1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 16 MART 2014 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 16 MART 2014 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır


  Koç burcu, 16 Mart 2014 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Bugün konuşulan konularda herkesin kendince haklı bir hikayesi olabilir. Dolayısıyla konuları zorlamak ve sonuç almaya çalışmak kolay olmayacaktır. Tüm burçlar için gün geneli: Hassas bir hafta sonuna giriş yapıyoruz. Hiç kimse yapacağı ya da yaptığı şeyin sorumluluğunu üstüne almak istemeyebilir veya yaptıkları yanlışların farkında dahi olmayabilirler. Yanlışları veya eksikleri gören kişilerin de, bu kişi veya gruplara uyarılarda bulunarak tansiyonu yükseltmemeleri daha faydalı olacaktır.

  Boğa burcu, 16 Mart 2014 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  Bazı kişilere sözünüzü dinletmek için her ne kadar yapınıza uymasa da sert bir üslup seçebilirsiniz. Bu tür denemelerde bulunmamanızda fayda var. Zira, karşınızdaki kişiler sizi zor durumda bırakmak için ellerinden geleni yapabilirler. Tüm burçlar için gün geneli: Hassas bir hafta sonuna giriş yapıyoruz. Hiç kimse yapacağı ya da yaptığı şeyin sorumluluğunu üstüne almak istemeyebilir veya yaptıkları yanlışların farkında dahi olmayabilirler. Yanlışları veya eksikleri gören kişilerin de, bu kişi veya gruplara uyarılarda bulunarak tansiyonu yükseltmemeleri daha faydalı olacaktır.

  İkizler burcu, 16 Mart 2014 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  İşiniz, eviniz, okulunuz veya sosyal yaşamınızla ilgili konular ön plana çıkıyor ve huzursuzluk yaratıyor olabilir. Olayların yatışmasını beklemekte fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Hassas bir hafta sonuna giriş yapıyoruz. Hiç kimse yapacağı ya da yaptığı şeyin sorumluluğunu üstüne almak istemeyebilir veya yaptıkları yanlışların farkında dahi olmayabilirler. Yanlışları veya eksikleri gören kişilerin de, bu kişi veya gruplara uyarılarda bulunarak tansiyonu yükseltmemeleri daha faydalı olacaktır.

  Yengeç burcu, 16 Mart 2014 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Şaşırtıcı veya rahatsız edici hareketleri olan kişilerin hareketlerine itirazlarınız olabilir, ancak uyumu da elden bırakmamakta fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Hassas bir hafta sonuna giriş yapıyoruz. Hiç kimse yapacağı ya da yaptığı şeyin sorumluluğunu üstüne almak istemeyebilir veya yaptıkları yanlışların farkında dahi olmayabilirler. Yanlışları veya eksikleri gören kişilerin de, bu kişi veya gruplara uyarılarda bulunarak tansiyonu yükseltmemeleri daha faydalı olacaktır.

  Aslan burcu, 16 Mart 2014 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  Maddi konularda hareketlilik yaşanabilir. Kaynaklarınızı, paranızı veya süregelen anlaşmalarınızı ilgilendiren konular ön planda. Harekete geçmeden birkaç gün beklemek daha doğru olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Hassas bir hafta sonuna giriş yapıyoruz. Hiç kimse yapacağı ya da yaptığı şeyin sorumluluğunu üstüne almak istemeyebilir veya yaptıkları yanlışların farkında dahi olmayabilirler. Yanlışları veya eksikleri gören kişilerin de, bu kişi veya gruplara uyarılarda bulunarak tansiyonu yükseltmemeleri daha faydalı olacaktır.

  Başak burcu, 16 Mart 2014 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Ortaya çıkan bazı konular veya alınan haberler söz konusu olabilir. Planlamaları buna göre yapmakta fayda var. Başkalarının değişen planları veya isteksizliği sizi durdurmamalı. Sonlanan ya da sonuçlanan işler gündemde. Tüm burçlar için gün geneli: Hassas bir hafta sonuna giriş yapıyoruz. Hiç kimse yapacağı ya da yaptığı şeyin sorumluluğunu üstüne almak istemeyebilir veya yaptıkları yanlışların farkında dahi olmayabilirler. Yanlışları veya eksikleri gören kişilerin de, bu kişi veya gruplara uyarılarda bulunarak tansiyonu yükseltmemeleri daha faydalı olacaktır.

  Terazi burcu, 16 Mart 2014 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  Doğru işleri yapmak veya doğru davranmak için çalışırken oldukça zorlanabilirsiniz ya da cesur olmanız gerekebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Hassas bir hafta sonuna giriş yapıyoruz. Hiç kimse yapacağı ya da yaptığı şeyin sorumluluğunu üstüne almak istemeyebilir veya yaptıkları yanlışların farkında dahi olmayabilirler. Yanlışları veya eksikleri gören kişilerin de, bu kişi veya gruplara uyarılarda bulunarak tansiyonu yükseltmemeleri daha faydalı olacaktır.

  Akrep burcu, 16 Mart 2014 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  Verdikleri sözleri tutmakta veya vaat ettikleri işleri yerine getirmekte zorlanan kişilerle birlikte olduğunuzu ya da çalıştığınızı fark edebileceğiniz günlerdesiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Hassas bir hafta sonuna giriş yapıyoruz. Hiç kimse yapacağı ya da yaptığı şeyin sorumluluğunu üstüne almak istemeyebilir veya yaptıkları yanlışların farkında dahi olmayabilirler. Yanlışları veya eksikleri gören kişilerin de, bu kişi veya gruplara uyarılarda bulunarak tansiyonu yükseltmemeleri daha faydalı olacaktır.

  Yay burcu, 16 Mart 2014 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Duygusal açıdan gergin iki günlük süreçtesiniz. Bazı ilişki veya işleri sonlandırmak isteyebilir ya da tamamlanması gereken iş veya konuları sonuçlandırabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Hassas bir hafta sonuna giriş yapıyoruz. Hiç kimse yapacağı ya da yaptığı şeyin sorumluluğunu üstüne almak istemeyebilir veya yaptıkları yanlışların farkında dahi olmayabilirler. Yanlışları veya eksikleri gören kişilerin de, bu kişi veya gruplara uyarılarda bulunarak tansiyonu yükseltmemeleri daha faydalı olacaktır.

  Oğlak burcu, 16 Mart 2014 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Değiştiremeyeceğiniz şeyler için çok fazla zaman harcamanız gerekebilir, ama olayları akışına bırakmalısınız. Sonuçta her şey olacağına varıyor. Tüm burçlar için gün geneli: Hassas bir hafta sonuna giriş yapıyoruz. Hiç kimse yapacağı ya da yaptığı şeyin sorumluluğunu üstüne almak istemeyebilir veya yaptıkları yanlışların farkında dahi olmayabilirler. Yanlışları veya eksikleri gören kişilerin de, bu kişi veya gruplara uyarılarda bulunarak tansiyonu yükseltmemeleri daha faydalı olacaktır.

  Kova burcu, 16 Mart 2014 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  Bu hafta sonu, maddi konular, ortak kaynak kullanımı gerektiren işler, iş birlikleri, ortaklıklar ön plana çıkabilir. Yapacağınız anlaşma ve pazarlıklarda dikkatli olmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Hassas bir hafta sonuna giriş yapıyoruz. Hiç kimse yapacağı ya da yaptığı şeyin sorumluluğunu üstüne almak istemeyebilir veya yaptıkları yanlışların farkında dahi olmayabilirler. Yanlışları veya eksikleri gören kişilerin de, bu kişi veya gruplara uyarılarda bulunarak tansiyonu yükseltmemeleri daha faydalı olacaktır.

  Balık burcu, 16 Mart 2014 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Bu hafta sonu tartışma ortamı yaratmaya çalışan veya uyumsuz tavırları olan kişiler söz konusu olabilir. Sabrınız zorlanmaya başlamadan bu ortamlardan uzaklaşmanız yararınıza olacaktır. Tüm burçlar için gün geneli: Hassas bir hafta sonuna giriş yapıyoruz. Hiç kimse yapacağı ya da yaptığı şeyin sorumluluğunu üstüne almak istemeyebilir veya yaptıkları yanlışların farkında dahi olmayabilirler. Yanlışları veya eksikleri gören kişilerin de, bu kişi veya gruplara uyarılarda bulunarak tansiyonu yükseltmemeleri daha faydalı olacaktır.

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  16 MART 2014 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •