1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 11 MART 2014 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 11 MART 2014 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır


  Koç burcu, 11 Mart 2014 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Karşılaşabileceğiniz teklifleri veya fırsatları yanlış yorumlayabilir ve bazı konularda hatalı adımlar atabilirsiniz. Dolayısıyla, detaycı ve dikkatli olmanız gerekiyor. Tüm burçlar için gün geneli: Yanlış anlaşılmalara, yanlış bilgilendirmelere veya eksik bilgiler nedeniyle yaşanabilecek iletişim problemlerine açık birkaç günün içindeyiz. Dolayısıyla, doğru anlaşılabilmek ya da tam tersi yanlış yönlendirilmemek için gayret göstermemiz gerekebilir.

  Boğa burcu, 11 Mart 2014 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  Geçmişle bağlantılı problemlere veya çelişkili durumlara farklı bir gözle bakılması gerekiyor olabilir. Diğerlerinin fikir veya önerilerinden çok kendinizinkilere odaklanmanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Yanlış anlaşılmalara, yanlış bilgilendirmelere veya eksik bilgiler nedeniyle yaşanabilecek iletişim problemlerine açık birkaç günün içindeyiz. Dolayısıyla, doğru anlaşılabilmek ya da tam tersi yanlış yönlendirilmemek için gayret göstermemiz gerekebilir.

  İkizler burcu, 11 Mart 2014 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Sempatikliğinizi ve konuşma dilini en iyi şekilde kullanabilme yeteneğinizi ön plana çıkartmanız, zaman içinde istediğiniz konularda istediğiniz sonuçları almanıza yardım edecektir. Merak etmeyin! Tüm burçlar için gün geneli: Yanlış anlaşılmalara, yanlış bilgilendirmelere veya eksik bilgiler nedeniyle yaşanabilecek iletişim problemlerine açık birkaç günün içindeyiz. Dolayısıyla, doğru anlaşılabilmek ya da tam tersi yanlış yönlendirilmemek için gayret göstermemiz gerekebilir.

  Yengeç burcu, 11 Mart 2014 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Dikkatinizi kendiniz için en faydalı iş ve projelere yöneltmeli, ancak bu esnada size keyif veren aktivitelere zaman ayırarak ruhunuzu rahatlatmayı da ihmal etmemelisiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Yanlış anlaşılmalara, yanlış bilgilendirmelere veya eksik bilgiler nedeniyle yaşanabilecek iletişim problemlerine açık birkaç günün içindeyiz. Dolayısıyla, doğru anlaşılabilmek ya da tam tersi yanlış yönlendirilmemek için gayret göstermemiz gerekebilir.

  Aslan burcu, 11 Mart 2014 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  Çevrenizdeki kişilerden erişilmesi zor taleplerde bulunuyor olabilirsiniz. İnsanları kendi tarafınıza çekmek veya isteklerinizin yerine getirilmesini sağlamak niyetindeyseniz daha imkanlı taleplere yoğunlaşmanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Yanlış anlaşılmalara, yanlış bilgilendirmelere veya eksik bilgiler nedeniyle yaşanabilecek iletişim problemlerine açık birkaç günün içindeyiz. Dolayısıyla, doğru anlaşılabilmek ya da tam tersi yanlış yönlendirilmemek için gayret göstermemiz gerekebilir.

  Başak burcu, 11 Mart 2014 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  İçtenliğiniz, sempatikliğiniz ve çekiciliğinizle mevcut ilişkilerinizi yoluna koyabilir, ilişkileri yönlendirebilir veya istediğinizi elde etmenizi sağlayabilir ortamlar yaratabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Yanlış anlaşılmalara, yanlış bilgilendirmelere veya eksik bilgiler nedeniyle yaşanabilecek iletişim problemlerine açık birkaç günün içindeyiz. Dolayısıyla, doğru anlaşılabilmek ya da tam tersi yanlış yönlendirilmemek için gayret göstermemiz gerekebilir.

  Terazi burcu, 11 Mart 2014 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  İşe yarar planlar, fikirler veya işler üzerine yoğunlaşmış olabilirsiniz. Ancak, durum öyle değilse de endişelenmemelisiniz. Zira yenileri yolda sizi bekliyor. Tüm burçlar için gün geneli: Yanlış anlaşılmalara, yanlış bilgilendirmelere veya eksik bilgiler nedeniyle yaşanabilecek iletişim problemlerine açık birkaç günün içindeyiz. Dolayısıyla, doğru anlaşılabilmek ya da tam tersi yanlış yönlendirilmemek için gayret göstermemiz gerekebilir.

  Akrep burcu, 11 Mart 2014 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  Kendini tekrar eden, ilerleme göstermeyen ve sıkıcı olmaya başlayan durumlardan kurtulmanın yollarını arayabilir ve gün içerisinde değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Yanlış anlaşılmalara, yanlış bilgilendirmelere veya eksik bilgiler nedeniyle yaşanabilecek iletişim problemlerine açık birkaç günün içindeyiz. Dolayısıyla, doğru anlaşılabilmek ya da tam tersi yanlış yönlendirilmemek için gayret göstermemiz gerekebilir.

  Yay burcu, 11 Mart 2014 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Tamamlanması gereken iş ve projeleri mutlaka tamamlamanız gerekiyor. Ardından, planlı olmanız durumunda, istediğiniz şeyleri yapabilir pozisyonda olacaksınız meraklanmayın! Tüm burçlar için gün geneli: Yanlış anlaşılmalara, yanlış bilgilendirmelere veya eksik bilgiler nedeniyle yaşanabilecek iletişim problemlerine açık birkaç günün içindeyiz. Dolayısıyla, doğru anlaşılabilmek ya da tam tersi yanlış yönlendirilmemek için gayret göstermemiz gerekebilir.

  Oğlak burcu, 11 Mart 2014 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Çelişkili veya çözümü zor durumlar birkaç gün içerisinde hallolabilir. Kendi kendine çözümlenmemesi durumunda müdahaleniz gerekebilir, ama bu düşük bir ihtimal gibi duruyor. Tüm burçlar için gün geneli: Yanlış anlaşılmalara, yanlış bilgilendirmelere veya eksik bilgiler nedeniyle yaşanabilecek iletişim problemlerine açık birkaç günün içindeyiz. Dolayısıyla, doğru anlaşılabilmek ya da tam tersi yanlış yönlendirilmemek için gayret göstermemiz gerekebilir.

  Kova burcu, 11 Mart 2014 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  İçinden çıkılması zor durumlar için başka kişilerin tecrübelerine veya bilgilerine ihtiyaç duyabilirsiniz. Değiştirilmesi zor durumlar zaman alabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Yanlış anlaşılmalara, yanlış bilgilendirmelere veya eksik bilgiler nedeniyle yaşanabilecek iletişim problemlerine açık birkaç günün içindeyiz. Dolayısıyla, doğru anlaşılabilmek ya da tam tersi yanlış yönlendirilmemek için gayret göstermemiz gerekebilir.

  Balık burcu, 11 Mart 2014 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Bir türlü çözüme ulaşmayan konular çözümlenmeye başlıyor ve olaylar muhtemelen sizin yararınıza gelişiyor. Yine de kutlamalara başlamadan gelişmeleri izlemenizde fayda var! Tüm burçlar için gün geneli: Yanlış anlaşılmalara, yanlış bilgilendirmelere veya eksik bilgiler nedeniyle yaşanabilecek iletişim problemlerine açık birkaç günün içindeyiz. Dolayısıyla, doğru anlaşılabilmek ya da tam tersi yanlış yönlendirilmemek için gayret göstermemiz gerekebilir.

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  11 MART 2014 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •