1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 05 MART 2014 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 05 MART 2014 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır


  Koç burcu, 5 Mart 2014 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Bazı konularda yavaşlamanız gerektiğini hissedebilirsiniz. Sezgileriniz bu yönlüyse şayet kulak vermenizde fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Belli başarılar elde etmek, kazanmak, işleri tamamlamak, hedefe doğru yürümek veya ilerleme kaydetmek için uygun fırsatlar yakalayabileceğimiz bir gündeyiz. Beklenmedik engeller, olaylar, entrikalı durumlar ya da zayıf olunan yerler ortaya çıksa da gerekli müdahale veya değişiklikleri yapıp çıktığımız yoldan geri dönmememiz istediğimizi almamızı sağlayacaktır veya bu pürüzler dahi (bir şekilde?)yararımıza sonuçlar doğuracaktır.

  Boğa burcu, 5 Mart 2014 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  Bazı konular lehinize gelişeceğe benziyor ya da bazı durumlar sizin gördüğünüz gibi değil. Eğer siz olumsuz hisler içindeyseniz, bunun nedenleri üzerine düşünmeli ve acilen gerekli düzenlemeleri yapmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Belli başarılar elde etmek, kazanmak, işleri tamamlamak, hedefe doğru yürümek veya ilerleme kaydetmek için uygun fırsatlar yakalayabileceğimiz bir gündeyiz. Beklenmedik engeller, olaylar, entrikalı durumlar ya da zayıf olunan yerler ortaya çıksa da gerekli müdahale veya değişiklikleri yapıp çıktığımız yoldan geri dönmememiz istediğimizi almamızı sağlayacaktır veya bu pürüzler dahi (bir şekilde?)yararımıza sonuçlar doğuracaktır.

  İkizler burcu, 5 Mart 2014 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Evinizi, mal varlıklarınızı ya da ailenizi ilgilendiren konulara odaklanmanız gerekiyor. Bu günlerde bu konulara göstereceğiniz ilgi boşa gitmeyecek. Tüm burçlar için gün geneli: Belli başarılar elde etmek, kazanmak, işleri tamamlamak, hedefe doğru yürümek veya ilerleme kaydetmek için uygun fırsatlar yakalayabileceğimiz bir gündeyiz. Beklenmedik engeller, olaylar, entrikalı durumlar ya da zayıf olunan yerler ortaya çıksa da gerekli müdahale veya değişiklikleri yapıp çıktığımız yoldan geri dönmememiz istediğimizi almamızı sağlayacaktır veya bu pürüzler dahi (bir şekilde?)yararımıza sonuçlar doğuracaktır.

  Yengeç burcu, 5 Mart 2014 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Amaç ve hedefleriniz doğrultusunda çalışmalar içine gerebilirsiniz. Yapacağınız sunumların karşı tarafın anlayabileceği şekilde olmasına dikkat etmelisiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Belli başarılar elde etmek, kazanmak, işleri tamamlamak, hedefe doğru yürümek veya ilerleme kaydetmek için uygun fırsatlar yakalayabileceğimiz bir gündeyiz. Beklenmedik engeller, olaylar, entrikalı durumlar ya da zayıf olunan yerler ortaya çıksa da gerekli müdahale veya değişiklikleri yapıp çıktığımız yoldan geri dönmememiz istediğimizi almamızı sağlayacaktır veya bu pürüzler dahi (bir şekilde?)yararımıza sonuçlar doğuracaktır.

  Aslan burcu, 5 Mart 2014 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  Uzun zamandır düşlediğiniz veya planladığınız hedefleriniz için çalışmaya başlayabilirsiniz. Bu alandaki ilginç fikirlerinizi biraz değiştirerek gündeme alabileceğiniz bir gün. Tüm burçlar için gün geneli: Belli başarılar elde etmek, kazanmak, işleri tamamlamak, hedefe doğru yürümek veya ilerleme kaydetmek için uygun fırsatlar yakalayabileceğimiz bir gündeyiz. Beklenmedik engeller, olaylar, entrikalı durumlar ya da zayıf olunan yerler ortaya çıksa da gerekli müdahale veya değişiklikleri yapıp çıktığımız yoldan geri dönmememiz istediğimizi almamızı sağlayacaktır veya bu pürüzler dahi (bir şekilde?)yararımıza sonuçlar doğuracaktır.

  Başak burcu, 5 Mart 2014 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Özel hayatınızı ilgilendiren konulara istediğiniz şekli verebileceğiniz güzel günlerden birindesiniz. Gereken şeyleri yapmaya başlamanın zamanıdır! Tüm burçlar için gün geneli: Belli başarılar elde etmek, kazanmak, işleri tamamlamak, hedefe doğru yürümek veya ilerleme kaydetmek için uygun fırsatlar yakalayabileceğimiz bir gündeyiz. Beklenmedik engeller, olaylar, entrikalı durumlar ya da zayıf olunan yerler ortaya çıksa da gerekli müdahale veya değişiklikleri yapıp çıktığımız yoldan geri dönmememiz istediğimizi almamızı sağlayacaktır veya bu pürüzler dahi (bir şekilde?)yararımıza sonuçlar doğuracaktır.

  Terazi burcu, 5 Mart 2014 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  Özel yaşamınızı ilgilendiren çözümü zor bir konuyu tekrar gündeme almanız durumunda, eskisinden daha kolay şekilde çözebildiğinizi görebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Belli başarılar elde etmek, kazanmak, işleri tamamlamak, hedefe doğru yürümek veya ilerleme kaydetmek için uygun fırsatlar yakalayabileceğimiz bir gündeyiz. Beklenmedik engeller, olaylar, entrikalı durumlar ya da zayıf olunan yerler ortaya çıksa da gerekli müdahale veya değişiklikleri yapıp çıktığımız yoldan geri dönmememiz istediğimizi almamızı sağlayacaktır veya bu pürüzler dahi (bir şekilde?)yararımıza sonuçlar doğuracaktır.

  Akrep burcu, 5 Mart 2014 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  Önemsediğiniz bir planı veya size keyif veren bir hedefi tekrar gündeme alabilir ve fikir alışverişlerinde bulunarak istediğiniz sonuçları elde edebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Belli başarılar elde etmek, kazanmak, işleri tamamlamak, hedefe doğru yürümek veya ilerleme kaydetmek için uygun fırsatlar yakalayabileceğimiz bir gündeyiz. Beklenmedik engeller, olaylar, entrikalı durumlar ya da zayıf olunan yerler ortaya çıksa da gerekli müdahale veya değişiklikleri yapıp çıktığımız yoldan geri dönmememiz istediğimizi almamızı sağlayacaktır veya bu pürüzler dahi (bir şekilde?)yararımıza sonuçlar doğuracaktır.

  Yay burcu, 5 Mart 2014 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Planlarınızı uygulamaya koymanız durumunda istediğiniz sonuçları almakla kalmayıp, uzun süre etkisini hissedeceğiniz tecrübeler kazanabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Belli başarılar elde etmek, kazanmak, işleri tamamlamak, hedefe doğru yürümek veya ilerleme kaydetmek için uygun fırsatlar yakalayabileceğimiz bir gündeyiz. Beklenmedik engeller, olaylar, entrikalı durumlar ya da zayıf olunan yerler ortaya çıksa da gerekli müdahale veya değişiklikleri yapıp çıktığımız yoldan geri dönmememiz istediğimizi almamızı sağlayacaktır veya bu pürüzler dahi (bir şekilde?)yararımıza sonuçlar doğuracaktır.

  Oğlak burcu, 5 Mart 2014 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Çözülmesi zor ya da karmaşık durumlar özel bir gayret göstermeniz durumunda çözüme kavuşabilir ve bu duruma siz de şaşırabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Belli başarılar elde etmek, kazanmak, işleri tamamlamak, hedefe doğru yürümek veya ilerleme kaydetmek için uygun fırsatlar yakalayabileceğimiz bir gündeyiz. Beklenmedik engeller, olaylar, entrikalı durumlar ya da zayıf olunan yerler ortaya çıksa da gerekli müdahale veya değişiklikleri yapıp çıktığımız yoldan geri dönmememiz istediğimizi almamızı sağlayacaktır veya bu pürüzler dahi (bir şekilde?)yararımıza sonuçlar doğuracaktır.

  Kova burcu, 5 Mart 2014 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  Kafanızda çok değerli fikirleriniz olabilir. Siz her ne kadar değerlerinin henüz farkında olmasanız da, bu uğurda çaba göstermeniz durumunda ne demek istediğim daha net anlaşılacaktır. Düşüncelerinize kulak verin! Tüm burçlar için gün geneli: Belli başarılar elde etmek, kazanmak, işleri tamamlamak, hedefe doğru yürümek veya ilerleme kaydetmek için uygun fırsatlar yakalayabileceğimiz bir gündeyiz. Beklenmedik engeller, olaylar, entrikalı durumlar ya da zayıf olunan yerler ortaya çıksa da gerekli müdahale veya değişiklikleri yapıp çıktığımız yoldan geri dönmememiz istediğimizi almamızı sağlayacaktır veya bu pürüzler dahi (bir şekilde?)yararımıza sonuçlar doğuracaktır.

  Balık burcu, 5 Mart 2014 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  İlişkiler veya iş birlikleri ön planda. Henüz uygulamaya geçirmek çok kolay olmasa da, üreteceğiniz çözümler takdiri hak ediyor doğrusu! Tüm burçlar için gün geneli: Belli başarılar elde etmek, kazanmak, işleri tamamlamak, hedefe doğru yürümek veya ilerleme kaydetmek için uygun fırsatlar yakalayabileceğimiz bir gündeyiz. Beklenmedik engeller, olaylar, entrikalı durumlar ya da zayıf olunan yerler ortaya çıksa da gerekli müdahale veya değişiklikleri yapıp çıktığımız yoldan geri dönmememiz istediğimizi almamızı sağlayacaktır veya bu pürüzler dahi (bir şekilde?)yararımıza sonuçlar doğuracaktır.

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  05 MART 2014 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •