1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: 28 ŞUBAT 2014 Günlü Burç Yorumunuz

 1. #1
  Administrator ksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik tarihi
  Feb 2013
  Yer
  Trakya
  Mesajlar
  3.748
  Konular
  3714

  Post 28 ŞUBAT 2014 Günlü Burç Yorumunuz

  alıntıdır  Koç burcu, 28 Şubat 2014 için burç yorumu
  21 Mart - 20 Nisan
  Bazı konularda yeterliliğinizi, bilginizi veya potansiyelinizi gösterme şansı bulabileceğiniz önemli bir olanak yakalamak üzeresiniz. Dolayısıyla, hazırlıklı olmalı ve zamanı geldiğinde kendinizi göstermelisiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Gerçekleştirmeye çalıştığımız planlar veya işler gün içerisinde destekleniyor. Belli işlerimizi sıralı şekilde halledebilir veya dışarıdan gereken desteği görebiliriz. Dolayısıyla, belki ve acabalarla uğraşmak yerine isteklerimizi gerçekleştirmeye odaklanmamızda fayda var.

  Boğa burcu, 28 Şubat 2014 için burç yorumu
  21 Nisan - 21 Mayıs
  Alçakgönüllü olmanız ve değerinizin farkında olmamanız sizi daha da cazip hale getirebilir veya ilginç şekilde kendinizi göstermenize yardım edebilir. Tüm burçlar için gün geneli: Gerçekleştirmeye çalıştığımız planlar veya işler gün içerisinde destekleniyor. Belli işlerimizi sıralı şekilde halledebilir veya dışarıdan gereken desteği görebiliriz. Dolayısıyla, belki ve acabalarla uğraşmak yerine isteklerimizi gerçekleştirmeye odaklanmamızda fayda var.

  İkizler burcu, 28 Şubat 2014 için burç yorumu
  22 Mayıs - 21 Haziran
  Yaratıcılık içeren, maddi veya duygusal hayatınızı ilgilendiren konularda olumlu gelişmeler söz konusu olabilir. Bu amaçlı yöntemler geliştirmeniz gerekiyor. Tüm burçlar için gün geneli: Gerçekleştirmeye çalıştığımız planlar veya işler gün içerisinde destekleniyor. Belli işlerimizi sıralı şekilde halledebilir veya dışarıdan gereken desteği görebiliriz. Dolayısıyla, belki ve acabalarla uğraşmak yerine isteklerimizi gerçekleştirmeye odaklanmamızda fayda var.

  Yengeç burcu, 28 Şubat 2014 için burç yorumu
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Yaratıcılık gerektiren işleriniz, maddi konular veya duygusal alanlarda risk almak ya da yeni şeyler denemek isteyebilirsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Gerçekleştirmeye çalıştığımız planlar veya işler gün içerisinde destekleniyor. Belli işlerimizi sıralı şekilde halledebilir veya dışarıdan gereken desteği görebiliriz. Dolayısıyla, belki ve acabalarla uğraşmak yerine isteklerimizi gerçekleştirmeye odaklanmamızda fayda var.

  Aslan burcu, 28 Şubat 2014 için burç yorumu
  23 Temmuz - 23 Ağustos
  Yapmak istediğiniz şeyleri veya yapılması gereken değişiklikleri yerine getirmek için biraz daha zaman gerekiyor. Şu an bu eğilimde bulunmanın faydası olmayabilir. Zaman geldiğinde rahat hareket edebileceksiniz, meraklanmayın. Tüm burçlar için gün geneli: Gerçekleştirmeye çalıştığımız planlar veya işler gün içerisinde destekleniyor. Belli işlerimizi sıralı şekilde halledebilir veya dışarıdan gereken desteği görebiliriz. Dolayısıyla, belki ve acabalarla uğraşmak yerine isteklerimizi gerçekleştirmeye odaklanmamızda fayda var.

  Başak burcu, 28 Şubat 2014 için burç yorumu
  24 Ağustos - 22 Eylül
  İş hayatınızı veya özel yaşamınızı ilgilendiren konularda inisiyatifi elinize almanız gerekiyor. Bu sayede isteklerinize ulaşmanız daha kolay olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Gerçekleştirmeye çalıştığımız planlar veya işler gün içerisinde destekleniyor. Belli işlerimizi sıralı şekilde halledebilir veya dışarıdan gereken desteği görebiliriz. Dolayısıyla, belki ve acabalarla uğraşmak yerine isteklerimizi gerçekleştirmeye odaklanmamızda fayda var.

  Terazi burcu, 28 Şubat 2014 için burç yorumu
  23 Eylül - 23 Ekim
  Zor bir görev veya iş hakkında uzun zamandır düşünüyor olabilirsiniz. Olayları her açıdan ele aldınız ve artık bir karar vermeniz gerekiyor. Tüm burçlar için gün geneli: Gerçekleştirmeye çalıştığımız planlar veya işler gün içerisinde destekleniyor. Belli işlerimizi sıralı şekilde halledebilir veya dışarıdan gereken desteği görebiliriz. Dolayısıyla, belki ve acabalarla uğraşmak yerine isteklerimizi gerçekleştirmeye odaklanmamızda fayda var.

  Akrep burcu, 28 Şubat 2014 için burç yorumu
  24 Ekim - 22 Kasım
  Yapılması, katlanılması veya ödün verilmesi gereken her şeye rağmen belli konularda önemli bir adım atmak ve belli gelişmeler yaşamak üzeresiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Gerçekleştirmeye çalıştığımız planlar veya işler gün içerisinde destekleniyor. Belli işlerimizi sıralı şekilde halledebilir veya dışarıdan gereken desteği görebiliriz. Dolayısıyla, belki ve acabalarla uğraşmak yerine isteklerimizi gerçekleştirmeye odaklanmamızda fayda var.

  Yay burcu, 28 Şubat 2014 için burç yorumu
  23 Kasım - 21 Aralık
  Mevcut bazı konularda belli bir ilerleme kaydetmek üzeresiniz. Olaylar istediğiniz şekilde neticelenebilir, ama yine de herkese duyurmadan önce biraz beklemekte fayda var. Tüm burçlar için gün geneli: Gerçekleştirmeye çalıştığımız planlar veya işler gün içerisinde destekleniyor. Belli işlerimizi sıralı şekilde halledebilir veya dışarıdan gereken desteği görebiliriz. Dolayısıyla, belki ve acabalarla uğraşmak yerine isteklerimizi gerçekleştirmeye odaklanmamızda fayda var.

  Oğlak burcu, 28 Şubat 2014 için burç yorumu
  22 Aralık - 20 Ocak
  Belli konulardaki fikirlerinizi bilinir hale getirmeniz gerekiyor. Çevrenizdeki kişiler durumu kavramak istiyor olabilirler. Tüm burçlar için gün geneli: Gerçekleştirmeye çalıştığımız planlar veya işler gün içerisinde destekleniyor. Belli işlerimizi sıralı şekilde halledebilir veya dışarıdan gereken desteği görebiliriz. Dolayısıyla, belki ve acabalarla uğraşmak yerine isteklerimizi gerçekleştirmeye odaklanmamızda fayda var.

  Kova burcu, 28 Şubat 2014 için burç yorumu
  21 Ocak - 18 Şubat
  Kısa bir süre içerisinde maddi gelirlerinizi olumlu etkileyebilecek gelişmeler yaşanabilir veya karlı alışverişler söz konusu olabilir. Tüm burçlar için gün geneli: Gerçekleştirmeye çalıştığımız planlar veya işler gün içerisinde destekleniyor. Belli işlerimizi sıralı şekilde halledebilir veya dışarıdan gereken desteği görebiliriz. Dolayısıyla, belki ve acabalarla uğraşmak yerine isteklerimizi gerçekleştirmeye odaklanmamızda fayda var.

  Balık burcu, 28 Şubat 2014 için burç yorumu
  19 Şubat - 20 Mart
  Başkalarının işlerini yerine getirmek veya diğerlerinin yönlendirmeleri doğrultusunda hareket etmek zorunda değilsiniz. Tüm burçlar için gün geneli: Gerçekleştirmeye çalıştığımız planlar veya işler gün içerisinde destekleniyor. Belli işlerimizi sıralı şekilde halledebilir veya dışarıdan gereken desteği görebiliriz. Dolayısıyla, belki ve acabalarla uğraşmak yerine isteklerimizi gerçekleştirmeye odaklanmamızda fayda var.

 • Konuyu değerlendir: Bu konuyu beğendiniz mi?

  28 ŞUBAT 2014 Günlü Burç Yorumunuz


  Değerlendirme: Toplam 0 oy almıştır, ortalama Değerlendirmesi puandır.

Bu Konudaki Etiketler

Yetkileriniz

 • Konu Acma Yetkiniz Yok
 • Cevap Yazma Yetkiniz Yok
 • Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
 • Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok
 •