1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 18 MART 2014 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 18 MART 2014 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır


  Koç burcu, 18 Mart 2014 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Başkalarının istek ve ihtiyaçları nedeniyle kendi isteklerinizi arka planda bırakıyor hissine kapılabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Her zaman olduğu gibi, aslında üzerinde uzmanlaşmadığımız, kafamızda soru işaretleri olan veya bazı eksiklerimiz bulunan konulara yoğunlaşmak ya da bu konularda pozisyonumuzu korumak eğiliminde olabiliriz. Ancak gerçekte, fark yaratabileceğimiz ve en fazla katkı ya da fayda sağlayabileceğimiz konuları, zamanı veya kişileri bulmamız gerekiyor. Tüm söylenenleri tatbik etmemize rağmen öksürük kesilmiyorsa, belki sorun tedavide olabilir, tedaviyi değiştirme zamanı gelmiş demektir. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Not: Yükselen burcunuzun yorumunu öncelikli olarak okumalısınız.

  Boğa burcu, 18 Mart 2014 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  İş birliklerinizde, ilişkilerinizde veya ortaklıklarınızda isteklerinizi veya hayallerinizi arka planda tutmanız işlerin ilerleyişini de yavaşlatabilir. Heyecanınızı canlı tutmanız gerekli. Tüm burçlar için gün geneli: Her zaman olduğu gibi, aslında üzerinde uzmanlaşmadığımız, kafamızda soru işaretleri olan veya bazı eksiklerimiz bulunan konulara yoğunlaşmak ya da bu konularda pozisyonumuzu korumak eğiliminde olabiliriz. Ancak gerçekte, fark yaratabileceğimiz ve en fazla katkı ya da fayda sağlayabileceğimiz konuları, zamanı veya kişileri bulmamız gerekiyor. Tüm söylenenleri tatbik etmemize rağmen öksürük kesilmiyorsa, belki sorun tedavide olabilir, tedaviyi değiştirme zamanı gelmiş demektir. Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Not: Yükselen burcunuzun yorumunu öncelikli olarak okumalısınız.

  İkizler burcu, 18 Mart 2014 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Bazı konularda bazı kişileri ikna edebileceğinizi düşünüyorsanız, yanlış düşünüyor olabilirsiniz. B planı yapmanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Her zaman olduğu gibi, aslında üzerinde uzmanlaşmadığımız, kafamızda soru işaretleri olan veya bazı eksiklerimiz bulunan konulara yoğunlaşmak ya da bu konularda pozisyonumuzu korumak eğiliminde olabiliriz. Ancak gerçekte, fark yaratabileceğimiz ve en fazla katkı ya da fayda sağlayabileceğimiz konuları, zamanı veya kişileri bulmamız gerekiyor. Tüm söylenenleri tatbik etmemize rağmen öksürük kesilmiyorsa, belki sorun tedavide olabilir, tedaviyi değiştirme zamanı gelmiş demektir. Öyle değil mi? Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Not: Yükselen burcunuzun yorumunu öncelikli olarak okumalısınız.

  Yengeç burcu, 18 Mart 2014 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Belli aksiliklere veya problemlere açık bir atmosferdeyiz. Belli anlaşmaların veya düzenlemelerin bazı şartları konusunda prensiplerinize bağlı kalmanız önem taşıyabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Her zaman olduğu gibi, aslında üzerinde uzmanlaşmadığımız, kafamızda soru işaretleri olan veya bazı eksiklerimiz bulunan konulara yoğunlaşmak ya da bu konularda pozisyonumuzu korumak eğiliminde olabiliriz. Ancak gerçekte, fark yaratabileceğimiz ve en fazla katkı ya da fayda sağlayabileceğimiz konuları, zamanı veya kişileri bulmamız gerekiyor. Tüm söylenenleri tatbik etmemize rağmen öksürük kesilmiyorsa, belki sorun tedavide olabilir, tedaviyi değiştirme zamanı gelmiş demektir. Öyle değil mi? Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Not: Yükselen burcunuzun yorumunu öncelikli olarak okumalısınız.

  Aslan burcu, 18 Mart 2014 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  Sonuçta herkes elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor. Bunu bilerek hareket etmenizde veya tepki göstermenizde fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Her zaman olduğu gibi, aslında üzerinde uzmanlaşmadığımız, kafamızda soru işaretleri olan veya bazı eksiklerimiz bulunan konulara yoğunlaşmak ya da bu konularda pozisyonumuzu korumak eğiliminde olabiliriz. Ancak gerçekte, fark yaratabileceğimiz ve en fazla katkı ya da fayda sağlayabileceğimiz konuları, zamanı veya kişileri bulmamız gerekiyor. Tüm söylenenleri tatbik etmemize rağmen öksürük kesilmiyorsa, belki sorun tedavide olabilir, tedaviyi değiştirme zamanı gelmiş demektir. Öyle değil mi? Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Not: Yükselen burcunuzun yorumunu öncelikli olarak okumalısınız.

  Başak burcu, 18 Mart 2014 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Çok fazla çalışıyor veya altından kalkamayacağınız yoğunlukta planlar yapıyor olabilirsiniz. Bir dublörünüz yoksa işiniz zor görünüyor. Tüm burçlar için gün geneli: Her zaman olduğu gibi, aslında üzerinde uzmanlaşmadığımız, kafamızda soru işaretleri olan veya bazı eksiklerimiz bulunan konulara yoğunlaşmak ya da bu konularda pozisyonumuzu korumak eğiliminde olabiliriz. Ancak gerçekte, fark yaratabileceğimiz ve en fazla katkı ya da fayda sağlayabileceğimiz konuları, zamanı veya kişileri bulmamız gerekiyor. Tüm söylenenleri tatbik etmemize rağmen öksürük kesilmiyorsa, belki sorun tedavide olabilir, tedaviyi değiştirme zamanı gelmiş demektir. Öyle değil mi? Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Not: Yükselen burcunuzun yorumunu öncelikli olarak okumalısınız.

  Terazi burcu, 18 Mart 2014 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  İnsanlar bazı planlarınızı ya da hareketlerinizi yanlış yorumlayabilirler. Yapacaklarınız konusunda daha açıklayıcı olmanız gerekebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Her zaman olduğu gibi, aslında üzerinde uzmanlaşmadığımız, kafamızda soru işaretleri olan veya bazı eksiklerimiz bulunan konulara yoğunlaşmak ya da bu konularda pozisyonumuzu korumak eğiliminde olabiliriz. Ancak gerçekte, fark yaratabileceğimiz ve en fazla katkı ya da fayda sağlayabileceğimiz konuları, zamanı veya kişileri bulmamız gerekiyor. Tüm söylenenleri tatbik etmemize rağmen öksürük kesilmiyorsa, belki sorun tedavide olabilir, tedaviyi değiştirme zamanı gelmiş demektir. Öyle değil mi? Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Not: Yükselen burcunuzun yorumunu öncelikli olarak okumalısınız.

  Akrep burcu, 18 Mart 2014 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  Pek çok kişi verilen görevleri veya yerine getirilmesi gereken işleri halletme konusunda başarı sağlamıyor olabilir. İşleri halledebilecek yetenekte kişi bulmakta zorlanabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Her zaman olduğu gibi, aslında üzerinde uzmanlaşmadığımız, kafamızda soru işaretleri olan veya bazı eksiklerimiz bulunan konulara yoğunlaşmak ya da bu konularda pozisyonumuzu korumak eğiliminde olabiliriz. Ancak gerçekte, fark yaratabileceğimiz ve en fazla katkı ya da fayda sağlayabileceğimiz konuları, zamanı veya kişileri bulmamız gerekiyor. Tüm söylenenleri tatbik etmemize rağmen öksürük kesilmiyorsa, belki sorun tedavide olabilir, tedaviyi değiştirme zamanı gelmiş demektir. Öyle değil mi? Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Not: Yükselen burcunuzun yorumunu öncelikli olarak okumalısınız.

  Yay burcu, 18 Mart 2014 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Bazı konularda sabırsızlanıyor veya bazı konuların gidişatını merak ediyor ve her saniye olayları kontrol ediyor olabilirsiniz. Rahatlamanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Her zaman olduğu gibi, aslında üzerinde uzmanlaşmadığımız, kafamızda soru işaretleri olan veya bazı eksiklerimiz bulunan konulara yoğunlaşmak ya da bu konularda pozisyonumuzu korumak eğiliminde olabiliriz. Ancak gerçekte, fark yaratabileceğimiz ve en fazla katkı ya da fayda sağlayabileceğimiz konuları, zamanı veya kişileri bulmamız gerekiyor. Tüm söylenenleri tatbik etmemize rağmen öksürük kesilmiyorsa, belki sorun tedavide olabilir, tedaviyi değiştirme zamanı gelmiş demektir. Öyle değil mi? Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Not: Yükselen burcunuzun yorumunu öncelikli olarak okumalısınız.

  Oğlak burcu, 18 Mart 2014 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Ufak tefek rahatsız edici olaylar veya problemler uzun vadeli düşünmenizi ve ödülleri görmenizi engelleyebilir. Yolun sonunda parlak bir son varken geçici sorunlara takılmayın. Tüm burçlar için gün geneli: Her zaman olduğu gibi, aslında üzerinde uzmanlaşmadığımız, kafamızda soru işaretleri olan veya bazı eksiklerimiz bulunan konulara yoğunlaşmak ya da bu konularda pozisyonumuzu korumak eğiliminde olabiliriz. Ancak gerçekte, fark yaratabileceğimiz ve en fazla katkı ya da fayda sağlayabileceğimiz konuları, zamanı veya kişileri bulmamız gerekiyor. Tüm söylenenleri tatbik etmemize rağmen öksürük kesilmiyorsa, belki sorun tedavide olabilir, tedaviyi değiştirme zamanı gelmiş demektir. Öyle değil mi? Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Not: Yükselen burcunuzun yorumunu öncelikli olarak okumalısınız.

  Kova burcu, 18 Mart 2014 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  Uzun ya da kısa vadeli planlarınız istediğiniz şekilde ilerleyebilecek potansiyele sahip aslında. Tek sorun tamamlanmasının sizin düşündüğünüzden çok daha fazla zaman alacak olması. Tüm burçlar için gün geneli: Her zaman olduğu gibi, aslında üzerinde uzmanlaşmadığımız, kafamızda soru işaretleri olan veya bazı eksiklerimiz bulunan konulara yoğunlaşmak ya da bu konularda pozisyonumuzu korumak eğiliminde olabiliriz. Ancak gerçekte, fark yaratabileceğimiz ve en fazla katkı ya da fayda sağlayabileceğimiz konuları, zamanı veya kişileri bulmamız gerekiyor. Tüm söylenenleri tatbik etmemize rağmen öksürük kesilmiyorsa, belki sorun tedavide olabilir, tedaviyi değiştirme zamanı gelmiş demektir. Öyle değil mi? Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Not: Yükselen burcunuzun yorumunu öncelikli olarak okumalısınız.

  Balık burcu, 18 Mart 2014 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Sorun çıkartan veya kaba davranan kişilerle karşılaşabilir ve aynı türlü tepkiler verebilirsiniz. Birkaç gün içinde hava yumuşuyor. Politik olmanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Her zaman olduğu gibi, aslında üzerinde uzmanlaşmadığımız, kafamızda soru işaretleri olan veya bazı eksiklerimiz bulunan konulara yoğunlaşmak ya da bu konularda pozisyonumuzu korumak eğiliminde olabiliriz. Ancak gerçekte, fark yaratabileceğimiz ve en fazla katkı ya da fayda sağlayabileceğimiz konuları, zamanı veya kişileri bulmamız gerekiyor. Tüm söylenenleri tatbik etmemize rağmen öksürük kesilmiyorsa, belki sorun tedavide olabilir, tedaviyi değiştirme zamanı gelmiş demektir. Öyle değil mi? Hepinize keyifli günler, sağlık ve sevgi ile kalın… Not: Yükselen burcunuzun yorumunu öncelikli olarak okumalısınız.

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  18 MART 2014 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •