1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 19 MART 2014 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 19 MART 2014 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır  Koç burcu, 19 Mart 2014 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Bazı konularda ufak tefek şanslar yakalayabileceğiniz ya da fırsatlarla karşılaşabileceğiniz bir gün. Bugün zor olsa da, yarından itibaren bazı konularda plan ve program yapmanın kolaylaşacağı bir süreç. Tüm burçlar için gün geneli: Normalin dışında gelişen olaylar, istikrarsız veya istenildiği gibi gitmeyen planlar kafanızı karıştırabilir ve kimin ne iş yaptığını, ne pozisyonda olduğunu, akıllarının yerinde olup olmadığını düşünmenize neden olabilir. Ancak, şaşırmak yerine olayların gelişiminden mesajlar almak ve yeniden değerlendirilmesi gereken konular olduğunun farkına varmak ve buna göre girişimlerde bulunmak çok daha iyi olacaktır.

  Boğa burcu, 19 Mart 2014 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  Son dakika gelişmelerine göre pozisyon almakta veya son dakika kararlarınızla belli konuların dışında kalmayı başarmakta zorlanabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Normalin dışında gelişen olaylar, istikrarsız veya istenildiği gibi gitmeyen planlar kafanızı karıştırabilir ve kimin ne iş yaptığını, ne pozisyonda olduğunu, akıllarının yerinde olup olmadığını düşünmenize neden olabilir. Ancak, şaşırmak yerine olayların gelişiminden mesajlar almak ve yeniden değerlendirilmesi gereken konular olduğunun farkına varmak ve buna göre girişimlerde bulunmak çok daha iyi olacaktır.

  İkizler burcu, 19 Mart 2014 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  İş hayatınızı ve kariyerinizi ilgilendiren görüşmeler yapabilir ve bu anlamda çevrenizden de faydalanabilirsiniz. Alışılmadık veya beklenmedik öneri ve yorumlar söz konusu olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Normalin dışında gelişen olaylar, istikrarsız veya istenildiği gibi gitmeyen planlar kafanızı karıştırabilir ve kimin ne iş yaptığını, ne pozisyonda olduğunu, akıllarının yerinde olup olmadığını düşünmenize neden olabilir. Ancak, şaşırmak yerine olayların gelişiminden mesajlar almak ve yeniden değerlendirilmesi gereken konular olduğunun farkına varmak ve buna göre girişimlerde bulunmak çok daha iyi olacaktır.

  Yengeç burcu, 19 Mart 2014 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Belli teklif veya davetlere onay vermeniz durumunda sorun yaşamakla kalmayıp, ardından devam edecek olayları durdurmakta da zorlanabilirsiniz. Dolayısıyla, dikkatli olmanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Normalin dışında gelişen olaylar, istikrarsız veya istenildiği gibi gitmeyen planlar kafanızı karıştırabilir ve kimin ne iş yaptığını, ne pozisyonda olduğunu, akıllarının yerinde olup olmadığını düşünmenize neden olabilir. Ancak, şaşırmak yerine olayların gelişiminden mesajlar almak ve yeniden değerlendirilmesi gereken konular olduğunun farkına varmak ve buna göre girişimlerde bulunmak çok daha iyi olacaktır.

  Aslan burcu, 19 Mart 2014 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  Çevrenizdeki kişilerin önerilerine kulak vermelisiniz. Aralarından bazıları bir süredir sıkıntı yaratan veya bıktırıcı olmaya başlamış problemlerin çözümünü sağlayabilir.Tüm burçlar için gün geneli: Normalin dışında gelişen olaylar, istikrarsız veya istenildiği gibi gitmeyen planlar kafanızı karıştırabilir ve kimin ne iş yaptığını, ne pozisyonda olduğunu, akıllarının yerinde olup olmadığını düşünmenize neden olabilir. Ancak, şaşırmak yerine olayların gelişiminden mesajlar almak ve yeniden değerlendirilmesi gereken konular olduğunun farkına varmak ve buna göre girişimlerde bulunmak çok daha iyi olacaktır.

  Başak burcu, 19 Mart 2014 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  İkili ilişkilerinizde kendinizi daha iyi ifade etmek ve duygularınızı paylaşmak isteyeceğiniz bir süreç başlıyor. Ancak, bugünlük istikrarsız akışa uygun tavır almalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Normalin dışında gelişen olaylar, istikrarsız veya istenildiği gibi gitmeyen planlar kafanızı karıştırabilir ve kimin ne iş yaptığını, ne pozisyonda olduğunu, akıllarının yerinde olup olmadığını düşünmenize neden olabilir. Ancak, şaşırmak yerine olayların gelişiminden mesajlar almak ve yeniden değerlendirilmesi gereken konular olduğunun farkına varmak ve buna göre girişimlerde bulunmak çok daha iyi olacaktır.

  Terazi burcu, 19 Mart 2014 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  İş hayatınızda yetenekleriniz fark edilebilir, iş ve kariyerinizi ilgilendiren görüşmeler veya randevular söz konusu olabilir. Ancak, bugünlük yakında ortaya çıkacak bilgileri beklemeli ve sonra harekete geçmelisiniz. Sağlık kontrollerine de zaman ayırabileceğiniz günler. Tüm burçlar için gün geneli: Normalin dışında gelişen olaylar, istikrarsız veya istenildiği gibi gitmeyen planlar kafanızı karıştırabilir ve kimin ne iş yaptığını, ne pozisyonda olduğunu, akıllarının yerinde olup olmadığını düşünmenize neden olabilir. Ancak, şaşırmak yerine olayların gelişiminden mesajlar almak ve yeniden değerlendirilmesi gereken konular olduğunun farkına varmak ve buna göre girişimlerde bulunmak çok daha iyi olacaktır.

  Akrep burcu, 19 Mart 2014 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  Yanlış adımlar atma olasılığınız var. Patronvari algılanabilecek tavırlardan kaçının. Aşk hayatınızı veya sevgi temalı ilişkilerinizi ön plana alabileceğiniz, bu alanda fikir ve duygularınızı paylaşmak isteyebileceğiniz 10 günlük süreçtesiniz. Platonik aşklar dile gelebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Normalin dışında gelişen olaylar, istikrarsız veya istenildiği gibi gitmeyen planlar kafanızı karıştırabilir ve kimin ne iş yaptığını, ne pozisyonda olduğunu, akıllarının yerinde olup olmadığını düşünmenize neden olabilir. Ancak, şaşırmak yerine olayların gelişiminden mesajlar almak ve yeniden değerlendirilmesi gereken konular olduğunun farkına varmak ve buna göre girişimlerde bulunmak çok daha iyi olacaktır.

  Yay burcu, 19 Mart 2014 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Karşınızdaki kişilerin sizi anlaması zaman alabilir veya hiçbir şekilde odaklanamayabilirler. Estetik, artistik konular, yaratıcılık gerektiren işler ön planda olabilir. Son dönemde ilgi duyduğunuz bir kişiyle veya partnerinizle duygularınızı paylaşabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Normalin dışında gelişen olaylar, istikrarsız veya istenildiği gibi gitmeyen planlar kafanızı karıştırabilir ve kimin ne iş yaptığını, ne pozisyonda olduğunu, akıllarının yerinde olup olmadığını düşünmenize neden olabilir. Ancak, şaşırmak yerine olayların gelişiminden mesajlar almak ve yeniden değerlendirilmesi gereken konular olduğunun farkına varmak ve buna göre girişimlerde bulunmak çok daha iyi olacaktır.

  Oğlak burcu, 19 Mart 2014 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Yanıltıcı hikayeler anlatan veya doğru olmayan tablolar çizen kişilerle karşılaşabilirsiniz. Yanlışlarını ortaya çıkartma çabanız, bu kişilerin kendi anlattıklarının doğruluğu konusunda daha da ısrarcı olmasına neden olacaktır. Tüm burçlar için gün geneli: Normalin dışında gelişen olaylar, istikrarsız veya istenildiği gibi gitmeyen planlar kafanızı karıştırabilir ve kimin ne iş yaptığını, ne pozisyonda olduğunu, akıllarının yerinde olup olmadığını düşünmenize neden olabilir. Ancak, şaşırmak yerine olayların gelişiminden mesajlar almak ve yeniden değerlendirilmesi gereken konular olduğunun farkına varmak ve buna göre girişimlerde bulunmak çok daha iyi olacaktır.

  Kova burcu, 19 Mart 2014 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  Bugün belli yöntemlerinizi savunma çabanızın karşılığı olmayabilir. Ancak, önümüzdeki süreçte maddi konular ön planda olabilir. Belli anlaşmaları yapabilecek, ticari işleri ve maddi konuları organize edebilecek akıl ve yetenekte olduğunuzun daha iyi farkına varabileceğiniz günler. Tüm burçlar için gün geneli: Normalin dışında gelişen olaylar, istikrarsız veya istenildiği gibi gitmeyen planlar kafanızı karıştırabilir ve kimin ne iş yaptığını, ne pozisyonda olduğunu, akıllarının yerinde olup olmadığını düşünmenize neden olabilir. Ancak, şaşırmak yerine olayların gelişiminden mesajlar almak ve yeniden değerlendirilmesi gereken konular olduğunun farkına varmak ve buna göre girişimlerde bulunmak çok daha iyi olacaktır.

  Balık burcu, 19 Mart 2014 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Önemsiz bir cümlede sarf edilen sözler başkaları için önemli adledilebilir ve sizin isminizle anılmaya başlayabilir. Kendinizden bahsetmek, içsel olarak yaşadıklarınızı paylaşmak isteyeceğiniz ve bu anlamda daha fazla fırsat yakalayabileceğiniz günlerdesiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Normalin dışında gelişen olaylar, istikrarsız veya istenildiği gibi gitmeyen planlar kafanızı karıştırabilir ve kimin ne iş yaptığını, ne pozisyonda olduğunu, akıllarının yerinde olup olmadığını düşünmenize neden olabilir. Ancak, şaşırmak yerine olayların gelişiminden mesajlar almak ve yeniden değerlendirilmesi gereken konular olduğunun farkına varmak ve buna göre girişimlerde bulunmak çok daha iyi olacaktır.

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  19 MART 2014 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •