1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 21 MART 2014 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 21 MART 2014 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır


  Koç burcu, 21 Mart 2014 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Elinize geçen bilgi veya haberleri arkadaşlarınız ya da meslektaşlarınızla değerlendirebilirsiniz. Bakış açınızı yenileyebilir, yeni yöntemler geliştirebilir, yeni bağlantılar kurabilir veya yeni bir yolda yürümeye başlayabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bugünden itibaren kendimizi daha aktif hissetmeye başlayabilir, kendini tekrara bağlamış işlerden ve sisli atmosferden kurtulabiliriz. Özellikle hafta sonuna kadar üzerimizdeki isteksizlikten ve flu ortamdan biraz olsun uzaklaşma şansımız olabilir.

  Boğa burcu, 21 Mart 2014 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  İş hayatınıza veya başarılı olmak istediğiniz konulara özel yaşamınızı veya kişisel konuları karıştırmanız sıkıntı yaratabilir. İmajınızı korumalısınız. Alışılmadık fikirlerinizle size yardımı dokunabilecek kişilerin dikkatini çekebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bugünden itibaren kendimizi daha aktif hissetmeye başlayabilir, kendini tekrara bağlamış işlerden ve sisli atmosferden kurtulabiliriz. Özellikle hafta sonuna kadar üzerimizdeki isteksizlikten ve flu ortamdan biraz olsun uzaklaşma şansımız olabilir.

  İkizler burcu, 21 Mart 2014 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Yanıltıcı veya ağzı laf yapan kişilere dikkat edin. Araştırmacı olmalı ve daha az risk içeren fikirlere yönelmelisiniz. Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler var veya romantik planlar yapabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bugünden itibaren kendimizi daha aktif hissetmeye başlayabilir, kendini tekrara bağlamış işlerden ve sisli atmosferden kurtulabiliriz. Özellikle hafta sonuna kadar üzerimizdeki isteksizlikten ve flu ortamdan biraz olsun uzaklaşma şansımız olabilir.

  Yengeç burcu, 21 Mart 2014 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Yaratıcılığınızı kullanarak ilginç çözüm veya fikirler geliştirebilirsiniz. Daha fazla sosyalleşmeniz hayatınıza katkısı dokunabilecek kişilerle karşılaşmanızı sağlayabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bugünden itibaren kendimizi daha aktif hissetmeye başlayabilir, kendini tekrara bağlamış işlerden ve sisli atmosferden kurtulabiliriz. Özellikle hafta sonuna kadar üzerimizdeki isteksizlikten ve flu ortamdan biraz olsun uzaklaşma şansımız olabilir.

  Aslan burcu, 21 Mart 2014 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  Duygu durumunuz veya çevrenizdeki kişilerin duygu durumları istikrarsızlık gösterebilir. Meydana gelen son olaylar bazı kişilere bakış açınızı değiştirebilir. Bulunduğunuz pozisyonu veya planlarınızı yenileyebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bugünden itibaren kendimizi daha aktif hissetmeye başlayabilir, kendini tekrara bağlamış işlerden ve sisli atmosferden kurtulabiliriz. Özellikle hafta sonuna kadar üzerimizdeki isteksizlikten ve flu ortamdan biraz olsun uzaklaşma şansımız olabilir.

  Başak burcu, 21 Mart 2014 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Başkalarının hatalarının bedelini ödemek zorunda değilsiniz. Maddi açıdan sizden fayda sağlamaya çalışan kişiler olabilir. Doğruları öğrenmek için sorular sormanız gereken bir gün. Sorun çıkartan kişilerle karşılaşabilirsiniz. Yükselen burcunuzun günlük yorumunu da okumayı lütfen unutmayın. Tüm burçlar için gün geneli: Bugünden itibaren kendimizi daha aktif hissetmeye başlayabilir, kendini tekrara bağlamış işlerden ve sisli atmosferden kurtulabiliriz. Özellikle hafta sonuna kadar üzerimizdeki isteksizlikten ve flu ortamdan biraz olsun uzaklaşma şansımız olabilir. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın…

  Terazi burcu, 21 Mart 2014 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  Kendinizi iyi hissetmenize yardımı dokunabilecek kişilerle vakit geçirmeye çalışmanız sorunlardan uzak kalmanızı sağlayabilir. Zamanız boşa harcamak yanlışlara neden olabilir. Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler var. Tüm burçlar için gün geneli: Bugünden itibaren kendimizi daha aktif hissetmeye başlayabilir, kendini tekrara bağlamış işlerden ve sisli atmosferden kurtulabiliriz. Özellikle hafta sonuna kadar üzerimizdeki isteksizlikten ve flu ortamdan biraz olsun uzaklaşma şansımız olabilir.

  Akrep burcu, 21 Mart 2014 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  Motivasyonunuzu düşüren kişiler olabilir. Özel hayatınız ve iş yaşamınızla ilgili hayal ve hedefleriniz arasında seçim yapmakta zorlanabilirsiniz. Hangisinde kendinizi gösterebilecekseniz o yöne ilerlemelisiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bugünden itibaren kendimizi daha aktif hissetmeye başlayabilir, kendini tekrara bağlamış işlerden ve sisli atmosferden kurtulabiliriz. Özellikle hafta sonuna kadar üzerimizdeki isteksizlikten ve flu ortamdan biraz olsun uzaklaşma şansımız olabilir.

  Yay burcu, 21 Mart 2014 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Sizden fayda sağlamaya çalışan kişiler vereceğiniz kararlar üzerinde etkili olabilir. Dış faktörlere değil kendi istek ve ihtiyaçlarınıza göre ilerlemeli, yanıltıcı kişi ya da fikirlere inanmamalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Bugünden itibaren kendimizi daha aktif hissetmeye başlayabilir, kendini tekrara bağlamış işlerden ve sisli atmosferden kurtulabiliriz. Özellikle hafta sonuna kadar üzerimizdeki isteksizlikten ve flu ortamdan biraz olsun uzaklaşma şansımız olabilir.

  Oğlak burcu, 21 Mart 2014 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Tartışmayla sonuçlanabilecek diyaloglar içerisine girebilirsiniz. Belli konularda mücadele veya rekabet söz konusu olabilir. Bu tür durumları hafife alırsanız zararlı çıkabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bugünden itibaren kendimizi daha aktif hissetmeye başlayabilir, kendini tekrara bağlamış işlerden ve sisli atmosferden kurtulabiliriz. Özellikle hafta sonuna kadar üzerimizdeki isteksizlikten ve flu ortamdan biraz olsun uzaklaşma şansımız olabilir.

  Kova burcu, 21 Mart 2014 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  Kurallara uymamanız ya da size söylenilen şeyleri dinlememeniz eleştiri ve şikayetlere neden olabilir. Belli özelliklerinizi korumanız gerekebilir. Çalışmadan ödüllendirilmeyi beklemek yanlış olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bugünden itibaren kendimizi daha aktif hissetmeye başlayabilir, kendini tekrara bağlamış işlerden ve sisli atmosferden kurtulabiliriz. Özellikle hafta sonuna kadar üzerimizdeki isteksizlikten ve flu ortamdan biraz olsun uzaklaşma şansımız olabilir.

  Balık burcu, 21 Mart 2014 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Maddi açıda bazı endişeleriniz olabilir, sözel anlaşmalar yaparken dikkatli olmanızda fayda var. Başarı elde etmek için tüm potansiyelinize ihtiyaç olan günler. Tüm burçlar için gün geneli: Bugünden itibaren kendimizi daha aktif hissetmeye başlayabilir, kendini tekrara bağlamış işlerden ve sisli atmosferden kurtulabiliriz. Özellikle hafta sonuna kadar üzerimizdeki isteksizlikten ve flu ortamdan biraz olsun uzaklaşma şansımız olabilir.

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  21 MART 2014 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •