1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 13 MART 2014 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 13 MART 2014 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır  Koç burcu, 13 Mart 2014 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Bugünden itibaren ay sonuna kadar, maddi konularda sıkıntılar ya da maddi başlıklı konular nedeniyle sorunlar oluşabilir. Yakınınızdaki kişilerle de bu alanlarda anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Aksi davranan, direnç veya isteksizlik gösteren kişilerle karşılaşsak bile, istek, hedef, plan ve ihtiyaçlarımızı ön plana alabileceğimiz ve bu alanlarda istediğimiz şekilde ilerleyebilmek için yeni yöntemler geliştirebileceğimiz günlerdeyiz. Bu alanda harcanan zaman ve enerjiye değer, bu nedenle günü verimli değerlendirmekte fayda var.

  Boğa burcu, 13 Mart 2014 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  Ekip çalışmaları gerektiren konularda, grup faaliyetleri esnasında veya ortaklık yapılması gereken işlerde sorun veya pürüzlerle karşılaşılabilecek bir süreçtesiniz. Aksi davranan, direnç veya isteksizlik gösteren kişilerle karşılaşsak bile, istek, hedef, plan ve ihtiyaçlarımızı ön plana alabileceğimiz ve bu alanlarda istediğimiz şekilde ilerleyebilmek için yeni yöntemler geliştirebileceğimiz günlerdeyiz. Bu alanda harcanan zaman ve enerjiye değer, bu nedenle günü verimli değerlendirmekte fayda var.

  İkizler burcu, 13 Mart 2014 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Yurtdışı bağlantılı işler, yancılarla ilişkiler, seyahatler, eğitim, hukuk v.b konularda sıkıntı yaşanabilecek bir süreçtesiniz. Uzlaşmacı ve olumlu olmanın faydasını görebilirsiniz. İletişim kurmakta zorlanabilirsiniz. Aksi davranan, direnç veya isteksizlik gösteren kişilerle karşılaşsak bile, istek, hedef, plan ve ihtiyaçlarımızı ön plana alabileceğimiz ve bu alanlarda istediğimiz şekilde ilerleyebilmek için yeni yöntemler geliştirebileceğimiz günlerdeyiz. Bu alanda harcanan zaman ve enerjiye değer, bu nedenle günü verimli değerlendirmekte fayda var.

  Yengeç burcu, 13 Mart 2014 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Ay sonuna kadar maddi konularda sıkıntı yaşanabilir veya partnerinizin bu alanda size destek veya yardımcı olmadığını düşünebilirsiniz. Aksi davranan, direnç veya isteksizlik gösteren kişilerle karşılaşsak bile, istek, hedef, plan ve ihtiyaçlarımızı ön plana alabileceğimiz ve bu alanlarda istediğimiz şekilde ilerleyebilmek için yeni yöntemler geliştirebileceğimiz günlerdeyiz. Bu alanda harcanan zaman ve enerjiye değer, bu nedenle günü verimli değerlendirmekte fayda var.

  Aslan burcu, 13 Mart 2014 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  Bugünden itibaren ay sonuna kadar, aileniz veya partneriniz tarafından desteklenmediğinizi düşünebilir ve yalnız hissedebilirsiniz. Ev, aile ve özel hayatla ilgili konularda zorlanmalar yaşanabilir. Aksi davranan, direnç veya isteksizlik gösteren kişilerle karşılaşsak bile, istek, hedef, plan ve ihtiyaçlarımızı ön plana alabileceğimiz ve bu alanlarda istediğimiz şekilde ilerleyebilmek için yeni yöntemler geliştirebileceğimiz günlerdeyiz. Bu alanda harcanan zaman ve enerjiye değer, bu nedenle günü verimli değerlendirmekte fayda var.

  Başak burcu, 13 Mart 2014 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Yakın çevrenizle ilişkilerinizde zorlanabileceğiniz üç haftalık süreçtesiniz. Ayın 29’una kadar kendi sağlığınız veya yakınlarınızın sağlığı ile ilgili konular dikkat gerektirebilir. Aksi davranan, direnç veya isteksizlik gösteren kişilerle karşılaşsak bile, istek, hedef, plan ve ihtiyaçlarımızı ön plana alabileceğimiz ve bu alanlarda istediğimiz şekilde ilerleyebilmek için yeni yöntemler geliştirebileceğimiz günlerdeyiz. Bu alanda harcanan zaman ve enerjiye değer, bu nedenle günü verimli değerlendirmekte fayda var.

  Terazi burcu, 13 Mart 2014 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  Ayın 29’una kadar maddi konularda sıkıntı yaşamamak için planlı olmanızda fayda var. Harcamalarınızı kontrol altına almanız gerekiyor. Aksi davranan, direnç veya isteksizlik gösteren kişilerle karşılaşsak bile, istek, hedef, plan ve ihtiyaçlarımızı ön plana alabileceğimiz ve bu alanlarda istediğimiz şekilde ilerleyebilmek için yeni yöntemler geliştirebileceğimiz günlerdeyiz. Bu alanda harcanan zaman ve enerjiye değer, bu nedenle günü verimli değerlendirmekte fayda var.

  Akrep burcu, 13 Mart 2014 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  Her konuyu eleştiren, karşılık veren, direnç ya da isteksizlik gösteren ve bunu doğru bir yöntem olarak gören kişilerle karşılaşabileceğiniz bir gün. Aksi davranan, direnç veya isteksizlik gösteren kişilerle karşılaşsak bile, istek, hedef, plan ve ihtiyaçlarımızı ön plana alabileceğimiz ve bu alanlarda istediğimiz şekilde ilerleyebilmek için yeni yöntemler geliştirebileceğimiz günlerdeyiz. Bu alanda harcanan zaman ve enerjiye değer, bu nedenle günü verimli değerlendirmekte fayda var.

  Yay burcu, 13 Mart 2014 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Bugünden itibaren 29 Mart’ a kadar olacak süreçte, bazı işlerinizde sonlanmalar yaşanabilir veya çevrenizdeki kişilerle iletişim sorunları ve anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz. Aksi davranan, direnç veya isteksizlik gösteren kişilerle karşılaşsak bile, istek, hedef, plan ve ihtiyaçlarımızı ön plana alabileceğimiz ve bu alanlarda istediğimiz şekilde ilerleyebilmek için yeni yöntemler geliştirebileceğimiz günlerdeyiz. Bu alanda harcanan zaman ve enerjiye değer, bu nedenle günü verimli değerlendirmekte fayda var.

  Oğlak burcu, 13 Mart 2014 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  >Bugünden itibaren ayın 29’una kadar olan süreçte gelirlerinizden bazılarında azalmalar olabilir. İkili ilişkilerinize maddi konuları karıştırmamanız ve parasal konularda dikkatli adım atmanız gereken bir süreçte olacaksınız. Aksi davranan, direnç veya isteksizlik gösteren kişilerle karşılaşsak bile, istek, hedef, plan ve ihtiyaçlarımızı ön plana alabileceğimiz ve bu alanlarda istediğimiz şekilde ilerleyebilmek için yeni yöntemler geliştirebileceğimiz günlerdeyiz. Bu alanda harcanan zaman ve enerjiye değer, bu nedenle günü verimli değerlendirmekte fayda var.

  Kova burcu, 13 Mart 2014 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  Bugünden itibaren ayın 29’una kadar, kendi istek ve ihtiyaçlarınızı her şeyin önünde tutacağınız bir dönemde olacaksınız. Bu esnada sıkıntı yaşamamak için, bencil davranıyor görüntüsü vermemeye özen göstermenizde fayda var. Aksi davranan, direnç veya isteksizlik gösteren kişilerle karşılaşsak bile, istek, hedef, plan ve ihtiyaçlarımızı ön plana alabileceğimiz ve bu alanlarda istediğimiz şekilde ilerleyebilmek için yeni yöntemler geliştirebileceğimiz günlerdeyiz. Bu alanda harcanan zaman ve enerjiye değer, bu nedenle günü verimli değerlendirmekte fayda var.

  Balık burcu, 13 Mart 2014 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Bugünden itibaren ayın 29’una kadar bazı ilişki veya işleriniz istediğiniz yönde ilerlemeyebilir veya sonlanabilir. Kötüye giden durumlara dahi olumlu yaklaşmak size iyi gelecektir. Aksi davranan, direnç veya isteksizlik gösteren kişilerle karşılaşsak bile, istek, hedef, plan ve ihtiyaçlarımızı ön plana alabileceğimiz ve bu alanlarda istediğimiz şekilde ilerleyebilmek için yeni yöntemler geliştirebileceğimiz günlerdeyiz. Bu alanda harcanan zaman ve enerjiye değer, bu nedenle günü verimli değerlendirmekte fayda var.

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  13 MART 2014 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •