1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 25 MART 2014 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 25 MART 2014 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır  Koç burcu, 25 Mart 2014 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Bir süredir üzerine ölü toprağı serpilmiş hissi vere işlerde hareketlilik görülebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Üzerinde durduğunuz ve sizin için önem arz eden konularda yeni fikirler üretebilmek için gösterdiğiniz gayretlerin sonuçsuz kalmayacağı bir gün. Dolayısıyla, detaylandırarak ve ihtiyaçlarınıza uygun yapacağınız değişiklikler iş hayatınızda veya özel yaşamınızda sizin için daha cazip koşulları oluşturabilir.

  Boğa burcu, 25 Mart 2014 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  Yaptığınız çalışmaların karşılığını görmeye başlayabilirsiniz. Beklentileriniz karşılanacaksa sizin de hazır olduğunuzu belli etmenizde fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Üzerinde durduğunuz ve sizin için önem arz eden konularda yeni fikirler üretebilmek için gösterdiğiniz gayretlerin sonuçsuz kalmayacağı bir gün. Dolayısıyla, detaylandırarak ve ihtiyaçlarınıza uygun yapacağınız değişiklikler iş hayatınızda veya özel yaşamınızda sizin için daha cazip koşulları oluşturabilir.

  İkizler burcu, 25 Mart 2014 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Planlarınızın ilerlemesini sağlayacak fırsatlar yolda. Yapmanız gereken disiplinli ve planlı şekilde ilerlemek. Tüm burçlar için gün geneli: Üzerinde durduğunuz ve sizin için önem arz eden konularda yeni fikirler üretebilmek için gösterdiğiniz gayretlerin sonuçsuz kalmayacağı bir gün. Dolayısıyla, detaylandırarak ve ihtiyaçlarınıza uygun yapacağınız değişiklikler iş hayatınızda veya özel yaşamınızda sizin için daha cazip koşulları oluşturabilir.

  Yengeç burcu, 25 Mart 2014 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Mevcut gezegen etkileri son dönemlerde yaptığınız çalışmaları veya çıkmaya niyetlendiğiniz yolu destekliyor. Girişimde bulunmanız durumunda gerisi kendiliğinden gelecektir. Tüm burçlar için gün geneli: Üzerinde durduğunuz ve sizin için önem arz eden konularda yeni fikirler üretebilmek için gösterdiğiniz gayretlerin sonuçsuz kalmayacağı bir gün. Dolayısıyla, detaylandırarak ve ihtiyaçlarınıza uygun yapacağınız değişiklikler iş hayatınızda veya özel yaşamınızda sizin için daha cazip koşulları oluşturabilir.

  Aslan burcu, 25 Mart 2014 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  Belli planların veya işlerin yürüyüp yürümeyeceği ya da gerçekçi olup olmadığı konusundaki soru işaretlerinden kurtulabileceğiniz günler. Tüm burçlar için gün geneli: Üzerinde durduğunuz ve sizin için önem arz eden konularda yeni fikirler üretebilmek için gösterdiğiniz gayretlerin sonuçsuz kalmayacağı bir gün. Dolayısıyla, detaylandırarak ve ihtiyaçlarınıza uygun yapacağınız değişiklikler iş hayatınızda veya özel yaşamınızda sizin için daha cazip koşulları oluşturabilir.

  Başak burcu, 25 Mart 2014 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Belli konularda beklediğiniz bilgilere ulaşabilmek için harekete geçmeniz gerekiyor. Öğrenebilmek için denemeniz gerekiyor. Tüm burçlar için gün geneli: Üzerinde durduğunuz ve sizin için önem arz eden konularda yeni fikirler üretebilmek için gösterdiğiniz gayretlerin sonuçsuz kalmayacağı bir gün. Dolayısıyla, detaylandırarak ve ihtiyaçlarınıza uygun yapacağınız değişiklikler iş hayatınızda veya özel yaşamınızda sizin için daha cazip koşulları oluşturabilir.

  Terazi burcu, 25 Mart 2014 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  Kafanızda ardı ardına yer almaya başlayan fikirleri durdurmakta zorlanabilirsiniz. Bir an önce bu mental aktivitenin pratiğe dökülmesi gerekiyor. Bir an önce! Tüm burçlar için gün geneli: Üzerinde durduğunuz ve sizin için önem arz eden konularda yeni fikirler üretebilmek için gösterdiğiniz gayretlerin sonuçsuz kalmayacağı bir gün. Dolayısıyla, detaylandırarak ve ihtiyaçlarınıza uygun yapacağınız değişiklikler iş hayatınızda veya özel yaşamınızda sizin için daha cazip koşulları oluşturabilir.

  Akrep burcu, 25 Mart 2014 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  Yardım ve jest taleplerinizin karşılık görebileceği veya karşılıklı olarak kişiler veya kurumlarla birbirinize yardımcı olabileceğiniz bir gün. Tüm burçlar için gün geneli: Üzerinde durduğunuz ve sizin için önem arz eden konularda yeni fikirler üretebilmek için gösterdiğiniz gayretlerin sonuçsuz kalmayacağı bir gün. Dolayısıyla, detaylandırarak ve ihtiyaçlarınıza uygun yapacağınız değişiklikler iş hayatınızda veya özel yaşamınızda sizin için daha cazip koşulları oluşturabilir.

  Yay burcu, 25 Mart 2014 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Bazı fikirlerinizin başarı kazanacağından eminseniz bir an önce sunmalı, reklamını yapmalı ve yayılmasını sağlamalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Üzerinde durduğunuz ve sizin için önem arz eden konularda yeni fikirler üretebilmek için gösterdiğiniz gayretlerin sonuçsuz kalmayacağı bir gün. Dolayısıyla, detaylandırarak ve ihtiyaçlarınıza uygun yapacağınız değişiklikler iş hayatınızda veya özel yaşamınızda sizin için daha cazip koşulları oluşturabilir.

  Oğlak burcu, 25 Mart 2014 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Hiç ummadığınız şekilde bazı ilişki veya iş birliklerinin farklı şekillerde biraraya gelmesi ya da yollarının kesişmesi sizi şaşırtabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Üzerinde durduğunuz ve sizin için önem arz eden konularda yeni fikirler üretebilmek için gösterdiğiniz gayretlerin sonuçsuz kalmayacağı bir gün. Dolayısıyla, detaylandırarak ve ihtiyaçlarınıza uygun yapacağınız değişiklikler iş hayatınızda veya özel yaşamınızda sizin için daha cazip koşulları oluşturabilir.

  Kova burcu, 25 Mart 2014 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  Belli bir girişiminizi ince dokunuşlarla yönetme eğilimindesiniz, ancak biraz kendi haline bırakmanın ve gelişimini seyretmenin daha fazla faydasını görebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Üzerinde durduğunuz ve sizin için önem arz eden konularda yeni fikirler üretebilmek için gösterdiğiniz gayretlerin sonuçsuz kalmayacağı bir gün. Dolayısıyla, detaylandırarak ve ihtiyaçlarınıza uygun yapacağınız değişiklikler iş hayatınızda veya özel yaşamınızda sizin için daha cazip koşulları oluşturabilir.

  Balık burcu, 25 Mart 2014 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Yeni bir planınız varsa uygulamanın tam zamanı. Aslında şu ana kadar, bu anın gelmesini dahi beklemiş olabilirsiniz ve artık koşullar uygu hale gelmiş görünüyor. Tüm burçlar için gün geneli: Üzerinde durduğunuz ve sizin için önem arz eden konularda yeni fikirler üretebilmek için gösterdiğiniz gayretlerin sonuçsuz kalmayacağı bir gün. Dolayısıyla, detaylandırarak ve ihtiyaçlarınıza uygun yapacağınız değişiklikler iş hayatınızda veya özel yaşamınızda sizin için daha cazip koşulları oluşturabilir.

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  25 MART 2014 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •