1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 06 MART 2014 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 06 MART 2014 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır  Koç burcu, 6 Mart 2014 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Mevcut etkiler rekabet ortamı oluşturuyor, ancak bu anlamda centilmen bir iş mücadelesinden bahsediyoruz. Dolayısıyla bu durumda, hiç kimse sadece yapmaya muktedir olduğu için karşı tarafı rencide etmemeye özen göstermeli. Tüm burçlar için gün geneli: İş hayatınızı, yaratıcılık gerektiren işlerinizi veya duygusal yaşamınızı ilgilendiren konularda diğerlerinin fikirlerini de almak ve buna göre bir yol belirlemek isteyebilirsiniz. Danışılan fikirlerin yenilikçi ya da alışılmış seçimler olup olmaması değil, alacağınız pozisyonu belirlemesi önemli olacak.

  Boğa burcu, 6 Mart 2014 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  Beklenmedik durumlarla karşılaşabilirsiniz. Sakinliğinizi korumalı ve planlı davranmalısınız. Hesaplayarak hareket etmeniz ve ölçülü olmanız konunun üstesinden gelmenizi kolaylaştıracaktır. Tüm burçlar için gün geneli: İş hayatınızı, yaratıcılık gerektiren işlerinizi veya duygusal yaşamınızı ilgilendiren konularda diğerlerinin fikirlerini de almak ve buna göre bir yol belirlemek isteyebilirsiniz. Danışılan fikirlerin yenilikçi ya da alışılmış seçimler olup olmaması değil, alacağınız pozisyonu belirlemesi önemli olacak. Tüm burçlar için gün geneli: İş hayatınızı, yaratıcılık gerektiren işlerinizi veya duygusal yaşamınızı ilgilendiren konularda diğerlerinin fikirlerini de almak ve buna göre bir yol belirlemek isteyebilirsiniz. Danışılan fikirlerin yenilikçi ya da alışılmış seçimler olup olmaması değil, alacağınız pozisyonu belirlemesi önemli olacak.

  İkizler burcu, 6 Mart 2014 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Olamayacağından emin olduğunuz konularda aniden ortaya çıkan fırsatlar sizi şaşırtabilir. Değerlendirmeye çalışmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: İş hayatınızı, yaratıcılık gerektiren işlerinizi veya duygusal yaşamınızı ilgilendiren konularda diğerlerinin fikirlerini de almak ve buna göre bir yol belirlemek isteyebilirsiniz. Danışılan fikirlerin yenilikçi ya da alışılmış seçimler olup olmaması değil, alacağınız pozisyonu belirlemesi önemli olacak.

  Yengeç burcu, 6 Mart 2014 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Bazı konulardaki gelişmeler belli sonuçlara varmayı güçleştirebilir. Elinize geçen bilgi veya haberleri değerlendirmeden önce netleşmesini beklemeniz daha faydalı olacaktır. Tüm burçlar için gün geneli: İş hayatınızı, yaratıcılık gerektiren işlerinizi veya duygusal yaşamınızı ilgilendiren konularda diğerlerinin fikirlerini de almak ve buna göre bir yol belirlemek isteyebilirsiniz. Danışılan fikirlerin yenilikçi ya da alışılmış seçimler olup olmaması değil, alacağınız pozisyonu belirlemesi önemli olacak.

  Aslan burcu, 6 Mart 2014 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  Bazı şeylerin ya da yaşanan olayların nedenleri yavaş yavaş ortaya çıkmaya başlayabilir ve siz de gelişmelere göre ilerleme veya plan yapma fırsatı bulabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: İş hayatınızı, yaratıcılık gerektiren işlerinizi veya duygusal yaşamınızı ilgilendiren konularda diğerlerinin fikirlerini de almak ve buna göre bir yol belirlemek isteyebilirsiniz. Danışılan fikirlerin yenilikçi ya da alışılmış seçimler olup olmaması değil, alacağınız pozisyonu belirlemesi önemli olacak.

  Başak burcu, 6 Mart 2014 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Diğerlerinin hareketlerine müdahale etmeniz veya davranışlarını düzeltmeniz gerekebilir veya siz kendi içinizde bu tür bir istek duyabilirsiniz. Kazananı belli olmayan tartışmalara girmemeye çalışın. Tüm burçlar için gün geneli: İş hayatınızı, yaratıcılık gerektiren işlerinizi veya duygusal yaşamınızı ilgilendiren konularda diğerlerinin fikirlerini de almak ve buna göre bir yol belirlemek isteyebilirsiniz. Danışılan fikirlerin yenilikçi ya da alışılmış seçimler olup olmaması değil, alacağınız pozisyonu belirlemesi önemli olacak.

  Terazi burcu, 6 Mart 2014 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  Başkalarının talep, istek ve ihtiyaçlarını yerine getirmeye çalışırken kendi ihtiyaçlarınızı ihmal ediyorsunuz. Başkalarını düşünmek güzel, ama kendinizi de düşünmelisiniz. Tüm burçlar için gün geneli: İş hayatınızı, yaratıcılık gerektiren işlerinizi veya duygusal yaşamınızı ilgilendiren konularda diğerlerinin fikirlerini de almak ve buna göre bir yol belirlemek isteyebilirsiniz. Danışılan fikirlerin yenilikçi ya da alışılmış seçimler olup olmaması değil, alacağınız pozisyonu belirlemesi önemli olacak.

  Akrep burcu, 6 Mart 2014 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  Belli anlaşmalarınızda veya iş birliklerinizde disiplinli olmanızda fayda var. Ne kadar planlı olursanız kendinizi ve fikirlerinizi kabul ettirmenizde o kadar kolay olacaktır. Tüm burçlar için gün geneli: İş hayatınızı, yaratıcılık gerektiren işlerinizi veya duygusal yaşamınızı ilgilendiren konularda diğerlerinin fikirlerini de almak ve buna göre bir yol belirlemek isteyebilirsiniz. Danışılan fikirlerin yenilikçi ya da alışılmış seçimler olup olmaması değil, alacağınız pozisyonu belirlemesi önemli olacak.

  Yay burcu, 6 Mart 2014 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Karışık sinyaller kafa karıştırabilir. Yanlış anlaşılmaların söz konusu olabilir. Belli konuların net bir şekilde anlaşılmasını ya da belli anlaşmalarda karşılıklı beklentilerin açıkça kavranmasını sağlamanız gerekiyor. Tüm burçlar için gün geneli: İş hayatınızı, yaratıcılık gerektiren işlerinizi veya duygusal yaşamınızı ilgilendiren konularda diğerlerinin fikirlerini de almak ve buna göre bir yol belirlemek isteyebilirsiniz. Danışılan fikirlerin yenilikçi ya da alışılmış seçimler olup olmaması değil, alacağınız pozisyonu belirlemesi önemli olacak.

  Oğlak burcu, 6 Mart 2014 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Mantıksız fikirleri olan ya da yaptıkları planlardaki boşlukları gördüğünüz kişileri uyarmak isteyebilirsiniz. Ancak, karşınızdaki kişiler sizi yanlış anlayabileceği için sadece kendi risklerinizi azaltmaya çalışmakla yetinmenizde fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: İş hayatınızı, yaratıcılık gerektiren işlerinizi veya duygusal yaşamınızı ilgilendiren konularda diğerlerinin fikirlerini de almak ve buna göre bir yol belirlemek isteyebilirsiniz. Danışılan fikirlerin yenilikçi ya da alışılmış seçimler olup olmaması değil, alacağınız pozisyonu belirlemesi önemli olacak.

  Kova burcu, 6 Mart 2014 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  Belli iş birlikleriniz, ilişkileriniz veya yapılan anlaşmalar bozulmak üzere görüntüsü verse de, aslında durum bu olmak zorunda değil! Bu bilgiyi doğru kullanmanızda fayda var sevgili kovalar. Tüm burçlar için gün geneli: İş hayatınızı, yaratıcılık gerektiren işlerinizi veya duygusal yaşamınızı ilgilendiren konularda diğerlerinin fikirlerini de almak ve buna göre bir yol belirlemek isteyebilirsiniz. Danışılan fikirlerin yenilikçi ya da alışılmış seçimler olup olmaması değil, alacağınız pozisyonu belirlemesi önemli olacak.

  Balık burcu, 6 Mart 2014 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Bazı kişiler olayların farklı ya da yanlış taraflarına odaklı olabilirler. Dolayısıyla, onların değil kendi aklınıza ve araştırmalarınıza göre hareket planı oluşturmanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: İş hayatınızı, yaratıcılık gerektiren işlerinizi veya duygusal yaşamınızı ilgilendiren konularda diğerlerinin fikirlerini de almak ve buna göre bir yol belirlemek isteyebilirsiniz. Danışılan fikirlerin yenilikçi ya da alışılmış seçimler olup olmaması değil, alacağınız pozisyonu belirlemesi önemli olacak.

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  06 MART 2014 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •