1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 12 MART 2014 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 12 MART 2014 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır  Koç burcu, 12 Mart 2014 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Duygularınızı göstermek için biraz daha beklemelisiniz. Başkalarını değiştirmeye çalışmak isteyebilirsiniz. Eleştiri dozunu kaçırabileceğiniz bir gün. İlişkilerinizi beslemek istiyorsanız biraz daha uzlaşmacı ve yardıma hazır olmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: İş hayatımıza, kariyerimize veya toplum içindeki imajımıza katkısı olabilecek iş, randevu, teklif veya planlara vakit ayırmamız gereken bir gündeyiz. Bir süredir ihmal edilen planlara yoğunlaşabilir veya gelen teklifleri ciddiye alabiliriz. Gereken değişiklikleri ve düzenlemeleri yaparak istediğimiz konularda zorlanarak da olsa sonuç almaya odaklanacağımız bir Salı günündeyiz.

  Boğa burcu, 12 Mart 2014 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  Yapacağınız yardımlar boşa gitmeyecektir. İstikrarsız tavırları olan kişiler dikkat gerektiriyor. Eşitlik esasına dayalı ilişkiler kurmalısınız. Karşılıklı verici olmak ve her tarafın karlı çıkacağı ilişkiler için çabalamak en iyisi. Tüm burçlar için gün geneli: İş hayatımıza, kariyerimize veya toplum içindeki imajımıza katkısı olabilecek iş, randevu, teklif veya planlara vakit ayırmamız gereken bir gündeyiz. Bir süredir ihmal edilen planlara yoğunlaşabilir veya gelen teklifleri ciddiye alabiliriz. Gereken değişiklikleri ve düzenlemeleri yaparak istediğimiz konularda zorlanarak da olsa sonuç almaya odaklanacağımız bir Salı günündeyiz.

  İkizler burcu, 12 Mart 2014 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Vakit kaybetmenin zamanı değil! Önemsediğiniz konulara zaman ayırmalı ve istediğinizi elde edene kadar durmamalısınız. Yetenekleriniz aranır bir kişi olmanızı sağlayacaktır. Aşk hayatınız ön planda. Tüm burçlar için gün geneli: İş hayatımıza, kariyerimize veya toplum içindeki imajımıza katkısı olabilecek iş, randevu, teklif veya planlara vakit ayırmamız gereken bir gündeyiz. Bir süredir ihmal edilen planlara yoğunlaşabilir veya gelen teklifleri ciddiye alabiliriz. Gereken değişiklikleri ve düzenlemeleri yaparak istediğimiz konularda zorlanarak da olsa sonuç almaya odaklanacağımız bir Salı günündeyiz.

  Yengeç burcu, 12 Mart 2014 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Farklı iş veya konularla ilgilenebilir, farklı yöntemler deneyebilir veya size ilham veren seyahatlere çıkabilirsiniz. Bol bol sosyalleşmenin de bu anlamda faydası olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: İş hayatımıza, kariyerimize veya toplum içindeki imajımıza katkısı olabilecek iş, randevu, teklif veya planlara vakit ayırmamız gereken bir gündeyiz. Bir süredir ihmal edilen planlara yoğunlaşabilir veya gelen teklifleri ciddiye alabiliriz. Gereken değişiklikleri ve düzenlemeleri yaparak istediğimiz konularda zorlanarak da olsa sonuç almaya odaklanacağımız bir Salı günündeyiz.

  Aslan burcu, 12 Mart 2014 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  İlerlemenize faydası dokunacağını düşündüğünüz kişilerle bir araya gelebilir ve bu kişilere planlarınızdan bahsedebilirsiniz. Maddi fırsatlar söz konusu, ama planlı ve dikkatli olmak gerekiyor. Tüm burçlar için gün geneli: İş hayatımıza, kariyerimize veya toplum içindeki imajımıza katkısı olabilecek iş, randevu, teklif veya planlara vakit ayırmamız gereken bir gündeyiz. Bir süredir ihmal edilen planlara yoğunlaşabilir veya gelen teklifleri ciddiye alabiliriz. Gereken değişiklikleri ve düzenlemeleri yaparak istediğimiz konularda zorlanarak da olsa sonuç almaya odaklanacağımız bir Salı günündeyiz.

  Başak burcu, 12 Mart 2014 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Tecrübeleriniz ve bilginiz pazarlık gücünüzü arttırabilir. Dolayısıyla, çözüm üretmeli ve yardımcı olmaya çalışmalısınız. Yardımlarınızın ve bonkörlüğünüzün karşılığını alacaksınız. Tüm burçlar için gün geneli: İş hayatımıza, kariyerimize veya toplum içindeki imajımıza katkısı olabilecek iş, randevu, teklif veya planlara vakit ayırmamız gereken bir gündeyiz. Bir süredir ihmal edilen planlara yoğunlaşabilir veya gelen teklifleri ciddiye alabiliriz. Gereken değişiklikleri ve düzenlemeleri yaparak istediğimiz konularda zorlanarak da olsa sonuç almaya odaklanacağımız bir Salı günündeyiz.

  Terazi burcu, 12 Mart 2014 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  Aşırı tepkiler verebilir veya çok fazla talepte bulunan kişiler nedeniyle sıkıntı yaşayabilirsiniz. Hedeflerinize ulaşmak için yeni bağlantılar kurmanız gerekiyor. Aşk hayatınızda olumlu gelişmeler var. Tüm burçlar için gün geneli: İş hayatımıza, kariyerimize veya toplum içindeki imajımıza katkısı olabilecek iş, randevu, teklif veya planlara vakit ayırmamız gereken bir gündeyiz. Bir süredir ihmal edilen planlara yoğunlaşabilir veya gelen teklifleri ciddiye alabiliriz. Gereken değişiklikleri ve düzenlemeleri yaparak istediğimiz konularda zorlanarak da olsa sonuç almaya odaklanacağımız bir Salı günündeyiz.

  Akrep burcu, 12 Mart 2014 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  Yeni veya alışılmadık şeyler deneyebilir, farklı yerleri ziyaret edebilir, ilham veren kişilerle bir araya gelebilirsiniz. Yüksek yaratıcılığınızı kullanarak özel yaşamınızı veya ailenizi ilgilendiren konularda gelişme gösterebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: İş hayatımıza, kariyerimize veya toplum içindeki imajımıza katkısı olabilecek iş, randevu, teklif veya planlara vakit ayırmamız gereken bir gündeyiz. Bir süredir ihmal edilen planlara yoğunlaşabilir veya gelen teklifleri ciddiye alabiliriz. Gereken değişiklikleri ve düzenlemeleri yaparak istediğimiz konularda zorlanarak da olsa sonuç almaya odaklanacağımız bir Salı günündeyiz.

  Yay burcu, 12 Mart 2014 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Dedikodu eğiliminde kişilerle karşılaşabilirsiniz, bahsedilen konular önemsiz ya da yanlış olabileceği için sizin yorum yapmamanızda fayda var. Evle ilgili işler maddi açıdan düşündüğünüzden çok harcama yapılması anlamına gelebilir. Maddi açıdan planlı olmanız gerekiyor. Tüm burçlar için gün geneli: İş hayatımıza, kariyerimize veya toplum içindeki imajımıza katkısı olabilecek iş, randevu, teklif veya planlara vakit ayırmamız gereken bir gündeyiz. Bir süredir ihmal edilen planlara yoğunlaşabilir veya gelen teklifleri ciddiye alabiliriz. Gereken değişiklikleri ve düzenlemeleri yaparak istediğimiz konularda zorlanarak da olsa sonuç almaya odaklanacağımız bir Salı günündeyiz.

  Oğlak burcu, 12 Mart 2014 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Alışılmadık koşullarda gösterdiğiniz performans yeteneklerinizin anlaşılmasını ve fark edilmenizi sağlayacaktır. Tecrübe ve bilginiz ilerlemenize yardım ediyor. Ancak, kıskanç veya kuraldışı davranan kişilere dikkat etmelisiniz. Tüm burçlar için gün geneli: İş hayatımıza, kariyerimize veya toplum içindeki imajımıza katkısı olabilecek iş, randevu, teklif veya planlara vakit ayırmamız gereken bir gündeyiz. Bir süredir ihmal edilen planlara yoğunlaşabilir veya gelen teklifleri ciddiye alabiliriz. Gereken değişiklikleri ve düzenlemeleri yaparak istediğimiz konularda zorlanarak da olsa sonuç almaya odaklanacağımız bir Salı günündeyiz.

  Kova burcu, 12 Mart 2014 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  _10.jpg" alt="" align="left"/>Bazı fırsatlar söz konusu olabilir, ancak detaylara mutlaka hakim olmalısınız. Özel hayatonozda, iş yaşamınızda veya maddi açıdan bulunduğunuz önemli konumu korumanız ilerleyeceğinizin de göstergesi olacak. Sağlığınızı ihmal etmeyin. Tüm burçlar için gün geneli: İş hayatımıza, kariyerimize veya toplum içindeki imajımıza katkısı olabilecek iş, randevu, teklif veya planlara vakit ayırmamız gereken bir gündeyiz. Bir süredir ihmal edilen planlara yoğunlaşabilir veya gelen teklifleri ciddiye alabiliriz. Gereken değişiklikleri ve düzenlemeleri yaparak istediğimiz konularda zorlanarak da olsa sonuç almaya odaklanacağımız bir Salı günündeyiz.

  Balık burcu, 12 Mart 2014 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Yaratıcı fikirlerinizi, tecrübe ve bilgilerinizi paylaşmanız çekiciliğinizi arttırabilir. Sosyalleşerek gelecekte sizin için faydalı kişilerle tanışabilir veya faydalı olabilecek bilgiler toplayabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: İş hayatımıza, kariyerimize veya toplum içindeki imajımıza katkısı olabilecek iş, randevu, teklif veya planlara vakit ayırmamız gereken bir gündeyiz. Bir süredir ihmal edilen planlara yoğunlaşabilir veya gelen teklifleri ciddiye alabiliriz. Gereken değişiklikleri ve düzenlemeleri yaparak istediğimiz konularda zorlanarak da olsa sonuç almaya odaklanacağımız bir Salı günündeyiz.

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  12 MART 2014 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •