1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 04 MART 2014 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 04 MART 2014 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır  Koç burcu, 4 Mart 2014 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Güzel gelişmeler yaşanmak üzere. Birkaç gün içinde bunun farkına varabilirsiniz, ancak o gün gelene kadar kendinizi bazı konuları zorlamak zorunda hissedebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Belli hedeflerimizi, planlarımızı, amaçlarımızı veya kafamızdaki işleri hatırlayacağımız ve bu amaçlı girişimlerimizi hızlandırmak isteyeceğimiz bir gün. Ancak, bu amaçla rutinin dışına çıkmamız, yaratıcı düşünmemiz ve maceraya atılmamız gerekebilir.

  Boğa burcu, 4 Mart 2014 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  Riskli, alışılmadık veya tuhaf seçimler yapmadan önce iyi düşünmeli ve dikkatli olmalısınız. İniş çıkışlı ya da istikrarsız hareketleri olan kişiler bazı jestlerinizi takdir etmekte zorlanabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Belli hedeflerimizi, planlarımızı, amaçlarımızı veya kafamızdaki işleri hatırlayacağımız ve bu amaçlı girişimlerimizi hızlandırmak isteyeceğimiz bir gün. Ancak, bu amaçla rutinin dışına çıkmamız, yaratıcı düşünmemiz ve maceraya atılmamız gerekebilir.

  İkizler burcu, 4 Mart 2014 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Bazı konuları açığa çıkarmak, seçim yapmak veya net kararlar almak için artı eksi hesabı yapmak yerine, daha fazla soru sormalı ve cevaplara göre hareket etmelisiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Belli hedeflerimizi, planlarımızı, amaçlarımızı veya kafamızdaki işleri hatırlayacağımız ve bu amaçlı girişimlerimizi hızlandırmak isteyeceğimiz bir gün. Ancak, bu amaçla rutinin dışına çıkmamız, yaratıcı düşünmemiz ve maceraya atılmamız gerekebilir.

  Yengeç burcu, 4 Mart 2014 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Enerjinizi yararsız işlere harcamak yerine sizi mutlu eden ilişkilere ve işlere kaydırmanız gerekiyor. Önümüzdeki süreç bu tür keyifli projeler ve ilişkiler anlamında daha şanslı olabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Belli hedeflerimizi, planlarımızı, amaçlarımızı veya kafamızdaki işleri hatırlayacağımız ve bu amaçlı girişimlerimizi hızlandırmak isteyeceğimiz bir gün. Ancak, bu amaçla rutinin dışına çıkmamız, yaratıcı düşünmemiz ve maceraya atılmamız gerekebilir.

  Aslan burcu, 4 Mart 2014 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  Aslında size çok fazla getirisi olmayan iş ya da tekliflere ‘’evet’’ diyor ya da çamurdan pamuk yaratmaya çalışıyor olabilirsiniz. Zaman, para ve enerjinizi daha yararlı şeylere harcamaya çalışmanızda fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Belli hedeflerimizi, planlarımızı, amaçlarımızı veya kafamızdaki işleri hatırlayacağımız ve bu amaçlı girişimlerimizi hızlandırmak isteyeceğimiz bir gün. Ancak, bu amaçla rutinin dışına çıkmamız, yaratıcı düşünmemiz ve maceraya atılmamız gerekebilir.

  Başak burcu, 4 Mart 2014 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  Bazı konularda endişelere sahip olabilirsiniz ya da bazı şeylere cesaret edemeyebilirsiniz. Ancak, biraz denemeniz durumunda aslında tünelde ışık olduğunu fark edebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Belli hedeflerimizi, planlarımızı, amaçlarımızı veya kafamızdaki işleri hatırlayacağımız ve bu amaçlı girişimlerimizi hızlandırmak isteyeceğimiz bir gün. Ancak, bu amaçla rutinin dışına çıkmamız, yaratıcı düşünmemiz ve maceraya atılmamız gerekebilir.

  Terazi burcu, 4 Mart 2014 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  Emin olduğunuz konularda ilerlemeli, ‘’acaba ve belki’’ içerikli konu, plan, teklif, davet ya da işlere şüpheyle yaklaşmalısınız. Tüm burçlar için gün geneli: Belli hedeflerimizi, planlarımızı, amaçlarımızı veya kafamızdaki işleri hatırlayacağımız ve bu amaçlı girişimlerimizi hızlandırmak isteyeceğimiz bir gün. Ancak, bu amaçla rutinin dışına çıkmamız, yaratıcı düşünmemiz ve maceraya atılmamız gerekebilir.

  Akrep burcu, 4 Mart 2014 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  Aniden karşılanan beklentileriniz, yaptığınız yatırımların ya da isteklerinizin karşılığını almanız veya cevap bulan sorularınız kafanızı karıştırabilir veya her şeye yetişmekte zorlanabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Belli hedeflerimizi, planlarımızı, amaçlarımızı veya kafamızdaki işleri hatırlayacağımız ve bu amaçlı girişimlerimizi hızlandırmak isteyeceğimiz bir gün. Ancak, bu amaçla rutinin dışına çıkmamız, yaratıcı düşünmemiz ve maceraya atılmamız gerekebilir.

  Yay burcu, 4 Mart 2014 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Bazı konuları açıklarken olayları kendi gözünüzle görüyor veya kendi yararınıza olan şeylere odaklanıyor olabilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Belli hedeflerimizi, planlarımızı, amaçlarımızı veya kafamızdaki işleri hatırlayacağımız ve bu amaçlı girişimlerimizi hızlandırmak isteyeceğimiz bir gün. Ancak, bu amaçla rutinin dışına çıkmamız, yaratıcı düşünmemiz ve maceraya atılmamız gerekebilir.

  Oğlak burcu, 4 Mart 2014 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Sizin için iyi olmadığını ya da genel anlamda doğru bulmadığınızı belirttiğiniz konularda karşı taraf halen tepkisiz davranıyorsa yeni yollar denemeniz gerekebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Belli hedeflerimizi, planlarımızı, amaçlarımızı veya kafamızdaki işleri hatırlayacağımız ve bu amaçlı girişimlerimizi hızlandırmak isteyeceğimiz bir gün. Ancak, bu amaçla rutinin dışına çıkmamız, yaratıcı düşünmemiz ve maceraya atılmamız gerekebilir.

  Kova burcu, 4 Mart 2014 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  Artık çok fazla faydası olmadığını düşündüğünüz fikirleri, yöntemleri, işleri veya ilişkileri bir kenara bırakmak isteyebilir veya buna zorunlu olduğunuzun farkına varabilirsiniz. Yeni şeyler deneme zamanı. Tüm burçlar için gün geneli: Belli hedeflerimizi, planlarımızı, amaçlarımızı veya kafamızdaki işleri hatırlayacağımız ve bu amaçlı girişimlerimizi hızlandırmak isteyeceğimiz bir gün. Ancak, bu amaçla rutinin dışına çıkmamız, yaratıcı düşünmemiz ve maceraya atılmamız gerekebilir.

  Balık burcu, 4 Mart 2014 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Artık size eskisi kadar hitap etmeyen, yararı dokunmayan veya sizi eğlendirmeyen ilişki, plan, iş, iş birliği veya anlaşmaların yerine yenilerini koymanız gerektiğinin farkına varabilirsiniz. Alışılmış olan kolay olsa da, değişiklik yapmanız gerekli. Tüm burçlar için gün geneli: Belli hedeflerimizi, planlarımızı, amaçlarımızı veya kafamızdaki işleri hatırlayacağımız ve bu amaçlı girişimlerimizi hızlandırmak isteyeceğimiz bir gün. Ancak, bu amaçla rutinin dışına çıkmamız, yaratıcı düşünmemiz ve maceraya atılmamız gerekebilir.

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  04 MART 2014 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •