1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 23 MART 2014 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 23 MART 2014 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır


  Koç burcu, 23 Mart 2014 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Her duyduğunuza inanmamanızda veya gördüklerinizi sorgulamanızda fayda var. Olaylar göründüğünden farklı olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Önemsediğimiz konularda uzun zamandır beklediğimiz, ama gerçekleşebileceğine ihtimal vermediğiniz işaretler kendini gösterebilir ve bu yeni gelişmeler ya da haberler ışığında yeni planlar veya mevcut planlarımızda görece değişiklikler yapabiliriz.

  Boğa burcu, 23 Mart 2014 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  Kendi işinizi kendiniz görmeniz veya kendi isteklerinizi kendiniz gerçekleştirmeniz gerekiyor. Zira, başkalarından beklemeniz durumunda hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Önemsediğimiz konularda uzun zamandır beklediğimiz, ama gerçekleşebileceğine ihtimal vermediğiniz işaretler kendini gösterebilir ve bu yeni gelişmeler ya da haberler ışığında yeni planlar veya mevcut planlarımızda görece değişiklikler yapabiliriz.

  İkizler burcu, 23 Mart 2014 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  İçinden çıkılması zor veya oldukça karışık olarak nitelenebilecek durumlar yavaş yavaş çözülmeye başlıyor. Olaylar rayına oturdukça siz de kendinizi daha iyi hissedebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Önemsediğimiz konularda uzun zamandır beklediğimiz, ama gerçekleşebileceğine ihtimal vermediğiniz işaretler kendini gösterebilir ve bu yeni gelişmeler ya da haberler ışığında yeni planlar veya mevcut planlarımızda görece değişiklikler yapabiliriz.

  Yengeç burcu, 23 Mart 2014 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Fikirlerinizin değişmesine veya farklı bakış açılarına sahip olmanız nedeniyle karşı tarafa yanlış mesajlar verebilirsiniz. Kafa karışıklıklarınızı veya belirsiz konuları ön plana almamanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Önemsediğimiz konularda uzun zamandır beklediğimiz, ama gerçekleşebileceğine ihtimal vermediğiniz işaretler kendini gösterebilir ve bu yeni gelişmeler ya da haberler ışığında yeni planlar veya mevcut planlarımızda görece değişiklikler yapabiliriz.

  Aslan burcu, 23 Mart 2014 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  Bazı yetenek veya özelliklerinizi faydalı şekilde ya da istediğiniz yönde kullanma fırsatı yakalayabileceğiniz bir haftasonu. Tüm burçlar için gün geneli: Önemsediğimiz konularda uzun zamandır beklediğimiz, ama gerçekleşebileceğine ihtimal vermediğiniz işaretler kendini gösterebilir ve bu yeni gelişmeler ya da haberler ışığında yeni planlar veya mevcut planlarımızda görece değişiklikler yapabiliriz.

  Başak burcu, 23 Mart 2014 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Belli planlarınızı veya yapmak istediğiniz işleri yeniden yapılandırmanız gerektiğinin farkına varabilir ve gerekli değişiklikleri yaparak hareketi hızlandırabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Önemsediğimiz konularda uzun zamandır beklediğimiz, ama gerçekleşebileceğine ihtimal vermediğiniz işaretler kendini gösterebilir ve bu yeni gelişmeler ya da haberler ışığında yeni planlar veya mevcut planlarımızda görece değişiklikler yapabiliriz.

  Terazi burcu, 23 Mart 2014 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  Bazı konularda doğru yolda olduğunuzun işaretleri çok yakında kendini göstermeye başlıyor. Mevcut durumunuzu korumalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Önemsediğimiz konularda uzun zamandır beklediğimiz, ama gerçekleşebileceğine ihtimal vermediğiniz işaretler kendini gösterebilir ve bu yeni gelişmeler ya da haberler ışığında yeni planlar veya mevcut planlarımızda görece değişiklikler yapabiliriz.

  Akrep burcu, 23 Mart 2014 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  Her ne kadar kendinizi zorlasanız da belli konularda tavır değişikliğine gitmeniz veya koyduğunuz sınırları geçmeniz mümkün değil. Tüm burçlar için gün geneli: Önemsediğimiz konularda uzun zamandır beklediğimiz, ama gerçekleşebileceğine ihtimal vermediğiniz işaretler kendini gösterebilir ve bu yeni gelişmeler ya da haberler ışığında yeni planlar veya mevcut planlarımızda görece değişiklikler yapabiliriz.

  Yay burcu, 23 Mart 2014 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Bazı konular karışık olabilir ya da kısa bir süre için daha da fazla karışabilir. Toz duman yatışınca her şey netleşmeye başlayacaktır. Tüm burçlar için gün geneli: Önemsediğimiz konularda uzun zamandır beklediğimiz, ama gerçekleşebileceğine ihtimal vermediğiniz işaretler kendini gösterebilir ve bu yeni gelişmeler ya da haberler ışığında yeni planlar veya mevcut planlarımızda görece değişiklikler yapabiliriz.

  Oğlak burcu, 23 Mart 2014 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Bazı ilişkilerinizin önemini anlayabileceğiniz ve bu duruma göre adım atabileceğiniz bir hafta sonu. Tüm burçlar için gün geneli: Önemsediğimiz konularda uzun zamandır beklediğimiz, ama gerçekleşebileceğine ihtimal vermediğiniz işaretler kendini gösterebilir ve bu yeni gelişmeler ya da haberler ışığında yeni planlar veya mevcut planlarımızda görece değişiklikler yapabiliriz.

  Kova burcu, 23 Mart 2014 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  Size bazı konularda baskı kuran ya da üstünüze gelen kişiler bu haftasonu biraz sinir bozabilir. Gerekli bilgileri edinmeden tepki vermemenizde fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Önemsediğimiz konularda uzun zamandır beklediğimiz, ama gerçekleşebileceğine ihtimal vermediğiniz işaretler kendini gösterebilir ve bu yeni gelişmeler ya da haberler ışığında yeni planlar veya mevcut planlarımızda görece değişiklikler yapabiliriz.

  Balık burcu, 23 Mart 2014 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Bazı kişilerin sessizliği veya size tepki vermeden kendi işleriyle uğraşıyor görüntüsünü detaylandırmanızda fayda var. Aslen bazı planları olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Önemsediğimiz konularda uzun zamandır beklediğimiz, ama gerçekleşebileceğine ihtimal vermediğiniz işaretler kendini gösterebilir ve bu yeni gelişmeler ya da haberler ışığında yeni planlar veya mevcut planlarımızda görece değişiklikler yapabiliriz.

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  23 MART 2014 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •