1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 15 MART 2014 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 15 MART 2014 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır


  Koç burcu, 15 Mart 2014 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Ekip çalışmalarının ve ortaklıkların faydasını görebileceğiniz günler. Ancak, tepkisel tavırlar zarar verebilir. Mevcut durumunuzu, imajınızı veya toplum içindeki pozisyonunuzu sarsabilecek hareketlerden ve kararlardan kaçınmanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Asıl fikrimiz bu olmasa da, diğer tarafın fikir ve düşüncelerini de dikkate alıyor izlenimi yaratmamız gereken bir gün. ‘’ Dediğim dediktir ve bu çaldığım bateri de düdüktür’’ önermesi ya da türlü azarlama ve tehditler günün akışını bozmakla kalmayıp, titan görünümü oluşturmamıza veya bu tür kişilerle muhatap olmamıza neden olabilir, dikkat! Amaç uyumlu görünmek ve huzuru sağlamak olduğuna göre, küçük bir rol yapmanın kimseye bir zararı olmaz. Öyle değil mi?

  Boğa burcu, 15 Mart 2014 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  İlkelerinizden ve planlarınızdan vazgeçmeden devam etmenin faydasını görebileceğiniz bir gün. Eski çalışma arkadaşları veya geçmişten gelen kişiler size destek olabilirler veya bazı bilgilere(ama araştırmacı ve şüpheci olmalısınız!) ulaşmanıza yardım edebilirler. Tüm burçlar için gün geneli: Asıl fikrimiz bu olmasa da, diğer tarafın fikir ve düşüncelerini de dikkate alıyor izlenimi yaratmamız gereken bir gün. ‘’ Dediğim dediktir ve bu çaldığım bateri de düdüktür’’ önermesi ya da türlü azarlama ve tehditler günün akışını bozmakla kalmayıp, titan görünümü oluşturmamıza veya bu tür kişilerle muhatap olmamıza neden olabilir, dikkat! Amaç uyumlu görünmek ve huzuru sağlamak olduğuna göre, küçük bir rol yapmanın kimseye bir zararı olmaz. Öyle değil mi?

  İkizler burcu, 15 Mart 2014 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  İlerlemenize faydası olacak konular ve iş birlikleri için para ve zaman harcayabilirsiniz. Aşk hayatınız veya sevgi temalı ilişkileriniz açısından paylaşımlara açık, olumlu bir gün. Tüm burçlar için gün geneli: Asıl fikrimiz bu olmasa da, diğer tarafın fikir ve düşüncelerini de dikkate alıyor izlenimi yaratmamız gereken bir gün. ‘’ Dediğim dediktir ve bu çaldığım bateri de düdüktür’’ önermesi ya da türlü azarlama ve tehditler günün akışını bozmakla kalmayıp, titan görünümü oluşturmamıza veya bu tür kişilerle muhatap olmamıza neden olabilir, dikkat! Amaç uyumlu görünmek ve huzuru sağlamak olduğuna göre, küçük bir rol yapmanın kimseye bir zararı olmaz. Öyle değil mi?

  Yengeç burcu, 15 Mart 2014 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Sorun yaratan kişilerle karşılaşabilirsiniz. Tartışmak zaman kaybından başka bir anlam taşımadığı için bu tür ortamlardan hızla kaçmanızda fayda var. Başladığınız işlerde ilerleme kaydediyorsunuz. Gereksiz değişikliklerden de kaçınmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Asıl fikrimiz bu olmasa da, diğer tarafın fikir ve düşüncelerini de dikkate alıyor izlenimi yaratmamız gereken bir gün. ‘’ Dediğim dediktir ve bu çaldığım bateri de düdüktür’’ önermesi ya da türlü azarlama ve tehditler günün akışını bozmakla kalmayıp, titan görünümü oluşturmamıza veya bu tür kişilerle muhatap olmamıza neden olabilir, dikkat! Amaç uyumlu görünmek ve huzuru sağlamak olduğuna göre, küçük bir rol yapmanın kimseye bir zararı olmaz. Öyle değil mi?

  Aslan burcu, 15 Mart 2014 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  Kişisel gelişiminizle ilgili veya özel yaşamınızı ve ailenizi ilgilendiren konularda bazı olumlu değişiklikler yapabilir ve hayata daha pozitif bakabilirsiniz. Ufak ya da büyük yatırımlar söz konusu olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Asıl fikrimiz bu olmasa da, diğer tarafın fikir ve düşüncelerini de dikkate alıyor izlenimi yaratmamız gereken bir gün. ‘’ Dediğim dediktir ve bu çaldığım bateri de düdüktür’’ önermesi ya da türlü azarlama ve tehditler günün akışını bozmakla kalmayıp, titan görünümü oluşturmamıza veya bu tür kişilerle muhatap olmamıza neden olabilir, dikkat! Amaç uyumlu görünmek ve huzuru sağlamak olduğuna göre, küçük bir rol yapmanın kimseye bir zararı olmaz. Öyle değil mi?

  Başak burcu, 15 Mart 2014 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Elinize geçen bilgiler veya haberler yanlış ya da eksik olabilir. Öncelikle araştırmanız gerekiyor. Yanıltıcı kişiler zaman kazanmaya çalışıyor olabilir ya da bazı olaylar aleyhinize kullanılabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Asıl fikrimiz bu olmasa da, diğer tarafın fikir ve düşüncelerini de dikkate alıyor izlenimi yaratmamız gereken bir gün. ‘’ Dediğim dediktir ve bu çaldığım bateri de düdüktür’’ önermesi ya da türlü azarlama ve tehditler günün akışını bozmakla kalmayıp, titan görünümü oluşturmamıza veya bu tür kişilerle muhatap olmamıza neden olabilir, dikkat! Amaç uyumlu görünmek ve huzuru sağlamak olduğuna göre, küçük bir rol yapmanın kimseye bir zararı olmaz. Öyle değil mi?

  Terazi burcu, 15 Mart 2014 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  Başka kişilerin ısrarları, baskıları ya da talepleri doğrultusunda ilerlemek zorunda hissedebilirsiniz. Sezgilerinize kulak vermeli ve kendi isteklerinize uygun seçimler yapmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Asıl fikrimiz bu olmasa da, diğer tarafın fikir ve düşüncelerini de dikkate alıyor izlenimi yaratmamız gereken bir gün. ‘’ Dediğim dediktir ve bu çaldığım bateri de düdüktür’’ önermesi ya da türlü azarlama ve tehditler günün akışını bozmakla kalmayıp, titan görünümü oluşturmamıza veya bu tür kişilerle muhatap olmamıza neden olabilir, dikkat! Amaç uyumlu görünmek ve huzuru sağlamak olduğuna göre, küçük bir rol yapmanın kimseye bir zararı olmaz. Öyle değil mi?

  Akrep burcu, 15 Mart 2014 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  Yaşadığınız yeri veya birlikte olduğunuz kişileri etkileyebilecek duygusal kararlar alabilirsiniz. Eski tanıdıkların faydasını görebileceğiniz bir gün. Seyahatler, ziyaretler veya yaratıcılık gerektiren işlere zaman ayırmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Asıl fikrimiz bu olmasa da, diğer tarafın fikir ve düşüncelerini de dikkate alıyor izlenimi yaratmamız gereken bir gün. ‘’ Dediğim dediktir ve bu çaldığım bateri de düdüktür’’ önermesi ya da türlü azarlama ve tehditler günün akışını bozmakla kalmayıp, titan görünümü oluşturmamıza veya bu tür kişilerle muhatap olmamıza neden olabilir, dikkat! Amaç uyumlu görünmek ve huzuru sağlamak olduğuna göre, küçük bir rol yapmanın kimseye bir zararı olmaz. Öyle değil mi?

  Yay burcu, 15 Mart 2014 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Harekete geçmeden önce konuyu tam olarak kavramak için, söylenenlere kulak vermelisiniz. Abartılı tavırlardan veya aşırılıklardan uzak durulmaması risk almak anlamına gelebilir. Aşka zaman ayırmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Asıl fikrimiz bu olmasa da, diğer tarafın fikir ve düşüncelerini de dikkate alıyor izlenimi yaratmamız gereken bir gün. ‘’ Dediğim dediktir ve bu çaldığım bateri de düdüktür’’ önermesi ya da türlü azarlama ve tehditler günün akışını bozmakla kalmayıp, titan görünümü oluşturmamıza veya bu tür kişilerle muhatap olmamıza neden olabilir, dikkat! Amaç uyumlu görünmek ve huzuru sağlamak olduğuna göre, küçük bir rol yapmanın kimseye bir zararı olmaz. Öyle değil mi?

  Oğlak burcu, 15 Mart 2014 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Diğerlerinin yaptıkları değişiklikler dikkatinizi dağıtabilir. Hedeflerinizden şaşmamalısınız. Tartışma çıkarmaktan zevk duyan kişiler anlaşmazlıklara neden olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Asıl fikrimiz bu olmasa da, diğer tarafın fikir ve düşüncelerini de dikkate alıyor izlenimi yaratmamız gereken bir gün. ‘’ Dediğim dediktir ve bu çaldığım bateri de düdüktür’’ önermesi ya da türlü azarlama ve tehditler günün akışını bozmakla kalmayıp, titan görünümü oluşturmamıza veya bu tür kişilerle muhatap olmamıza neden olabilir, dikkat! Amaç uyumlu görünmek ve huzuru sağlamak olduğuna göre, küçük bir rol yapmanın kimseye bir zararı olmaz. Öyle değil mi?

  Kova burcu, 15 Mart 2014 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  Yapacağınız akıllı değişiklikler, karşı karşıya olduğunuz iletişimsel, hukuki veya maddi problemleri çözmenizi sağlayabilir. Durumu kontrol altına almalı ve zamanlamanın önemini kavramalısınız! Tüm burçlar için gün geneli: Asıl fikrimiz bu olmasa da, diğer tarafın fikir ve düşüncelerini de dikkate alıyor izlenimi yaratmamız gereken bir gün. ‘’ Dediğim dediktir ve bu çaldığım bateri de düdüktür’’ önermesi ya da türlü azarlama ve tehditler günün akışını bozmakla kalmayıp, titan görünümü oluşturmamıza veya bu tür kişilerle muhatap olmamıza neden olabilir, dikkat! Amaç uyumlu görünmek ve huzuru sağlamak olduğuna göre, küçük bir rol yapmanın kimseye bir zararı olmaz. Öyle değil mi?

  Balık burcu, 15 Mart 2014 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Yaşam tarzınızı olumlu etkileyebilecek yatırımlar yapabilir veya önemli ve değerli evraklarınızın üstünden geçebilirsiniz. Beklenmedik kaynaklardan gelen paralar gündeme gelebilir veya herkesin bilmediği şeylere bağlı kişisel değişiklikler yapabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Asıl fikrimiz bu olmasa da, diğer tarafın fikir ve düşüncelerini de dikkate alıyor izlenimi yaratmamız gereken bir gün. ‘’ Dediğim dediktir ve bu çaldığım bateri de düdüktür’’ önermesi ya da türlü azarlama ve tehditler günün akışını bozmakla kalmayıp, titan görünümü oluşturmamıza veya bu tür kişilerle muhatap olmamıza neden olabilir, dikkat! Amaç uyumlu görünmek ve huzuru sağlamak olduğuna göre, küçük bir rol yapmanın kimseye bir zararı olmaz. Öyle değil mi?

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  15 MART 2014 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •