1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 27 MART 2014 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 27 MART 2014 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır  Koç burcu, 27 Mart 2014 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Evinizi, ailenizi, mal varlıklarınızı ya da özel yaşamınızı ilgilendiren ani haberler veya bilgiler söz konusu olabilir. Gelişmeleri olumlu algılamakta fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Özel yaşamımızı veya iş hayatımızı ilgilendiren bazı konular düşündüğümüzden veya umduğumuzdan fazla zamana, enerjiye, ekipmana, harcamaya, bilgiye, tecrübeye v.b şeylere mal olabilir. Konunun ne olduğuna göre umulanın dışına çıkan değişkenler fark edecektir. Ancak, konu şu ki planların hepsi planlananın dışında gayret veya donanım gerektirecektir.

  Boğa burcu, 27 Mart 2014 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  Bazı kişiler gerçekten çalışmalarınızı destekliyor olabilirler. Bu kişilerle iletişim kurmanız veya yardım istemeniz durumunda aradığınız yardımı bulabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Özel yaşamımızı veya iş hayatımızı ilgilendiren bazı konular düşündüğümüzden veya umduğumuzdan fazla zamana, enerjiye, ekipmana, harcamaya, bilgiye, tecrübeye v.b şeylere mal olabilir. Konunun ne olduğuna göre umulanın dışına çıkan değişkenler fark edecektir. Ancak, konu şu ki planların hepsi planlananın dışında gayret veya donanım gerektirecektir.

  İkizler burcu, 27 Mart 2014 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Yaratıcıcılık gerektiren işlerinizi veya iş hayatınızı ilgilendiren konularda ilginç veya umut verici gelişmeler yaşanabilir. Önümüzdeki birkaç gün içinde söylediklerimi destekleyen işaretlerde belirmeye başlayacaktır. Tüm burçlar için gün geneli: Özel yaşamımızı veya iş hayatımızı ilgilendiren bazı konular düşündüğümüzden veya umduğumuzdan fazla zamana, enerjiye, ekipmana, harcamaya, bilgiye, tecrübeye v.b şeylere mal olabilir. Konunun ne olduğuna göre umulanın dışına çıkan değişkenler fark edecektir. Ancak, konu şu ki planların hepsi planlananın dışında gayret veya donanım gerektirecektir.

  Yengeç burcu, 27 Mart 2014 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Kişisel gelişiminize ve belli özelliklerinizi daha rahat kullanabilmenize yardımı dokunabilecek çalışmalarda bulunabilir veya bu amaçlı uygulama kolaylığı sağlayabilecek aletler edinebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Özel yaşamımızı veya iş hayatımızı ilgilendiren bazı konular düşündüğümüzden veya umduğumuzdan fazla zamana, enerjiye, ekipmana, harcamaya, bilgiye, tecrübeye v.b şeylere mal olabilir. Konunun ne olduğuna göre umulanın dışına çıkan değişkenler fark edecektir. Ancak, konu şu ki planların hepsi planlananın dışında gayret veya donanım gerektirecektir.

  Aslan burcu, 27 Mart 2014 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  Seçim yapmak zorunda olduğunuz günlerdesiniz. Yeni seçenekler bulmak için vakit kaybetmek yerine, elinizdeki seçenekleri değerlendirmeniz daha doğru olacaktır. Tüm burçlar için gün geneli: Özel yaşamımızı veya iş hayatımızı ilgilendiren bazı konular düşündüğümüzden veya umduğumuzdan fazla zamana, enerjiye, ekipmana, harcamaya, bilgiye, tecrübeye v.b şeylere mal olabilir. Konunun ne olduğuna göre umulanın dışına çıkan değişkenler fark edecektir. Ancak, konu şu ki planların hepsi planlananın dışında gayret veya donanım gerektirecektir.

  Başak burcu, 27 Mart 2014 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Sosyal yaşamınızı veya iş hayatınızı ilgilendiren cazip gelişmeler gündeme gelmek üzere. Bu durumu en iyi şekilde kullanabilmek için sizin de belli konularda hazır olmanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Özel yaşamımızı veya iş hayatımızı ilgilendiren bazı konular düşündüğümüzden veya umduğumuzdan fazla zamana, enerjiye, ekipmana, harcamaya, bilgiye, tecrübeye v.b şeylere mal olabilir. Konunun ne olduğuna göre umulanın dışına çıkan değişkenler fark edecektir. Ancak, konu şu ki planların hepsi planlananın dışında gayret veya donanım gerektirecektir.

  Terazi burcu, 27 Mart 2014 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  İş hayatınızı, özel yaşamınızı veya ilgi alanlarınızı ilgilendiren konularda gerilim veya yoğunluk yaşanabilir. Önümüzdeki günlerde olaylar daha da büyüyebileceği için gereken dikkati göstermekte fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Özel yaşamımızı veya iş hayatımızı ilgilendiren bazı konular düşündüğümüzden veya umduğumuzdan fazla zamana, enerjiye, ekipmana, harcamaya, bilgiye, tecrübeye v.b şeylere mal olabilir. Konunun ne olduğuna göre umulanın dışına çıkan değişkenler fark edecektir. Ancak, konu şu ki planların hepsi planlananın dışında gayret veya donanım gerektirecektir.

  Akrep burcu, 27 Mart 2014 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  Bazı konularda istediğiniz heyecan verici etkiyi yaratmaya başladığınızı fark edebilirsiniz. Bu konuda iyi niyetli olmanız gerçekten de herkes için en iyisi olacaktır. Tüm burçlar için gün geneli: Özel yaşamımızı veya iş hayatımızı ilgilendiren bazı konular düşündüğümüzden veya umduğumuzdan fazla zamana, enerjiye, ekipmana, harcamaya, bilgiye, tecrübeye v.b şeylere mal olabilir. Konunun ne olduğuna göre umulanın dışına çıkan değişkenler fark edecektir. Ancak, konu şu ki planların hepsi planlananın dışında gayret veya donanım gerektirecektir.

  Yay burcu, 27 Mart 2014 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Gayrimenkul konuları, evinizle ilgili veya ortak kaynak kullanımı gerektiren işlerde bazı gelişmeler söz konusu olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Özel yaşamımızı veya iş hayatımızı ilgilendiren bazı konular düşündüğümüzden veya umduğumuzdan fazla zamana, enerjiye, ekipmana, harcamaya, bilgiye, tecrübeye v.b şeylere mal olabilir. Konunun ne olduğuna göre umulanın dışına çıkan değişkenler fark edecektir. Ancak, konu şu ki planların hepsi planlananın dışında gayret veya donanım gerektirecektir.

  Oğlak burcu, 27 Mart 2014 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Çevrenizdeki kişiler veya diğer çevreler varlığınızdan duydukları memnuniyeti veya belli özelliklerinizle ilgili takdirlerini dile getirebilirler. Tüm burçlar için gün geneli: Özel yaşamımızı veya iş hayatımızı ilgilendiren bazı konular düşündüğümüzden veya umduğumuzdan fazla zamana, enerjiye, ekipmana, harcamaya, bilgiye, tecrübeye v.b şeylere mal olabilir. Konunun ne olduğuna göre umulanın dışına çıkan değişkenler fark edecektir. Ancak, konu şu ki planların hepsi planlananın dışında gayret veya donanım gerektirecektir.

  Kova burcu, 27 Mart 2014 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  İşinizi, sağlığınızı veya kurumsal ya da resmi konuları içeren başlıklarda canlandırıcı veya umut verici gelişmeler yaşanabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Özel yaşamımızı veya iş hayatımızı ilgilendiren bazı konular düşündüğümüzden veya umduğumuzdan fazla zamana, enerjiye, ekipmana, harcamaya, bilgiye, tecrübeye v.b şeylere mal olabilir. Konunun ne olduğuna göre umulanın dışına çıkan değişkenler fark edecektir. Ancak, konu şu ki planların hepsi planlananın dışında gayret veya donanım gerektirecektir.

  Balık burcu, 27 Mart 2014 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Bazı konularda önemli fırsatlar yakalayabileceğiniz bir gün. Ancak, bulunduğunuz durum bu fırsatı yakalamanıza olanak tanımayabilir. Zaman veya pozisyon yaratmanız ya da fırsatın farkına varmanız gerekiyor. Tüm burçlar için gün geneli: Özel yaşamımızı veya iş hayatımızı ilgilendiren bazı konular düşündüğümüzden veya umduğumuzdan fazla zamana, enerjiye, ekipmana, harcamaya, bilgiye, tecrübeye v.b şeylere mal olabilir. Konunun ne olduğuna göre umulanın dışına çıkan değişkenler fark edecektir. Ancak, konu şu ki planların hepsi planlananın dışında gayret veya donanım gerektirecektir.

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  27 MART 2014 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •