1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 20 MART 2014 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 20 MART 2014 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır


  Koç burcu, 20 Mart 2014 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  İş birliklerinizde veya ilişkilerinizde yaşadığınız veya yaşayabileceğiniz problemler sabır gerektiriyor. Evinizle ilgili veya duygusal hassasiyet gerektiren konularda yanlış ya da sizin alanınıza girmeyen düşüncelere sahip olabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Güne karşınızdaki kişilerin sizi anlamadıkları, anlamayacakları veya yanlış anlayacakları ön kabulüyle başlamanızda fayda var. Aksi takdirde bakkala yatırılması gereken borcunuzun at yarışlarına yatırıldığına, sevgilinize yollanmasını istediğiniz çiçeğin eşinize gönderildiğine şahit olabilir, Ankara’ya giden uçağı sormanıza rağmen kendinizi Antalya’da bulabilirsiniz. Dolayısıyla, tam olarak anlaşıldığınızdan emin olmadan konuşmayı tamamlamamanızda fayda var. Umarım doğru anlaşılmışımdır.

  Boğa burcu, 20 Mart 2014 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  İnatlaşmak veya kişilere yanlışlarını ispata çalışmak zaman kaybı olabilir. Oysa, bugün yapacağınız jest ve yardımların fark edilmeme şansı bulunmuyor. Yardımlarınızın kısa sürede karşılığını alabilirsiniz. Alışılmadık fikir ve çözümleriniz yeni projelerde yer almanızı sağlayabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Güne karşınızdaki kişilerin sizi anlamadıkları, anlamayacakları veya yanlış anlayacakları ön kabulüyle başlamanızda fayda var. Aksi takdirde bakkala yatırılması gereken borcunuzun at yarışlarına yatırıldığına, sevgilinize yollanmasını istediğiniz çiçeğin eşinize gönderildiğine şahit olabilir, Ankara’ya giden uçağı sormanıza rağmen kendinizi Antalya’da bulabilirsiniz. Dolayısıyla, tam olarak anlaşıldığınızdan emin olmadan konuşmayı tamamlamamanızda fayda var. Umarım doğru anlaşılmışımdır.

  İkizler burcu, 20 Mart 2014 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Olayları akışına bırakmak, yararcı düşünmek ve net olmak önem taşıyor. Daha yenilikçi düşünmeli ve politik davranmalısınız. Yeni eğilimleri takip etmek ve keşifler yapmak da faydalı sonuçlar doğurabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Güne karşınızdaki kişilerin sizi anlamadıkları, anlamayacakları veya yanlış anlayacakları ön kabulüyle başlamanızda fayda var. Aksi takdirde bakkala yatırılması gereken borcunuzun at yarışlarına yatırıldığına, sevgilinize yollanmasını istediğiniz çiçeğin eşinize gönderildiğine şahit olabilir, Ankara’ya giden uçağı sormanıza rağmen kendinizi Antalya’da bulabilirsiniz. Dolayısıyla, tam olarak anlaşıldığınızdan emin olmadan konuşmayı tamamlamamanızda fayda var. Umarım doğru anlaşılmışımdır.

  Yengeç burcu, 20 Mart 2014 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Kaldırabileceğinizden fazla görev ve sorumluluk üstlenmeniz yanlışlar yapmanıza neden olabilir. Rekabete girmekten çekinmemeniz ortaya çıkacak işlerin kalitesini bozabilir, dikkatli olmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Güne karşınızdaki kişilerin sizi anlamadıkları, anlamayacakları veya yanlış anlayacakları ön kabulüyle başlamanızda fayda var. Aksi takdirde bakkala yatırılması gereken borcunuzun at yarışlarına yatırıldığına, sevgilinize yollanmasını istediğiniz çiçeğin eşinize gönderildiğine şahit olabilir, Ankara’ya giden uçağı sormanıza rağmen kendinizi Antalya’da bulabilirsiniz. Dolayısıyla, tam olarak anlaşıldığınızdan emin olmadan konuşmayı tamamlamamanızda fayda var. Umarım doğru anlaşılmışımdır.

  Aslan burcu, 20 Mart 2014 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  İşiniz veya özel yaşamınızla ilgili ilişkileriniz fırsat ve şansları hayatınıza taşıyabilir. Özellikle size maddi faydası olabilecek kişilere yakın, katılımcı ve uzlaşmacı olmalısınız. Aşk hayatınızda da olumlu gelişmeler var. Tüm burçlar için gün geneli: Güne karşınızdaki kişilerin sizi anlamadıkları, anlamayacakları veya yanlış anlayacakları ön kabulüyle başlamanızda fayda var. Aksi takdirde bakkala yatırılması gereken borcunuzun at yarışlarına yatırıldığına, sevgilinize yollanmasını istediğiniz çiçeğin eşinize gönderildiğine şahit olabilir, Ankara’ya giden uçağı sormanıza rağmen kendinizi Antalya’da bulabilirsiniz. Dolayısıyla, tam olarak anlaşıldığınızdan emin olmadan konuşmayı tamamlamamanızda fayda var. Umarım doğru anlaşılmışımdır.

  Başak burcu, 20 Mart 2014 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  İlerlemesi zor iş veya kişileri destekleyerek zaman kaybedebilirsiniz. Alıştığınız ve denediğiniz yöntem ve yollardan vazgeçmemeniz yanlış yapma veya hayal kırıklığına uğrama olasılığınızı ortadan kaldırabilir. Bazı yatırımlarınız konusunda hızlı kararlar alabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Güne karşınızdaki kişilerin sizi anlamadıkları, anlamayacakları veya yanlış anlayacakları ön kabulüyle başlamanızda fayda var. Aksi takdirde bakkala yatırılması gereken borcunuzun at yarışlarına yatırıldığına, sevgilinize yollanmasını istediğiniz çiçeğin eşinize gönderildiğine şahit olabilir, Ankara’ya giden uçağı sormanıza rağmen kendinizi Antalya’da bulabilirsiniz. Dolayısıyla, tam olarak anlaşıldığınızdan emin olmadan konuşmayı tamamlamamanızda fayda var. Umarım doğru anlaşılmışımdır.

  Terazi burcu, 20 Mart 2014 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  Aşırı çalışma temponuz ve işleri halletme biçiminiz takip edenleri size hayran bırakabilir. Daha fazla sosyalleşerek yapmak istediğiniz işler için gerekli bağlantıları kurabilirsiniz. Ufukta aşk var! Tüm burçlar için gün geneli: Güne karşınızdaki kişilerin sizi anlamadıkları, anlamayacakları veya yanlış anlayacakları ön kabulüyle başlamanızda fayda var. Aksi takdirde bakkala yatırılması gereken borcunuzun at yarışlarına yatırıldığına, sevgilinize yollanmasını istediğiniz çiçeğin eşinize gönderildiğine şahit olabilir, Ankara’ya giden uçağı sormanıza rağmen kendinizi Antalya’da bulabilirsiniz. Dolayısıyla, tam olarak anlaşıldığınızdan emin olmadan konuşmayı tamamlamamanızda fayda var. Umarım doğru anlaşılmışımdır.

  Akrep burcu, 20 Mart 2014 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  Sağlığınızı veya diyetinizi ihmal etmemeniz gerekiyor. Kişisel yatırımlarınız ve yaşadığınız yerde yapacağınız değişiklikler kendinizi daha rahat hissetmenizi sağlayabilir. Faydalı iş gezileri söz konusu olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Güne karşınızdaki kişilerin sizi anlamadıkları, anlamayacakları veya yanlış anlayacakları ön kabulüyle başlamanızda fayda var. Aksi takdirde bakkala yatırılması gereken borcunuzun at yarışlarına yatırıldığına, sevgilinize yollanmasını istediğiniz çiçeğin eşinize gönderildiğine şahit olabilir, Ankara’ya giden uçağı sormanıza rağmen kendinizi Antalya’da bulabilirsiniz. Dolayısıyla, tam olarak anlaşıldığınızdan emin olmadan konuşmayı tamamlamamanızda fayda var. Umarım doğru anlaşılmışımdır.

  Yay burcu, 20 Mart 2014 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Bazı konularda başarı elde etmenizi veya bazı işleri çözmenizi sağlayabilecek kişilerin aklını karıştırabilirsiniz. Sürekli yeni şeyler denemek aslında cazip gibi görünse de, bazı kişilere itici gelebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Güne karşınızdaki kişilerin sizi anlamadıkları, anlamayacakları veya yanlış anlayacakları ön kabulüyle başlamanızda fayda var. Aksi takdirde bakkala yatırılması gereken borcunuzun at yarışlarına yatırıldığına, sevgilinize yollanmasını istediğiniz çiçeğin eşinize gönderildiğine şahit olabilir, Ankara’ya giden uçağı sormanıza rağmen kendinizi Antalya’da bulabilirsiniz. Dolayısıyla, tam olarak anlaşıldığınızdan emin olmadan konuşmayı tamamlamamanızda fayda var. Umarım doğru anlaşılmışımdır.

  Oğlak burcu, 20 Mart 2014 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Bazı konularda tarafsız veya objektif olmanız gerekebilir. Sizi riskli veya sizi ilgilendirmeyen konuların içine dahil etmeye çalışan kişilerden uzak durmanızda fayda var. Aşırılıklar ve tartışmalar birkaç gündür sinir bozuyor olabilir, sakin olmaya çalışmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Güne karşınızdaki kişilerin sizi anlamadıkları, anlamayacakları veya yanlış anlayacakları ön kabulüyle başlamanızda fayda var. Aksi takdirde bakkala yatırılması gereken borcunuzun at yarışlarına yatırıldığına, sevgilinize yollanmasını istediğiniz çiçeğin eşinize gönderildiğine şahit olabilir, Ankara’ya giden uçağı sormanıza rağmen kendinizi Antalya’da bulabilirsiniz. Dolayısıyla, tam olarak anlaşıldığınızdan emin olmadan konuşmayı tamamlamamanızda fayda var. Umarım doğru anlaşılmışımdır.

  Kova burcu, 20 Mart 2014 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  Uzun zamandır askıda kalmış anlaşmalar veya yeni kontratlar söz konusu olabilir. Mevcut durumunuzu korumak ve fiziksel, maddi ya da duygusal açıdan güvencede olduğunuzu garantilemek durumundasınız. Aşk hayatınızda ön planda. Tüm burçlar için gün geneli: Güne karşınızdaki kişilerin sizi anlamadıkları, anlamayacakları veya yanlış anlayacakları ön kabulüyle başlamanızda fayda var. Aksi takdirde bakkala yatırılması gereken borcunuzun at yarışlarına yatırıldığına, sevgilinize yollanmasını istediğiniz çiçeğin eşinize gönderildiğine şahit olabilir, Ankara’ya giden uçağı sormanıza rağmen kendinizi Antalya’da bulabilirsiniz. Dolayısıyla, tam olarak anlaşıldığınızdan emin olmadan konuşmayı tamamlamamanızda fayda var. Umarım doğru anlaşılmışımdır.

  Balık burcu, 20 Mart 2014 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Eski bir ilişki veya iş birliğiniz geçmişle bağlantılı işler, yatırımlar ya da maddi konular üzerinde etkili olabilir. Belli konulara kimseyi karıştırmadan ilerlemek için dürüst olmak ve adil teklif ya da koşullar sunmak gerekiyor. Tüm burçlar için gün geneli: Güne karşınızdaki kişilerin sizi anlamadıkları, anlamayacakları veya yanlış anlayacakları ön kabulüyle başlamanızda fayda var. Aksi takdirde bakkala yatırılması gereken borcunuzun at yarışlarına yatırıldığına, sevgilinize yollanmasını istediğiniz çiçeğin eşinize gönderildiğine şahit olabilir, Ankara’ya giden uçağı sormanıza rağmen kendinizi Antalya’da bulabilirsiniz. Dolayısıyla, tam olarak anlaşıldığınızdan emin olmadan konuşmayı tamamlamamanızda fayda var. Umarım doğru anlaşılmışımdır.

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  20 MART 2014 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •