1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 07 MART 2014 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 07 MART 2014 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır  Koç burcu, 7 Mart 2014 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Evinizi, gayrimenkullerinizi veya ailenizi ilgilendiren konular ilerleme göstermeye başlıyor. Ancak, yine de altından kalkabileceğinizden fazla şeye talip olmamanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Bizim için önemli bazı konular hız kazanıyor. Ancak, gelen desteği, teklifleri veya karşılaşılan fırsatları kaçırmamak adına imkansız konulara onay verme ihtimalimiz yüksek. Gidilmesi zor yerlere gitmeyi, aşılması zor hedefleri aşmayı, çiğnenmesi gereken kurallara rağmen ‘’evet ‘’ demeyi göze alabilir veya görmezden gelebiliriz, belli anlaşmalar esnasında dikkatli olmak lazım!

  Boğa burcu, 7 Mart 2014 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  İletişim ağınızı genişletebilir, belli davranış biçimlerinizin üzerinden geçebilirsiniz. Bu anlamda yakınınızdaki bazı kişilerin faydalarını da görebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bizim için önemli bazı konular hız kazanıyor. Ancak, gelen desteği, teklifleri veya karşılaşılan fırsatları kaçırmamak adına imkansız konulara onay verme ihtimalimiz yüksek. Gidilmesi zor yerlere gitmeyi, aşılması zor hedefleri aşmayı, çiğnenmesi gereken kurallara rağmen ‘’evet ‘’ demeyi göze alabilir veya görmezden gelebiliriz, belli anlaşmalar esnasında dikkatli olmak lazım!

  İkizler burcu, 7 Mart 2014 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Kontrolü veya anlaşılması zor bazı konularda fikir sahibi olmaya başlayabilir ve bu alanlarda çözüm geliştirebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bizim için önemli bazı konular hız kazanıyor. Ancak, gelen desteği, teklifleri veya karşılaşılan fırsatları kaçırmamak adına imkansız konulara onay verme ihtimalimiz yüksek. Gidilmesi zor yerlere gitmeyi, aşılması zor hedefleri aşmayı, çiğnenmesi gereken kurallara rağmen ‘’evet ‘’ demeyi göze alabilir veya görmezden gelebiliriz, belli anlaşmalar esnasında dikkatli olmak lazım!

  Yengeç burcu, 7 Mart 2014 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Pozitif kişiliğiniz ve iyimserliğiniz insanlar üzerinde olumlu etki yaratmanızı sağlıyor. Belli ilişki veya iş birliklerinizde de, benzer şekilde yararlı değişiklikler yapmak isteyebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bizim için önemli bazı konular hız kazanıyor. Ancak, gelen desteği, teklifleri veya karşılaşılan fırsatları kaçırmamak adına imkansız konulara onay verme ihtimalimiz yüksek. Gidilmesi zor yerlere gitmeyi, aşılması zor hedefleri aşmayı, çiğnenmesi gereken kurallara rağmen ‘’evet ‘’ demeyi göze alabilir veya görmezden gelebiliriz, belli anlaşmalar esnasında dikkatli olmak lazım!

  Aslan burcu, 7 Mart 2014 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  Çevrenizdeki kişilere yeteneklerinizi en iyi şekilde gösterme fırsatları yakalayabileceğiniz bir sürece giriyorsunuz. Tüm burçlar için gün geneli: Bizim için önemli bazı konular hız kazanıyor. Ancak, gelen desteği, teklifleri veya karşılaşılan fırsatları kaçırmamak adına imkansız konulara onay verme ihtimalimiz yüksek. Gidilmesi zor yerlere gitmeyi, aşılması zor hedefleri aşmayı, çiğnenmesi gereken kurallara rağmen ‘’evet ‘’ demeyi göze alabilir veya görmezden gelebiliriz, belli anlaşmalar esnasında dikkatli olmak lazım!

  Başak burcu, 7 Mart 2014 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Önümüzdeki haftalarda, uzun vadeli amaç, istek ya da hedefleriniz ulaşılabilir hale geliyor. Kaynaklarınızın veya kontaklarınızın üzerinden geçip ilerlemelisiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Bizim için önemli bazı konular hız kazanıyor. Ancak, gelen desteği, teklifleri veya karşılaşılan fırsatları kaçırmamak adına imkansız konulara onay verme ihtimalimiz yüksek. Gidilmesi zor yerlere gitmeyi, aşılması zor hedefleri aşmayı, çiğnenmesi gereken kurallara rağmen ‘’evet ‘’ demeyi göze alabilir veya görmezden gelebiliriz, belli anlaşmalar esnasında dikkatli olmak lazım!

  Terazi burcu, 7 Mart 2014 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  Yardım amaçlı çalışmalarınız ve kariyeriniz arasında yavaş yavaş bir bağ oluşmaya başlıyor ve ilerleme hızınız artıyor. Bugüne kadar bu alanda yaşadığınız istikrarsızlıkların nedenleri ortaya çıkabileceği gibi, hiçbir şeyin boşa gitmediğini de gözlemlemeye başlayacaksınız. Tüm burçlar için gün geneli: Bizim için önemli bazı konular hız kazanıyor. Ancak, gelen desteği, teklifleri veya karşılaşılan fırsatları kaçırmamak adına imkansız konulara onay verme ihtimalimiz yüksek. Gidilmesi zor yerlere gitmeyi, aşılması zor hedefleri aşmayı, çiğnenmesi gereken kurallara rağmen ‘’evet ‘’ demeyi göze alabilir veya görmezden gelebiliriz, belli anlaşmalar esnasında dikkatli olmak lazım!

  Akrep burcu, 7 Mart 2014 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  Önümüzdeki birkaç hafta içinde fikirlerinizi netleştiremediğiniz, kararsız kaldığınız ya da istikrarsız devam eden bazı konular giderek azalıp kaybolmaya başlıyor. Tüm burçlar için gün geneli: Bizim için önemli bazı konular hız kazanıyor. Ancak, gelen desteği, teklifleri veya karşılaşılan fırsatları kaçırmamak adına imkansız konulara onay verme ihtimalimiz yüksek. Gidilmesi zor yerlere gitmeyi, aşılması zor hedefleri aşmayı, çiğnenmesi gereken kurallara rağmen ‘’evet ‘’ demeyi göze alabilir veya görmezden gelebiliriz, belli anlaşmalar esnasında dikkatli olmak lazım!

  Yay burcu, 7 Mart 2014 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Özel yaşamınıza veya profesyonel hayatınıza ait ilişkileriniz veya iş birliklerinizde yaşanan durgunluk sona eriyor ve ilişkiler yoluna girmeye başlıyor. Tüm burçlar için gün geneli: Bizim için önemli bazı konular hız kazanıyor. Ancak, gelen desteği, teklifleri veya karşılaşılan fırsatları kaçırmamak adına imkansız konulara onay verme ihtimalimiz yüksek. Gidilmesi zor yerlere gitmeyi, aşılması zor hedefleri aşmayı, çiğnenmesi gereken kurallara rağmen ‘’evet ‘’ demeyi göze alabilir veya görmezden gelebiliriz, belli anlaşmalar esnasında dikkatli olmak lazım!

  Oğlak burcu, 7 Mart 2014 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Size seven, takdir eden kişiler halen destekçiniz olmaya devam ediyor ya da belli hayranlarınızın sizden uzaklaştığını düşünüyorsanız, irtibat kurabilirsiniz, merak etmeyin. Tüm burçlar için gün geneli: Bizim için önemli bazı konular hız kazanıyor. Ancak, gelen desteği, teklifleri veya karşılaşılan fırsatları kaçırmamak adına imkansız konulara onay verme ihtimalimiz yüksek. Gidilmesi zor yerlere gitmeyi, aşılması zor hedefleri aşmayı, çiğnenmesi gereken kurallara rağmen ‘’evet ‘’ demeyi göze alabilir veya görmezden gelebiliriz, belli anlaşmalar esnasında dikkatli olmak lazım!

  Kova burcu, 7 Mart 2014 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  Yavaşladığını, hatta durma noktasına geldiğini düşündüğünüz bazı ilişkileriniz, işleriniz ya da anlaşmalarınız canlanabilir! Tüm burçlar için gün geneli: Bizim için önemli bazı konular hız kazanıyor. Ancak, gelen desteği, teklifleri veya karşılaşılan fırsatları kaçırmamak adına imkansız konulara onay verme ihtimalimiz yüksek. Gidilmesi zor yerlere gitmeyi, aşılması zor hedefleri aşmayı, çiğnenmesi gereken kurallara rağmen ‘’evet ‘’ demeyi göze alabilir veya görmezden gelebiliriz, belli anlaşmalar esnasında dikkatli olmak lazım!

  Balık burcu, 7 Mart 2014 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  İlerlemenizi durdurmak zor görünüyor. Dolayısıyla, uzun zamandır sekteye uğramış ya da işlevselliğini kaybetmiş belli ilişkileri veya iş birliklerini korumak için enerji harcamak ve zaman kaybetmek doğru olmayabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Bizim için önemli bazı konular hız kazanıyor. Ancak, gelen desteği, teklifleri veya karşılaşılan fırsatları kaçırmamak adına imkansız konulara onay verme ihtimalimiz yüksek. Gidilmesi zor yerlere gitmeyi, aşılması zor hedefleri aşmayı, çiğnenmesi gereken kurallara rağmen ‘’evet ‘’ demeyi göze alabilir veya görmezden gelebiliriz, belli anlaşmalar esnasında dikkatli olmak lazım!

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  07 MART 2014 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •