1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 22 MART 2014 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 22 MART 2014 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır  Koç burcu, 22 Mart 2014 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Bazı fikir veya konular yaşam tarzınıza hitap etmiyor olabilir. İşleri halletme biçiminizde değişiklikler yapmanız gerekiyor. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı işlerin yürümeme, bazı fikirlerin işe yaramama ya da bazı girişimlerin başarılı olamama nedenleri üzerine yoğunlaşabileceğimiz bir gün. Ancak, olumlu ve yaratıcı düşünerek tüm bu yanlış gidişatı olumluya çevirme şansımız olabilir. Tartışarak vakit kaybetmemekte fayda var.

  Boğa burcu, 22 Mart 2014 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  Genelde anlaşmakta veya idare etmekte zorlanmadığınız bir kişiyle ilişkinizin zorlanabileceği bir gün. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı işlerin yürümeme, bazı fikirlerin işe yaramama ya da bazı girişimlerin başarılı olamama nedenleri üzerine yoğunlaşabileceğimiz bir gün. Ancak, olumlu ve yaratıcı düşünerek tüm bu yanlış gidişatı olumluya çevirme şansımız olabilir. Tartışarak vakit kaybetmemekte fayda var.

  İkizler burcu, 22 Mart 2014 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Hızla fikir değiştirmek veya dışarıdan istikrarsız görünebilecek tavırlar içerisine girmek doğru olmayabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı işlerin yürümeme, bazı fikirlerin işe yaramama ya da bazı girişimlerin başarılı olamama nedenleri üzerine yoğunlaşabileceğimiz bir gün. Ancak, olumlu ve yaratıcı düşünerek tüm bu yanlış gidişatı olumluya çevirme şansımız olabilir. Tartışarak vakit kaybetmemekte fayda var.

  Yengeç burcu, 22 Mart 2014 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Yeniden ele alınması veya düzeltilerek daha verimli ya da işe yarar hale getirilmesi gereken konulara ağırlık verilebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı işlerin yürümeme, bazı fikirlerin işe yaramama ya da bazı girişimlerin başarılı olamama nedenleri üzerine yoğunlaşabileceğimiz bir gün. Ancak, olumlu ve yaratıcı düşünerek tüm bu yanlış gidişatı olumluya çevirme şansımız olabilir. Tartışarak vakit kaybetmemekte fayda var.

  Aslan burcu, 22 Mart 2014 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  Hassas konulara veya ortamlara girmek durumunda kalabilirsiniz. Detaylara yoğunlaşmanız ve araştırmacı olmanız birkaç gün içinde olayların daha akla yatkın ve sakin hal almasını sağlayacaktır. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı işlerin yürümeme, bazı fikirlerin işe yaramama ya da bazı girişimlerin başarılı olamama nedenleri üzerine yoğunlaşabileceğimiz bir gün. Ancak, olumlu ve yaratıcı düşünerek tüm bu yanlış gidişatı olumluya çevirme şansımız olabilir. Tartışarak vakit kaybetmemekte fayda var.

  Başak burcu, 22 Mart 2014 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Çevrenizdeki kişilerin tartışmacı veya uzlaşmaya yanaşmayan tavırlarıyla karşı karşıya kalabilirsiniz. Siz yine de ortamı germemeye özen göstermelisiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı işlerin yürümeme, bazı fikirlerin işe yaramama ya da bazı girişimlerin başarılı olamama nedenleri üzerine yoğunlaşabileceğimiz bir gün. Ancak, olumlu ve yaratıcı düşünerek tüm bu yanlış gidişatı olumluya çevirme şansımız olabilir. Tartışarak vakit kaybetmemekte fayda var.

  Terazi burcu, 22 Mart 2014 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  Gerilim içeren ilişkileri veya karşılaşacağınız tartışmacı kişileri doğru yönetmeniz gerekebilir. Karşınızdaki kişilerin fikirlerini saçma dahi bulsanız renginizi göstermemenizde fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı işlerin yürümeme, bazı fikirlerin işe yaramama ya da bazı girişimlerin başarılı olamama nedenleri üzerine yoğunlaşabileceğimiz bir gün. Ancak, olumlu ve yaratıcı düşünerek tüm bu yanlış gidişatı olumluya çevirme şansımız olabilir. Tartışarak vakit kaybetmemekte fayda var.

  Akrep burcu, 22 Mart 2014 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  Halledilmesi veya düzeltilmesi gereken konuların farkındasınız ya da farkına varabilirsiniz. Bu tür durumlarda ‘’bekle ve gör’’ taktiğinin yararı olmayacaktır. Aktif olmanız gerekiyor. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı işlerin yürümeme, bazı fikirlerin işe yaramama ya da bazı girişimlerin başarılı olamama nedenleri üzerine yoğunlaşabileceğimiz bir gün. Ancak, olumlu ve yaratıcı düşünerek tüm bu yanlış gidişatı olumluya çevirme şansımız olabilir. Tartışarak vakit kaybetmemekte fayda var.

  Yay burcu, 22 Mart 2014 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Çevrenizdeki kişilerle yararlı fikir alışverişlerinde bulunabileceğiniz bir gün. Çok fazla konuşmak veya gereksiz konuşmaları dinlemek yerine uygulayıcı olmanın faydasını görebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı işlerin yürümeme, bazı fikirlerin işe yaramama ya da bazı girişimlerin başarılı olamama nedenleri üzerine yoğunlaşabileceğimiz bir gün. Ancak, olumlu ve yaratıcı düşünerek tüm bu yanlış gidişatı olumluya çevirme şansımız olabilir. Tartışarak vakit kaybetmemekte fayda var.

  Oğlak burcu, 22 Mart 2014 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Yanıltıcı veya sizi çok fazla düşünmeyen kişiler karşınıza farklı yol önerileriyle gelebilirler. Kendi fikirlerinize ve aklınıza güvenmenizde fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı işlerin yürümeme, bazı fikirlerin işe yaramama ya da bazı girişimlerin başarılı olamama nedenleri üzerine yoğunlaşabileceğimiz bir gün. Ancak, olumlu ve yaratıcı düşünerek tüm bu yanlış gidişatı olumluya çevirme şansımız olabilir. Tartışarak vakit kaybetmemekte fayda var.

  Kova burcu, 22 Mart 2014 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  Biraz vurdumduymaz ve politik olmak tartışma veya gerilim yaşanan konuların en doğru şekilde neticelenmesini sağlayabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı işlerin yürümeme, bazı fikirlerin işe yaramama ya da bazı girişimlerin başarılı olamama nedenleri üzerine yoğunlaşabileceğimiz bir gün. Ancak, olumlu ve yaratıcı düşünerek tüm bu yanlış gidişatı olumluya çevirme şansımız olabilir. Tartışarak vakit kaybetmemekte fayda var.

  Balık burcu, 22 Mart 2014 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Dikkat çekmek istediğiniz konularda istediğiniz katılımı sağlamakta zorlanabilirsiniz. Doğru anlaşılabilmek için daha politik ve zarif bir üslup seçmenizde fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Bazı işlerin yürümeme, bazı fikirlerin işe yaramama ya da bazı girişimlerin başarılı olamama nedenleri üzerine yoğunlaşabileceğimiz bir gün. Ancak, olumlu ve yaratıcı düşünerek tüm bu yanlış gidişatı olumluya çevirme şansımız olabilir. Tartışarak vakit kaybetmemekte fayda var.

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  22 MART 2014 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •