular. Ani ve riskli hareketlerden veya zorbaca tavırlardan kaçınılması, bu tür davranışları olan kişilerle ilişkilerin doğru yönetilmesi gerekiyor. Maddi alanlardaki konular, ticari çevreleri ilgilendiren veya yönetici pozisyonundaki kişilerle ilgili haberler sıklıkla gündeme gelebilir. Sakinliğin korunması gereken günlerdeyiz. Aynı zamanda bazı konularda ilerleme kaydetmek istiyorsak mutlaka ve mutlaka farklı şeyler denemeliyiz. Aksi takdirde tas ve hamam ilişkisi hikayesi başarısızlıkların ve kayıpların önünü açacaktır.

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  02 NİSAN 2014 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •