1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 28 MART 2014 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 28 MART 2014 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır  Koç burcu, 28 Mart 2014 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Sosyal anlamda hareketlenmeniz durumunda pek çok konuda size yardımcı olabilecek kişilerle karşılaşabilirsiniz. Mücadele veya rekabet gerektiren ortamlarda kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Aranızda yaş farkı olan kişiler hayata farklı açılardan bakmanızı sağlayabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Son günlerde olan biten şeylere aşırı iyimser yaklaşmak yerine işaretleri doğru değerlendirmeli ve yapmak istediğimiz ya da yapılması gereken değişiklikleri daha detaycı, dikkatli ve olasılığı hesaplayacak şekilde yürürlüğe koymalıyız. Zira, rüzgar sertleşebilir.

  Boğa burcu, 28 Mart 2014 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  Bazı konularda daha fazla tecrübe kazanabilir, sizin için yararlı olabilecek kişilerle karşılaşabilirsiniz. Duygusal ilişkileriniz bazı alanlarda sizi engelliyor olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Son günlerde olan biten şeylere aşırı iyimser yaklaşmak yerine işaretleri doğru değerlendirmeli ve yapmak istediğimiz ya da yapılması gereken değişiklikleri daha detaycı, dikkatli ve olasılığı hesaplayacak şekilde yürürlüğe koymalıyız. Zira, rüzgar sertleşebilir.

  İkizler burcu, 28 Mart 2014 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Belli konularda ilerleme kaydetmek üzeresiniz. Aşk hayatınızda veya sosyal yaşamınızda da olumlu gelişmeler var. Bazı kişileri veya kültürleri daha iyi tanımanız hayata farklı gözle bakmanıza yardım edebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Son günlerde olan biten şeylere aşırı iyimser yaklaşmak yerine işaretleri doğru değerlendirmeli ve yapmak istediğimiz ya da yapılması gereken değişiklikleri daha detaycı, dikkatli ve olasılığı hesaplayacak şekilde yürürlüğe koymalıyız. Zira, rüzgar sertleşebilir.

  Yengeç burcu, 28 Mart 2014 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Sizi bazı konularda istemediğiniz yöne ilerlemeniz için zorlayan kişiler olabilir. Ancak, siz ihtiyaç ve istekleriniz doğrultusunda kararlar alabilir, kendi fikirleriniz için mücadele edebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Son günlerde olan biten şeylere aşırı iyimser yaklaşmak yerine işaretleri doğru değerlendirmeli ve yapmak istediğimiz ya da yapılması gereken değişiklikleri daha detaycı, dikkatli ve olasılığı hesaplayacak şekilde yürürlüğe koymalıyız. Zira, rüzgar sertleşebilir.

  Aslan burcu, 28 Mart 2014 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  Zarif ve yetkin görünümünüz kaderiniz üzerinde mükemmel bir viraj almanıza yardım edecek ve bazı jestlerin önünü açacak. Yaşadığınız yerde değişiklikler yapabilir veya yaşadığınız kişiler ilişkilerinizi rahatlatacak adımlar atabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Son günlerde olan biten şeylere aşırı iyimser yaklaşmak yerine işaretleri doğru değerlendirmeli ve yapmak istediğimiz ya da yapılması gereken değişiklikleri daha detaycı, dikkatli ve olasılığı hesaplayacak şekilde yürürlüğe koymalıyız. Zira, rüzgar sertleşebilir.

  Başak burcu, 28 Mart 2014 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Sosyal yardım gruplarına katılabilir, bu tür yardımlarda bulunabilirsiniz. Sezgileriniz ve yardımseverliğiniz takdir edilmenizi ve önemli kişilerin dikkatini çekmenizi sağlayabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Son günlerde olan biten şeylere aşırı iyimser yaklaşmak yerine işaretleri doğru değerlendirmeli ve yapmak istediğimiz ya da yapılması gereken değişiklikleri daha detaycı, dikkatli ve olasılığı hesaplayacak şekilde yürürlüğe koymalıyız. Zira, rüzgar sertleşebilir.

  Terazi burcu, 28 Mart 2014 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  Sosyal hayatınıza özen göstermeli ve iletişim ağınızı genişletmelisiniz. Yeteneklerinizi gören önemli pozisyondaki kişiler sizi yakın takibe alabilirler. Belli konulara en az sizin kadar katılımda bulunabilecek kişilerle çalışmalısınız. Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler var. Tüm burçlar için gün geneli: Son günlerde olan biten şeylere aşırı iyimser yaklaşmak yerine işaretleri doğru değerlendirmeli ve yapmak istediğimiz ya da yapılması gereken değişiklikleri daha detaycı, dikkatli ve olasılığı hesaplayacak şekilde yürürlüğe koymalıyız. Zira, rüzgar sertleşebilir.

  Akrep burcu, 28 Mart 2014 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  Bazı kişileri memnun etme çabanız bazı konularda zarar ya da kayıplara neden olabilir. Daha fazla kişiye kulak vermek ve buna göre yön belirlemek daha doğru olacaktır. Bazı ilişkilerinizin yeniden değerlendirilmesi gerekiyor olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Son günlerde olan biten şeylere aşırı iyimser yaklaşmak yerine işaretleri doğru değerlendirmeli ve yapmak istediğimiz ya da yapılması gereken değişiklikleri daha detaycı, dikkatli ve olasılığı hesaplayacak şekilde yürürlüğe koymalıyız. Zira, rüzgar sertleşebilir.

  Yay burcu, 28 Mart 2014 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Vermiş olduğunuz sözlerin arkasında durmanız gerekiyor. Bazı kişiler sizi yarı yolda bırakmış olsa da, siz aynı yoldan gitmeyebilirsiniz. Neler yapabileceğinizi göstermeniz kazancınız olacaktır. Tüm burçlar için gün geneli: Son günlerde olan biten şeylere aşırı iyimser yaklaşmak yerine işaretleri doğru değerlendirmeli ve yapmak istediğimiz ya da yapılması gereken değişiklikleri daha detaycı, dikkatli ve olasılığı hesaplayacak şekilde yürürlüğe koymalıyız. Zira, rüzgar sertleşebilir.

  Oğlak burcu, 28 Mart 2014 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  İlerlemenizi sürdürüyorsunuz. Başladığınız işleri bitirmeli, yapılması gerekenleri yapmalı ve verdiğiniz sözlerin arkasında durmalısınız. Bazı kişilerden beklentileriniz varsa hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Kendi işinizi kendiniz görmelisiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Son günlerde olan biten şeylere aşırı iyimser yaklaşmak yerine işaretleri doğru değerlendirmeli ve yapmak istediğimiz ya da yapılması gereken değişiklikleri daha detaycı, dikkatli ve olasılığı hesaplayacak şekilde yürürlüğe koymalıyız. Zira, rüzgar sertleşebilir.

  Kova burcu, 28 Mart 2014 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  Daha istekli ve heyecanlı olmanız durumunda istediğiniz etkiyi yaratabilirsiniz. Diğerlerinin yaptıklarına göz gezdirmeniz aradığınız desteği bulmanızı sağlayabilir. Aşk hayatınız yaşam tarzınızda değişikliğe neden olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Son günlerde olan biten şeylere aşırı iyimser yaklaşmak yerine işaretleri doğru değerlendirmeli ve yapmak istediğimiz ya da yapılması gereken değişiklikleri daha detaycı, dikkatli ve olasılığı hesaplayacak şekilde yürürlüğe koymalıyız. Zira, rüzgar sertleşebilir.

  Balık burcu, 28 Mart 2014 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Kişisel değişiklikler yapmamanız durumunda fazlasıyla cazip görünen bazı teklifler anlamını yitebilir veya geri çekilebilir. Sizi zayıf durumda gösterebilecek olaylardan kaçınmak için artı eksi hesabını iyi yapmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Son günlerde olan biten şeylere aşırı iyimser yaklaşmak yerine işaretleri doğru değerlendirmeli ve yapmak istediğimiz ya da yapılması gereken değişiklikleri daha detaycı, dikkatli ve olasılığı hesaplayacak şekilde yürürlüğe koymalıyız. Zira, rüzgar sertleşebilir.

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  28 MART 2014 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •