1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 29 MART 2014 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 29 MART 2014 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır  Koç burcu, 29 Mart 2014 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Karşınızdaki bazı kişileri farklı açılardan görmeye başlayabilir ve ilişkinizin ne yöne gittiği konusunda daha net fikirlere sahip olabilirsiniz. Aşk hayatınız ön planda! Tüm burçlar için gün geneli: Belli ilişki, iş, plan veya projelerimizin çalışıp çalışmayacağını, ilerleyip ilerlemeyeceğini görmek istiyorsak öncelikle denememiz gerekiyor. Önce topu oyuna sokalım, bakalım pasa gelen var mı? Önce cesur ve girişimci olmak gerekiyor.

  Boğa burcu, 29 Mart 2014 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  Desteğinizi sağlamak veya yardım talebinde bulunmak isteyen kişiler sizi yönlendirebilmek için en sempatik halleriyle duygusal blöfler yapabilirler. Daha fazla soru sormalı ve aklınızı kullanarak hareket etmelisiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Belli ilişki, iş, plan veya projelerimizin çalışıp çalışmayacağını, ilerleyip ilerlemeyeceğini görmek istiyorsak öncelikle denememiz gerekiyor. Önce topu oyuna sokalım, bakalım pasa gelen var mı? Önce cesur ve girişimci olmak gerekiyor.

  İkizler burcu, 29 Mart 2014 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Yardım etme niyetiniz başkalarının iş veya ilişkilerine karışıyormuş izlenimi vermenize neden olabilir, yanlış anlaşılabilirsiniz. Birlikte iş yaptığınız ya da belli amaçlar için birlikte olduğunuz kişilerle fazla samimi olmamanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Belli ilişki, iş, plan veya projelerimizin çalışıp çalışmayacağını, ilerleyip ilerlemeyeceğini görmek istiyorsak öncelikle denememiz gerekiyor. Önce topu oyuna sokalım, bakalım pasa gelen var mı? Önce cesur ve girişimci olmak gerekiyor.

  Yengeç burcu, 29 Mart 2014 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Arkadaşlık ilişkilerinizi kuvvetlendirmenizi sağlayabilecek keyifli aktivitelere katılabilirsiniz. Bilginizi, tecrübelerinizi ve fikirlerinizi paylaşmanız ilginç kişileri size çekebilir ve vizyonunuzu geliştirmenizi sağlayabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Belli ilişki, iş, plan veya projelerimizin çalışıp çalışmayacağını, ilerleyip ilerlemeyeceğini görmek istiyorsak öncelikle denememiz gerekiyor. Önce topu oyuna sokalım, bakalım pasa gelen var mı? Önce cesur ve girişimci olmak gerekiyor.

  Aslan burcu, 29 Mart 2014 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  Maddi açıdan cazip gibi görünen koşullara detaycı yaklaşmamanız durumunda kayıplar söz konusu olabilir. Duygusal kararlar vermemeye çalışın. Tüm burçlar için gün geneli: Belli ilişki, iş, plan veya projelerimizin çalışıp çalışmayacağını, ilerleyip ilerlemeyeceğini görmek istiyorsak öncelikle denememiz gerekiyor. Önce topu oyuna sokalım, bakalım pasa gelen var mı? Önce cesur ve girişimci olmak gerekiyor.

  Başak burcu, 29 Mart 2014 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Sorunlara farklı açılardan yaklaşmanın ve alışılmadık çözümler getirmenin faydasını görebilirsiniz. Önerilere açık olun. Sıradışı iş birlikleri bakış açınızı genişletebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Belli ilişki, iş, plan veya projelerimizin çalışıp çalışmayacağını, ilerleyip ilerlemeyeceğini görmek istiyorsak öncelikle denememiz gerekiyor. Önce topu oyuna sokalım, bakalım pasa gelen var mı? Önce cesur ve girişimci olmak gerekiyor.

  Terazi burcu, 29 Mart 2014 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  Yaşam tarzınızda olumlu değişiklikler yapabilirsiniz. Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler var. Gelecek fikirlerinizi ve planlarınızı paylaşmanızda fayda var. Maddi, mental veya fiziksel içerikli konularda atacağınız adımlar takdir almanızı sağlayabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Belli ilişki, iş, plan veya projelerimizin çalışıp çalışmayacağını, ilerleyip ilerlemeyeceğini görmek istiyorsak öncelikle denememiz gerekiyor. Önce topu oyuna sokalım, bakalım pasa gelen var mı? Önce cesur ve girişimci olmak gerekiyor.

  Akrep burcu, 29 Mart 2014 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  Özgün ve denenmemiş yollardan ilerlemeniz durumunda farklı seçenekleriniz olduğunu fark edeceksiniz. Yaratıcılığınızı kullanmanız kendiniz için en mutlu edici sonucu bulmanıza yardım edecektir. Tüm burçlar için gün geneli: Belli ilişki, iş, plan veya projelerimizin çalışıp çalışmayacağını, ilerleyip ilerlemeyeceğini görmek istiyorsak öncelikle denememiz gerekiyor. Önce topu oyuna sokalım, bakalım pasa gelen var mı? Önce cesur ve girişimci olmak gerekiyor.

  Yay burcu, 29 Mart 2014 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Bir arkadaşınız ya da meslektaşınızla yapacağınız görüşmelerde belirsizlikler ya da kafa karışıklıkları söz konusu olabilir. Ya da genel anlamda karşıt görüşlere ve itirazlara hazır olmanız gereken bir gün. Tüm burçlar için gün geneli: Belli ilişki, iş, plan veya projelerimizin çalışıp çalışmayacağını, ilerleyip ilerlemeyeceğini görmek istiyorsak öncelikle denememiz gerekiyor. Önce topu oyuna sokalım, bakalım pasa gelen var mı? Önce cesur ve girişimci olmak gerekiyor.

  Oğlak burcu, 29 Mart 2014 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Beklenmedik durumlar veya olaylar söz konusu olabilir. Yanlış anlaşılmalara bağlı konuşmalar gündemde. Size karşı kullanılabilecek kişisel bilgiler paylaşmamanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Belli ilişki, iş, plan veya projelerimizin çalışıp çalışmayacağını, ilerleyip ilerlemeyeceğini görmek istiyorsak öncelikle denememiz gerekiyor. Önce topu oyuna sokalım, bakalım pasa gelen var mı? Önce cesur ve girişimci olmak gerekiyor.

  Kova burcu, 29 Mart 2014 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  Belli yetenek ya da özelliklerinizi farklı şekilde sunabilirseniz ekstra kazançlar sağlayabilirsiniz. Kişisel gelişiminize önem vermeniz durumunda takdir görebilir ve aşk hayatınızı ya da sosyal yaşamınızı canlandırabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Belli ilişki, iş, plan veya projelerimizin çalışıp çalışmayacağını, ilerleyip ilerlemeyeceğini görmek istiyorsak öncelikle denememiz gerekiyor. Önce topu oyuna sokalım, bakalım pasa gelen var mı? Önce cesur ve girişimci olmak gerekiyor.

  Balık burcu, 29 Mart 2014 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Belli yatırımlarınız veya vereceğiniz hizmetlerle ilgili konularda sizinle aynı şekilde düşünen kişilerle bir araya gelmenin faydasını görebilirsiniz. Ekip çalışmalarına açık bir gün. Diğerlerini kendiişlerinize katılımları için cesaretlendirebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Belli ilişki, iş, plan veya projelerimizin çalışıp çalışmayacağını, ilerleyip ilerlemeyeceğini görmek istiyorsak öncelikle denememiz gerekiyor. Önce topu oyuna sokalım, bakalım pasa gelen var mı? Önce cesur ve girişimci olmak gerekiyor.

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  29 MART 2014 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •