1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 14 MART 2014 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 14 MART 2014 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır  Koç burcu, 14 Mart 2014 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  İş hayatınızla ilgili olumlu gelişmeler yaşayabileceğiniz veya bazı fırsatlar yakalayabileceğiniz günlerdesiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Ne tür sonuçlar doğurur bilemem, ama karşılığını ve verilecek tepkileri hesaplamaksızın duygu ve düşüncelerimizi açıkça dile getirebileceğimiz veya net şekilde ifade etme arzumuzun yükseldiği bir gündeyiz. Kısa sürede geri dönüş alamasak da gereken yerler gereken mesajı alacaktır.

  Boğa burcu, 14 Mart 2014 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  İş hayatınız veya özel yaşamınızla ilgili olumlu gelişmelere ya da olaylara açık birkaç günün içindesiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Ne tür sonuçlar doğurur bilemem, ama karşılığını ve verilecek tepkileri hesaplamaksızın duygu ve düşüncelerimizi açıkça dile getirebileceğimiz veya net şekilde ifade etme arzumuzun yükseldiği bir gündeyiz. Kısa sürede geri dönüş alamasak da gereken yerler gereken mesajı alacaktır.

  İkizler burcu, 14 Mart 2014 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Birkaç günlük süreçte, yeteneklerinizi gösterme, bilginizi kullanma şansı bulabilirsiniz ve dürüstlüğünüzle güvenilir kişiliğiniz diğerleri üzerinde olumlu etki yaratmanızı sağlayabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Ne tür sonuçlar doğurur bilemem, ama karşılığını ve verilecek tepkileri hesaplamaksızın duygu ve düşüncelerimizi açıkça dile getirebileceğimiz veya net şekilde ifade etme arzumuzun yükseldiği bir gündeyiz. Kısa sürede geri dönüş alamasak da gereken yerler gereken mesajı alacaktır.

  Yengeç burcu, 14 Mart 2014 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  İşlerinizin istediğiniz şekilde ilerleme gösterebileceği, hatta belki de belli fırsatlar yakalayabileceğiniz birkaç günlük süreçtesiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Ne tür sonuçlar doğurur bilemem, ama karşılığını ve verilecek tepkileri hesaplamaksızın duygu ve düşüncelerimizi açıkça dile getirebileceğimiz veya net şekilde ifade etme arzumuzun yükseldiği bir gündeyiz. Kısa sürede geri dönüş alamasak da gereken yerler gereken mesajı alacaktır.

  Aslan burcu, 14 Mart 2014 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  Yakın çevreniz tarafından desteklendiğiniz günlerdesiniz. Maddi açıdan gelişmeler de olumlu olabilir veya aile içinde bu anlamda birbirinizi destekleyebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Ne tür sonuçlar doğurur bilemem, ama karşılığını ve verilecek tepkileri hesaplamaksızın duygu ve düşüncelerimizi açıkça dile getirebileceğimiz veya net şekilde ifade etme arzumuzun yükseldiği bir gündeyiz. Kısa sürede geri dönüş alamasak da gereken yerler gereken mesajı alacaktır.

  Başak burcu, 14 Mart 2014 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Yakın çevrenizle ilgili konulara yoğunlaşmak zorunda kaldığınız ve önemli kararların gündeme gelebileceği bir dönemdesiniz. Sağlığınızla veya yakınlarınızın sağlıklarıyla ilgili problemler söz konusu olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Ne tür sonuçlar doğurur bilemem, ama karşılığını ve verilecek tepkileri hesaplamaksızın duygu ve düşüncelerimizi açıkça dile getirebileceğimiz veya net şekilde ifade etme arzumuzun yükseldiği bir gündeyiz. Kısa sürede geri dönüş alamasak da gereken yerler gereken mesajı alacaktır.

  Terazi burcu, 14 Mart 2014 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  İşinizle veya genel uğraşlarınızla ilgili konularda maddi şanslar(ufak da olsa) söz konusu olabilir veya bu kanallı kazançlar elde edebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Ne tür sonuçlar doğurur bilemem, ama karşılığını ve verilecek tepkileri hesaplamaksızın duygu ve düşüncelerimizi açıkça dile getirebileceğimiz veya net şekilde ifade etme arzumuzun yükseldiği bir gündeyiz. Kısa sürede geri dönüş alamasak da gereken yerler gereken mesajı alacaktır.

  Akrep burcu, 14 Mart 2014 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  Sosyal yaşamınızın ve arkadaşlık ilişkilerinizin ön plana çıktığı ve bu başlıklı konularda yaşanacak olaylar nedeniyle özel yaşamınızı ihmal edebileceğiniz günlerdesiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Ne tür sonuçlar doğurur bilemem, ama karşılığını ve verilecek tepkileri hesaplamaksızın duygu ve düşüncelerimizi açıkça dile getirebileceğimiz veya net şekilde ifade etme arzumuzun yükseldiği bir gündeyiz. Kısa sürede geri dönüş alamasak da gereken yerler gereken mesajı alacaktır.

  Yay burcu, 14 Mart 2014 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  İletişimle ilgili veya aileniz ve yakın çevrenizle bağlantılı işleriniz olumlu sonuçlar doğurabilir veya birlikte keyifli saatler geçirebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Ne tür sonuçlar doğurur bilemem, ama karşılığını ve verilecek tepkileri hesaplamaksızın duygu ve düşüncelerimizi açıkça dile getirebileceğimiz veya net şekilde ifade etme arzumuzun yükseldiği bir gündeyiz. Kısa sürede geri dönüş alamasak da gereken yerler gereken mesajı alacaktır.

  Oğlak burcu, 14 Mart 2014 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  İnsanları daha kolay ikna edebileceğiniz birkaç günlük süreçtesiniz. Özellikle pazarlık gerektiren veya maddi başlıklı konularda istediğiniz sonuçları alabilirsiniz. Harcamalarınıza dikkat edin. Tüm burçlar için gün geneli: Ne tür sonuçlar doğurur bilemem, ama karşılığını ve verilecek tepkileri hesaplamaksızın duygu ve düşüncelerimizi açıkça dile getirebileceğimiz veya net şekilde ifade etme arzumuzun yükseldiği bir gündeyiz. Kısa sürede geri dönüş alamasak da gereken yerler gereken mesajı alacaktır.

  Kova burcu, 14 Mart 2014 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  Bugünlerde atacağınız adımlar geleceğinizi etkileyebilir. Gelecekle ilgili işler ön planda ve bu alanlarda maddi kazanımlarda söz konusu olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Ne tür sonuçlar doğurur bilemem, ama karşılığını ve verilecek tepkileri hesaplamaksızın duygu ve düşüncelerimizi açıkça dile getirebileceğimiz veya net şekilde ifade etme arzumuzun yükseldiği bir gündeyiz. Kısa sürede geri dönüş alamasak da gereken yerler gereken mesajı alacaktır.

  Balık burcu, 14 Mart 2014 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Eğitim, hukuk, seyahatler ve yakın çevre ilişkileri konularında olumlu gelişmeler yaşayabileceğiniz birkaç günlük süreçtesiniz. Geleceğe dönük kararlar söz konusu olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Ne tür sonuçlar doğurur bilemem, ama karşılığını ve verilecek tepkileri hesaplamaksızın duygu ve düşüncelerimizi açıkça dile getirebileceğimiz veya net şekilde ifade etme arzumuzun yükseldiği bir gündeyiz. Kısa sürede geri dönüş alamasak da gereken yerler gereken mesajı alacaktır.

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  14 MART 2014 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •